Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Ruch Chorzów - LECHIA, 16.08.2008, godz.20

strona 7/7

1 2 3 4 5 6 7

17 sierpnia 2008, 22:31 / niedziela
do łoweter...tez tak mysallem ale wolalem sie upwenic mieszkam na tym slaksu..i wiesz kazdy sie napina ...a i tak lechia ma lepsza ekipe znaczy sie ja tak uwzam :) pzdr ziom
17 sierpnia 2008, 23:25 / niedziela
wypowiedzi pomeczowe...jezeli rywal nas tak komplementuje to o czyms swiadczy
odnośnik
17 sierpnia 2008, 23:34 / niedziela
Cóż do jedenastki kolejki zwykle wskakuje się po jednej kolejce. Dziwne co? ;]
17 sierpnia 2008, 23:43 / niedziela
Co nie zmienia faktu, że frycowe płacimy, podobała mi się gra Lechii, ale chyba najbardziej z tego punktu widzenia, że byliśmy na obcym boisku równorzędnym przeciwnikiem, gra nawet się układała, ale przecież znowu tak dużo groźnych sytuacji podbramkowych sobie nie stworzyliśmy, na pewno nie było ich więcej niż w przeciętnym meczu II-ligowym. Tyle, że Ruch zagrał bardzo przeciętnie i chociaż na pewno było w tym sporo zasługi Lechii (gra się tak jak przeciwnik pozwala) to z punktu widzenia walki o utrzymanie trzeba nastepne takie szanse wykorzystywać i zdobywać punkty, bo na pewno czeka nas niejeden mecz na obcym boisku, w którym nie będziemy mieli nic do powiedzenia.

Możemy się śmiać, że taka Odra ograła Legię 2-0 ale prawda jest taka, że ten wynik jest dla nas niekorzystny, bo o korzystniejsze miejsce w tabeli prędzej będziemy rywalizować z Odrą niż Legią. A Odra wykorzystała swoją szansę.
17 sierpnia 2008, 23:55 / niedziela
Gdańska Lechia,

Może za mało rozwinąłem tę myśl, oczywiście, że absencja w poprzednim meczu nie ma bezpośredniego wpływu na wybór do "11" bieżącej kolejki,
chodziło mi raczej o to, że na pewno do takiej "11" łatwiej wskoczyć zawodnikowi, który gra już kolejny dobry mecz w lidze (taki zawodnik łatwiej "zapada w pamięć") a my jesteśmy beniaminkiem i eksperci C+ mogą jeszcze naszych kopaczy nie kojarzyć, tym bardziej miło, że dostrzegli Rybę już po jednym dobrym występie
No i sam tak dobry występ Ryby po ławie we Wrocku jest jakimś tam zaskoczeniem, bo skoro forma mu dopisuje, to rodzi się pytanie dlaczego we Wrocku w ogóle nie zagrał.
18 sierpnia 2008, 00:10 / poniedziałek
jeden z niewielu aryjczykow w skladzie a jakby szykanowany...juz za Kubickiego!

a tak na serio-- LEchia jest 12 tabeli i ta lokata na koniec sezonu bralbym w ciemno w naszym debiutanckim sezonie po wielu latach
18 sierpnia 2008, 07:55 / poniedziałek
Obroncy niestety zawalili oba gole. Na srakse wraca Mysona, chociaz nie powiedzialbym ze jest w lepszej formie niz Kosznik. W sumie ciezko cokolwiek o nim powiedziec. Szkoda bo dobry mecz Lechia zagrala, licze na wystep Buzaly i niech cos w koncu strzeli. Bedzie sie dzialo w sobote.
18 sierpnia 2008, 08:54 / poniedziałek
Dla tych co widzieli już Wołąkiewicza w kadrze, kubeł zimnej wody na rozgrzany łeb. Drugi mecz i drugi bramkowy błąd. Kiedy wróci Bączek? Na Kapsę już patrzeć nie można. 3 strzały, 2 bramki. No i Rogal! Czy on dupy daje kolejnym trenerom? Trzeci kolejny trener, nie widzi że to fajfus!!!
18 sierpnia 2008, 09:05 / poniedziałek
Oj kontratak, ty chyba zza tej bramki w Chorzowie nie widziałeś asysty no look pass(!)
Rogala.

