Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Śląsk Wrocław - LECHIA, 09.08.2008, g.20.00

strona 4/4

10 sierpnia 2008, 19:56 / niedziela
nawet na kibice.net się nie pisze o fladze zgodowej Śląska i Motoru
to forum jest jedyne w swoim rodzaju!!
10 sierpnia 2008, 20:26 / niedziela
Mecz we Wrocławiu obiecujący. Jest zalążek drużyny, która poradzi sobie w Ekstraklasie. Kapsa, Hubert, Kosa, Buzi, Trałka spokojnie dadzą radę. Wróci Pęki, dojdzie Mysona, Ryba, chłopaki uwierzą w siebie i będzie dobrze. Bardzo obiecujący Kaczmarek. Szczerze mówiąc spodziewałem się porażki, a tu nawet można było sięgnąć po pełną pulę.
10 sierpnia 2008, 20:45 / niedziela
Forum nie jest miejscem na dyskusje na ten temat.Awans po latach,a my zamiast się cieszyć kwasimy się nawzajen
PS.a LG-wyłącz tego pierdolonego caps locka
10 sierpnia 2008, 21:50 / niedziela
Oceniając mecz bardzo fajnie zagrał Kasperkiewicz i Wołąkiewicz, słabo Rogalski w Śląsku fajnie Gancarczyk (szkoda, że Lechia kiedyś go nie wzięła no ale sam nie chciał). Ogólnie widać, że oba zespoły bardzo ambitnie, niestety umiejętności jeszcze nie na ekstraklasę. Widać wyraźnie braki taktyczne i panujący momentami chaos, jeśli tego nie zmienią w spotkaniach z drużynami o zdecydowanie wyższej kulturze gry (Lech, Bełchatów, Legia, Wisła) boleśnie przekonają się na czym polega piłka i że jest grą zespołową. No ale bądźmy dobrej myśli, niech chłopaki tak walczą a w Chorzowie może być dobrze (dziś Ruch nie zagrał wspaniale a jeszcze wypadł im Scherfchen)
10 sierpnia 2008, 22:00 / niedziela
Co do Garncarczyka,to dobrze ze Peczaka nie bylo bo Garnacarczyk sie duzo rzucal i to dobrze bylo widac w telewizji.Napewno Peczak by zlapal czerwona kartke ;)
10 sierpnia 2008, 23:29 / niedziela
Napisałem to tez na luźnych gadkach, w wątku "Ultimatum dla Ślaseczka ", ale pisze i tu bo najchętniej to powiedział bym to wszystki mz sektora dla gości z Oporowskiej z soboty ....

w sprawieu ultimatum to temu kolesiowi polecam "Pamiętnik kibica " tam znajdziesz odpowiedz jak sie zachowamy......
Wczorajszy epizod tak mi w piety wszedł ze , trafiłem m.in na Wasze forum , nie wiem co tam sie u was wyrabia , czy to zmaina pokoleń , czy jakis rozałm , ale to wasz problem , nie nasz ....
Wiem jedno , i pisze to w swoim imieniu i kilku bliskich kolesi , wczorajsze zachowanie i ten demonstracyjny przemarsz na sekotr gości , to burak nad buraki, i pewnie Nasi wrogowie, jak sie tylko dowiedza , bedą mieli z tego ubaw ,ze hej ...
Falga zgodowa z Motorem wsi we Wrocławiu dosyć czesto , bo to nasza flaga i nasza sprawa jakie flagi wieszamy U SIEBIE !!!! i nie bedą sie tłumaczył ,ze wieszamy flagi zgodowe na róznych meczach
Nie wiem co ta cześci , bo była to cześć , znaczna ale część kibiców Lechii , chciała osiągnąc czy moze chce nadal.... ale ta przesiadka na sektor i okrzyki , zabolały duuuża cześć kibiców WKS na Oporowskiej , mi osobiście brakowało tylko okrzyku " Jestes cykorem - Trzymasz z Lubleskim Motorem" , nie wiem moze przesadzam , ale kto wie moze w Gdańsku to usłysze ......
W sumie Lechia zrobiła tylko i wyłacznie reklame Motorowi ,(ekipie która nie moze sie równac z Wami bo to inna liga ), ale Motrek pewnie sie w duchu cieszy z takiego obrotu sprawy , a ja osobiście jakos jescze bardziej polubiłem Motor , po tym epizodzie....
No nic fajna inguracja ale , rysa jest , i w duchu jakis żal , tyle lat i ciągle trzeba tłumaczyc o co w tym wszystkim chodzi...
Pozdrawiam wszystkich fanów Biało-Zielonych , dzieki za liczne odwiedziny .... do zobaczenia

