Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

psy czuja się coraz bardziej bezkarne?!

strona 1/3

12 sierpnia 2008, 15:23 / wtorek
Niedawno spotkało to Giekse teraz Ruch prędzej czy póżniej nas to spotka:odnośnik

STOP KATOM W NIEBIESKICH MUNDURACH!!!!
12 sierpnia 2008, 15:40 / wtorek
Who let the dogs out ?!!!
12 sierpnia 2008, 16:05 / wtorek
No kurwa to już jest zdecydowana przesada za to ci wszyscy skurwiele powinni skończyć jako jebane krawężniki chociaż i to na ich poziom inteligencji pewnie i tak za trudna robota !!!

A My mamy tradycje JEBAĆ POLICJĘ !!!
12 sierpnia 2008, 17:09 / wtorek
Kozaki wielkie,bez pal,gazu,tarcz itp by nawet nie weszli do przedzialu! To jest juz skandal,co oni wyrabiaja!
12 sierpnia 2008, 17:36 / wtorek
popiszcie sobie na forum :)
12 sierpnia 2008, 22:04 / wtorek
a co wy kurwa mysleliscie?Że was psy ladnie poprosza o takie czy inne wykonanie rozkazu?psy sa przeciwko kibicom od lat a tu jeden z drugim myslał ze bedą nas pokoleżeńsku traktowac prosic ładnie itd. zastanów sie a potem lej żale.chwdp. 88
12 sierpnia 2008, 22:12 / wtorek
Jeden piknik z drugim dostal gazem i wielka afera.Zawsze tak bylo a mimo to ludzie jezdzili i jedzic beda.Wyjazdy to nie szachy i nie sa dla kazdego
12 sierpnia 2008, 22:20 / wtorek
Niestety ale prawie szachy, choć niektórzy co odważniejsi wolą warcaby. Klimat się zmienia dlatego wyjazd zwykłym pociągiem można w dzisiejszych czasach traktować jako atrakcję.
21 sierpnia 2008, 19:18 / czwartek
polecam artykuł w ostatnim numerze "Najwyższego czasu"- "policja bije"
4 września 2008, 12:43 / czwartek
Srebrny medalista olimpijski, 39-krotny reprezentant Polski, największy skandalista w polskim futbolu. Wali prawdę między oczy.

Nie wierzę w bajki, że stu policjantów zatrzymało 760 agresywnych chuliganów – gdyby tam było 760 agresywnych chuliganów, to by policja spieprzała gdzie pieprz rośnie. Na pewno znalazły się osoby, które zawiniły i które należało wyłapać, ale zastosowano odpowiedzialność zbiorową. Co gorsza – taką odpowiedzialność zastosował też klub. Wiem już, że wszyscy zatrzymani dostają dwuletnie zakazy stadionowe. Widzę więc, iż klub tylko czekał na taki pretekst i pozbywa się kibiców, którzy jeżdżą za Legią na mecze wyjazdowe. „Żyleta” w zasadzie przestaje istnieć.

odnośnik
4 września 2008, 12:59 / czwartek
Co do sprawy wtorkowych wydarzeń w Warszawie, które swym wpisem przywołał tu Szczęściarz1972 – chciałbym podziękować za wszystkie słowa wsparcia i deklaracje realnej pomocy zatrzymanym jakie płyną do nas z Gdańska.

Pozdrawiam!
4 września 2008, 13:34 / czwartek
Jak niewiadomo o co chodzi, to chodzi o.... Tow walter zapłacił milicji i tym sposobem, za przemarsz Wisłostradą 750 osób dostało zakazy stadionowe! Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że komuna ma się świetnie? Towarzysze bawią się w najlepsze.
4 września 2008, 13:53 / czwartek
Naprawdę szkoda słów. Tak jak pisze Kontratak – aspektu politycznego – nie da się tu pominąć. Poniżej dla zainteresowanych link z pozbieranymi relacjami i fotkami.

odnośnik

Do tego w niedzielę w Zabrzu nie chciano wpuścić naszej flagi OLD FASHION ze względu na przekreślony sierp i młot „bo może ona urazić Rosjan”. Takie czasy. Pewnie jakby nie był przekreślony – nie było by problemu.
Sympatykom PO, TVN-u, Wyborczej itp. – naprawdę – gratuluję zeszłorocznych wyborów :)

A MY swoje – przecz z komuną!
4 września 2008, 14:11 / czwartek
mam nieodparte wrażenie, że rząd chce się czymś zakrzyczec nieudolnośc zwiazaną ze stoczniami. To tak oglądając wczorajsze serwisy informacyjne.
Patrząc oczyma Warszawiaków sprawa jest jasna- walter.