Aejaejao!!!
18 sierpnia 2008, 10:38 / poniedziałek
Widziałem też inne zagrania. Rogal to zawodnik jednej akcji co trzeci mecz! Fajfus i tyle
18 sierpnia 2008, 10:48 / poniedziałek
do tradycyjnie beznadziejnego rogala, z tym co popisał kontratak to do cholery musi coś być,
nalezy dodac kolejny tragiczny mecz cetnara,
zawiódł Kalka,
bez formy absolutnie Andruszczak,
nie wiem co kto widzi w Trałce,

skoro forma u powyzszych jest jaka jest
nie ma jeszcze Wiśni to . . . sięgamy po Hirsza ? ? ?
stanowczo uwazam że chłopak ma papiery na granie

mhm . . . pozytywy, w końcu pozycja w drużynie Kasperkiewicza wydaje się nie zagrozona,
może w końcu i Ryba przestanie nie wiedzieć czemu grzac ławę
fajna forma Kosznika,
rewelacyjny Kaczmarek
18 sierpnia 2008, 10:51 / poniedziałek
Co do Kapsy to już wreszcie przestańcie!!fakt mógł lepiej zachować sie przy drogiej straconej bramce ale przy pierwszej nie miał szans!!Mam nadzieje ,ze powrót Mysony i Peczaka wzmocnia nasza niepewna linie obrony!!
18 sierpnia 2008, 10:55 / poniedziałek
Podziękowania dla Braci z Śląska i Wisły za wsparcie nas na tym dalekim wyjeździe i oprowiantowanie w Wrocławiu podczas podróży w obie strony.
18 sierpnia 2008, 11:17 / poniedziałek
Pytanie do sporej części osób jadących na wyjazd. Czy naprawdę ciężko kupic 3 piwka mniej i dorzucic 10 zł do biletów dla naszych Zgód?. Widząc efekty zbiórki wstyd mi za was a zwłaszcza za tych którzy potem korzystali z prowiantu którzy dostarczyli bracia do pociągu.

Co do samego wyjazdu od strony piłkarskiej, gra niezła wynik w plecy. Zapłaciliśmy frycowe beniaminka które pewnie nie raz jeszcze zapłacimy. Z drugiej strony przy takiej grze i lepszej skutecznosci zwłaszcza stałych fragmentów gry jesteśmy w stanie sprawic nie jedną niespodziankę.

Od strony kibicowskiej zaprezetowaliśmy sie nie najgorzej choc zawsze można lepiej i wymagajmy tego od siebie. Po ponad 30 godzinach podróży rejsówkami widac ze czasy dojazdu nimi na mecze bezpowrotnie mijają a jedyną opcją na w miarę przemieszczanie się są specjale.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
18 sierpnia 2008, 11:56 / poniedziałek
Gin
Pytanie do sporej części osób jadących na wyjazd. Czy naprawdę ciężko kupic 3 piwka mniej i dorzucic 10 zł do biletów dla naszych Zgód?. Widząc efekty zbiórki wstyd mi za was a zwłaszcza za tych którzy potem korzystali z prowiantu którzy dostarczyli bracia do pociągu.
================================================== ==

Gin, święte słowa. Ponad setka Śląska, każdy z "prowiantem" na drogę, a wyniki zbiórki żenada. Nie zmienia to faktu, że i tak Bracia ze Śląska, na mecz bilety od nas dostali.

Mam tylko prośbę, do tych wszystkich dla których 10zł to był wydatek ponad ich możliwości- przestańcie pierdolić na jakikolwiek temat kibicowski. Po pierwsze macie chuj do powiedzenia, a po drugie chuj wam w dupę za wasze skąpstwo!!!!

Verde dobrze zauważył. Widać że w meczu ze Śląskiem, Kasperkiewicz wywalczył sobie pewne miejsce w składzie. Na dzień dzisiejszy, nie wyobrażam sobie środka pomocy bez tego piłkarza.

Z przodu niby mamy Kowalczyka, ale tak przyglądając się jego grze, to wszędzie go pełno, tyle tylko, że nigdy nie jest na swojej pozycji. Rozumiem, że musi biegać po lewym skrzydle, bo tam jest leniwy Rogal. Ale na miłość boską, skoro Kowalczyk ma grać na skrzydle, to dajmy do składu jakiegoś napastnika!!!!! Niestety, bez napastnika, możemy grać ładnie dla oka, ale punktów z tego nie będzie.

Bączek wróć!!!!! Kolejna głupia interwencja Kapsy. Gdyby nie on, moglibyśmy conajmniej zremisować mecz.
18 sierpnia 2008, 12:42 / poniedziałek
To prawda że Kapsa zjebał bramkę, ale patrząc na jego interwencję z końcówki meczu, bodajże po strzale Ćwielonga przecierałem oczy ze zdumienia. Naprawdę, światowa klasa!

