Gdańsk: wtorek, 24 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

psy czuja się coraz bardziej bezkarne?!

strona 3/3

21 września 2008, 14:23 / niedziela
konri - nie kłocę sięz Tobą co do genrealnej o nich opinii, ale muszę stwierdzić jeden fakt:
Wczoraj przed meczem parę minut szły okrzyki: "wpuśćcie kibica..", Piłka nożna dla kibiców" itp.
To trzeba im oddać i tylko to.
30 września 2008, 23:31 / wtorek
Projekt MSWiA dotyczący zmiany ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych sprowadza wszystkich fanów piłki nożnej do rangi bandytów - uważa przedstawiciel Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców (OZSK) z ramienia Lechii Gdańsk Józef Rafalski.
odnośnik
1 października 2008, 00:42 / środa
podobno kazdego z zakazem nawet z forum beda banowac
1 października 2008, 01:01 / środa
-z zakazem-nie,ale z ''dziwnymi'' nickami raczej powinno sie banowac :-)
1 października 2008, 12:21 / środa
Ostatnio w mediach pojawiło się info o zakazie dla 40 fanów Korony za to, że weszli na mecz bez biletów - wszyscy dostali zakazy i karę grzywny - mimo, że sami gliniarze mówili, że zachowywali się spokojnie ów kibice (wyjaśniali, że wkrótce EURO i trzeba wszystkich karać). W takim razie się pytam, czy podobne obostrzeżnia będą obowiązywały w środkach komunikacji i osoba złapana na jedzie bez biletu (analogiczna sytuacja jak ta z wejściem za free na mecz) - to otrzyma zakaz poruszania się środkami lokomocji?
1 października 2008, 12:47 / środa
Nie koniecznie.
Tego,kogo zlapie renoma na jezdzie bez biletu w tramwaju,autobusie,czy skm-ce,ten dostanie zakaz stadionowy do konca 2012 roku !

Swoja droga,to wlasnie bierne przygladanie sie tego typu praktykom naszych wlodarzy,''dalo'' im zielone swiatlo do niekonstytucyjnego dzialania.
Dzis moze juz jest za pozno na odkrecenie calej machiny puszczonej w ruch,bo przeciez nikt z nich sie nie przyzna do bledu !
Z drugiej strony nie mozna siedziec cicho,bo dojdzie do takiej sytuacji,ze zakaz stadionowy dostanie nawet ten,ktory pierdnie w czasie meczu.
Nie jestem znawca prawa-mysle,ze nie musze-zeby stwierdzic,ze caly czas sa gwalcone moje prawa konstytucyjne.
1 października 2008, 12:55 / środa
Osoba jadąca bez biletu tramwaje, dostanie zakaz stadionowy, a także zostanie jej postawiony zarzut uczestnictwa w nielegalnym zgromadzeniu. Renoma przeszuka także taką osobę, czy przypadkiem nie posiada widelca.

I teraz uwaga!!!!!

Od wczoraj tort jest groźniejszy niż szalik i widelec. Będziesz organizował swoje urodziny, musisz złożyć podanie do mswia, z prośbą o zgodę na zakup lub upieczenia torta!!!!!!!!
1 października 2008, 13:34 / środa
j***bać PZPN j***bać MSWiA
coś z tym trzeba zrobić, grupie kibiców Korony radziłbym złożyć pozew do Stasburga o łamanie praw człowieka...
A ja niedługo się wk... i zacznę toczyć wojnę z tymi darmożercami z rządu, tak nie może k***wa być!!! Co to K jest? Komuna wróciła do ch... czy co!!!
Przecież kibiców jest mnóstwo... musimy wejść do sejmu!!!
2 października 2008, 14:54 / czwartek
Pisiaki bronią kibiców:
odnośnik
gestaPO
2 października 2008, 15:09 / czwartek
Wspaniałe szlachetne pis, stoi po stronie kibiców.
pis - od dzisiaj nasz najlepszy obrońca i strażnik naszych praw.
pis - pierwsze do walki z prowokacjami i bezkarnością policji!
(już po 4 tygodniach od wydarzeń taka wspaniałą zdecydowana reakcja! brawo!)
2 października 2008, 15:19 / czwartek
Typowa akcja pisowska pod publiczke. Tak samo jak przyklejanie sie Kurskiego do Lechii. Nie robia tego dla kibicow tylko dla wlasnego wizerunku. Zreszta jebac Legie, pis im mordy lizal :)
2 października 2008, 15:22 / czwartek
pis i po to jeden chuj,tacy sami zlodzieje i cwaniaki.Nie ma sie co kłócić JEBAC POLITYKóW
2 października 2008, 15:24 / czwartek
Wiadomo że pod publiczkę, chcą się wykazać, ci co chcieli cały kraj inwigilować. Ale co to za różnica, ważne że zostanie to nagłośnione.
2 października 2008, 15:38 / czwartek
odnośnik
wyślij znajomym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 października 2008, 16:01 / czwartek
Pinochet, NIX, Krisblu2, holy fan ale z was peowskie pedały!!

