Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

kolejny 'klops' Pawła Kapsy...

strona 1/1

30 sierpnia 2008, 17:13 / sobota
kolejny raz Paweł wykazuje sie niezdecydowaniem w polu karnym.Najpierw w spotkaniu z Ruchem z 4 metra po rzucie rożnym, a teraz Komorowski strzela 3cią bramke a Kapsa jakby spadł z księżyca patrzy na lot piłki z wielkim zdziwieniem...a ona wpada...Dziękujemy Paweł,Bączek do klatki!
30 sierpnia 2008, 17:21 / sobota
Ty ekspert a pamietasz jakie to Baczek puszczal szmaty ? czy moze zaczales sie interesowac Lechia jak dobrze im juz szlo w 2 lidze ?
Lechia przegrywa i juz zaczyna sie lement
30 sierpnia 2008, 17:31 / sobota
przyjacielu mojej kozy,jak masz cos do napisania to pisz a nie napinasz sie belmondo...
30 sierpnia 2008, 17:32 / sobota
I na chuja zakładasz kolejny wątek?
30 sierpnia 2008, 17:40 / sobota
ty klops przestan przdewszystkim to byla wina midzierskiego ktory jest nieporozumieniem w skladzie czemu midzierski czemu nie mysona czemu nie kaspieriwicz a piatek na lewa skoro juz zmienia andruta co robi cetnarowicz na boisku caly mecz to pozostanie zielinskiego slodka tajemnica nie rozumiem czemu kowalczyk schodzi a nie cetnar po tak slabej grze jaki on jest wolny zreszta jak cala reszta dzisiaj trudno trzeba wierzyc nie kazdy mecz mozna wygrac tak na prawde pierwszy slaby mecz naszej Lechijki LECHIA TO JEST POTEGA
30 sierpnia 2008, 17:41 / sobota
Dokladnie
30 sierpnia 2008, 17:46 / sobota
w swoim wpisie nie widze nic z kategorii napinania sie ale skoro uwazasz inaczej...
nie wiem czy masz slaba pamiec czy po prostu nie bylo Cie na tych meczach jak to Baczek krzyczac "mojaaa" wyjmowal pile z siaty badz tez dostawal brameczki z kolnierz z 30m, pomysl o tym..
inna sprawa jest, ze temat ten jest zbedny, chyba, ze warto rowniez zalozyc tematy typu kolejne nieudane dryblingi rogala, badz nieudane strzaly cetnara ?
30 sierpnia 2008, 17:55 / sobota
Mam pytanie do zalorzyciela watku:

Tak chwalisz Baczka,to dlaczego on nie wszedl do Extraklasy z Lechia juz 2sezony temu? Tylko Ruch,Zaglebie,Jagiellonia,Polonia B. Oczywiscie szanuje Matiego,ale uwazam,ze na dzien dzisiejszy Kapsa jest lepszy.Dlatego jest numerem 1. w Lechii.