Wielki szacunek dla Wojciecha Kowalczyka. Szacunek dla pewnego Pana, który naswietlił, we wiadomosciach jedynki, zajscie z punktu widzenia uczestnika.
4 września 2008, 14:37 / czwartek
ehh komuna się szerzy, niby Polska i stawiamy się Rosji ale tak naprawdę... apel : nie oglądajcie telewizji ani innych mediów (zwłaszcza publicznych) to wszystko jest manipulacją, karmią nas tym czym chcą... jedynym normalnym źródłem informacji jest internet... Pozdrawiam
4 września 2008, 14:54 / czwartek
psy szczekają, karawana jedzie dalej
4 września 2008, 15:06 / czwartek
Jesli dobrze pamietam,to za czasu ''rzadzenia'' tylko jedynej slusznej partii(PiS)tez nie tolerowano hasel ''Precz z komuna''.
Nie,zebym byl zwolennikiem PO,bo na jednych i drugich mam wyjebane,ale nie podoba mi sie to,ze wykorzystujecie dramat kibicow do swych ''przepychanek''politycznych.

Przestancie jedni i drudzy siac propagande,bo to mi faktycznie przypomina komune !

CHWDP-Precz z komuna ! ! ! ! !
4 września 2008, 15:08 / czwartek
Tak Czarny, racja. Jedne kurwy warte drugich, różnią się tylko nazwą
4 września 2008, 15:16 / czwartek
Dokładnie jak Czarny pisze!!!

Pawełek - piszesz że "gratulujesz" wyborcom PO a podajesz link gdzie są wymienione "wspaniałe" pomysły PiS na temat zakazanych haseł czy symboli. Akurat chyba w tej kwestii to PO jest bardziej liberalne niż PiS!?!

A co do policji to jak się nic z tym nie zrobi (tylko co?) to jadąc na wyjazd nie wiadomo kiedy z niego wrócisz bo bierzesz udział w zgromadzeniu za co mogą ci przyjebać nie wiadomo ile, jakaś paranoja!

Aejaejao!!!
4 września 2008, 15:27 / czwartek
Posłowie Prawa i Sprawiedliwości przygotowali projekt zmian w kodeksie wykroczeń. Karane ma być m.in. zakrycie w trakcie meczu twarzy, wywieszenie na stadionie flagi z napisem wzywającym do agresji, a nawet przyjście na mecz z tatuażem o podobnej treści.

Nieźle popierdoliło tych sukinsynów.

Chyba trzeba się sądzić z milicją bo co zostało ? Pewnie będzie to trwało latami a i tak w sądzie przegrana ale cóż począć.
4 września 2008, 15:27 / czwartek
wszystkie partie sa takie same...wcisna ciemnemu ludowi kazde gowno aby potem ciagnac z tego profity, czyli glosy wyborcow i zadna partia sie nie rozni
za komuny w mediach byla jedna linia - linia partii - teraz kazdy kanal telewizjny, kazda gazeta ma swoj interes do zrobienia, gdzies jest umoczona tylko zadna nie chce pisac prawdy
w ten sposob ludzie sa kompletnie zagubieni w tym gaszczu informacji, latwiej wiec nimi manipulowac
za komuny przeciwnik byl jasny teraz jest nie uchwytny, bo zamiast jednego oficjalnego manipulatora jest ich wielu
nie mowie ze czasy nierealnego socjalizmu byly lepsze, prostsze w analizie na pewno, zreszta ciezko byloby sobie je wyobrazic w dobie internetu
mimo to mediom udalo sie juz sprzedac obraz kibica jako chuligana, bezmozga, rasiste tak jak kiedys koles w dlugich wlosach to byl wyrzutek, cpun, brudas i zlodziej
4 września 2008, 15:30 / czwartek
Panowie– doprawdy nie jestem fanem mieszania bieżących spraw politycznych do życia kibicowskiego – ale spójrzcie na przykładowe fakty - za czasów poprzedniego rządu nikt nie przypieprzał się do naszej flagi, a delegacje kibiców Legii nie miały żadnych problemów z udziałem w oficjalnych obchodach rocznicowych Powstania Warszawskiego. Teraz piętrzą się najrozmaitsze trudności, za którymi stoi ITI – medialne ramie ekipy Schetyny i Tuska. Wtorkowe wydarzenia z okolic K6 – są starannie zaplanowaną kontynuacją ich wspólnych działań wymierzonych w ruch kibicowski na Legii – które przy nadęciu balonów propagandowych służą przy okazji zagłuszeniu dziesiątków poważnych problemów z jakimi w tej chwili boryka się nasz kraj.