PS. Dodam , bo warto byscie to wiedzieli, ze flaga Motoru zawisła na inauguracji m.in. dlatego , że mecz był w TV , a po ostatnich wydrzaeniach w Lublinie z żydzewem, ktore wyszły jak wyszły czyli nie najlepiej dla naszych ziomali ( tez i dla naszej 20-tki która była z flaga Rolika ), chcielismy pokzaac ze z przyjaciomi jestesmy na dobre i zle ...bo jak tu piszecie "braci sie nie traci" ....

to tyle nie wiem czy warto to było pisac , ale musałem to komus z Was powiedziec , a na meczu , to jakos nie mogłem , bo byłem wkur... na maksa na to wszystko ...
10 sierpnia 2008, 23:53 / niedziela
UltrasŚląsk czy ty przeczytałeś to co sam napisałeś?

Wiesz dobrze jakie jest nasze nastawienie do Motoru. To co wy chcieliście osiągnąć wywieszając tę flagę to wasza sprawa.
Czy nam by przeszkadzała ta flaga lub flagi Jagi na Wiśle gdyby nie pewne wydarzenia z ostatnich lat? Odpowiedz sobie Sam na to pytanie.
Jeżeli powodem wywieszenia jej było to, że mecz był w TV to chyba zapomniałeś że teraz wszystkie mecze będą w TV :)
10 sierpnia 2008, 23:54 / niedziela
ultras Śląsk - nikomu nic nie musisz tłumaczyć. Fajfus, który załozył jakiś tam temat, to zwykły... fajfus. Normalni kibice Ukochanej Biało - Zielonej znają klimaty i tyle.

Wuuuuuuu Kaaaaaa Eeeeeeees !!!
11 sierpnia 2008, 00:15 / poniedziałek
"ktytyk filmowy" napisałem że "mi.n. dlatego zawisła" a co do TV to nie kazdy mecz Ślaska bedzie live,a ten był
.... a Wasze nastawienie do Motoru to Wasza sprawa a nie nasza, ale gralsimy "U siebie " i wieszamy swoje flagi.....

ale widze ze problem jest bo na fanie napisali :

Co ze zgodami?

Napisał fanatik
Sunday, 10 August 2008
W związku z sytuacją jaka miała miejsce na meczu z Lechią stwierdzamy, co następuje:

Naszymi zgodami są, w kolejności alfabetycznej: Lechia Gdańsk, Miedź Legnica, Motor Lublin, Slezsky Opava, Wisła Kraków. Wszystkie traktujemy równo. Nie ma zgód lepszych i gorszych.

Wywieszanie barw klubów skonfliktowanych miedzy sobą wywołuje niepotrzebne, dodatkowe antagonizmy wśród naszych ziomków i konflikty wśród nas samych, a także wśród kibiców tych drużyn, na których przyjaźni nam zależy. A cieszą się ci, którzy nie lubią: Śląska, Lechii, Motoru, Wisły. Wobec tego w najbliższych dniach ustalimy kodeks postępowania kibiców Śląska podczas meczów zgodowych. Zostanie on opracowany do końca sierpnia, upubliczniony i oficjalnie przesłany do wszystkich naszych zgód

za : odnośnik
11 sierpnia 2008, 00:21 / poniedziałek
Do wszystkich z Wrocławia po co w dajecie się w dyskusje jak tu po mimo iz to oficjalnie forum Lechii niewiadome kto jest kto.
11 sierpnia 2008, 00:28 / poniedziałek
''...Dziś szczególnie dużo problemów sprawiał mi Piotr Cetnarowicz. To wielki i silny chłop - stwierdził Zbigniew Wójcik. Wtórował mu Remigiusz Sobociński: - Podział punktów - piłka jest przewrotna. Mieliśmy karnego, wynik na 2:0, Lechia musiała by się otworzyć. Na pewno byśmy skontrowali, podwyższyli, a tak dostaliśmy bramkę na 1:1. Nie załamujemy się, tylko gramy dalej. Vuk czuł się pewnie, wziął piłkę jako jedyny i miał to wykorzystać. Niestety ułożyło się inaczej.''

