Gdańsk: poniedziałek, 14 października 2019
FORUM
Podstrony:

Śląsk Wrocław - LECHIA, 09.08.2008, g.20.00

strona 2/4

9 sierpnia 2008, 20:37 / sobota
mecz wyrownany głównie gra w środku pola strzal Milli minimalnie koło słupka w odpowiedzi Kowalczyk bardzo blisko...
9 sierpnia 2008, 20:39 / sobota
kurwa ale ten Kapsa jest slaby Baczek wracaj
9 sierpnia 2008, 20:40 / sobota
kuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrwwwwaaaaaaa mać :/

Będzie 2-1 dla nas, na 100%

Biało-zielone pozdrowieniami z UK.
9 sierpnia 2008, 20:42 / sobota
14' Sotirovic 1-0 Ślask
9 sierpnia 2008, 21:11 / sobota
Lechia gra naprawde nieżle!!!!jak na osłabienia dla mnie jest drużyną lepszą !!!!A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 21:12 / sobota
Werder a gdzie wyczytałes że Kapsa popełnia błedy?
9 sierpnia 2008, 21:14 / sobota
Trzeba strzelic w drugiej polowie!
Podoba mi sie gra Kaczmarka,jest szybki.
9 sierpnia 2008, 21:17 / sobota
Troszke są przestraszeni ale myśle że czym dalel i w lidze i w tym meczu będzie tylko lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 21:17 / sobota
Głowa, przestań jęczeć, przegrywamy ze Śląskiem, więc to nie jest powód do lamentowania. Już lepiej oddać 3 pkt Śląskowi niż na przykład pedałom zza miedzy...

Śląsk Śląsk WKS!!
9 sierpnia 2008, 21:18 / sobota
wnioski po pierwszej polowie
nie ma Cetnara a graja tak jakby byl, ciezko winic kogo za barmke bo to po porstu swietny strzal i ladne rozegranie
Lewa strona niewidoczna w ofensywie, ale plus dla Rogala za akcje w defenywie po drugiej stronie boiska
KAczmarek bardzo pozytywnie tylko jego stalee fragmenty to na razie padaczka
Kapse widzialem juz pewniej interweniujacego
Cacic bez rewelacji a Tralka na swoim poziomie
Buzala nie dostal za wiele pilek chociaz trzeba powiedziec ze obrona Slaska nie daje mu pohasac
Kowalczyk mial swietna sytuacje wlanie po podaniu Buzaly i niestety sknocil ale widac ze walczy i nie boi sie pojedynkow wrecz, sprawny tez w destrukcji

Kalkowski za Rogala i Rybski za Cacica
9 sierpnia 2008, 21:21 / sobota
Ja jak na razie nie wiem, co na boisku porabia sobie Rogal...
0 agresji Tralki i Cacicia / to trzeba zmienic
Wedlug mnie nie mamy napastnika, bo Kowalczyk zbytnio sie cofa.

to takie obserwacje na goraco. Nie da sie ukryc, ze jestesmy druzyna lepsza.

Ryba za Rogala, Kasperkiewicz za Cacicia i CETNAR (Boze, w zyciu nie myslalem, ze to powiem) za grajacego agresywnie, fajnie, ale niepasujacego do naszej obecnej gry Kowalczyka.

