Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

Polonia Bytom - Lechia Gdańsk 30.08.08 godz. 15.15

strona 3/4

30 sierpnia 2008, 17:09 / sobota
No brameczke zawalił głównie Midzierski (kolejną w tym sezonie) do udziału z Kapsą. 2 bramki mógł wybronić Kapsa gdyby lepiej się zachował.
30 sierpnia 2008, 17:11 / sobota
no to chyba bardziej blad Kapsy, chociaz Midzierski tez powinien kontrolowac co ie dzieje z tylu
30 sierpnia 2008, 17:13 / sobota
też odniosłem wrażenie że błąd Kapsy :-((
30 sierpnia 2008, 17:14 / sobota
Buzała wszedl minute temu, zle podał, do tyłu i poszła kontra , zawalili Midzier i Kapsa... Nie poznaje mojej drużyny w tym meczu..
30 sierpnia 2008, 17:14 / sobota
I dodam drugi raz .... Miedzierski wupierdalaj drewniaku. Wygrales chociaz jeden pojedynek jeden na jednego? Kurwa cudowny duet Miedzierki Kapsa
30 sierpnia 2008, 17:16 / sobota
oszolom kurwa. gdyby nie Kapsa, to mogłoby nas nie być w ekstraklasie! Każdy moze miec gorszy miec, ale to nie znaczy, że trzeba ich wyzywać!
Chyba po dzisiejszym meczu Midzierski sobie siądzie na ławe na dłużej. Zieliński napewno nie jest zadowolony że go wprowadził. Midzierski jest zdecydowanie najsłabszym naszym obrońca.
jebnijcie sie w leb i przypomnijcie sobie jak w zeszlym sezonie słaliście peany na czesc Kapsy...
30 sierpnia 2008, 17:18 / sobota
panowie to Ekstraklasa czeka nas walka o utrzymanie i przegramy nie raz nie 5...ale walczymy do konca
i apeluje nie wyzywajmy swoich ludzi!!
30 sierpnia 2008, 17:21 / sobota
Dobra Kapsa pomogl wejsc do extraklasy. To teraz niech wypierdala i pomaga komus innemu. My potrzebujemy bramkarza nie ciote. Co wy kurwa nie widzicie co on odpierdala? Wszystkie 3 bramki jego ... ostatnia na milion procent. Ja pierdole. Brak slow. A teraz sobie psy na mnie wieszajcie . Ja sie zamykam
30 sierpnia 2008, 17:22 / sobota
Bez przesady oszolom pierwszej brameczki nie miał szans wyjąć.
30 sierpnia 2008, 17:22 / sobota
twoja ksywa mowi wszystko
30 sierpnia 2008, 17:23 / sobota
Wszystkie trzy?

Człowieka pierwsza bramka to "stadiony świata". Nie do wyjęcia. Chyba, że stałby akurat w tym miejscu.
30 sierpnia 2008, 17:23 / sobota
no zjebal jeden mecz i co?? ty w pracy zawsze jestes dysponowany w 100%?? jestesmy beniaminkiem w extraklasie i frycowe trzeba zaplacic
30 sierpnia 2008, 17:25 / sobota
Midzierskiemu ktoś musiał kurwa zapłacić...
30 sierpnia 2008, 17:27 / sobota
4:1 Jaromin.
30 sierpnia 2008, 17:28 / sobota
1:4:(((
qrwa..mam dosyć...4-1..:-((
Nie wieze! 4:1 Lechia dzisiaj slabo gra,jak widac w TV.
30 sierpnia 2008, 17:29 / sobota
no obroncy teraz zagrali katastrofe
30 sierpnia 2008, 17:29 / sobota
co to za "geniusz" co podal do pilkarza Polonii w srodku boiska ? ja pierdole.....
30 sierpnia 2008, 17:31 / sobota
midzierski byl za drewniany nawet na 2 lige ...nie gral wcale...gra teraz bo manek za wolny juz .... chcieli hernaniego ... w to miejsce ....kapsa dramat .... lepiej niech gladys stanie ... ciagle jakies babole wpadaja ...na arce ...np .... do konca rundy baczek ... potem transfer kogos kto kuma gierke....
30 sierpnia 2008, 17:32 / sobota
Ciekawe co myśli Zielek i czy zdecydują się na jakieś transfery do poniedziałku. Zielek mówił, że będzie 1 uzupełnienie składu jeszcze. Może skusi się na kogoś jeszcze po takiej porażce? Tak czy siak 2 tygodnie przerwy od ligi dobrze zrobią naszemu zespołowi.
30 sierpnia 2008, 17:32 / sobota
że tak się wyrażę: wszystko chuj
30 sierpnia 2008, 17:33 / sobota
nic sie nie stalo Lechijko nic sie nie stalo!!!
zimny prysznic - LECHIO za tydzien z Odra 3 punkty!!!
30 sierpnia 2008, 17:33 / sobota
ale chujowato:(
30 sierpnia 2008, 17:35 / sobota
straciliśmy już w sumie w lidze siedem bramek!!to daje prawie dwie bramki na mecz!niepokojące!!!!
30 sierpnia 2008, 17:36 / sobota
Echhh..
A mialo byc tak pieknie..
30 sierpnia 2008, 17:37 / sobota
spokojnie. Nie pierwsza i nie ostatnia to porazka pewnie w tym sezonie. Szkoda ze az tak wysoka. Na "goraca" nie przypominam sobie kiedy natlukl nam ktokolwiek tyle bramek...
30 sierpnia 2008, 17:39 / sobota
Różnicą 3:0 przegraliśmy z Polonią też 2 lata temu, gdy oni awansowali z 2 ligi.
30 sierpnia 2008, 17:40 / sobota
3 sezony temu Żydzew,