Cetnar to wielki i silny chlop :)
11 sierpnia 2008, 01:41 / poniedziałek
Ja i tak was lubię:) pomimo że ta flaga mi sie nie podobała...
Braci się nie traci hej WKS!!!
11 sierpnia 2008, 03:04 / poniedziałek
spoko mecz, nie ma co plakac ze to czy tamto :)
do tego wynik cieszy ;)

Slask i Lechia!
11 sierpnia 2008, 11:26 / poniedziałek
Zgoda Sląska i Lechii to najdłuższa zgoda w Polsce i przetrwała już nie takie napiecia. To fakt, że barwy Moturu drażnią Lechistę i niepotrzebnie na tym meczu wisiały. Z drugiej strony strzelanie fochów do Śląska to raczej jakieś kaprysy i nieczmu nie służą. takie sprawy załatwia sie w zaciszu Spiżu przez osoby kompetentne.
11 sierpnia 2008, 18:44 / poniedziałek
Moim zdaniem.
Wkurwiające są na takich meczach te flagi albo pozdrowienia dla Motoru Lublin. Wkurwiające jest jak wchodzisz zaproszony do ziomka z WKS do jego domu przenocować a tam wiszą na ścianie szaliki Lechii i Motoru obok siebie. Ale wkurwiam się tylko na chwilę bo szybko dociera do mnie, że bracia z Wrocławia absolutnie nie robią tego, żeby mnie wkurwić. W końcu goszczą mnie jak króla, szanują mnie, szanują mój klub i jego innych kibiców. Szanują i rozumieją też to, że nie lubie ich przyjaciół z Lublina (uważam tak mimo tych flag). Nie przeszkadza im to w niczym bo też jestem ich przyjacielem. Tak więc wszystko zależy od punktu widzenia. Nie oceniam ich po tym, że trzymają z moim wrogiem ale po relacjach bezpośrednich z nimi. Nie doszukuję się pretekstu do robienia fochów. Są różne punkty widzenia, nie tylko ten gdzie usiadłeś (dosłownie i w przenośni).
Ps. Jak ktoś ma jakieś "ale" to od razu odpowiadam: skończ pierdolić i patrz na pierwsze dwa słowa.
11 sierpnia 2008, 20:02 / poniedziałek
zgadzam się skończmy ten temat...
11 sierpnia 2008, 22:21 / poniedziałek
Slezsky Opava !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i wszystko w temacie
11 sierpnia 2008, 22:23 / poniedziałek
pozdro dla chlopakow z Mieleckiej :))))ps pod oknem pisze WKS
12 sierpnia 2008, 04:37 / wtorek
12 sierpnia 2008, 12:07 / wtorek
co za bzudra ;] odnośnik
12 sierpnia 2008, 12:10 / wtorek
O co chodzi z tym X? Było nas 800-900 os. a nie X...
12 sierpnia 2008, 15:13 / wtorek
X - Sektor gosci zamkniety.Bedzie tak napewno na kazdych meczach zgodowych oraz kiedy kibicow z innego klubu nie bedzie.
12 sierpnia 2008, 15:15 / wtorek
to zdeko bez sensu bo tu nie chodzi chyba o to, gdzie sie siedzi tylko ile osob i jak daleko pojechalo... trzeba wystosowac oficjalny protest.
12 sierpnia 2008, 15:33 / wtorek
Nie ujęli nas, straszne....Jechaliście do Wrocławia tylko po to żeby nabić statystykę?? To ja chyba jakiś inny jestem ;-)) To tutaj poprawicie sobie humor ;-)
odnośnik
12 sierpnia 2008, 19:28 / wtorek
przecież piast gliwice też grał na wyjeździe :P
16 sierpnia 2008, 12:11 / sobota
smieszne sa te wszystkie wpisy o takim czy innym zachowani LECHI na meczu,moim i nie tylko moim zdaniem zachowalismy sie godnie i honorowo.Powiem tylko jedno ze jak wychodzilem z kolesiami z setora WKSu to polecialy w nasza strone teksty typu WYPIERDALAC DO SWOICH!!! a goscie ktorzy to krzyczeli to mieli taki wyraz twarzy jakby chcieli skoczyc nam do gardel.Kolesiowi kilku baranow plunelo pod nogi.Kazdy kto byl to wie jak to wszytko wygladalo i ma swoje zdanie.Ogolnie wyjazd dobry i goscina a szczegolnie pozegnanie na dworcu ZAJEBISTE. Chuj w ten motor!!!
16 sierpnia 2008, 12:35 / sobota
I po chuj tworzysz zamęt aż tygodnia potrzebowałeś by podzielić się tymi fantazjami Temat na forum już dawno zakończony dobra pożywka dla nethools z kibice net.
16 sierpnia 2008, 15:16 / sobota
banita ty to musisz miec zryty dzban.Byles na meczu?pewnie nie,takze trzym pizde
16 sierpnia 2008, 15:34 / sobota
Banita to osoba decyzyjna na Slasku i pewnie wiecej ma kolegow na Lechii od ciebie sss lbie zjebany anonimowcu pierdolony.
siedzi czlowiek na emigracji i czytac tego nie moze co takie kmioty wypisuja

