Gdańsk: poniedziałek, 9 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Lech Poznań 5.09.08r. g.20.30

strona 2/3

5 września 2008, 16:18 / piątek
Mecz mozna obejrzec na T29, w Polsacie Sport i na Sopcascie (rozkład na www.meczyki.pl)
5 września 2008, 17:05 / piątek
thomas13 a masz kod do tej piosenki ze chcesz ja spiewac?
nie ma co,widze ze w tym watku zawital najwiekszy hools w Europie
siekierka na czesc thomasa3 eejjjaaaaaOOOOOOOeejjjaaaaaOOOOOOOeejjjaaaaaOOOOOO O
5 września 2008, 17:25 / piątek
niewiem skad wiecie ze bedzie mecz Lechii w tv bo na zadnym z wiarygodnych programow tv nie ma tego meczu wiec moga sie rozczarowac leniwi i emigracja a szkoda choc pracuje to ogladnal bym sobie powtorke
5 września 2008, 17:30 / piątek
Mecz w tv Polsat Sport .
5 września 2008, 17:33 / piątek
inteernet odnośnik
5 września 2008, 17:42 / piątek
przeciez od dawna wiadomo ze Polsat robi wszystko z PE...
5 września 2008, 17:43 / piątek
Smarujcie dupy masłem
5 września 2008, 20:39 / piątek
pojebało tych z polsatu, dają powtórkę Polonia-Legia, tak więc dupa blada

pzdr z w-wy
5 września 2008, 20:44 / piątek
Hm..czyli nigdzie nie ma meczyku? Fajnie... :)
5 września 2008, 20:54 / piątek
5 września 2008, 20:56 / piątek
Nie ma meczu w tv...a jest gdzies relacja chociaz na zywca?
5 września 2008, 21:04 / piątek
W programie na wp pisza,ze TRWA mecz Lechia-Lech. Ja niewiem
5 września 2008, 21:07 / piątek
Zgadza sie ale wyobraz sobie ze zamiast Lechii lecą wieśniaki z Wa-wy...
5 września 2008, 21:27 / piątek
Wlasnie widze,i to jest szczyt zeby ogladac powtorke jakis ciot. Ale co zrobic jak nie mysla to nie nasza wina.

P.S arka zremisowala z Gks-em Belchatow 2:2
5 września 2008, 21:32 / piątek
A czy ktoś wie co sie dzieje na stadionie przy Traugutta? :)
5 września 2008, 21:33 / piątek
0-0 do przerwy
5 września 2008, 22:00 / piątek
odnośnik
(Prawie na samym dole )
5 września 2008, 22:01 / piątek
sercem z Wami na Trauguta od 30 lat!
5 września 2008, 22:36 / piątek
odnośnik

tu jest obszerna relacja
5 września 2008, 22:54 / piątek
z 3 garniturem Lecha nie strzelic nawet bramki...nie dobrze to wrozy na przyszlosc
5 września 2008, 22:58 / piątek
Wyciągaj wnioski Pan..Panie Zieliński jak jest w ogóle z czego...z takim składem Lecha nie zdobyć bramki dość silnymi rezerwami?? Czarno widze godziny w Ekstraklasie...a nadzchodzą cieżkie mecze....Yh..POLSAT miał nosa.
5 września 2008, 23:15 / piątek
Kurwa ja rozumiem że trzeba dać odpocząć kluczowym zawodnikom, ale żeby ściagac w przerwie Trałkę, który chyba jako jedyny prezentował jakiś poziom to już dla mnie przesada. Żałuję że na tym meczu nie padło hasło "Lechia grać..." bo może to przywołałoby naszych piłkarzyków do porządku. Mają wyjebane na Lechię i na nas - kibiców. Każda stykowa piłka na korzyść REZERW lecha, kazdy walka w powietrzu o głową na korzyść rezerw lecha, a duzo nie brakowało, zeby nam jeszcze bramkę strzelili!

PS. Verde, dzisiaj mogłeś zaobserwować wspaniały przykład kilku ognisk zapalnych ;]
5 września 2008, 23:33 / piątek
czy ja wiem czy kilku :p było chyba tylko jedno tuż obok młynu... dziwnie to wyglądało, jak zaczęli śpiewać "my chcemy młyna o kurwa my chcemy młyna!" :p ale pierdolnięcie było ładne jak na tyle osób, szkoda że reszta stadionu nie wiedziała kogo ma słuchać Pozdrawiam :)
5 września 2008, 23:37 / piątek
święta prawda z tym, że kibice to ostatnia grupa społeczna, która nie chce się poddać...
5 września 2008, 23:39 / piątek
Gdańska Lechia
5 września 2008, 23:15 / piątek
Kurwa ja rozumiem że trzeba dać odpocząć kluczowym zawodnikom, ale żeby ściagac w przerwie Trałkę, który chyba jako jedyny prezentował jakiś poziom to już dla mnie przesada. Żałuję że na tym meczu nie padło hasło "Lechia grać..." bo może to przywołałoby naszych piłkarzyków do porządku.