co do meczu to chujnia po całości, a najgorzej zagrali cetnar, rogalaski, kowalczyk, zero walki. tym bardziej chujowo bo powinniśmy być przyzwyczajeni z niższych lig grać na takich wiochach jak bytom...
30 sierpnia 2008, 17:41 / sobota
co za lamenty! Co wy myśleliście ze idziemy na majstra? Lechia walczy o utrzymanie, i my powinniśmy się cieszyć z każdego punktu na wyjeździe - bo to nasz sukces, a nie lamentować po porażkach bo to niestety będzie norma!
Ja się ciesze z kompletu (trzech) punktów na własnym boisku i wierzę że tu u nas zdobędziemy wystarczająco dużo punktów aby się utrzymać!
30 sierpnia 2008, 17:41 / sobota
Kurwa, nie popadajcie w skrajności.
Fatalne spotkanie Lechii, w obronie dramat - mam nadzieję, że Midzierski zasiądzie na ławce na dłużej, a do bramki wróci Bąk. Rogalski słabiuteńki, miał ogromnego fuksa, że nie wyleciał za ten faul.
30 sierpnia 2008, 17:43 / sobota
spokojnie Panie i Panowie...nie jestesmy Realem Madryd...trza wierzyc w zespol nawet jak 6-0 dostaja...wynik nieco za duzy w porownaniu z gra...ja mysle ze to sie przyda chlopakom
30 sierpnia 2008, 17:44 / sobota
No i po zawodach... 1:4 w plecy... :-( Lipa totalna. A na dodatek mnie się transmisja włączyła na... komentarze...

Ciekaw jestem jakie zmiany w skłądzie czekają nas w kolejnym spotkaniu... Bo, ze powinny nastapić, to rzecz pewna...
30 sierpnia 2008, 17:47 / sobota
Nie ma co sie podniecać i lamentować. Sezon jest długi. Te 4 mecze to 3 na obcym terenie a wiadomo że Lechia jest Królową własnego stadionu.
30 sierpnia 2008, 17:47 / sobota
wywiad Piątka: ...to była katastrofa...
w walce o utrzymanie mamy bilans 1-4 z Bytomiem będzie ciężko...
30 sierpnia 2008, 17:54 / sobota
nasza gra nic nie miala wspolnego z poprzednimi meczami, poprostu brak slow. co robil na boisku Cetnarowicz? co robil na boisku Midzierski?zreszta cala druzyna zagrala slabo, brak walki, zero skladnych akcji, druzyna z Bytomia byla lepsza pod kazdym wzgledem.
30 sierpnia 2008, 18:40 / sobota
teskii: masz rację, w Lechii gra wyłącznie Cetnarowicz :)

zauważ, że Lechia straciła bramki po błędach obrońców i nonszalancji pomocników.

1 gol. szarańcza szarańczą, ale jest to pierwszy przypadek poskutkowania tej metody szkoda że na Lechii. Która drużyna pozostawia bez opieki zawodnika przeciwnej drużyny przed polem karnym?

2. gol. brak obrony wszyscy na hurra do przodu. Wystarczy wziąć przykład z Polonii strata piłki, przejęcie przez Lechię i próba wyjścia kończyła się faulem ze strony Polonii.

