Gdańsk: środa, 11 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Co Cetnarowicz robi w Lechii ??!!!!

strona 1/1

1

30 sierpnia 2008, 17:58 / sobota
Czemu Cetnar gra od poczatku ?! czemu Zielinski go wpuszcza wszyscy widza jak on gra oprocz niego ???!!!! czemu w ataku z Polonia nie zagral Buzala i Kowalczyk a Nie Cetnar z Kowalczykiem ..a pozniej ta zmiana Buzala za Kowalczyka czemu nie za Cetnarowicza !!!
30 sierpnia 2008, 18:00 / sobota
Bo to J. Zieliński jest trenerem a nie ty! :)
30 sierpnia 2008, 18:18 / sobota
Odpowiem Ci bardzo prosto: policz bramki i asysty Cetnarowicza. Zresztą karny był po faulu na Cetnarowiczu.
30 sierpnia 2008, 18:19 / sobota
karny byl po faulu na Tralce
30 sierpnia 2008, 18:23 / sobota
powtórek na razie nie ma, a w inecie widnieje Cetnarowicz.
30 sierpnia 2008, 18:35 / sobota
Hammond. Ogladałeś mecz ?
30 sierpnia 2008, 19:12 / sobota
on chyba próbował grac w piłkę..
30 sierpnia 2008, 19:12 / sobota
Hammond- po chuj komentujesz mecz Lechii, skoro chuja o niej wiesz???

Buzała i Rybski mają kontuzje.
Cetnar unieszkodliwił Dziółkę, jako jedyny był dziś jakimkolwiek zagrożeniem dla Polonii oraz wywalczył karnego.
30 sierpnia 2008, 19:43 / sobota
Karnego zrobił Trałka, co nie zmienia faktu że Cetnar jest zawodnikiem Lechii, i dużo dla nas zrobił, i za to należy mu się trochę szacunku!
30 sierpnia 2008, 19:47 / sobota
Poza tym akurat do Cetnara o stracone bramki można mieć najmniej pretensji...
30 sierpnia 2008, 19:59 / sobota
Hammond, ponieważ dobrze mieć w drużynie wysokiego napastnika, który ma trochę inne zadania, niż np. dryblowanie, które zazwyczaj jest domeną zawodników niższch wzrostem... (Buzała, Kaczmarek).

Wysoki może łatwiej się zastawić, wygrac pojedynek w powietrzu, strzelić głową, zgrać górną piłkę do kolegi.

Dlatego Zielińskiemu potrzebny jest wysoki napastnik i dlatego dziś postawił na Cetnara.
30 sierpnia 2008, 20:06 / sobota
moim zdaniem karny był na Trałce, ale to bez większek różnicy KTO, bo prawdopodobnie każdy zawodnik tak nabiegający, do którego szła by ta piłka zostałby w ten sposób powalony
30 sierpnia 2008, 20:47 / sobota
karny byl na Rybskim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bankowo
30 sierpnia 2008, 22:24 / sobota
karny był na 99% na Trałce
31 sierpnia 2008, 00:27 / niedziela
Hammond - bo "Buzi" ma kontuzję. Zresztą możesz jutro przyjść na mecz Młodej Ekstraklasy i osobiscie spytać trenera - oczywiście jeśli zechce ci się ruszyc z domu i zrezygnowac z serialu w TV w niedzielne popołudnie...
31 sierpnia 2008, 03:57 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
31 sierpnia 2008, 18:17 / niedziela
Kolego animag chodze na kazdy mecz ME a nie mowie juz o Seniorach
Pozdrawiam
i chce jak kazdy z nas na tym forum dobrze dla Lechii ...i narprawde nie wiem jak moze podobac wam sie gra Pana C. przegrywa kazdy pojedynek glowkowy nawet z pilkarzem o glowe nizszym pozdro
31 sierpnia 2008, 20:59 / niedziela
Bredzisz Hammond.
31 sierpnia 2008, 21:01 / niedziela
niestety, ale Hammond ma racje...
2 września 2008, 22:23 / wtorek
chyba takich jak Hammond jest wiecej

