Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

LECHIA - Cracovia Kraków, 24.08.08 godz.15

strona 7/8

24 sierpnia 2008, 22:27 / niedziela
axlrosegnr - Manuszewski? W moim przekonaniu zagrał dziś bardzo dobry mecz, świetnie się z Hubertem uzupełniali, przerwał kilka bardzo ważnych akcji.
24 sierpnia 2008, 22:34 / niedziela
Dzis zagral bardzo dobrze zreszta jak wszyscy ale obawiam sie ze w takich meczach jak z Wisla czy Lechem moze byc wielokrotnie wkrecony w ziemie przez Brozka czy Rengifo.To juz niestety nie ta forma i te lata co kiedys
24 sierpnia 2008, 22:54 / niedziela
A czy ktos wie ze cała kolejka śledzi jechała bez obstawy, bo z 10 psiarzy to nie obstawa i zrobili wjazd na stacji Gdańsk-Zaspa, od młodych do starców którzy byli w barwach Lechii najebała tylko dlatego ze jada na meczyk spokojnie kibicować...Jeban*e śledzie!!!!
Sam przyjąłem strzala.... Ped..ały..... I to się nazywa organizacja w Gdańsku....
24 sierpnia 2008, 23:05 / niedziela
To była podobno jakaś masakra - koleżanka mi opowiadała!!! Podobno napi*... jak popadnie, kobiety, dzieci, kto miał tylko szalik Lechijki!!!
I gdzie była wtedy policja???
Nie mam słów!!!!
24 sierpnia 2008, 23:06 / niedziela
wysyp pikników na forum eh
24 sierpnia 2008, 23:15 / niedziela
to nie pikniki tylko marszczyfredy z wioski na północ od sopotu

Aktywacja konta: 24 sierpnia 2008

i wszystko jasne
24 sierpnia 2008, 23:16 / niedziela
Choć gdyby nie tych kilku psiarzy to by pewnie zmasakrowali bardziej... Jeden starszy gosc miał nieźle rozwalona głowe, zalana krwią cała głowa... Co za pedalstwo!!
24 sierpnia 2008, 23:17 / niedziela
Ciekawe ... skoro przyjechali obwodnicą z Gdyni...
24 sierpnia 2008, 23:23 / niedziela
za gw

Efektowna inauguracja sezonu w Gdańsku. Piłkarze Lechii po dobrym meczu pokonują Cracovię 2:0. Gospodarze byli w tym spotkaniu zdecydowanie lepsi i zasłużenie wygrali swój pierwszy mecz w sezonie. Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego potwierdzili, że grają w tym sezonie efektowną, ofensywną piłkę, natomiast Cracovia zaprezentowała się bardzo słabo.
24 sierpnia 2008, 23:25 / niedziela
Reszta pewnie jechała obwodnicą...
24 sierpnia 2008, 23:31 / niedziela
zemsta będzie słodka
24 sierpnia 2008, 23:31 / niedziela
Dzieci - przedewszystkim chodziło o dzieci, potem kobiety na końcu dziadkowie - unikano tylko takich w miare normalnych. Bo Śledź/Pasiak każdy jest bez honoru

:(/:)

Możecie pisać co chcecie, po ryju ktoś dostał i się pruje, żadnego katowanego dziadka nie odnotowano, dzieci rowniez nie... w powrotnej drodze kilku Wam się upiekło - w autobusach nie było 'ręcznych' :)