Mam nadzieję, że jesteście w stanie to dostrzec.
4 września 2008, 15:36 / czwartek
Dostrzegam puste trybuny na Legii :)
4 września 2008, 15:41 / czwartek
Tego akurat nie trudno nie zauważyć :)
4 września 2008, 15:43 / czwartek
odnośnik

to tez pomysly Tuska i Sechtyny?
4 września 2008, 15:43 / czwartek
Czarny68- to nie PiS wymyślił zakazane hasła. To pzpn razem z nieudacznikami z "nigdy więcej" są autorami książki, z zakazanymi symbolami i hasłami.

Flaga "ULTRAS LECHIA precz z komuną" była niemile widziana zarówno w Warszawie (bo obrażała obecnego wtedy na meczu kwacha-stolzmana), a także w Katowicach (typowe hanyskie nie bo nie).

Kim jest Schetyna i jaki jest styl jego pracy, najlepiej zapytać braci z Wrocławia. Ci Lechiści, co byli pod kasami we Wrocławiu w maju, na meczu Śląsk- Lechia poznali próbkę jego możliwości.

Każdy trzeźwo myślący kibic, dostrzeże pewną prawidłowość. Nie tak dawno milicja skatowała kibiców Katowic, potem Ruchu. Teraz akcja z Legią. Ci co byli niedawno w Chorzowie, mają świadomość że tylko kilka minut dzieliło nas od "pacyfikacji".

Pseudowalka ze stadionowym chuligaństwem, a raczej lanserka w tvn trwa.
4 września 2008, 15:46 / czwartek
rze - zgadzam się z Tobą w wielu kwestiach... tyle, że ten obraz długowłosego jako ćpuna brudasa i złodzieja trwa do dziś ! Metal = Ćpun i Szatanista ! Młody = Pijak ! Kaptur = Coś na sumieniu albo najlepiej uciekinier z poprawczaka ! Łysa głowa = Skin ... i w końcu tak jak powiedziałes KIBIC = rasista, chuligan, bezmózg, ZWIERZĘ ! ... i tak naprawdę wszystkie te partie codziennie przy kielichu śmieją się z Nas jacy my jesteśmy głupi ! co to za wolność słowa, kiedy ja nie mogę powiedzieć, że nienawidzę żydów! co to za brak cenzury, kiedy nagie ciało jest zakazane ! niekiedy można się czuć jak w stanie wojennym! młodzi - nie mogą wychodzić po 22, nie możesz pić ani palić na ulicy(nawet jak nie śmiecisz), nie możesz palić czego chcesz nie możesz obrazić jebanego psa, bo w rozprawie nie wygrasz tak naprawdę, politycy nie interesują się naszym "śmierdzącym" życiem... mają nas w dupie najlepiej jest dać ograniczenia ! mam nadzieję, że kiedyś się to skończy, że idąc na mecz będę mógł wyrazić niechęć do kogo chce (najbardziej mnie wkurwiła kara za antysemickie przyśpiewki... skoro są kary za obrażanie żydów DLACZEGO NIE MA KAR ZA OBRAŻANIE POLAKÓW?! przecież oni też obrażali Lechię = obrażali Nas kibiców = POLAKÓW ...)... takie jest moje zdanie na ten temat, nie ma co się kłócić, tylko trzeba z tym walczyć !
Pozdrawiam
4 września 2008, 15:50 / czwartek
Pawelek:
...za czasow poprzedniego rzadu nikt nie przypieprzal sie do naszej flagi....

A do naszej tak !

Przypominaja mi sie slowa:My stoimy tu,a oni tam,gdzie stalo kiedys zomo !