znalezione :

odnośnik
2 września 2008, 22:42 / wtorek
Chyba kogoś popierdoliło z tym "anty Cetnar". Huj w dupala autorowi tego obrazka. To nie możliwe żeby Lechista zrobił takie coś na naszego piłkarza. Cweluchu jesteś niczym. Ja wiem, to tylko internet ale za to powinieneś ponieść konsekwencje. Mam nadzieje że to śledź a nie Lechista zrobił. Kurwy krytukujcie go jak nie strzela ale są jakieś granice, to nasz piłkarz jest.
3 września 2008, 00:40 / środa
Odpowiadam na pytanie w temacie--> gra w pilke na pozycji atakujacego

jak przyjdziesz na mecz to sam zobaczysz
3 września 2008, 01:09 / środa
A może ktoś przypadkiem wie kto jest jego autorem i chce anonimo na forum udzielić takich informacji? Zawsze można porozmawiać z tym jakże twórczym geniuszem.. ;)

Odpowiedź na pytanie padła już powyżej, a dodać należy - ponieważ wielu z Was nie kibicowało jeszcze wtedy Lechii - że to dzięki Cetnarowiczowi jesteśmy aktualnie w ekstraklasie.

Nie jest on typem piłkarza, który zacznie biegać po boisku niczym baletnica lub dryblować niczym iluzjonista.. Do pana Piotrka trzeba dobrze podać, a on zrobi swoje.. Inni się od niego odbijają, głową strzelić umie i jak ma okazję, to i porządnie przypierdoli.. :)

Taktyce: 'Do przodu na Cetnarowicza' - stanowczo NIE!, Taktyce: 'Dokładnie do Cetnarowicza w pole karne' - zdecydowanie TAK!

I proponuję jebanym piknikom skończyć z tymi żenującymi wpisami, bo jakby wam wypierdolił z pięty na pół gwizdka, to by was połamał w 76 miejscach. ;)
3 września 2008, 08:49 / środa
Co Cetnarowicz robi w Lechii ?? Co za głupie pytanie gra i to dobrze ! W wielu meczach Cetnar ratował nam wynik lub wygrywaliśmy 1-0 po jego bramce. Dlatego zawsze szacunek dla Piotra bedzie na Lechii ! Cały mecz to jednak dla Cetnara już za dużo,. ...Na 20-45min to idealne rozwiązanie ! A dla kibiców sukcesu pierwszoligowego którzy widzieli Cetnara w 2 ostatnich meczach mówie stanowcze nie i wypierdalać na zal.pl
3 września 2008, 15:38 / środa
temat żenujący lecz pozwolę sobie dorzucic cegielke.Prawda jest taka z całym szacunkiem dla Pana Piotra ,tak jak gra teraz to max 2 liga i wspomnicie moje słowa że nie strzeli więcej jak 1 bramkę w tej rundzie .Kultura gry obrońców w ekstraklasie to nie to samo co 2 liga i trzeba o tym pamietać,tutaj nie da sie grać na aferę w pole karne.N am w tej chwili potrzeba 2 szybkich napastników.Nie lubię oceniać zawodników lecz po wpisach mam wrażenie że chodzimy na inne mecze.
3 września 2008, 17:27 / środa
Ja Cetnarowicza zawsze szanowalem i bede szanowal :) mowie poprostu o Pilce , on juz nie ma tego czegos co mial kiedys Np Buzi zapał walka ;}

aha i wiem co Cetnarowicz zrobil dla nas w 2 lidze , wiem ze dzieki Piotrkowi awansowalismy w duzym stopniu , dlatego wielki szacun dla niego , ale Ekstraklasa to naprawde za wysokie progi:) a moze nie moze ja sie poprostu na pilce nie znam
pozdro