Trzymajcie się 'cieplutko'
24 sierpnia 2008, 23:37 / niedziela
Drodzy kibice betony powiem wam ze nie tylko zrobilismy sobie wycieczke kolejka do wrzeszcza ale te wasze wspaniałe autobusy rozpadły sie po paru km i idac od zrobilismy sobie przechadzke pod sam wasz stadion i czy napewno trojmiasto do was nalezy skoro przez poł gdańska i 2h przed meczem nie spotkalismy kogos kto by nie uciekał po za dziecmi rzucajacymi kamieniami ??
24 sierpnia 2008, 23:42 / niedziela
Do Avash !!!
Po prostu dziś aktywowałam konto! I co z tego?
Mówię tylko to, co słyszłam!
I nie mieszkam na północ od Sopotu!
Też byłam dzis na meczu i sercem jestem z Lechią!
pozdr.
24 sierpnia 2008, 23:47 / niedziela
Ja jestem kibicem pilkarskim a nie kutasem bez głowy i nie mam zamiaru walić sie po ryju...Jade jak kazdy normalny kibicować swojej drużynie... I sam stałem kolo goscia który mial łuk brwiowy rozciety...i krwia zalaną twarz... Lechia Gdańsk!
24 sierpnia 2008, 23:59 / niedziela
moze rozluznie atmosfere ;] widzialem dzis po raz pierwszy i ostatni "szybka pilke". nie mam slow, o Lechii bylo mniej niz o zwyciezcach konkursow smsowych. no ale gonil ich czas... do tego nie wiedzialem, ze maja takich wypasionych prowadzacych i ekspertow ;]
25 sierpnia 2008, 00:06 / poniedziałek
szkoda gadac na temat tej szybkiej pilki gadali wiecej o Odrze Wodzislaw na ktorej jak to podkreslili spal trener jak i zawodnicy eksperci na wypasie szczegolnie ten co wypominal bledy sedziego kazdy kto byl na meczu widzial je doskonale i nawet wiecej tez mi ekspertunio
25 sierpnia 2008, 00:10 / poniedziałek
Super64 : U nas kibice są 2 h przed meczem na stadionie uwierz mi... a może myślałeś, że będziemy stać i czekać aż kutasy przyjadą żeby pokazać jacy my jesteśmy władcy północy... my nikomu nie musimy niczego udowadniać - dzisiejszy wynik na boisku ale również na trybunach mówi sam za siebie...
25 sierpnia 2008, 00:13 / poniedziałek
A czy ten ktos sie czasem nie spinał dopuki myslał ze panowie policjanci go uratuja?? Młodziez i Starców macie bardzo madra lecz nie wychowana bo potrafiła sie tylko spinac na odległość , a my bylismy zbyt leniwi zeby ganiac sie za takimi . Wiec wasze ploteczki o jakości naszego honoru sa nieprawdziwe i nie namiejscu .

Co do meczu byłem ciekawy czy pierwsza połowa której niestety z pewnych powodów nie zdarzyłem zobaczec wygladała tak jak 2ga . Ale z tego co widze wynik sprawiedliwy ale nie koniecznie dlatego ze tak dobrze graliscie co craxa nie umiała wyjsci z własnej połowy .:/ Gratulacje
25 sierpnia 2008, 00:16 / poniedziałek
Po dzisiejszym programie "szybka piłka", śmiało mogę powiedzieć, że oglądałem go dwa razy- pierwszy i ostatni.

O meczu Lechii dowiedziałem się, że:

1. Goni nas czas
2. Szkoda że rozpadła się Korona
3. Goni nas czas
4. Kibice nam wybaczą, bo wiedzą że goni nas czas
5. Ostatni mecz z krakowią wygraliśmy 4-0, ale Rogalski tego nie pamięta
6. Goni nas czas

Kurwa, gdzie był woźniak i młody kaczmarek???????????????????????????
25 sierpnia 2008, 00:17 / poniedziałek
Ja pierdole żal czytać, ale w sumie co może arce pozostać innego jak radość w internecie, że pogonili w iluśtam kilku małolatów i pikników...
25 sierpnia 2008, 00:22 / poniedziałek
Do mejsner
"Ja jestem kibicem pilkarskim ...."
Dziwisz sie ? Czy Ty myslisz ze gdyby zwykly kibic Arki szedl w szalu kolo kibicow Lechii nie zostal by zmasakrowany - nie oczekuje odpowiedzi bo ja znam. Na pewno nie dozyjemy czasow gdy spragnieni kontaktu beda tylko i wylacznie rozstrzygali swoje racje na ustawkach. Poprostu zycie i nie ma co dramatyzowac.
25 sierpnia 2008, 00:22 / poniedziałek
ciekawe co cioty z gw napisza o zachowaniu kibicow Lechii
25 sierpnia 2008, 00:23 / poniedziałek
i jeszcze jedno Kaczmarek i Kowalczyk byli bylymi pilkarzami Korony tylko tyle mieli do powiedzenia super program gratuluje tworcom rozporzadzania czasem i mam nadzieje ze malo frajerow wyslalo sms na te bramki bo oczywiscie trzeba zarobic na nich zeby za tydzien znowu ogladac Szybka Pilke i zeby sluchac glupot majstorw Polskiej Pilki noznej heheh
25 sierpnia 2008, 00:26 / poniedziałek
"ale nie koniecznie dlatego ze tak dobrze graliscie co craxa nie umiała wyjsci z własnej połowy" - tekst miesiąca, buhahahaha.
"Wiec wasze ploteczki o jakości naszego honoru sa nieprawdziwe i nie namiejscu." - ekhm... buhahahaha po raz drugi ;-))))