Jestem pewny,ze to nie jest sprawka Kaczynskiego i Tuska,a jedynie starych komuchow pozostawionych na swych stanowiskach ! Ot co !
Nie wnikam w wasz konflikt z ITI,bo to nie moja sprawa,ale denerwuje mnie podejscie do sprawy osob,ktore wykorzystuja nasz wspolny dramat do potyczek politycznych.
Oczywiscie pisze to bez zadnej napinki.
4 września 2008, 15:52 / czwartek
No Stress- praktycznie się z tobą zgadzam, opórcz jednego ale: "nie możesz pić ani palić na ulicy(nawet jak nie śmiecisz)"

pomyślałeś o tych co nie palą, że może to im przeszkadzać??
4 września 2008, 15:56 / czwartek
ehh masz rację po prostu pisałem, tego typu przykłady... ale jeśli już mam wyrazić swoje zdanie, to powiem tak : skoro nie można palić bo innym to przeszkadza - powoduje raka nawet jak nie palisz, tylko przebywasz w pobliżu osoby palącej... to dlaczego pozwalają na jazdę samochodem? co to, czyżby już wszędzie auta na wodór? z tego co wiem samochody bardzo zanieczyszczają środowisko, więc jeśli są zakazy na papierosy, to czemu nie na inne rzeczy ? czemu nie na telefony komórkowe? przecież ktoś może być przeciwny... przykładów jest wiele, sam nie palę i nie lubię gdy ktoś pali w moim otoczeniu ale staram się patrzeć na to wszystko racjonalnie...
4 września 2008, 16:01 / czwartek
Nic,tylko trzeba palic papierosy-No Stress :-)
4 września 2008, 16:08 / czwartek
taa :p zapomniałem oczywiście dodać o szkołach, gdzie jawnie już u młodych ludzi próbują wpoić im jeden system i gdzie występuje całkowity brak osobowości... (teraz nie ma gier...ty...ch.. ale w wielu szkołach ciągle to jest) mundurki - każą dzieciakom chodzić ubranym jak ROBOTNICY ... z jakiej racji ja się pytam? z jakiej racji rodzice tego dziecka oprócz podstawowego zestawu najdroższych książek wybranych przez nauczyciela mają kupować jeszcze drogi mundurek, który gatunkowo jest SZMATĄ ... nie mogą nosić kolczyków, nie wolno się malować (przyznam się - mam to nieszczęście uczęszczać do jednej z takich placówek) dzisiaj np mój kolega został "wyproszony" z klasy, za koszulkę Iron Maiden i glany... ja tego kurwa nie pojmuję, jak można u młodzieży hamować rozwój własnych zainteresowań, możliwość własnego wyboru jak się chce chociaż wyglądać... nic tylko płakać, ale taki mamy system, wszystko co widzimy w telewizji, lub słyszymy w radiu to porcja, która karmią nas manipulatorzy... dobra kończę te swoje wypociny, bo ja mógłbym tak jeszcze cały dzień ;)
Pozdrawiam
4 września 2008, 16:17 / czwartek
Emo :)
4 września 2008, 16:18 / czwartek
Czarny68 – my nie wykorzystujemy tego co się dzieje do celów politycznych, bo na żadną pomoc ze strony środowisk politycznych nie możemy liczyć. Pojedyncze gesty sympatii poszczególnych polityków się zdarzały – ale temat nie o tym.

Tak, masz rację – zostało wielu komuchów – bo nie zrobiono z nimi porządku, gdy był na to czas. Obecnie powrót do życia publicznego byłych esbeków i ich TW jest na skalę daleko przerastającą rząd Leszka Millera. Zatem nic się nie zmieni – komuchy zostaną tam gdzie są –natomiast zeskaluje się wojnę z kibicami w całym kraju, by mieć czym bombardować bezmyślny tłum w mediach głównego nurtu – a pod tą przykrywką realizować dalej postanowienia z Magdalenki i im pokrewne.