W ogole poco nowy watek zakladasz,nie mozesz podzielic sie swoim zdaniem w watku ''Polonia-LECHIA'' ?
30 sierpnia 2008, 17:58 / sobota
Od chwili awansu do II ligi Bąk wydoroślał i grał z rundy na rundę coraz lepiej, nie przypominał już tego niepewnego bramkarza z niższych lig (przecież sprowadzano takich graczy jak Opuszewicz czy biecke). Pisałem już wcześniej, Bąk wrócił do formy sprzed kontuzji i w tej chwili jest lepszy od Kapsy, który jest bramkarzem solidnym - jednak w mojej ocenie aktualnie słabszym od Mateusza.
30 sierpnia 2008, 18:05 / sobota
To dlaczego Mati nie broni jak jest twoim zdaniem lepszy?
30 sierpnia 2008, 18:05 / sobota
moderator: temat do kasacji
30 sierpnia 2008, 18:06 / sobota
Konri, gdybyś był trenerem to byś wstawił Bąka, ale nie jesteś.
30 sierpnia 2008, 18:26 / sobota
Trzecia bramka ewidentnie Kapsy . Identycznie jak z Ruchem wyjscie do dosrodkowania i zatrzymanie w polowie drogi i obronca Polonii glowkuje z dwoch metrow . Kapsa od poczatku sezonu gra niepewnie i bojazliwie na przedpolu . A Baczek jest coraz lepszy i powinien bronic bo jest w lepszej formie od Kapsla . Moze jak usiadzie na lawie to przestanie udzielac glupich wywiadow jaki to jest dobry i jak to nikt go w ekstraklasie nie jest w stanie pokonac . Pokory panie Kapsa jak chcesz sie rozwijac .
30 sierpnia 2008, 18:28 / sobota
przy Komorowskim był obrońca który nie raczył podskoczyć. Kapsa asekurował lewy róg bramki z której to strony szła akcja. Został przelobowany i tyle.
30 sierpnia 2008, 19:14 / sobota
Kapsa jest słaby, a to tego to nadęty bufon. Ja tęsknię za Bączkiem i mam nadzieję że z Odrą w pierwszym składzie wybiegnie nasz kapitan!!
30 sierpnia 2008, 19:43 / sobota
Teraz to wypierdalacie Kapsę w kosmos, a już kurwa kazdy zapomniał, jak nam ratował zwycięstwa choćby ze Zniczem.
Dzisiaj nie był dzień Lechii, po prostu nic sie nie udawało, czasami tak jest, że jak nie wychodzi, to nic. Aż się dziwię, że ten karny wszedł...
Dzisiaj to by nawet Buffon nie uchronił Lechii od porażki.
Ja też mam wielki szacun do Bączka, za to co zrobił dla LEchii, ale Paweł jesteśmy z Tobą, głowa do góry.
30 sierpnia 2008, 21:36 / sobota
Rafci - jakbym mógł prosić - wskaż mi zawodnika Lechii, który nie popełnił dziś co najmniej 2 klopsów
30 sierpnia 2008, 22:12 / sobota
A ja nie tesknie za Baczkiem tym bardziej po tym jak widzialem jego "klops" na mlodej ekstraklasie w meczu ze Ślaskiem.
30 sierpnia 2008, 22:19 / sobota
Bąk miał niesamowitego pecha. Po strasznie niepewnej grze w 5,4 lidze i nierzadko tragicznych błędach totalna metamorfoza, pewny punkt drużyny, świetne recenzje no i kontuzja... Życze mu odbudowania formy jak najszybciej, chociaż może mu byc ciężko. Ale uważam, że po ostatnich występach Kapsy (do 3 bramki mówiłem, że jedyny prezentujący ekstraklasowy nasz piłkarz w tym meczu, niestety 3 bramka jest jego... znowu), Bączek na szanse zasługuje, bo dlaczego nie? Zgodnie z zasadą popełniasz błąd - siadasz na ławie i dajesz szanse wykazać się innemu. Przykład ManU w meczu z Cracovią. Podrażnione ambicje to najlepsza motywacja.
30 sierpnia 2008, 22:53 / sobota
widze że jest tutaj na forum kilku fachowcow i widza ze Paweł gra niepewnie i powinien popracować mocno nad gra na 5m(piątym metrze)!Bąk grał świetnie dopóki kontuzja go nie dopadła,nastał czas zmiany...
31 sierpnia 2008, 11:02 / niedziela
kur*wa zawsze przecież jest tak, że broni ten który jest lepszy w danym momencie... Bąk złapał kontuzje... do bramki wskoczył Kapsa a że bronił dobrze to wychodził w pierwszej 11... teraz robi błędy, gra nie pewnie to naturalne jest, że powinien dostać szanse drugi bramkarz... normalna kolej rzeczy pozdrawiam
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024