Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

to honor grać dla Lechii,dlaczego??

strona 1/1

1

4 sierpnia 2008, 19:23 / poniedziałek
wiadome jest że Gdańsk jako miasto ma wspaniałą historię,przewlekaną upadkami i wzlotami,jedno jest pewne -możemy czuć sie dumnie iż jesteśmy Gdańszczanami,ale do czego zmierzam...
A mianowicie,licze że godnie będą reprezentowac Nasz ukochany team dotychczasowi jak i przybyli zawodnicy.Nie trzeba chyba wspominac,iż gra dla Lechii w ekstraklasie to wielka,powtarzam wielka promocja,reprezentacja,obserwatorzy najróżniejszych klubów europejskich na meczach mimo wszystko stojących na'słabym poziomie'ale da sie wypromować,grać z Orłem na piersi(troche patriotyzmu)...No i najważniejsza rzecz-kibice na T29,takich nie ma nigdzie,są zawsze z drużyną-'czy wygrywasz czy nie Ja...'itd. A więc licze że każdy 'grajek'dostosuje się do powagi reprezentowania Lechii,do boju LECHIA GDAŃSK!!!
4 sierpnia 2008, 19:55 / poniedziałek
no i ?????
4 sierpnia 2008, 20:04 / poniedziałek
idź na trening i im to powiedz
4 sierpnia 2008, 20:22 / poniedziałek
napisz do leo, ze jest grupa ludzi, ktorym powinien sie przyjrzec. no i tej setce skautow z calej europy
4 sierpnia 2008, 20:24 / poniedziałek
napisz im na drziach wejsciowaych na szatnii z rana to moze to przeczytaja chyba ze chciales mi to powiedziec pozdrwiam ale wiedzialem o tym
4 sierpnia 2008, 21:27 / poniedziałek
RAFCI... zrób sobie wizytówkę ze Swoim numerem telefonu, następnie jutro rano po wyszczotkowaniu zębów zasuwaj do trenera Zielińskiego. Następnie wręcz mu wizytówkę i powiedz że jeżeli spadnie morale wśród zawodników to niech dzwoni po Ciebie a Ty podobnymi wypocinami jak wyżej na pewno je podniesiesz...i szczerze dzięki za ten temat bo uświadomiłeś mi jak to wspaniale być gdańszczaninem...
4 sierpnia 2008, 21:29 / poniedziałek
ja wlasnie sie dowiedzialem ze moj serdeczny przyjaciel bedzie masazysta zespolu mlodej ekstraklasy Arki...jakbym dostal kopa w jaja od van damma :(
5 sierpnia 2008, 00:08 / wtorek
o fuj :/
5 sierpnia 2008, 09:14 / wtorek
do rze
1. To dobrze, że ciebie wyruchał tylko w ten sposób :-)
2. Będzie robił za Konrada Wallenroda
3. Pójdzie na bezrobocie, bo od środy nie będzie AME

Wybieram opcję nr 3

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051