Teraz wraca Mysona i mam nadzieję, że będzię to wyglądało tak:
-Mysona prawa obrona, Piątek lewa pomoc, Kaczmarek prawa pomoc, w środku Trałka i Rybski(NIE dla Kasperkiewicza, gdyż mamy za małą siłę ofensywną).

PS. Może warto byłoby "zgapić" rożne od Ruchu?
18 sierpnia 2008, 12:56 / poniedziałek
Chlopakom ze Slaska nie zal na nas bylo, mimo ze tydzien wczesniej nas po krolewsku goscili

mi bylo glupio ze dalem tylko 10 zl

wstyd i tyle, za takich ludzi
18 sierpnia 2008, 13:11 / poniedziałek
ktoś tam napisał: " . . . NIE dla Kasperkiewicza, gdyż mamy za małą siłę ofensywną . . . "

hłe ?
sęk w tym że Kasperkiewicz gra bardzo konstruktywnie,
umie zawalczyć w srodku pola o piłkę (brawo) przetrzymac ja z przeciwnikiem na plecach (brawo) rozegrac przy czym jego podania nie sa pozbywaniem się piłki a konstruowaniem własnie akcji (brawo) zdecydowanie jest ważnym elementem konstruowania akcji ofensywnych,
ja tez słabo widzę srodek pola bez niego

on plus Kaczmarek, Buzała, Rybski, Kowalczyk . . . Wiśnia, także smiem uwazac że Hirsz ---> to nie jest mała siła ofensywna

boki obrony będa wzmocnione, tak że może nawet warto na lewej pomocy spróbowac dobrze ostatnio spisującego się Kosznika, jego akcje po linii robią wrażenie

Cacić, Rogalski, Andruszczak, Cetnarowicz - na nich zdecydowanie nie ma co liczyc, przynajmniej w tej formie którą nas ostatnio katowali

no i . . . midzierski to nie jest chłop na potrzebę czasu chyba
18 sierpnia 2008, 14:08 / poniedziałek
Akcja sie toczy na czwartym metrze od bramki,a Kapsa co robi?
Nic !
Przyjzyjcie sie na spokojnie tej akcji,a sami dojdziecie do wniosku,ze nie jest On w takiej wysmienitej formie,jaka przypisujecie temu przecietnemu bramkarzowi.
''PIATKA'' to jest jego ''krolestwo'' i wystarczylo,zeby wypchnal cala trojke niebieskich,przy tym sie powalil i wyjac z bolu,czekac na gwizdek sedziego,oznajmiajacego faul na bramkarzu.
Ktos pisal,ze:ale jakie pilki wyciagal?!
Jak to jakie?
Normalne,te ktore bramkarz powinien wyciagac !
Co do pierwszej straconej bramki,to duzy blad popelnil (dobrze grajacy)Kasperkiewicz.
Nie zachowal sie jak profesjonalista-gra do konca,tylko przerwal akcje i poskarzyl sie sedziemu,ze Zajac pomogl sobie reka.
Przyslowiowa wisienke,zostawilem sobie na koniec :-)
Rogalski.
Borkowski,Kubicki,Zielinski.
Wszyscy widza w nim cos nadzwyczajnego,tylko ja nie wiem,co takiego?!
Powiecie,ale ile on bramek strzelil?!
Tylko nikt z was nie widzial tego,ile bramek Lechia stracila,lub mogla stracic przez jego nieporadnosc !
Co z tego,ze zagral dobra pilke do Ryby,jak ten ''zawodowiec''przechodzi kolo meczu.
Mam nadzieje,ze Zielinski pouklada tak sklad,ze dla niego zabraknie miejsca w podstawowej jedynastce,bo oczy bola,jak nic !
Na koniec dodam,ze nie mamy sie czego obawiac,jesli chodzi o gre Lechii,bo wyglada ona pozytywnie,z malymi mankamentami ,ktore to mozna wyeliminowac juz w najblizszym meczu z zydami-tfu !!!
18 sierpnia 2008, 16:09 / poniedziałek
Gin

Od strony kibicowskiej zaprezetowaliśmy sie nie najgorzej choc zawsze można lepiej i wymagajmy tego od siebie. Po ponad 30 godzinach podróży rejsówkami widac ze czasy dojazdu nimi na mecze bezpowrotnie mijają a jedyną opcją na w miarę przemieszczanie się są specjale.