Wszędzie widzicie tylko zło PiS-u, a nie zauważacie że akcja psów była zrobiona na "zamównie". Przeczytajcie sobie projekt ustawy o imprezach masowych, przygotowany przez schetynę. Projekt, w którym każde zdanie, to stara dobra komunistyczna szkoła. Przeczytajcie, co będzie musiał robić klub i jakie kary będą za to groziły.

odnośnik
2 października 2008, 16:10 / czwartek
Tyle tego że nie chce się czytać;)

Co by nie mówić to PiS z Ziobrem na czele zaczął nagonkę na kibiców a teraz PO to kontynuuje. Jedni są warci drugich, więc nie rozumiem czemu tak bronisz pisiorków drogi Zetosławie:)

Aejaejao!!!
2 października 2008, 16:22 / czwartek
haha a gdzie ja teraz atakuje pisorków ? Przecież pochwaliłem ich akcje. I nie jestem za gestaPO. Ale broń broń Dornbaumów i tym podobnych.
2 października 2008, 16:41 / czwartek
Zeto, na Twoją zniewagę też chciałem odpowiedzieć bluzgiem, ale się powstrzymałem, bo jakoś mi nie przechodzi przez gardło nazywanie innych Lechistów pedałami itp. tylko przez to, że ktoś mniej lub bardziej wielbi wodza K.
Myślałem, że Lechia jest ponad wszystko, w tym ponad zasraną politykę, no ale dla Ciebie chyba nie.

Typowe dla zafascynowanych pisem jest przypisywanie wszystkim, którzy odważą sie skrytykować ich ukochaną jedynie słuszną partię, jakiegoś związku z platformą, podczas gdy ja ani słowa na temat po nie napisałem...

Żyj sobie dalej Zeto w uwielbieniu dla swoich idolów z pisu, naczelnych inwigilatorów, ojców sądów 24-godzinnych, wielbicieli policji i państwa milicyjnego.

Uwierzyłeś w ich szlachetną obronę kibiców (kierowaną oczywiście jak najczystszymi intencjami) cztery tygodnie po "wydarzeniach warszawskich", a zapomniałeś, co wybitni przedstawiciele pisu mówili na temat jeszcze przed dwoma czy trzema tygodniami... Zapomniałeś albo celowo przemilczasz wypowiedzi ziobry i jego ziomali z czasów ich rządów.

Żadna partia jeszcze długo nie będzie przychylna kibicom czy to pis po, o innych nie wspominając. I jedna żalosna konferencja chyba żadnego trzeźwo myślącego kibica nie przekona.
2 października 2008, 16:50 / czwartek
podpisuję się pod tym co napisał Nix... najlepiej nie mieszać polityki do spraw Lechii, bo oni i tak mają w Nas wyjebane... jeśli już tak bardzo chwalisz panów Kaczyńskich, czemu nie widzisz jak ośmieszają Polskę? za granicą śmieją się, że obchodzą święta Solidarności bez Wałęsy.... prezydent, który nie potrafi niekiedy poprawnie się wysłowić? nie jestem ani zwolennikiem po ani pisu donald też nie jest dobrym politykiem... mógłbym wymieniać dłużej ale nie chcę, żeby dyskusja zmieniła się w potok bluzg...