temat do usuniecia
3 września 2008, 17:48 / środa
wiadomo ze nalezy sie szacunek wszystkim ktorzy dolozyli sie do awansu ale trzeba isc do przodu bo co z tego ze chlopacy w A-klasie tez walczyli skoro oprocz Baczka nie ma juz nikogo w skladzie...trzeba bylo ich zostawic za zaslugi?
a argumenty ze o Cetnara trzeba zagrac doklana pilke to moze wtedy wpanie braka sa zenujace...potrzebujemy napastnikow ktorzy z pol sytuacji strzela bramke, ktorzy sami sobie sytuacje potrafia stworzyc a nie kiedy zostana pilka nabici
3 września 2008, 22:12 / środa
w ogole co to za podejscie ze zawodnik na 15-20 minut w meczu...albo jest w stanie napierdalac 90minut albo jest leniem albo nie nadaje sie do rozgywania meczy na tym poziomie
koniec kropka
kazdy bierze pieniadze
3 września 2008, 23:36 / środa
Osobiście uważam, że Cetnar jest w tym sezonie potrzebny Lechii. Może teraz, w ekstraklasie nie strzeli tylu bramek co w poprzednich sezonach, tego jeszcze nie wiemy. Ale mniejsza z tym, chodzi o jakiś szacunek dla piłkarza, który zawsze był ok wobec nas i klubu. Zawsze robił co mógł, żeby wygrać mecz. Nie zawsze to wychodziło ale nikt mu nigdy nie zarzucał, że mu niezależy. A teraz ktoś tutaj, na forum, które jest czytane też przez niektórych piłkarzy Lechii, zakłada temat "Co Cetnarowicz robi w Lechii?!", a ta fotka "anty Cetnar" to mnie już całkowicie rozjebała. Ktoś poświęcił swój wolny czas specjalnie żeby to stworzyć i poniżyć Cetnara. Czym on sobie zasłużył? Jak się okaże, że rzeczywiście nie nadaje się na ekstraklase i pojawi się ktoś lepszy na jego miejsce to nie będzie sentymentów ale szacunek musi być. Cieszy mnie, że jednak większość osób w tym temacie wypowiada się, może i krytycznie na temat jego umiejętności ale właśnie z szacunkiem. A ten tytuł na tym forum "Co Cetnarowicz robi w Lechii ??!!!!" powinien być zmieniony bo to jednak przegięcie jest.
3 września 2008, 23:41 / środa
w sumie nic dziwnego ze Hammond stawia takie pytanie...w koncu jest zalogowany na forum od stycznia to moze jeszcze nie wiedziec
3 września 2008, 23:41 / środa
Lee powiedział prawdę, ja staram się trzymac z dala od takich tematów, bo wiem że jak Cetnar będzie strzelał dla Lechii gole, to większość z tych co teraz krytykują, będą zakładać tematy "Jak zatrzymać Centara w składzie Lechii" i powstaną obrazki "Na zawsze Cetnar"...
3 września 2008, 23:48 / środa
I tego jemu, jak i wszystkim życze! I nie ma sensu chyba ciągnięcie tego tematu, każdy ma własne zdanie na temat tego piłkarza ale nie zakłądajmy takich chorych tematów, troche ogarnięcia!
5 września 2008, 13:52 / piątek
takie pierdolenie Cetnar jest dobry wysoki a ze czasami cos mu nie wyjdzie to juz ktos pierdoli np.co cetnar robi w lechii kur.. guwno jest dobry i pozyteczny prawie zawsze ma asysty
6 września 2008, 12:52 / sobota
Niestety Cetnar nie nadaje sie do gry juz na tym poziomie, pokazał to dobitnie wczorajszy mecz gdy nie potrafił podać piłki z odległosci 2m...
6 września 2008, 13:19 / sobota
Cetnar :(
6 września 2008, 13:29 / sobota
Panie Piotrze -może już dosyć ,z całym szacunkiem biorąc pod uwagę Pańskie dotychczasowe dokonania napiszę tylko tyle-prawo jazdy nie upoważnia do lotu w kosmos -DROGI RADKU CZY MOŻE SPLACACIE DŁUG WOBEC P.PIOTRA -TO BYŁOBY PEWNE USPRAWIEDLIWIENIE.
6 września 2008, 13:39 / sobota
widać że Cetnar z tego zakazu wychodzi, bs - wręcz wykopuje się, więc o co chodzi niby?

