Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA - Odra Wodzisław, 13.09.2008 g. 17:30

strona 3/4

13 września 2008, 18:57 / sobota
werder - wyluzuj, bo ci zylka peknie :)
13 września 2008, 18:59 / sobota
caroll mi nic nie peknie bo mam to gdzies co piszesz. Baczek jest nr 1 w Lechii koniec kropka!
13 września 2008, 18:59 / sobota
no i o taka odpowiedz mi chodzi, luk :) oceny beda po meczu i oczywiscie trzeba wstawic baczka, jezeli kapsa daje dupy :)
13 września 2008, 19:02 / sobota
werde - dasz mi kod do tej fify? :)
13 września 2008, 19:03 / sobota
dziewczyny nie szarpcie sie za włosy.... Lechia gra słabo z Odra...
13 września 2008, 19:15 / sobota
1:1 Tralka bardzo szczesliwy gol
13 września 2008, 19:22 / sobota
podobno zaczelisy cisnac, Kowalczyk zaluguje na zmiane gdyz nic nie gra
tradycyjnie Kaczmarek slabo ze stalych fragmentow to juz mnie zaczyna wkurwiac
13 września 2008, 19:27 / sobota
czerwona kartka dla gracza Odry
gramy w przewadze!!
13 września 2008, 19:28 / sobota
Bardzo fajna relacja tekstowa na : odnośnik właściwie najlepsza jaką widziałem.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
13 września 2008, 19:30 / sobota
Rybski za KAspra
13 września 2008, 19:32 / sobota
gol!!! Rogalski znow po bledzie bramkarza
13 września 2008, 19:36 / sobota
Glowa - dzieki za link! niezly.

Lechia prowadzi 2:1 po kapitalnym strzale Rogalskiego! Pomocnik gospodarzy idealnie przymierzył z 17 metrów! Piłka wpadła do siatki tuż przy słupku!
13 września 2008, 19:41 / sobota
Jak zwykle Dostajemy w dupę i zaczynamy grać jes jes jes!!!!!!!!!!!!!!
13 września 2008, 19:44 / sobota
druga czerwona dla Odry
13 września 2008, 19:47 / sobota
Buzala 3-1
13 września 2008, 19:48 / sobota
no i git :)
13 września 2008, 19:53 / sobota
koniec...tym razem mielismy trocheszczescia bo gra podobnop nie wygladala zbyt obiecujaco
13 września 2008, 20:10 / sobota
sry ale za przeproszeniem a skad ty to mozesz kurwa wiedziec byles na meczu?
13 września 2008, 20:14 / sobota
przeca napisal, ze podobno :) skad takie cisnienie dzisiaj u was? :)
pojechalismy 3-1 wiec czas na browarka i rozluznienie :)

PODOBNO 2 polowa byla bardzo dobra w wykonaniu Lechii :) czekamy na opinie tych, ktorzy widzieli meczyk :)
13 września 2008, 20:19 / sobota
bo kurwa wisze na telefonie pol meczu i mi mowia zyczliwi
13 września 2008, 20:29 / sobota
Kapsa gra na przedpolu jak kołek przy straconej bramce stał na lini i czekał az mu piłka w ręce wpadnie.
13 września 2008, 20:30 / sobota
Mecz w pierwszej polowie tragiczny w drugiej bardzo dobry. Doping podobnie - pierwsze polowa oprocz pierwszych 15 minut słabiutko, druga polowa az ciary szly po plecach! Dobra wspolpraca stadionu z mlynem. Po meczu jakies awantury z psami na Smoluchowskiego, ale nie wiem dokladnie o co poszlo.
13 września 2008, 20:45 / sobota
tak jak napisał Gdańska Lechia 1 połowa do bani a 2 - miazga ^^ muszę podziękować całemu łukowi i również prostej za współpracę z młynem tak musi być na każdym meczu ! pozdrawiam!
13 września 2008, 20:49 / sobota
Pierwsza połowa totalne dno, druga bardzo dobra. Mam nadzieję, że Bączek wróci do bramki, bo Kapsa jest fatalny na przedpolu.
13 września 2008, 21:19 / sobota
mirekgd69

"Kapsa gra na przedpolu jak kołek przy straconej bramce stał na lini i czekał az mu piłka w ręce wpadnie."

ze tak powiem: chuja widziales!!