ps. sorry, ze bez polskich znakow, ale na wegierskiej klawiaturze ich nie mam.
9 sierpnia 2008, 21:26 / sobota
bully ogladasz mecz???!!!! Kapsa nadaje sie tylko na zmiennika Baczka! Kurwa on sie boi isc do pilki. 'Gol idzie na jego konto! Nawet rak nie wyciagnal jak sie polozyl.
9 sierpnia 2008, 21:26 / sobota
Kasperkiewicz za Cacica
9 sierpnia 2008, 21:37 / sobota
JJJJJJJJJEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTT!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 21:38 / sobota
JESTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
9 sierpnia 2008, 21:49 / sobota
Proszę o wieści kibicowskie ze stadionu.
9 sierpnia 2008, 21:52 / sobota
Panie Zieliński!! GDZIE JEST RYBSKI?!?!?! :/
9 sierpnia 2008, 21:53 / sobota
Lechia jest LEPSZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 21:55 / sobota
Co do atmosfery to podobno wiekszosc Lechii siedzi w sektorze gosci. Poniewarz wsrod flag wisi flaga motorynki...
9 sierpnia 2008, 22:03 / sobota
To wiem. Jedna flaga Motoru zdjęta ale zgodowa ze Ślaskiem wisi na prostej.
9 sierpnia 2008, 22:08 / sobota
trochę spóźniony jestem ale odnośnik zapraszam na transmisję
9 sierpnia 2008, 22:16 / sobota
będą tam z tego co wiem chyba wszystkie mecze Ekstraklasy
9 sierpnia 2008, 22:17 / sobota
w ostatniej min rogal mial szanse
koniec meczu 1;1
9 sierpnia 2008, 22:19 / sobota
BRAWO!!! LECHIA,1:1 to dobry wynik w extraklasie na wyjezdzie!

MY WIERZYMY TYLKO W B.K.S!!
9 sierpnia 2008, 22:20 / sobota
Simek gdzie widzisz mój lament, zawsze mówię kurwa jak Lechijka traci bramkę.
Niestety nie ma 2-1 ale i tak dobrze , że nie zaczeliśmy od porażki, dobrze jest.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
9 sierpnia 2008, 22:25 / sobota
Dobry mecz. Buzala znowu zmarnowal setke. W ogole w moim odczuciu malo pilek dostawal, nie mogl sie rozpedzic. Z kolei Slask spartolil karnego. Sedzia pozwalal na duzo na boisku, moze to i dobrze bo naprawde fajnie grali. Bez porownania lepszy mecz niz Piasta z Cracovia, tak nudy byly niesamowite. Oby tak dalej.
9 sierpnia 2008, 22:27 / sobota
1:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 22:29 / sobota
Glowa stracic brame ze Slaskiem to nie jest tragedia,zadna i nie ma co kurw pisac, bo przeciez kazdy kibic Lechii jest kibicem Śląska i na odwrot :)

Jesli chodzi o gre, to naprawde, jesli tak beda grac do konca sezonu to o utrzymanie sie mozemy byc spokojni :)
9 sierpnia 2008, 22:40 / sobota
Ja jestem kibicem ....LECHII GDANSK A NIE >>> SLASKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 22:42 / sobota
Moim Klubem od 1973 roku jest LECHIA GDANsk a nie Slask Wrocławc !!!!rozumiesz gnojku i małolacie!!!!!??????????
9 sierpnia 2008, 22:43 / sobota
szkoda nie wykorzystanych sytuacji Buzaly :( ale jak tak dalej bedzie sie staral to bedzie numer jeden w napadzie Lechii. pozdro z UK
9 sierpnia 2008, 22:43 / sobota
pozdro dla wszystkich fanów od Rykosza , Irasa i Weroniki z Islandii , mecz obejrzany i jesteśmy dumni z naszej Lechijki , jedziemy dalej ..LECHIA GDAŃSK!!! ,we wrzesniu stawiamy sie na T29!!
9 sierpnia 2008, 22:46 / sobota
LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a nie slask wrosław!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 22:56 / sobota
bolek spierdalaj do twych kompanow za miedzy sledziuchu jebany!!!!! A my swoje!!!Slask Wiselka Lechia Gdansk!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 22:59 / sobota
Bolek: Obrazajac Śląsk obrażasz Lechie!

wypierdalaj!
9 sierpnia 2008, 22:59 / sobota
Z przebiegu meczu, niewatpliwie przewaga na korzysc Lechijki, wynik remisowy jednak po wliczeniu spartolonego karnego sprawiedliwy. Jak to mowia pierwsze koty za ploty i cieszmy sie z tego ze niemamy 0 pkt ;)

Aleluja i do przodu ^_^!