Pozdrawiam i znikam :)
4 września 2008, 16:23 / czwartek
ulala Legii nie dali wnieść flagi na Górnik, nie no panowie to protest powinnien być na całą Polskę ! Już jeden taki był po tym jak Lech dostał kary za piro. Wszyscy zgodnie w całej Polsce opuszczali trybuny.
Musimy być soliadrni !
Wierze Pawełek,ze na Legia Live odnotowujesz każde zdarzenie gdzie obserwator dopierdala się do flag Lechii.
4 września 2008, 16:40 / czwartek
ja jestem za mundurkami w szkole zdecydowanie
do pracy tez nie mozesz sobie przyjsc ubrany jak chcesz wiec to niech przygotowuje dzieci do tego a po drugie szkola to miejsce gdzie powinni pamietac ze to nie rewia mody taka czy siaka, wychodzacy ze szkoly wygladaja jak opszczymury tudziez protytutki, wyscig zbrojen na metki, fryzjerow, makijaze
nie mam 40 lat ale sam chodzilem do mundurowej szkoly i bylo to ok...kiedy spotykalo sie z dziewczynami po lekcjach jaka byla frajda zobaczyc je odstawione i seksownie ubrane, a w szkole skupic sie trzeba na nauce a nie na dekoltach zwlaszcza ze w ty wieku latwo sie rozproszyc ;)
moj dobry kumpel pracuje w jedny z gimnazjow i w liceum...samowolka pelna, laski odpieprzone jak do Vivy i kiedy wychowawczyni zwraca uwage to rodzice przychodza z krzykiem ze jakim prawem,' moja corka jest mloda, ma piekne cialo i powinna je pokazywac'
to tak troche offtopic ;P
4 września 2008, 17:19 / czwartek
No stress- palić wśród niepalących, ty zwykle chamstwo. W takich przypadkach, to nie kodeks karny, ale kultura osobista powinna regulować tą kwestię.
4 września 2008, 18:07 / czwartek
Nie zebym byl fanem PiSu, ale tak jak napisal Zeto pomysl z indeksem hasel zakazanych to inicjatywa srodowiska nigdy wiecej.
Tusk i jego brygada nieudaczników mowi o demokracji, państwie prawa itp. Kazdy obiektywnie oceniajacy sytuacje w kraju chyba widzi co sie dzieje.
Rozwiazanie narodowej manifestacji w kwietniu we Wroclawiu przez urzednika miejskiego z polecenia dutkiewicza. Niewpuszczenie gdańszczan 1 wrzesnia na uroczystosci pod pomnikiem na Westerplatte przez BOR na polecenie tuska (zaproszenia tylko dla wybranych). Dzis wladze miasta Gdanska nakazują stoczniowcom sciagniecie antyrzadowych transparentow z bramy Stoczni Gdańskiej itd. itd. To tylko wybrane przyklady dzialan pewnego srodowiska, ktorego celem jest demokracja dla wybranych.

A co do tematu to jak mowi rzymska sentencja nullum crimen sine lege. Jesli ktos jest niewinny procesowac sie do oporu. Płakanie że to nie ma sensu to dobre dla slabych a przetrwaja tylko najsilniejsi :) Przezylismy ruska przezyjemy i tuska :)
4 września 2008, 19:49 / czwartek
kontratak - wiem o tym bardzo dobrze, szkoda że nie jest to respektowane np na meczach Lechii...
rze - masz oczywiście rację, tylko niekiedy z tymi mundurkami przesadzają...
P.S. Jutro wszyscy na mecz :p
4 września 2008, 20:44 / czwartek
A ja, do znudzenia, swoje (własciwie nie tylko moje :))- kto się godzi na dyktowanie, narzucanie pogladów zwykłemu obywatelowi (nibyrasizm) przez państwo niech teraz nie piszczy, że milicja zła i niedobra, bo jest to wynikiem tej samej propagandy.
5 września 2008, 10:44 / piątek
fan-Lechii
4 września 2008, 16:23 / czwartek napisał:
„ulala Legii nie dali wnieść flagi na Górnik, nie no panowie to protest powinnien być na całą Polskę !”
----

Bardzo dobrze - jak nie jak tak - taki protest to jest słuszna koncepcja :)

Popatrz - taki protest powinni zreszta ogłosić przedstawiciele następujących grup społecznych i instytucji – zawiniętych we wtorkowy wieczór:

- Kościół Katolicki – za zatrzymanie księdza w cywilnym ubranku
- Kobiety Pracujące – za zatrzymanie przypadkowej kobiety wracającej z pracy
- Miłośnicy Tenisa Ziemnego – za zatrzymanie gościa z rakietami do tenisa
podążającego na trening
- Związek Niewidomych – za spowodowanie zagrożenia zdrowia kilku ich członków

…i zapewne znalazłoby się wielu innych trafionych w podobnych przypadkach w całej RP – zatem to byłoby COŚ!