Kapsa wyciagnal sie jak struna ale na nic sie to zdalo, bo musialby miec rece o metr dluzsze. Mam jednak mimo wszystko nadzieje ze Bączek stanie na bramie w ekstraklasie, bo jemu to sie nalezy jak nikomu innemu.

Podsumowujac mecz to widac regule, styl do dupy, wygyrwamy, styl niezly, mecz w plecy.

Co do dopingu to ostatnie 15 minut 1 polowy siadlo, ale druga polowa kibicowsko bardzo ladnie ;)
13 września 2008, 21:22 / sobota
3:1. 3 punkty i w sumie tyle mozna powiedziec. Nasi grali slabo, w pierwszej polowie powiedzialbym ze bardzo slabo. Druga polowa lepsza ale na wynik bez watpienia wplynela czerwona kartka dla Dudka. Pozniej odra bronila juz tylko remisu co jej sie nie udalo. Okolo 60 minuty Odra nie miala juz sil, nasi odzyli po bramke wyrownujacej, ktora do teraz nie wiem kto strzelil, Kasper czy Tralka. Nie widzialem ;p Kapsa bez szans na obrone. Dobry Mysona, zajebisty Starosta. Nie wiem co bedzie z Pekim ale przy takim Staroscie Peki moze miec problem. Wolakiewicz pewny, czego niestety o Manku nie mozna powiedziec. Ale tu tez bez wiekszych bledow. Kaczmarek jakos tak slabo dzisiaj, nie wiem, nie dryblowal tak jak to on umie. Rogal tradycyjnie klapa, na + oczywiscie gol i musze powiedziec ze naprawde zajebisty gol. Kasper bardzo slaby. Od Tralki natomiast trzeba ustalac sklad. Nie ma chuja. Ryba cos tam gral ale za krotko. Kowalczyk - dobry mecz ale niech zacznie strzela gole. Buzi w sumie malo aktywny byl ale gola strzelil czyli raczej + ;)
13 września 2008, 21:24 / sobota
"Kapsa gra na przedpolu jak kołek przy straconej bramce stał na lini i czekał az mu piłka w ręce wpadnie."

mylisz się kolego, nie grał jak kołek. On w ogóle nie grał na przedpolu :)) Nie wiem czy taki prykas dostał od trenera bo z krakowią pięknie wyłapywał dosrodkowania. Dzisiaj był jak wmurowany w linię bramkową.
13 września 2008, 21:25 / sobota
Niezly meczyk za nami.Pierwsza polowa w naszym wykonaniu bicie glowa w mur.Bez sensu byly czeste wysokie wrzutki na pole karne odry.Nie mielismy napastnika ktory by mial szanse powalczyc o gorne pilki a odra miala wysoka linie obrony,dobrze maja zorganizowana gre zaprezentowali sie duzo lepiej niz craxa..Druga polowa odwrocenie sytuacji o 180 stopni,wielka radosc,cenne 3 punkty bo odra to napewno nie byli frajerzy.Brawa dla naszych chlopakow.Stadion Lechii dalej nie zdobyty dla druzyny gosci z tego co pamietam ostatni raz przegralismy tu w meczu z odra opole takze chyba juz okolo roku bez porazki na Traugutta mamy.Bastion Gdanski wciaz niezdobyty tak trzymac tu jest klucz do utrzymania sie w lidze
ps.Ocene pisze na goraco po meczu.Jak obejrze jeszcze raz meczyk to pokusze sie o dokladniejsza analize
BRAWO LECHIA
13 września 2008, 21:39 / sobota
Jeszcze ten kontrowersyjny ostatnio Rogal. Potrafi rozegrac piłeczkę ale huj strzela jak człowiek widzi, że cała drużyna zapier... a on człapie po boisku.
13 września 2008, 21:54 / sobota
Wynik lepszy niż gra.Pierwsza połówa tragiczna w drugiej trochę lepiej.
Benek Starosta- bardzo dobry mecz.Chłopak wybiegany,gra twardo z ciagiem na bramę.Bedą z niego ludzie.
13 września 2008, 22:09 / sobota
Simek86: ty chyba tez za duzo nie widziales... Kapsa sie zawachal nie wiedzial co zrobic,a po prostu mogl sie rzucic instynktownie co zrobil za pozno. mimo ze Kapsa jest bardzo dobrym bramkarzem czekam na powrot Bączka!poniewaz jest bramkarzem lepszym fizycznie i bardziej pewnym w przedpolu taki ala Boruc ;) mecz calkiem dobry Kaczmarek i Buzala sie jak zwylke nabiegali,Kowalczyk szybki ale.. za duzo nie zrobil.a Rogalski chociaz dostawal wieczne wrzuty z prostej strzelil bramke i to calkiem ladna
13 września 2008, 22:17 / sobota
Wynik lepszy niż gra.... Lechia strzeliła 3 gole mając na dobrą sprawę trzy takie niezbyt klarowne sytuacje w II połowie, więc dopisało nam trochę szczęścia. Ale podobała mi się determinacja w odrabianiu strat, fajnie w ofensywie zagrali na bokach obrony Starosta i Mysona (chociaż Ben musi wyeliminować te beztroskie straty piłek po których Odra wyjeżdżała z kontrami), fajnie powalczył Kasperkiewicz i Trałka (chociaż nadal potrzebujemy wzmocnienia na środku pomocy), Kaczmarek na swoim poziomie, notę Rogala i Buzały poprawiają gole, bo fajerwerków w ich grze nie było.