bezstresowy - już są:
odnośnik
6 września 2008, 13:41 / sobota
do tego obrazka wyżej się odnosiłem co go ktoś wrzucił, oczywiście

(blokada czasowa=zło)
6 września 2008, 20:05 / sobota
można się było tego spodziewać :p ludzie dajcie spokój chce się wam robić obrazki itp, a na meczach nie chce się Wam dopingować! i tak nie mamy wpływu na to kto będzie grał ani na grę naszych piłkarzy... więc zajmijmy się tym co do nas należy DOPINGIEM
Pozdrawiam
6 września 2008, 22:03 / sobota
łotewer i po co wklejasz te obrazki?albo sam je robisz albo w glupi sposob robisz temu komus reklame
6 września 2008, 22:04 / sobota
hahahahahah zajebista wlepa
9 września 2008, 00:14 / wtorek
cetnar zajebiscie by pasowal do druzyny rugbistow LECHII
9 września 2008, 09:03 / wtorek
Hammond, Catnar gra, bo jest jedynym naturalnym napastnikiem w Lechii, co dobitnie pokazal wczorajszy mecz w Gdynie, gdzie gralismy systemem 1-4-6 :)
9 września 2008, 12:02 / wtorek
Z całym szacunkiem dla pana Piotra za to co zrobił dla Lechii,ale Ekstraklasa w pierwszym składzie to dla niego za wysokie progi, z ławki na zmęczonego przeciwnika tak,ale od pierwszej minuty to przesada!

W meczu z Lechem widać było że nawet z młodymi piłkarzami nie potrafi się przepchać tak żeby był z tego pożytek, tylko na murawę co rusz ląduje, co trafnie opisuje zasłyszane "Cetnar nie panuje już nad swoim dupskiem!".

Vlepka Hej Cetnar Gol wesoła, nie powiem, ale nie powinno się w ten sposób traktować piłkarza naszego klubu (pomijając nawet jego duży wkład w awans) podobnie jak nie powinno się zakładać takich idiotycznych tematów!!!

Aejaejao!!!
11 września 2008, 19:23 / czwartek
Pierwsza sprawa to taka ze przy systemie 4-5-1 czyli takim w jakim gra Lechia na wyjezdzie napastnik musi byc silny fizycznie i miec dobre warunki fizyczne.Modelowa gra w tym ustawieniu opiera sie na dobrze funkcionujacych skrzydlach.Szybcy skrzydlowi robia centry w pole karne a rola npastnika jest wtedy uderzenie na bramke z takiej pilki lub zgranie ja do tylu do wchodzacych z glebi pola pomocnikow.Zeby grac taka pilke napastnik musi miec predyspozycje Cetnar jako jedyny z naszych napastnikow jest wlasnie predysponowany do takiej gry(no jeszcze moze hirsz ale w niego jakos nie wierze)z calym szacunkiem Buzi albo Ryba sa graczami o innych predyspozycjach.Z polskiej ligi obecnie takim wzorowym przykladem mkoze byc Lewandowski z Lecha z ta roznica ze Lewandowski jest duzo mlodszy i ma wiekszy talent od konia.Cetnar pokazal przez te lata gry u nas ze potrafi byc skuteczny.Moze nie jest efektowny ale za to efektywny z tym zastrzezeniem ze koniu ma juz swoje lata o ile dobrze pamietam 35 lat ,moim zdaniem priorytetem dla naszego zarzadu powinno byc sprowadzenie w najblizszym okienku transferowym napastnika o podobnych walorach do Cetnara jego kariera niestety dobiega juz ku koncowi
PS.dorobek bramkowy Cetnara w barwach Gdanskiej Lechii zaslugue na najwiekszy szacunek dlatego powstrzymajcie sie co niektorzy od wyzywania czy podsmiewania Cetnara. Wielki szacunek panie Piotrze
12 września 2008, 19:21 / piątek
Zdaje sie ze był taki do wziecia nijaki MACIEJ KRZYWICKI ale poszedł za grosze do Cracovii....

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.274