Nie rozumiem czemu jedyna opcja?
ja np uwielbiam rejsowki podroz mija szybciej zatrzymujemy sie na stacjach.
chodzi o to ze miejsc nie bylo? byly wakacje. w miesiacach nie sezonowych jest dobrze. Ten wyjazd bede wpominał dzieki temu ze jechalismy przez Wrocław, to jak nas oprowiantowali, to ze stalismy jak sardynki przez 3 godziny do Wrocławia, znow latanie po berzie we Wrocławiu: jedzonko(knysza), sasranie na berzie (nie zapomne tych odgłosow :) , powrot przrz poznan i dreszczyk emocji :)
A np wyjazd do gliwic........................... dla mnie czarna dziura......... nie bede go wspominał poza tym ze.... tam bylem ;]

Wiec Aeaooooo Rejsowka Goł !! :)
18 sierpnia 2008, 16:13 / poniedziałek
verde, cóż chyba mamy odmienne zdanie co do Kasperkiewicza :). Każdy ma swoje zdanie i bardzo dobrze. Popieram także głosy że Rogal patrząc na jego grę w przekroju rundy wiosennej i meczu we Wrocku powinien usiasc na ławę, ale stwierdzam że w meczu z Chorzowem zaprezentował się naprawdę dobrzę. Nawet w lidze+ stwierdzili że należał do trójki naszych najlepszych zawodników w tym meczu : Rybski, Kaczmarek, Rogalski.
18 sierpnia 2008, 16:14 / poniedziałek
Następny wyjazd taki dalszy i specjalem to Białystok a wcześniej derby czyli czeka nas dwumiesięczna przerwa w wyjazdach :)
18 sierpnia 2008, 18:44 / poniedziałek
Śląsk wspomaga zgody

odnośnik
18 sierpnia 2008, 20:02 / poniedziałek
przestancie pier na tego Kapse...na koniec co wylapal na koniec to byl poziom conajmniej europejski...ogladalem moze bez 1/2 wszystkie mecze na razie w ekstraklasie i jedno co moge powiedziec mamy jednego z najlepszych bramkarzy...

Hirsz do pierwszej 11? wolne zarty...Kalka nic nie gra, Andruszczak nic nie gra? raptem ci panowie zagrali razem pol godziny a juz pewnie trzeba rozwiazac z nimi kontrakty...
skonczyla sie 2 liga tu jak wygramy 1/3 meczy to bedzie trzeba sie cieszyc, chyba sie ludziom cos pokrecilo...nie jestesmy Wisla czy Barcelona ktre w woich ligach dyktuja warunki
z moich obliczen wynika ze 11 ktora wybiegla z Ruchem ma razem rozegrane 246 mecze w ekstraklasie i nie wiem ile z nich w pelnym wymiarze w tym 147 nazley do 2 nowo pozyskanych Kowalczyka i Kaczmarka... a sam Grzyb w druzynie przeciwnej ma prawie 200...
i co dziwne ze placimy frycowe? ze tracimy bramke gdy nasi obroncy nie upilnoiwali jednego z najlepszych grajkow w naszej lidze a napewno jednego z najszybszych cwanego lisa MArcina Zajaca - zreszta ten gol ogloszono golem kolejki i to nie tylko dlatego ze nieporadnie sie zachowali defensorzy, to nie jest byle ogór tylko napadzior z papierami a przy nim 3 malolatow
wiec apeluje do wszystkich zrzedzacych bab aby sie obudzili nareszcie!

a to relacja z meczu z panstwowej 2jki
odnośnik
18 sierpnia 2008, 20:24 / poniedziałek
bys jechał na wyjazd i dopingem wspomógł grajków a nie teraz płaczesz na forum..!!! kurwa najwiecej zawsze maja do powiedzenia Ci co nie byli na meczu!!
18 sierpnia 2008, 20:53 / poniedziałek
Bo niektórzy pierdolą jeździć 30 godzin pociągami, lepiej usiąść i obejrzeć mecz w Canal+ a potem pierdolić przez 20 stron tematu jak grali, czemu nas tak mało, czemu nas nie było słychać w TV.

Ruszcie dupę i zacznijcie w końcu coś robić dla LECHII, bo wasza gadka na forum nie dość że jest nudna to jeszcze pierdolicie farmazony.

LECHIA GDAŃSK !!!
18 sierpnia 2008, 20:55 / poniedziałek
no ja mam z Edynburga kawalek...nawet na Traugutta ale w nast sezonie powinno sie poprawic wiec bede smecil z poziomu kibica w kapciach!!!
18 sierpnia 2008, 21:04 / poniedziałek
trzeba było jechac i wspomóc LECHIJKE a nie narzeka nad klawiaturą.Kazde gardło wiecej było tam potrzebne.Tylo Lechia.
1 2 3 4 5 6 7

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.284