Poza tym regularnym - bardzo fajnym - dopingiem, gdzieś nam uciekł klimat takiego sportowego napięcia na stadionie, zawodnik przeciwnika dostaje czerwoną kartę i stadion tego nie zauważa (mimo, że czerwień wyraźnie było widać w górze), mecz się kończy, 10 sekund oklasków i okazuje się, że chętnych do podziękowania drużynie na stojąco gdy stoi w kole na środku jest niewielu bo 80% już opuściła ławki i udała się do bram...

Spóźniłem się na mecz i widziałem straż miejską jak pod eskortą jeszcze jednego dodatkowego wozu na sygnale stała na lewym pasie traktu końskiego i wypisywała mandaty. Dobrze, że nie wypisywali ich z zomowskiej polewaczki.
13 września 2008, 22:18 / sobota
ale sie rzucil o czym wyraźnie nadmieniłem w swoim poście, a nie stał cały czas w miejscu jak kolega wyżej napisal ;)

Pozdrawiam
13 września 2008, 22:28 / sobota
Gola strzelił chyba Trałka ale piłka po drodze od kogoś jeszcze się odbiła.
13 września 2008, 22:29 / sobota
straż wiejska znowu się popisała i rozdała mandaty na Alei Zwycięstwa.
13 września 2008, 22:31 / sobota
Bramka Trałki/Kasperkiewicza.
odnośnik
13 września 2008, 22:41 / sobota
Siemek,86 Kapsa na 5 metrach powinien wyłapać dosrodkowanie i nie musiał by sie rzucać a w tym czasie stał jak KOŁEK
13 września 2008, 22:46 / sobota
mirek bramka dla odry bez winy kapsy byla jednak.Pilka z wolnego bita mocno podkrecona w strone bramki,nic do powiedzenia nie ma bramkarz przy takich pilkach
13 września 2008, 22:49 / sobota
"Kapsa gra na przedpolu jak kołek przy straconej bramce stał na lini i czekał az mu piłka w ręce wpadnie."

ze tak powiem: chuja widziales!!

Kapsa wyciagnal sie jak struna ale na nic sie to zdalo, bo musialby miec rece o metr dluzsze. Mam jednak mimo wszystko nadzieje ze Bączek stanie na bramie w ekstraklasie, bo jemu to sie nalezy jak nikomu innemu......