PS w żadnym razie nie krytykuję Zeto Twoich poglądów... próbuję tylko spojrzeć racjonalnie na obie strony...
2 października 2008, 16:57 / czwartek
Temat o psach a wy o polityce nawijacie.Polityka to brudna dziwka prowadzi tylko do podziałów.Polityka dzieli a nie łączy co widac nawet na tym forum.NIE WIERZE POLITYKOM !!
2 października 2008, 17:01 / czwartek
A wracając do nowego projektu ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych - myślę, że ta ustawa miałaby spore problemy z przejściem przez trybunał konstytucyjny. Możnaby się w niej doszukać złamania paru zawartych w Konstytucji praw człowieka. Nie chcę już wracac do polityki, ale mam nadzieję, że skoro pis tak nagle broni praw kibiców, to ich prezydent skieruje tę ustawę do Trybunału. A jeśli tego nie zrobi trzeba do tego namówić Rzecznika Praw Obywatelskich.
2 października 2008, 17:17 / czwartek
No stress jaja sobie robisz czy jakiś słabujący na umysle jesteś?

.. jeśli już tak bardzo chwalisz panów Kaczyńskich, czemu nie widzisz jak ośmieszają Polskę? za granicą śmieją się, że obchodzą święta Solidarności bez Wałęsy.... prezydent, który nie potrafi niekiedy poprawnie się wysłowić?''

Jak kurwa osmieszaja?Ze nie wystepują wspólnie z agentem bolkiem?
Jakie ,,święta Solidarności''?Dla tych co jak zestresowany gówno wiedza to Wałesa chyłkiem składał kwiaty pod pomnikiem żeby nie spotkać Kaczyńskiego ,ani swoich dawnych kolegów z konpiracji.Mysle że masz chłopcze za mało lat bo byś nie bredził o poprawnym wysławianiu Kaczyńskiego na tle wypowiedzi ,,krasomówczych'' Wałęsy w latach osiemdziesiatych.
2 października 2008, 17:55 / czwartek
gdzie ja chwale bolka ? wiem, że ma swoje na sumieniu. rozmowa była o PiSie (właściwie powinna być o psach) ale skończmy to lepiej zaraz wyjdzie 5 stron tematu o niczym, każdy ma swoje zdanie - ja Twoje szanuję, uszanuj też Moje...
2 października 2008, 18:01 / czwartek
ujmę to krótko - widać żeś młody i nieotrzaskany jeszcze...

ps. skąd wiesz że się śmieją? pan Bartoszewski ps. "Profesor" w tefałenie 24 mówił? :))))))))))
2 października 2008, 21:20 / czwartek
dobrze jestem młody - najlepiej mnie za to zlinczujcie... aha i uwierz mi naprawdę z dystansem podchodzę do tego co mówią w telewizji...
2 października 2008, 21:35 / czwartek
a propos ośmieszania. Kiedyś mówiło się "kazda Polka głosuje na olka" (bo niby przytojny jest:)) ot, uroki dupokracji :))
2 października 2008, 21:36 / czwartek
bolek dawaj moje sto milionów
2 października 2008, 21:38 / czwartek
No stres- właśnie dla takich jak Ty miedzy innymi jest to forum byś przejrzał na oczy :)) "Młodoci dodaj mi skrzydła" (kurwa jego mac:))
2 października 2008, 22:28 / czwartek
dobra przejrzałem :P obiecuję więcej nie chwalić bolka :D
2 października 2008, 22:55 / czwartek
2 października 2008, 22:57 / czwartek
hahahah a to co tajne zebranie ? :D
2 października 2008, 23:30 / czwartek
Do szanownych moderatorów tego forum.
Proszę was bardzo serdecznie w imieniu moim i wielu innych tego forum użytkowników o stworzenie dodatkowego działu o nazwie Polityka bo kurwa jakiego tematu byś nie poruszył wszystko sprowadza się do jednego tematu.
2 października 2008, 23:49 / czwartek
Lepiej nie robic takiego tematu bo sie pozabijamy wszyscy :)
5 listopada 2008, 16:32 / środa
ZAWSZE I WSZĘDZIE.....!!! ;)

odnośnik

Aejaejao!!!
5 maja 2010, 20:15 / środa
czekac tylko kiedy u nas sie cos takiego stanie...
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.342