A co do "szybkiej piłki"... to goni mnie czas więc nie mogę skomentować ;-))))))
25 sierpnia 2008, 00:29 / poniedziałek
jeżeli to prawda że grupa śledzi pojechała sobie skmką, to trzeba pierdolić te podstawiane autokary i do wioski jechać na mecz jak kiedyś z Sopotu
25 sierpnia 2008, 00:35 / poniedziałek
........... zrobilismy sobie wycieczke kolejka do wrzeszcza ale te wasze wspaniałe autobusy rozpadły sie po paru km i idac od zrobilismy sobie przechadzke pod sam wasz stadion ...................
bo nasze autobusy sa do wozenia ludzi a nie bydla
25 sierpnia 2008, 00:35 / poniedziałek
"Kurwa, gdzie był woźniak i młody kaczmarek???????????????????????????"

Jak to gdzie?
na VIPowskiej....
25 sierpnia 2008, 00:39 / poniedziałek
SUPER64
24 sierpnia 2008, 23:37 / niedziela
Drodzy kibice betony powiem wam ze nie tylko zrobilismy sobie wycieczke KOLEJKA do wrzeszcza ale te wasze wspaniałe AUTOBUSY rozpadły sie po paru km i IDAC od zrobilismy sobie przechadzke pod sam wasz stadion i czy napewno trojmiasto do was nalezy skoro przez poł gdańska i 2h przed meczem nie spotkalismy kogos kto by nie uciekał po za dziecmi rzucajacymi kamieniami ??
================================================== =

To jak to było naprawdę??

1. Jechałeś kolejką, która się rozpadła
2. Jechałeś autobusem, który się rozpadł
3. Szedłeś piechotą i się rozpadłeś
4. Pierdolisz, bo przeczytałeś coś na kibice.net i musisz się tym pochwalić
25 sierpnia 2008, 00:41 / poniedziałek
Na jaki numer można wysyłać smsy z odpowiedziami?
25 sierpnia 2008, 00:42 / poniedziałek
nie wiem, bo gonił ich czas ;-)
25 sierpnia 2008, 00:44 / poniedziałek
Kurde, a podobno można było wygrać rozpadniętego żydka :)
25 sierpnia 2008, 00:46 / poniedziałek
raczej resztki z Korony
25 sierpnia 2008, 00:54 / poniedziałek
poczekaj az skapnie czarna resztka ;)
25 sierpnia 2008, 01:19 / poniedziałek
Raczej bym nie liczył na kolejnego obrońcę. Na chwilę obecną mamy Wołąkiewicza, ManU, Midzierskiego i Heńka. W klubie wciąż czekają na certyfikat Radowanowicia. Tak więc raczej mamy nadmiar graczy w tej formacji. W pomocy jest jeszcze bardziej bogato. Szukamy napastnika i tylko napastnika.
25 sierpnia 2008, 04:10 / poniedziałek
kontratak co do Radowanowicia to bym się tak nie śpieszył,z tego co widziałem na treningach i co mówili jego koledzy z drużyny z którymi trenował-nie jest jakimś wybitnie wyróżniającym się piłkarzem,wręcz katastrofa jak oni to ujęli ;) dlatego AndruszCZak(w szybkiej piłce napisali Andruszak...) jest dobrym rozwiązaniem na prawej obronie,jest jeszcze Pęki,a na lewej mamy albo Mysonę albo Kosę więc tak jak powiedziałeś,narzekać nie mamy na co a i napastnicy się znajdą i myślę,że na tą rundę ta ekipa co jest wystarczy jak i na cały sezon żeby spokojnie powalczyć o utrzymanie ;)
25 sierpnia 2008, 07:26 / poniedziałek
Pieknie kurwa....a my swoje.........
25 sierpnia 2008, 09:47 / poniedziałek
Strasznie dużo nowozarejestrowanych bajkopisarzy z wioski na zachód od Sopotu tu sie pojawiło hehehehe. Pogonić to wy se możecie ... swoje matki spod dworca Gdynia Główna Osobowa. I koledzy po szalu przestańcie odpowiadać na te ich matrixowe fantazje.