..to sie ustosunkuje do tej polemiki...
Kapsa schodząc do szatni w przerwie dostaj zjeby od trenejro Gładysia za tą bramkę a tłumaczył się słowami ,,co miałem zrobić,,..fakt jest taki ,że oglądajac Bączka w meczu z Arką widać w nim wieksze zacięcie,skupienie i pewność na przedpolu..ta zmiana musi nastąpić w najbliższym meczu..pozdr..
13 września 2008, 22:54 / sobota
ananas

Baczek w Gdyni spisal sie niezle, chociaz u niego gra na przedpole tez szwankuje, co bylo kilka razy widac i chyba to jest problem naszych bramkarzy, jednak nie zgodze sie z tym ze Kapsa nawet nie probowal siegnac tej pilki na 0:1 i stal w bezruchu jak to Mirek probuje nam ukazac, zreszta widac to na powtorce bramki, ze faktycznie spoznil wyjscie i zostal w bramce, ale probowal wybic pilke gdy ta juz leciala do bramki, no ale coz stalo sie, wpadlo, no ale trzeba by miec zajebisty refleks zeby cos takiego wyciagnac
13 września 2008, 23:01 / sobota
Bączek też nie miał by szans na Arce przy strzale Żurawia.
Tyle, że on nie stoi jak przybity gwoździami do linii bramkowej i wypiąstkował piłkę rozpierdalając sobie przy okazji bark.
Pewnie też potrafiłby wyciągnąć się jak struna i udawać zdziwionego jak go Gładyś opierdala przy zejściu do szatni.
Jeżeli Zielu nie chce wstawić Bączka to niech chociaż każe Mateuszowi dać Pawłowi korepetycje z gry na przedpolu.

BRAWO dla chłopaków za II połowę.
Pięknie ich rozpykali. Udany rajd Starosty, piękny strzał Rogala i fart Buziego. Bramkarz leży a on strzela prosto w niego. Miał szczęscie, że się piłka tak szczęśliwie odbiła i mógł poprawić.
Pora wygrać na wyjeździe.
13 września 2008, 23:23 / sobota
Simek86: każda piłka spadająca w obrębie pola bramkowego to piłka bramkarza jeśli jej nie złapie to cienias

aby była sprawa jasna siedziałem na łuku pod górką za Kapsą
13 września 2008, 23:27 / sobota
Bączek nie gra bo PALI!! Sam osobiscie go widziałem z papierosem w buzi przed sklepem w Pruszczu. On za to powinien dostac zajebista kare a nie kurwa pierdolic ze go boli bark czy chuj wie co innego
13 września 2008, 23:27 / sobota
Buzi wymiata:)
13 września 2008, 23:33 / sobota
Madian i chuj że Bączek pali? Boruc chleje, chce płacić babą za sex, co mu nie przeszkadza grać na reprezentacyjnym poziomie.
13 września 2008, 23:34 / sobota
Median a ja Ciebie widziałem z chujem w buzi. I co???
13 września 2008, 23:35 / sobota
jutro o 9.30 podziekuje PANU BOGU za rodzinę i zwyciestwo LECHIJKI !!!
ps. dzis doping byl bardzo dobry, siadł na chwilke ok bramki dla odry
grajki w drugiej połowie zajebisci (Trałka kolejne Man of the match), pojedynek Kapsa/Bąk uwazam ze jest 50/50 ale treneiro da szanse Matiemu.
Dobrze ze Zielu słucha kibiców i wpuścił Rybe który trochę pomieszał w przodzie, gole fuksiarkie ale odra oprócz dobrej obrony nic nie pokazała i musiała u Nas PRZEGRAĆ,
Tylko LECHIA
ps II prosze aby Marcin GAŁEK poprawił swoje naglośnienie - nic nie było słychac na łuku..........
13 września 2008, 23:40 / sobota
MADIAN
Ja ciebie, wprawdzie, nie widziałem z chujem w buzi, ale mam prośbę:
odpierdol się od Bączka!!!
13 września 2008, 23:43 / sobota
Bramka bez winy kapsy,takie pilki to zmora bramkarzy,perfekcyjnie zagrany rzut wolny odry.Co nie zmieia faktu ze Baczek jest jednak duzo lepszy od kapsy na przedpolu,pokazal sie z bardzo dobrej strony w meczu z arka,juz czas zeby mu dac szanse widac ze jest w duzym gazie.Kapsa co prawda nie popelnia jakichs wiekszych bledow gra poprawnie ale nie zachwyca a Baczek w formie moze nam sam zdobyc pare punktow wiecej.Pamietacie mecz w łomży?
13 września 2008, 23:44 / sobota
Lubie takie mecze, chujowo grają, nudny mecz, przegrywają 0:1 a tu nagle 1, 2 ,3 i ... Odra zatoneła.
Lp a gdzie go widziałeś ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.501