Nie ma to tamto – ZMIEŃ KRAJ – IDŹ NA PROTEST!

To co, robimy?

:)))

fan-Lechii
4 września 2008, 16:23 / czwartek napisał:

”Wierze Pawełek,ze na Legia Live odnotowujesz każde zdarzenie gdzie obserwator dopierdala się do flag Lechii.”
----

Niestety nie. Mało wiem o przedmiotowym problemie, a po za tym tu pisuję znacznie częściej.
Wybacz, że Cię zawiodłem… :)

;)
5 września 2008, 10:46 / piątek
Pawelek tez wylapales zakaz stadionowy?

odnośnik
5 września 2008, 11:05 / piątek
teraz powinny poleciec pozwy o naruszenie dóbr osobistych.
5 września 2008, 11:51 / piątek
Przez niepotrzebne animozje, ucieka bardzo ważny temat.

Chyba wszystcy zapomnieli już, kiedy po meczu w Poznaniu, to my byliśmy na tapecie. Dziś bandytami, mordercami, wyrzutkami społeczeństwa są kibice Legii.

Słuchając i czytając informacji odnośnie naszego wyjazdu do Poznania, rozmawiając z obserwatorem po meczu pucharowym z Górnikiem (kazał zdjąć flagę "BKS LECHIA GDAŃSK- POLSKI BASTION PRAWICY", odnosiłem wrażenie, że jestem bohaterem "Procesu" F. Kaffki.

Możemy się jeszcze trochę ponabijać z Pawełka. A co tam?? W końcu jest z Legii i ze stolycy. Tylko czy nie powinniśmy pokazać, że w walce z komuną i psami stoimy w jednej lini??
5 września 2008, 12:21 / piątek
konfiskuja nawet noze i widelce, pewnie z knajp tez ich wyciagali ;] no ale na szczescie aresztowano 741 mordercow, od razu czuje sie bezpieczniej
5 września 2008, 12:49 / piątek
Zeto – ja się, bron Boże, nie czuję urażony – w końcu egzystuję tu niemal od początku tego zacnego Forum, a i w Realu niejedno się wydarzyło :)

Natomiast trafiłeś w sedno – być może przyszedł czas, by w walce z komuną i całą machiną absurdu zabierającą się za ruch kibicowski w Polsce – stanąć w jednej linii.

Ja celowo przywołałem tu przykład flagi OFMC z Zabrza. Nie ma ona żadnych wydumanych jako zakazane przez lewaków z „Nigdy Więcej” symboli, ma natomiast przekreślony sierp i młot jako symbol antykomunistycznej tożsamości ludzi związanych z naszą grupą i jej sympatyków. I taka flaga ma problemy „bo może urazić Rosjan” – w tydzień po tym jak Rosjanie dyplomatycznymi półsłówkami grożą Polsce militarną interwencją – i takim samym skandalem jest fakt negowania Waszych flag typu „Bastion”, czy „Precz z komuną” pod Bóg wie jakimi niedorzecznymi pretekstami.

P.S.

Krisblu – sam sobie nałożyłem zakaz i nie byłem na Łazienkowskiej od roku jak nie lepiej. Natomiast machałem Ci w kwietniu z sektora gości na półfinale PP – mam nadzieję, że byłeś w stanie to dostrzec :)

P.S.2

Ten słynny widelec zapewne milicja znalazła na Podzamczu na trawniku. W wakacje co łykend były tam imprezy typu piwko, kiełbaski itp. Ktoś biedaka po konsumpcji bezlitośnie porzucił…. :)

;)
5 września 2008, 13:00 / piątek
Machales ale dopiero w drugiej polowie, wczesniej bylo jak by was nie bylo :).
Widziales jak odmachiwalem? Bylem wtedy na zakrecie kolo Alei Gwiazd.
A swoja droga wracajac do tematu mam dziwne wrazenie ze to dopiero poczatek ta akcja, kazda ekipe wedrujaca w towarzystwie policji mozna tak zalatwic. Na forum legii ktos wrzucil komentaz Cwiakalskieggo do tego paragrafu o zbiegowiskach. Ciekawa lektura.
Wystarczy bluzganie i cala zwineta ekipa 2 lata zakaz stadionowy. To wyglada jak porzadki przed euro 2012.
5 września 2008, 13:19 / piątek
odnośnik