Z Biało- Zielonymi pozdrowieniami
Antek Oszołom
25 sierpnia 2008, 10:04 / poniedziałek
po pierwsze Piotrusia C. zostawcie w spokoju, niech chłopak złapie troche rytmu ekstraklasy to będzie grał jak z nut po drugie taki koń nie jest przyzwyczajony żeby po lekkim puknięciu padać na glebe jak ścięta gałązka a jeśli mecze będa sędziowane w podobnym tonie to będzie się musiał nauczyć i to szybko..po trzecie mam nadzieje że po raz ostatni widze jak na stadionie ludzie sa ściśnięci jak szprotki w puszce..ten bufor to nie choroba to skandal! są 3 wolne sektory..zamkneli cały łuk i trzeba o tym głośno mówić bo policja zabiera tym samymj lechii pieniądze a nam mozliwość normalnego oglądania meczów..policja odgrywa się na lechii za niewiadomo co! weź sie w garść komendancie policmajstrów, bo wy z nudów nasrane macie w głowach tak że wasze decyzje są jednym wielkim absurdem! a Adamowicz tez mógłby coś na ten temat powiedzeć bo to granda! zamknijcie w ogóle nam stadion, zostawcie tylko krytą!
25 sierpnia 2008, 10:09 / poniedziałek
Nic Wam nie pasuje, szczególnie Zeto, strasznie wymagający, telewizja robi ukłon w stronę kibiców i wyprodukowała fantastyczny program, o jeszcze ładniejszej nazwie, i jeszcze fantastyjniejszych EXPERTACH, zaprosiła arcy fantastycznego trenera, który był łaskawy opowiedzieć o tak interesujących megaranswerach, gigadrużyny, a Wy smucicie, że na tak małoważne wydarzenie, jakim było pierwsze zwycięstwo, przy komplecie publiczności, po dwudziestu latach, nowo odbudowanej przez kibiców drużyny, czystej od wszech trawiącej korupcji, porostu zabrakło czasu.

Napisałem w jednym zdaniu, bo czas mnie gonił.
25 sierpnia 2008, 10:34 / poniedziałek
nie będę powyższego komentował gdyż czas nagli....
25 sierpnia 2008, 11:31 / poniedziałek
czas pogonił nawet śledzi w Tczewie:)
25 sierpnia 2008, 11:47 / poniedziałek
Jebać Straż miejska za mandaty, geje jebane !!!
25 sierpnia 2008, 11:57 / poniedziałek
pewnie jakiś zakompleksiony kibic Wybrzeża to był. Albo Lechista dupę mu wyrwał. Albo ma wkurwa, że ktoś ma hobby, kolegów a on sam jak palec z drugim gejem na służbie. Po co im w ogóle wozy? Na rowerach powinni zapierdalac. Zamiast zrobic porządek na dworcu mandaty za parkowanie rozdają.
25 sierpnia 2008, 12:06 / poniedziałek
W Tczewie miejska zapierdala na rowerach . ; )
25 sierpnia 2008, 12:23 / poniedziałek
Tylko po chuj 3 pedały na przy jednym rowerze? Na pieszo powinni zapierdalać matkojebcy!
25 sierpnia 2008, 12:27 / poniedziałek
myslicie ze jak podejde do Adamowicza to mi anuluje mandat?
25 sierpnia 2008, 12:41 / poniedziałek
Myślę że nie podejdziesz
25 sierpnia 2008, 12:41 / poniedziałek
- Przyjechałem głównie po to, aby zobaczyć kadrowiczów z Cracovii, ale i na Lechię patrzyłem z zainteresowaniem. Tej drużyny jeszcze nie widziałem na żywo. Piłkarze z każdego klubu mają takie same szanse. Jednak jeden mecz o niczym nie przesądza. Dziś najbardziej podobała mi się gra Macieja Rogalskiego - przyznał Ulatowski, asystent Leo Beenhakkera.
25 sierpnia 2008, 12:57 / poniedziałek
sam nie podejde, ale przeciez z toba moge podejsc
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.488