SWL na zawsze
16 sierpnia 2008, 15:37 / sobota
sss a Tobie pociąg do Chorzowa spierdolił bo zaspałeś czy może mama nie puściła?Pozdro z Wrocławia dla normalnych kibiców Lechii.PS.Zamknijcie już ten temat.
17 sierpnia 2008, 05:09 / niedziela
Panowie napisze krótko jak ktoś sie do mnie pruje to damskie się nie liczą co do reszty chłopaków fakt JA nie jestem Anonimowy i przynajmniej raz w tygodniu jestem w GD
a z pruj dupami chętnie spotkam sie osobiście
17 sierpnia 2008, 11:58 / niedziela
sss to jakaś parówa, prowokator, który w swojej wiosce (rybackiej? ) po tygodniu się dowiedział ze gdzies biją w dzwony i założył tu nick załozony na okoliczność siania zamętu/prowokacji - tępy ch.uj,

cóz różne wynalazki chodzą po tym łez padole,

gorzej że takie kretyństwa oczywiste jak ta moga sobie w najlepsze widnieć na forum Lechii Gdańsk

cóz . . . : ///// . . . albo gospodarze tego forum mają wyjebane na podobne, albo zwyczajnie nie umieją dostrzec co tu jest oczywistym kurestwem, prowokacją wymierzoną przeciwko Lechii (mimo całego liberalizmu tego forum)

innej mozliwości pozwalajacej funkcjonować pierwszemu wpisowi sss"a przez dobre parę godzin nie widzę, innej niż te dwie które zapodałem

i szczerze : ) mówiąc nie wiem która z tych dwu po gospodarzy podpada, ani tego która z nich jest gorsza
17 sierpnia 2008, 13:51 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 sierpnia 2008, 14:00 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 sierpnia 2008, 14:28 / niedziela
Proszę o usunięcie dwóch ostatnich wypowiedzi, niestety mój kolega powypisywał bzdury jakieś przed chwilą. ŚLĄSK WISEŁKA LECHIA na zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!
17 sierpnia 2008, 15:53 / niedziela
meczyk fajny, szkoda straty punktów gdyż Lechia grała ok

chciałbym przekazać słowa uznania dla inteligencji mundurowych. Postanowili przetrzymać nas na stadionie i wstawić do pociągu normalnie nie zatrzymującego się w Chorzowie Batorym i jadącym do ... Świnoujścia. Na dwa pociągi w tym jeden bezpośredni do Gdańska nie chcieli puścić. jebał ich pies.

