Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Wojna na Kaukazie

strona 1/1

1

11 sierpnia 2008, 20:13 / poniedziałek
jak w temacie ciekaw jestem co myślicie o działaniach Rosji w Gruzji, o działaniach Prezydenta i Premiera...
Zapraszam do dyskusji
11 sierpnia 2008, 20:20 / poniedziałek
Wyslac polski rzad na pierwsza linie frontu, w nastepnej fali OJCA DYREKTORA I MOHEROWE BERETY, w 3 FALI KIBICOW GDYNSKIEJ SZPARKI!
11 sierpnia 2008, 21:30 / poniedziałek
oni powinni jechac tam w 1 kolejce jako dziwki dla czerwonych
11 sierpnia 2008, 22:40 / poniedziałek
Ruski zajęli już 50 % terytorium Gruzji nie ma co wysyłać...
12 sierpnia 2008, 00:01 / wtorek
posłać tam porucznika Rżewskiego, on tam im wszystkim wyjebie!
12 sierpnia 2008, 09:23 / wtorek
Ja bym tam posłał na moskwę Legion Condor i im z dupy zrobił guernicę a potem to już klasyka, lisowczyków, husarię i zajął Kreml, raz sie udało to czemu nie drugi...

Waszmość łotewer witam z powrotem, gdzieżeście Waszmości bywali, jakieś podróże w czasie, czy trop zmyliłem?
12 sierpnia 2008, 11:54 / wtorek
Posłać Tuska, niech zrobi pierwszy cud - militarny zagraniczny. A jak Bóg da, moze jakas łaskawa kula się nawinie. A od o. Rydzyka i moherowych babin to się odpier...
12 sierpnia 2008, 12:04 / wtorek
castorp : obronca ucisnionych hehe ojcze rydzyku, poblogoslaw owego laczka i nadaj mu moc geotermalnych zrodel ;] legion moherow by sie przydal w gruzji, sa zdyscyplinowane i nie cofna sie przed nikim, nawet szatanem.
12 sierpnia 2008, 13:21 / wtorek
Lepiej na tyły ruskich zrzucić desant Tuska i jego kolegów partyjnych, zaraz skorumpują dowódców, „sprywatyzują” ruski szpital polowy (do tego pos. Sawicka najbardziej się nada), zrobią jeden drugi przekręt i ruskie czołgi gdzieś wyparują. A i Putinowy do pomocy przy propagandzie też się zdadzą, bo już ruska ofensywa we mediach traci na wiarygodności i impecie.
12 sierpnia 2008, 13:32 / wtorek
castorp... kaZDY ALE NIE TY... TY... TY... za pisem!!!!!!
12 sierpnia 2008, 13:43 / wtorek
rzady silnego laczka to jego fetysz :D
27 sierpnia 2008, 00:29 / środa
melduję generale, że zgubiłem się w czasoprzestrzeni!
27 sierpnia 2008, 16:02 / środa
no widzę castrop, że kilkumiesięczna bytnośc na forum Cię kształtuje. Oby dalej w tym kierunku :)) Jak to miło jak ludzie stają się lepsi :))
27 sierpnia 2008, 16:18 / środa
28 sierpnia 2008, 08:38 / czwartek
Żeście się konkretnie Waszmość łotewer zagubili ale dzięki Bogu się odnaleźliście :) Mam chociaż nadzieję, ze jak Sarmacie przystało byliście w szeregach wojów słowiańskich a nie tych przebrzydłych Wikingów?
28 sierpnia 2008, 20:47 / czwartek
generale, melduję że przebŻYDłych wikingóf nie napotkałem, za to z innych atrakcji (?) to czas mnie gonił, co gorsza - z tomahawkiem... (a'propos przybżydłości - strasznie taki dziwny nos miał ten czas)
29 sierpnia 2008, 10:03 / piątek
witam kto moze dac linka na stronkie gdzie sa meczyki mialem ale po formacie juz nie pamietam justin cos tam dzieki
29 sierpnia 2008, 18:13 / piątek
A mi się przyśniło żeście rekonstruowali walki przebżYDłych ( brawo za czujność) vikingóf ze szlachetnymi wojami zachodniosłowiańskimi w okolicach wyspy Wolin ale widocznie nie był to sen proroczy kiedy walczyliście z zaginionym 13 plemieniem izraela :) Dobrze, że tym nosem krzywdy Wam nie zrobili Imć łotewerze.
30 sierpnia 2008, 10:57 / sobota
banda krzywonosów, zwanych przebŻYDłymi wikingami następne lańsko dostanie 18 września w Londynie (nie mylić z Lądkiem Zdrój)
1 września 2008, 00:44 / poniedziałek
oj dobrze, dobrze, bo ten nos to taki zakrzywiony był, jak jaki harpun eskimoski albo co! a co jak, kurwać, mors jestem żeby tak na mnie z siekierą i nosem, ganiać za mną?! no semibandytyzm poprostu...

wstrząśnięty jestem wręcz!

a z rekonstrukcji, to bym wolał 20 czerwca roku pamiętnego zrekonstruować, lub Wiedeń 1683, albo chociaż taką Guernikę naprzykład 'z lotu ptaka', hyhyhy

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.193