No właśnie, że na prostej było "Lechia grać...k***a mać!". :-/

A co do meczu to faktycznie zawód jak stąd do Ameryki... Co z tego, że w Lechu grał trzeci garnitur jak nasze ataki i przewagę obracali w nicość... Nie wiem czemu Zieliński nie dał sprawdzić się Kapsie, ale cóż, może to i lepiej... Kilka fajnych strzałów i akcji mieliśmy, ale mecz ogólnie rpzejdzie do historii jako bezbarwny.

Wielkie dzięki dla Kapsy i (chyba) Kalkowskiego oraz Bredego za podziękowanie nam za doping. Reszta szybko się zmyła do szatni... Podobnie jak cześc kibiców, którzy dośc szybko zaczęli wychodzić, ale cóż... I tak niezła liczba bo jakieś 7 tysięcy nas dziś było. No i doping eksperymentalny, chaotyczny i czasem z różnych punktów.

Pozdrawiam!
5 września 2008, 23:41 / piątek
sorry za mój ostatni post - napisałem w złym temacie...
O kurwa! Dorobiliśmy się kiboli o mentalności madryckiego realu! Ja pierdolę! Czy wam się kurwa czasem sufit na łeb nie spierdolił?
Wrocilem własnie z meczu siedzialem na łuku i starałem sie dopingowac Lechie z całych sił ,az nagle jakis łysy fajfus ktory siedzial przede mna sie do mnie przypierdzielił ,ze spiewam non stop i głosno? ja pier*ole dlaczego na naszym stadionie jest taka patologia ze brat po szalu najchetniej by napie*dolil brata po szalu i to najlepiej na stadionie;/ TAKIE GŁOWNO PIJANE TRZEBA TEPIC!!
5 września 2008, 23:49 / piątek
Miało być "sprawdzić się Bączkowi".

A mojemu kumplowi jakiś typ (pijany) podsiadł miejsce, mimo, że zająłem jak poszedł do kibla kładąc szalik, (inny gościu połozył siateczkę na krzesełku, którą miał wziąć jak mój kumpel wróci). Gdyby normalnie powiedział abyśmy się o krzesełko przesunęli, nie byłoby sprawy a tak... Szkoda gadać... Buraki a niby starzy kibice...
6 września 2008, 00:00 / sobota
Zastanawiałem się dzisiaj co taki Cetnarowicz robi w drużynie ekstraklasy. Totalna pomyłka. Cacic klasę słabiej niż Kasperkiewicz. Hirsz mógł dużo zdziałać nie zdziałał nic. Kawa w miare ok. Kalka - sorry ale sama chęć do gry nie wystarczy, już nie te lata - W III lidze mógłby jeszcze popykać sezon-dwa. Radovanovic - ok. Kapsa wyłapał to co miał do wyłapania, szkoda że Bąk nie zagrał.