3. gol. Nonszalancja naszych zawodników, podania do przeciwników bez żadnego zagrożenia. Na środku boiska bodajże Buzała podaje w kierunku naszej bramki do przeciwnika. Nie potrafimy zablokować dośrodkowania i obrońca przy Komorowskim nawet nie próbuje podskoczyć.

4. gol. jeśli Komorski dostaje piłkę na środku pola karnego to już woła o pomstę do nieba. Podobną sytuację miał Kowalczyk czekał aż obrońca zablokuje dostęp do bramki. Trzeba było walić po przyjęciu jak Komorowski a nie czekać na dojście obrońcy.

generalnie brak współpracy. najlepsze akcje Lechii to efekt wielu dokładnych podań, ale do tego trzeba mieć cierpliwość której chyba naszym Lechistom brakuje.
30 sierpnia 2008, 18:42 / sobota
Cały zespół zagrał bardzo przeciętny mecz, najsłabszy z dotychczasowych, za to Polonia znów zagrała dobrze tyle, że wcześniej nie przynosiło jej to punktów.

Nie mam pewności czy jest sens ganić poszczególnych zawodników za słaby występ, bo nikt nie zagrał oszałamiająco, niestety przyjechaliśmy jako beniaminek i na tle dobrze wybieganego, walczącego i ambitnego rywala zagraliśmy jak II-ligowiec.

Ale mimo to parę indywidualnych laurek trzeba wystawić:

Trener Zieliński - cały czas eksperymentuje ze składem i oczywiście ma do tego prawo, bo jest nowy i odpowiada za wynik, wydaje mi się natomiast, że dziś przekombinował..., chociaż rozumiem jego decyzje, to okazały się być nietrafione.

Cetnarowicz - paradoksalnie to on był dziś najbliżej strzelenia bramki z akcji, ale na razie pozostaję przy zdaniu, że piłkarz ten gra za słabo na ekstraklasę. Jest wysoki i dlatego był dziś potrzebny Zielińskiemu, potrafi strzelić głową, zastawić sie i przepchnąć przeciwnika, oraz strzelić bramkę z pierwszej piłki na dobieg (np. po prostopadłym podaniu), ale w ekstraklasie praktycznie nie dochodzi do takich sytuacji, a jest powolny, za często fauluje, za często traci piłke, facet gra na ligowym poziomie 15 lat a zwyczajnie brakuje mu czucia piłki! Mógł strzelić bramkę i miał jakieś tam sytuacje, ale w przypadku 75% jego zagrań tracimy piłke co oznacza, że w meczu jest jakieś 10 akcji przerwanych przez głupią stratę. To za dużo. Przweciwnicy się go boją i faulują też jego. Brakuje nam lepszego wysokiego napastnika, który mógłby grać właśnie w parze z Kowalczykiem, Rybskim lub Buzałą.

Kaczmarek, Rogalski - walczyli, ale nic z tego nie wychodziło

Midzierski - dramat, niech zagra w kilku meczach w ME, a potem znów trzeba mu dać szansę.

Kapsa - mamy trzech bramkarzy, może trzeba sprawdzić, czy Bąk albo Sobański nie będą pewniejsi, bo mamy na razie najwięcej bramek straconych w lidze i jak to zawsze bywa w połowie z nich można było zachować się lepiej.

Niestety żeby kogoś w Lechii pochwalić za dzisiejszym mecz, musiałbym obejrzeć go ponownie, wynik i obraz gry przysłoniły mi plusy.

Przestańmy już chrzanić, który piłkarz Lechii załapie się do kadry, albo że jak będziemy grali tak dobrze jak z Cracovią to będize świetnie (bo też Cracovia zagrała słabiutko), bo mamy na razie 4 punkty i nie jest to zły wynik patrząc na 3 wyjazdy, ale też nie graliśmy z ligowymi potentatami i czeka nas żmudna walka o utrzymanie. Odra też na pewno się tutaj nie położy, bo to bardzo doświadczona drużyna.
30 sierpnia 2008, 18:44 / sobota
oczywiście 4 gol to Jaromin.
30 sierpnia 2008, 18:51 / sobota
ludzie najlepiej się potnijcie !~to jest Ekstraklasa wy myśleliście, że Lechia na każdym kroku będzie wygrywać? nie dość, że wyjazd to jeszcze eksperymenty J. Zielińskiego - trudno trzeba o tym zapomnieć i przestańcie płakać proszę Was!
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cie !
30 sierpnia 2008, 18:51 / sobota
Frycowe to by bylo gdyby nam tyle wklepal lech, belchatow czy nawet górnik. Ale nie polonia bytom. Bida z nędzą zero kasy licencje psi swedem dostali, sklad slaby no i 1 pkt w 3 pierwszych meczach. Murowany kandydat do spadku, ktory tylko ambicja sie trzyma. A my 1-4. Co ty wiecej gadac. No comment
30 sierpnia 2008, 18:54 / sobota
Po naprawde dobrym meczu z Craxą mecz słabszy ale wynik zdecydowanie za wysoki . Momentami fatalna gra w obronie i indywidualne błędy w tym bramkarza a w konsekwencji stracone bramki wpłynęły na grę i przebieg meczu . Niemniej graliśmy odważnie i byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dla Poloni . Porażka zasłużona ale za wysoka i nie robiłbym z tego dramatu . Wierzę że w następnym meczu zagramy ambitniej , z większym szczęściem i z kilkoma zmianami . Będzie dobrze albo lepiej . Panie Jacku głowa do góry i do pracy bo jest co robić .
30 sierpnia 2008, 19:00 / sobota
No coz porazka boli ale co mamy zrobic. Czekamy na nastepny mecz,musimy Odre do 0 pocisnac.Nastepnie w Belchatowie walczyc o 3pkt. Trzeba zapomniec o tej przegranej.

