Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Bączek czy Kapsel?

strona 1/1

31 sierpnia 2008, 22:23 / niedziela
myślę ze wszyscy jestesmy ciekawi opini na ten temat ale potraktujcie to jako obiektywny wybór bez zbędnej napinki.Szacunek należy się kazdemu z nich ale byc moze ten temat pokaże nam wszystkim którego w większosci chcielibyśmy widziec w bramce.
Ja jestem za szansą dla Bączka.
Biało Zielone pozdrowienia!!!
31 sierpnia 2008, 22:25 / niedziela
ja np nie wiem co mam o tym sądzić, jednak Bączek jest z Lechią długo i moim zdaniem należy mu się szansa chociaż za lojalność.... jeśli J.Zieliński lubi eksperymenty to powinien spróbować też z bramkarzami...
31 sierpnia 2008, 22:31 / niedziela
Bączek- Łomża 2007 i wszystko w temacie. Kapsa- brak szacunku do kibiców i mecz z 4 listopada 2007. Zdecydowanie Bączek!!!
31 sierpnia 2008, 22:50 / niedziela
Kontratak nie mogles napisac z ZETO ??
31 sierpnia 2008, 23:04 / niedziela
kontratak czemu Kapsa - brak szacunku do kibiców? (sorry jak jestem nie w temacie)
31 sierpnia 2008, 23:10 / niedziela
Nigdy nie trzymal szalika na bramce nawet gdy mu dawano.
Pamietam jak na ktoryms meczu doping siadl i Baczek krzyknal na zegar POMOZCIE.I bylo konkret pierdolniecie.A kapsa tylko gra dla Lechii
31 sierpnia 2008, 23:16 / niedziela
do No Stress
grając w KSZO przeciwko LECHII na koniec meczu Kapsel zachował się wobec Nas delikatnie mówiąc nieodpowiednio ale nie mam zamiaru tu jątrzyć tylko chcę bysmy sami sobie uświadomili kogo widzimy w bramce.
Pozdro!!!
31 sierpnia 2008, 23:18 / niedziela
No stres gdybys bywal troche czesciej niz od meczu ze Zniczem na Lechii to bys wiedzial. Umiejetnosciami sa zblizeni moze Kapsa troche lepszy ale Baczek z nami jest od "zawsze" i ma lepszy kontak z kibicami na boisku potrafi nakrecic ludzi do dopingu a gestu Pawla tak szybko wielu nie zapomni mimo jego przeprosin
31 sierpnia 2008, 23:26 / niedziela
bywam częściej, niż od pamiętnego meczu ze Zniczem, po prostu nie wiedziałem, że Kapsa kiedyś zachował się kiedyś niestosownie wobec kibiców, za niewiedzę przepraszam
1 września 2008, 00:36 / poniedziałek
raczej sprawą prostą nie jest zapomnieć jak Paweł jeszcze w barwach KSZO pokazał w stronę kibiców jeden z palców... trochę się w lidze niżej zrehabilitował, ale wśród większości i tak będzie negatywnie postrzegany. Co do tematu Bączek a Kapsel, to decyduje trener, zreszta temat ten wraca na forum co mecz, byl miliony razy wałkowany, więc jaki jest sens to dalej ciągnąć? Chyba, że ludzie mają radochę z prowadzenia prowokacyjnych tematów na forum
1 września 2008, 07:26 / poniedziałek
Nostradamus sam sobie pisz z Zeto!!!
1 września 2008, 07:50 / poniedziałek
oho, czyli jednak porozumienie krótkotrwałe było i pomiędzy kontratakiem i Zetem znowu kosa??
1 września 2008, 09:43 / poniedziałek
kontratak napisał: " .... Bączek- Łomża 2007 i wszystko w temacie.... " ----> święte słowa
plus jeszcze dobre "trochę" innych podobnych,
acz w Łomży istotnie Bączek był FENOMENALNY i śmiem twierdzić ze Kapsa takiego poziomu nie osiągnie w dającej się przewidzieć przyszłości
1 września 2008, 10:14 / poniedziałek
Tylko Bączek.

Kapsa i Rogalski grali w KSZO, które zostało zdegradowane za korupcję.
1 września 2008, 11:46 / poniedziałek
napisze to co w innym temacie...zawsze przecież jest tak, że broni ten który jest lepszy w danym momencie... Bąk złapał kontuzje, do bramki wskoczył Kapsa a, że bronił dobrze to wychodził w pierwszej 11... teraz robi błędy, gra nie pewnie to naturalne jest, że powinien dostać szanse drugi bramkarz... normalna kolej rzeczy

Bączek do bramki pozdrawiam
1 września 2008, 13:10 / poniedziałek
Ze swojej strony powiem oczywiscie ze bardziej darzę sympatią oczywiscie Bączka i chciałbym zeby dał mu Zieliński szanse. Kapsa zaczyna popełniać błędy i cóź czemu by nie dać szansy Matiemu. Pdobnież było odwrotnie tylko Baczek miał kontuzje a nie popełniał głupich błedów. Zobaczymy jak to się potoczy a zostaje jeszcze trzeci bramkarz Sobański. Też wiadomo trener patrzy na formę, My tez na sympatię ale jak rozpatrywac to jak sie zawodnika bardziej lubi czy stawia się na tego który lepiej broni a jest to z korzyścią dla zespołu ???

W moim sercu jest Bąk i na dobre i na złe :P:P:)
1 września 2008, 16:23 / poniedziałek
moj wpis nie bedzie sie tyczyl wyboru bramkarza a jedynie obiektywnej oceny zachowania Kapsy gdy ten byl bramkarzem KSZO...
zarzucacie mu ze pokazal palec...a pamietacie czemu to zrobil? wina lezy po srodku
1 września 2008, 17:54 / poniedziałek
Kapsa przypomina mi w bramce Fabianskiego.
Bak zas,przypomina mi Boruca,oczywiscie chodzi mi o aspekt czysto pilkarski :-)
Co to oznacza?
Chodzi mi o ''zycie'' na boisku,kierowanie zespolem i takie tam mniej,lub wiecej wazne szczegoly.

Argumentacje,ze Kapsa pokazal palec,dlatego powinien bronic Baczek,sa conajmniej smieszne.
Poprostu,Kapsa popelnia bledy,dlatego teraz powinien bronic Mateusz !
1 września 2008, 19:16 / poniedziałek
zgadzam sie z kolega z gory choc Mateusz to moj kolega to stwierdzam ze Kapsa jest lepszym bramkarzem choc po ostatnich meczach (oprocz jednej ktora powinna byc parada miesiaca z ruchcem)powinien zielinski dac szanse baczkowi ze wzgledu na bledy jakich nie uniknal
1 września 2008, 21:47 / poniedziałek
Czarny68 - a mnie Kapsa z twarzy nie wiedzieć czemu Olejniczaka przypomina, ew. Olejniczaka z Napieralskim

to już jest wystarczający powód by dać mu 'odpocząć' :)))))))))))
2 września 2008, 10:08 / wtorek
Bialo-zielone Nottingham - od zawsze i na zawsze z Baczkiem . Po najtrudniejszych chwilach w zyciu to moze byc Jego czas . Dzieki za to co bylo teraz moze byc tylko lepiej . Szacunek i respekt za dokonania i milosc do Lechii . Pozdro dla bialo-zielonych braci .
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.411