Krisblu jakbyś wykrakał;/. Teraz Legia, potem, Cracovia, może Ruch, może nie, w końcu i do nas się dobiorą.:/
5 września 2008, 13:24 / piątek
Ano niestety, pomijawszy ten konkretny przykład chłopaków z Warszawy (gdzie chyba wyjątkowo naiwny człowiek uwierzyłby, że ta cała akcja milicji to czysty przypadek) to będziemy coraz częściej świadkami takich sytuacji... w dobie "walki" z chuligaństwem, w dobie Euro u nas, nowych stadionów etc., takie akcje będą na porządku dziennym. A że spora część społeczeństwa jest ogłupiona przez tv i prase brukową, to policja tylko zbiera peany pochwalne, obojętnie co by nie zrobili...

Tu np. tekst o wydarzeniach z Warszawy w Super Expresie...czytając to można wysnuć wnioski że dzielna policja uratowała nas od totalnego armagedonu... więc ogrom społeczeństwa w swoich głowach ma taki obraz tych wydarzeń:

"Nie może być żadnej litości i pobłażania dla tych zwyrodniałych bandziorów! Warszawscy policjanci zatrzymali aż 742 śmiertelnie groźnych kiboli, którzy wszczęli burdę przed warszawskim meczem Polonia-Legia.

Odurzeni narkotykami i alkoholem bandyci uzbrojeni w kastety, noże i pałki rzucili się na funkcjonariuszy. Żądni krwi wandale na szczęście zostali spacyfikowani przez blisko 1500 policjantów. To przerażające, ale wśród bandytów było aż 63 nieletnich. Większość z kiboli usłyszała już zarzuty. Ich miejsce jest za kratami.

To wyglądało jak wojna. Rozwścieczeni chuligani jak w jakimś amoku roztrzaskiwali samochody, wyrywali i łamali ławki, obrzucali wyzwiskami przerażonych przechodniów. Ale tym hordom zwyrodnialców wciąż było mało. Odurzeni wódką rzucili się na policjantów, wyzywających ich od najgorszych. Chcieli ich skatować i sponiewierać.

- Byłam na spacerze. Właśnie chciałam wrócić do domu - mówi wstrząśnięta Maja (18 l.), studentka ze stolicy. - W pewnej chwili zobaczyłam bandę kiboli i ubranych na czarno policjantów. Jeden z nich kazał mi uciekać na górę, na Nowe Miasto. Widok był straszny, ogromnie się bałam. Biegłam, by być jak najdalej od nich - opowiada nam dziewczyna drżącym głosem. Inni przerażeni przychodnie uciekali w popłochu, by nie mieć roztrzaskanej głowy lub zmasakrowanej twarzy.

Przy ujętych bandziorach policjanci znaleźli bokserskie ochraniacze na szczęki, rękawice z ćwiekami, kastety i gaz paraliżujący. - To nie jest standardowe wyposażenie sympatyków piłki nożnej, którzy idą oglądać mecz - komentuje kom. Marcin Szyndler (32 l.) ze stołecznej policji.

Całą wczorajszą dobę policjanci i prokuratorzy przesłuchiwali groźnych kiboli. Ale nie wszyscy byli w stanie zeznawać. Wielu pijanych i naćpanych musiało najpierw trafić do izby wytrzeźwień. Ci najbardziej zwyrodniali i agresywni usłyszeli zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy i uszkodzenia mienia. Grozi za to nawet 10 lat więzienia. Zasłużyli na to jak mało kto.

Grzegorz Schetyna (45 l.), minister spraw wewnętrznych:

- Wobec stadionowych chuliganów prawo będzie twardo egzekwowane. Gwarancją bezpieczeństwa w czasie meczów może być tylko wyrzucenie bandytów ze stadionów sportowych. Sposobem na to ma być wprowadzenie wobec zatrzymanych tak zwanego zakazu stadionowego. W czasie meczu musieliby się oni stawiać na komisariacie policji."
5 września 2008, 13:39 / piątek
Jako odpowiedź na przytoczony przez FCLG cytat z mediów głównego nurtu podaję link do tekstu z ogarniętego portalu „Warszawiak”

odnośnik

Najwyraźniej żyjemy w dwóch równoległych rzeczywistościach.
Szkoda zatem, że płacą nam tylko jedna pensję :)
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.444