CZY WYGRYWASZ,CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE!!!
30 sierpnia 2008, 19:21 / sobota
krótko i na spokojnie:

4:1 boli jak sam skurwysyn (jeszcze z tymi patałachami), ale... no cóż, nie ma co płakać jak baby i wypierdalać kogo popadnie

Bączek do bramki, Midzerski z Kapslem na ławkę na czas nieokreślony... i gramy dalej
30 sierpnia 2008, 19:28 / sobota
Ja niemoge uwiezyc,jak niektorzy ''kibice'' sie tak podniecaja! np.MIDZIERSKI WYPIER,co robi Centar w Lechii.
Ludzi zastanowcie sie co wy piszecie na forum.W tym meczu wszystkim gracza Lechii nie wyszlo,trudno ale takie jest zycie. W kolejnym meczeu bedzie lepiej.

TYLKO LECHIA GDANSK!
30 sierpnia 2008, 19:29 / sobota
Porażka pokazała miejsce w szeregu. 'Wystarczy' sklonować Kaczmarka, zwiekszyc jednym,doświdczonym piłkarzem formacje pomocy i obrony(środek, w tym wypadku Hernani nie były głupim pomyslem) i miec bramkostrzelnego napadziora :D albo przebudzić Buzałe...a w styczniu zrobić porządek z takimi nic nie znaczącymi kopaczami jak Brede,Kalkowski,Cacic,Radovanovic,Hirsz czy Kawa. Czesc wytransferowac a czesc wypożyczyć.
A wtedy bedzie dobrze :D
A co do Midzierskiego ,to powinien zasiasc na lawie. Problem w tym ,ze nie ma dla niego godnego zmiennika!!
Kapsie trzeba dac sie jeszcze wykazac, ale mimo wszystko moglby grac lepiej
30 sierpnia 2008, 19:37 / sobota
lechista28-9-83,
czy widziałeś mecz? Uważam, że sportowo Polonia nie jest drużyną, której poziom odzwierciedla ten brak licencji i dotychczas zdobyty 1 punkt. Śląsk miał dużo szczęścia, że tam nie przegrał

kilka dni temu słyszałem wypowiedź trenera Motyki, który na pytanie co jest najmocniejszą stroną tej drużyny powiedział, że ta BIEDA, która tych chłopaków cementuje, mobilizuje do zapieprzania i pokazania, że można. A dobra gra to najlepsza droga do tego, żeby wreszcie zdobyć jakiegoś sponsora
30 sierpnia 2008, 19:44 / sobota
Odnośnie składu: na środku obrony mamy Wołąkiewicza, Manuszewskiego, Midzierskiego, Radovanovicia.

ManU zagrał super z Cracovią, ale dziś okazało się, że nie zawsze nadążał
Dlatego wierzę, że dobrym transferem po dojściu do pełnej dyspozycji będzie Radovanović. No niestety, Zieliński wiedział co robi, Hernani to był bardzo dobry pomysł, bo nie dałby się tak obiegać, ale nie było nas na niego stać.

Brakuje rosłego napastnika.

i wzmocnienie przydałoby się w środku pomocy, nie gra się już dziś tzw. rozgrywającymi, ale tę brakującą rolę miał spełniać Cacić, tyle, że na razie nie spełnia.

Jutro koniec okna transferowego więc na razie musimy się cieszyć tym co mamy. A 4 punkty to sporo!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.223