Btw dziwna koncepcje zastosowal w moim oczuciu Zielinski, wprowadzil swoich ziomkow z Korony, nie wpuscil Ryby i inne kwiatki ktorych juz nie bede przytaczal!
9 sierpnia 2008, 23:01 / sobota
Simek tak owszem jak przegrać w tej lidze to tylko z Śląskiem albo Wisełką, co jednak nie zmienia faktu, że zawsze kibicuje Lechijce i nie będę się cieszył, że Śląsk wygrywa, gdy gra z nami(prócz sytuacji z zeszłego sezonu ;) ). Dobry meczyk, podsumowując mecz:

Pierwsze primo ultimo: dobrze, że jeszcze Kubickiemu nie udało się ściągnąć Mili, nie dziwie się, że On nawet w Valarendze sobie nie poradził, jest słaby jak barszcz, to nie ten Mila co grał w Grcolinie, a kosztował 1,5 bańki.

Po drugie: Kolejny trener z koleji widzi coś czego my kilkadziesiąt tysięcy kibiców nie widzimy, Rogalskiego w pierwszej jedenastce, wydaje mi sie, iż Kaczmarek powinien grać na lewej, a od początku Andruszczak.

Po trzecie: Kowalczyk też widać, że bedzie bardzo dobrym wzmocnieniem, natomiast Cacic bezbarwny.

To tyle ode mnie tak na gorąco.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
9 sierpnia 2008, 23:12 / sobota
teraz będzie lepiej pierwszy mecz po 20 latach to gigantychna trema dla chłopaków
9 sierpnia 2008, 23:18 / sobota
w meczu z Ruchem powienien Zielinski zmienic Kalke za Rogala i Rybe za Cacica w podstawowej 11 i bedzie jeszcze lepiej :)
9 sierpnia 2008, 23:21 / sobota
Werder ty może jesteś Sledziuchem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale ja mam od ciebie gnoju wiecej lat i meczy na Lechii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Kocham Lechie i JEJ JESTEM KIBIECEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!Baranie!!!!!!!!!!!!!!!!!!JESTES ................szkoda słow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA KOCHAM RYLKO LECHIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 23:22 / sobota
To jakas paranoja z tym Rogalskim.Czy on ma w kontrakcie ze musi grac.Nastepnego trenera oczarował.Panie trenerze na Ruch Rogalski zostaje w Gdansku.Mozr trener musi usiąść tam gdzie my zeby cos zobaczyc.
9 sierpnia 2008, 23:23 / sobota
WERDER ........jestes dla mnie ....dzieckiem!!!!!ktore "jest zagobione we mgle" TYLKO LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 23:27 / sobota
Mnie ten KMION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Werder nazywa sledziem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sam gnoju jestes smierdzącym sledziem!!!!!!!!!!!!!!!!!LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 23:33 / sobota
jestem ciekaw dla czego ryba nie zagrał
9 sierpnia 2008, 23:36 / sobota
Co gnojku????????????????????co ty wiesz jesteś dla mnie gnojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Znasz Lechie od przypadku do przypadku!!!!!!!!!!!MASZ zaledwie 29 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ja jestem z Lechia od 1971 a mam baranie 47!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 23:40 / sobota
Admin prosze o wykluczenie tego sledie bulli z naszego forum dzieki z gory!!!!
9 sierpnia 2008, 23:45 / sobota
Moze ciebie małolacie wykluczymy!!????nic nie wprowadzasz!!!!nowego!!!!liczy sie tylko LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 sierpnia 2008, 23:49 / sobota
Werder sam wypierdalaj z tego forum volksdojczu jebany...
nie obrazaj KIBICA LECHII
to ze nie jest kibicem ŚLĄSKA to nie znaczy że powinieneś go obrażać...

ciesz się w tych DDerach że LECHIA dziś udanie ropoczęła sezon i nie pierdol...

TYLKO LECHIA GDAŃSK!!!
9 sierpnia 2008, 23:51 / sobota
dajcie na luz a nie jak dzieci .moze i masz te ponad 40 lat ale zachowujesz sie jak dziecko i po pierwsze nie bluzgaj na ziomka po szalu.pozdro
10 sierpnia 2008, 00:15 / niedziela
Panowie uspokójcie się!!! Ważne że Lechia dobrze grala !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.261