natomiast na Batorym pełna beka. okazuje się że skład jest długi ale pełny gdy połowa upchała się pada hasło ... WYSIADAMY :))))

i tak w pełnym spokoju przebywamy na peronie jakąś godzinkę, pociąg stoi bez nas nie pojedzie My nie wsiadamy pełna beka :))

dalej jechałem połączeniami kombinacyjnymi (większość wysiadła we Wrocławiu czekając na pociąg bezpośredni o ok. 6,30) w Bydgoszczy okazało się że pociąg (ten bezpośredni z Wrocławia) ma już 50 min opóźnienia miałem na szczęście z Bydgoszczy był osobowy :)
17 sierpnia 2008, 15:57 / niedziela
to miało być w innym wątku
17 sierpnia 2008, 22:02 / niedziela
A właśnie kurwa nie ma skończcie ten temat!! Kurwa a miałem nie pisać nic w tym temacie bo też jestem przeciwny napinaczom internetowym ale ciśniecie gościowi sss tylko dlatego bo napisał po tygodniu co widział słyszał zresztą tak jak Ja jak spora grupa kibiców Śląska a może też zjebanej motorynki razem z nimi tego nie wiem krzyczy rks! potem pod naszym adresem ; nie podoba się , to wyp.... do Gdańska! Kurwa ten temat jeszcze długo będzie powracał nie myślcie Banita Max29 że po takiej sytuacji normalnie przejdziecie sobie do porządku dziennego że co że niby nic się nie stało tak? dużo się stało . Możecie na mnie cisnąć ile chcecie ale faktu że długo jeszcze zadra w sercu wielu kibicom Lechii zostanie nie zmienicie. Pozdro dla kumatych ŚWL.
17 sierpnia 2008, 22:49 / niedziela
Ciąć temat i nie siać popeliny, wszystkim płaczkom dajcie sobie spokój ewentualnie mamusi sie wypłakać!
88 TAK SIE ZABAWIA SZLACHTA Z WROCŁAWIA!! 88
17 sierpnia 2008, 23:04 / niedziela
Popieram Chris w 100% i nikt tu nie placze tylko pisze jak bylo no chyba ze prawda jest tu niewygodna.Ale prawda zawsze wyjdzie.
17 sierpnia 2008, 23:20 / niedziela
tak jak mówiło wielu taka flaga boli ale przesadą jest powiedzieć że szmaci ! Śląsk przeciez szanuje to ze mamy z motorkiem kose więc my uszanujmy to ze oni mają z nimi zgode !
18 sierpnia 2008, 02:43 / poniedziałek
zakończcie to popieram! ŚLĄSK WISEŁKA LECHIA na zawsze
18 sierpnia 2008, 18:47 / poniedziałek
Śląsk wspomaga zgody

odnośnik
18 sierpnia 2008, 18:50 / poniedziałek
jak widać możecie skończyć się napinać, bo liczby same świadczą o sobie, 185 osób ze Śląska w Chorzowie a tylko 9 wspomaga Motor. Można się spierać, że do Chorzowa bliżej z Wrocławia, ale w tym przypadku nie wydaje mi się takie myślenie zbyt właściwym.
18 sierpnia 2008, 20:12 / poniedziałek
Simek- jak czlowiek czyta takie bzdety jakie produkujesz, to taci sie wiare w ludzi.
Przestan wycigac jakies kretynskie wnioski, bo to nie Twoja sprawa podobnie jak nie moja........ na dodatek moze byc zmienna i nic w tym dziwnego.

Niech ktos wkoncu skasuje ten temat bo wariatow i wynalazkow moze przybywac.
18 sierpnia 2008, 20:28 / poniedziałek
simek na huj sie produkujesz???? duzo piszesz pierdolisz bzdur a na meczu nie byłes sadzac po twoich wpisach w dniu meczu heh najwiekszy krzykacz no forum Siemek 86 na meczu nie był a pierdoli farmazony BRAWO!!
18 sierpnia 2008, 21:01 / poniedziałek
no chyba ze Simek kiedy my czekalismy az nas psy wypuscza z sektora gosci to TY nie zauwazenie przeskoczyłes płot i wjebałes sie do samolotu i szybko do domciu napisac posta tuz po 22 hyhy
18 sierpnia 2008, 22:41 / poniedziałek
A nie pomyslales ze może go castorp potraktowal z laczka !!!!!!!!!
Albo miał info telefoniczne !!!!!!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029