Tyle uwag co do zawodników. Co do drużyny jako całości widać było lajtowe podejście i brak zaangażowania. Po prostu sparing.
6 września 2008, 00:00 / sobota
Pytanie z innej beczki, wiadomo, ze kazdy olewa PE, ale zeby az tak? Zdziwilo mnie to, ze jupitery byly zapalone na pol gwizka. Jak dla mnie to bylo ciemno ....
6 września 2008, 00:06 / sobota
Olali nas ..,kibiców ...rozumiem ze grali na pół gwizdka że skład rezerwowy ..ale do kurwy nedzy przyszło koło 5-6 tyś kibiców(na meczach tej rangi to się nie zdarza) i trzeba było zagrać dla nich dla nas czyli .już nie wspomnę o żenującym widowisku zwłaszcza w II połowie ....brak mi słów ...
6 września 2008, 00:11 / sobota
a jak zagrali mlodzi?
6 września 2008, 00:18 / sobota
Mateusz bedzie w bramce w poniedzialek.
Najlepsze co powiedział trener na konferencji,że Kalka rozegral mecz ,ale nie tak jak sie spodziewał.W/g mnie i paru innych osob byl piłkarzem dominujacym przez 90 minut.
A piłkarze musieli się tak szybko zwinąć,bo trener zażyczył sobie ich widzieć w szatni.opr jakich malo....
6 września 2008, 00:22 / sobota
Dziwne, zamiast pokazać się z jak najlepszej strony że się walczy o skład, o pierwszą 11 to dostosowali się do poziomu gry Lecha. Tyle że Lecha remis zadowalał.
Ja zapamiętałem ładny strzał z wolnego Cacicia orał w 1 połowie ładne przedarcie sie Hirsha tyle że strzał mu nie wyszedł - jakies 5 metrów nad bramką.
Oraz 2 strzały niejakiego Machaja.
6 września 2008, 01:31 / sobota
kontratak, nie dorobiliśmy się kibiców niczym z Madrytu, tylko nasi piłkarze zaczynają mi podchodzić pod Real. Ja rozumiem że może nie wyjść mecz, może być taki dzień że nic nie wychodzi. Ale oni grają w Lechii i nawet jak im nic nie wychodzi to mają zapierdalać na 100%. A tego dzisiaj wogle nie było widać.
6 września 2008, 03:00 / sobota
jebac jebac liczy sie liga,liczy sie liga
6 września 2008, 04:18 / sobota
Mecz po chuju w wykonaniu Cetnara i Kalkowsiemu. Zrobili dużo dla Lechii ale na nich czas.

Pozdrawiam starszych Panów.
6 września 2008, 09:44 / sobota
Do przerwy powinno być ze 3:0 minimum! Ale jak sie takich okazji nie wykorzystuje no to o czy mowa?!?! A co do trybun to doping chujowy na maksa! Jedyne co mi sie podobalo to "powstanie drugiego młyna". który dawał rade.

POzDRO
6 września 2008, 09:47 / sobota
"Bliscy szczęścia byli Maciej Kalkowski i Piotr Cetnarowicz. W pierwszej połowie zwłaszcza gra tego ostatniego mogła się podobać."

wtf?
6 września 2008, 09:56 / sobota
Moim zdaniem "Kalka" był dziś jednym z najlepszych na boisku. Dobrze oceniłbym też grę Kosznika (według mnie na razie nasz najlepszy zawodnik) oraz Szuprytowskiego (uczcie sie już tego nazwiska bo jeśli chłop nadal będzie tak waleczny i czynił stałe postępy to wkrótce - powiedzmy wiosna 2009 - może już się pokazywać w Ekstraklasie). Kapsa i Radovanović - na poziomie. W pierwszej połowie na "+" Trałka i Kasperkiewicz.
Jesli chodzi o słaby występ to takich postaci było wczoraj zdecydowanie zbyt dużo...
6 września 2008, 09:57 / sobota
niezależnie od poziomu zaangażowania i poważnego traktowania tych rozgrywek, wynik 0-0 z młodzieżówką Lecha jest beznadziejny...

a o tym, jak Lech traktuje te rozgrywki świadczy to: odnośnik
6 września 2008, 10:45 / sobota
Polsat miał nosa....a co do atmosfery na trybunach to jeszcze długo tak będzie. Na innych doświadczonych bardziej arenach ligowych coraz mniej takich zachowań...na lechii coraz więcej....sporo Patologii, chlejusów....jak ktoś pić nie umie to niech siedzi w domu.
6 września 2008, 10:57 / sobota
Tak jak napisał kolega wyżej,powinni nie wpuszczać osób które wyglądają na pijanych wtedy będzie mniej tej patologii na stadionie.
6 września 2008, 14:08 / sobota
Nie,zebym sie przypieprzal,ale kolega o nicku mal82,pisze z malej litery Lechia,a z wielkiej -Patologia.
Zaznaczam,ze nie jest to pierwszy raz,dlatego uwazam,ze to jest dopiero patologia !!!
6 września 2008, 15:19 / sobota
Jakis Ty spostrzegawczy :) Uwierz, że to czysty przypadek kocham Lechię ponad wszystko a to co się wyżej stało to kwestia przypadku. P.S następnym razem "Patologia" napisze z małej literki - może nie będzie aż tak drażnić wzroku.
6 września 2008, 15:43 / sobota
sam twoj nick juz drazni wzrok.
7 września 2008, 16:06 / niedziela
Księstwo łódzkie???
7 września 2008, 16:56 / niedziela
Księstwo Słupskie ;)
11 września 2008, 14:33 / czwartek
odnośnik

Aejaejao!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.261