Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

kibic

strona 1/2

4 września 2008, 07:39 / czwartek
Witam, temat może nie co stary ale mnie gryzie. Jakiś czas temu na stronę COREL FORUM zgłosił się właśnie kibic LECHI GDAŃSK.Dał ogłoszenie że ma do zrobienia projekt na koszulkę z Logo właśnie Lechi, oczywiście projekcik zrobiłem i powiedziałem że nie chcę kasy tylko niech wpłaci tyle ile może na akcję Charytatywną WIOSKI DZIECI W POLSCE.Oczywiście kolega stwierdził że nie ma sprawy i zbierze kasę od kolegów KIBICóW i wpłacą na tą akcję tyle ile się uda zebrać.Niestety na słowach się skończyło.Pozdrawiam szanownego kolegę kibica.Był to kibic o ksywce majel.
l
4 września 2008, 07:52 / czwartek
No coz, trafiles na nieuczciwa osobe jakich w Polsce wielu bylo, przed nim i wielu po nim bedzie. Moze zglos to na policje? ;p
4 września 2008, 09:00 / czwartek
Następnym razem weź kase i sam wpłać na jakieś cele i po problemie;)

Aejaejao!!!
4 września 2008, 09:32 / czwartek
to chyba jest temat dla prokuratora

a możesz wrzucić projekt tej koszulki??
namierzymy wszystkie gady, które w niej chodzą :-)
4 września 2008, 10:22 / czwartek
Heheh, no prokuratora to nie mam na myśli uważam kolegę za a szkoda gadać.
[url=odnośnik

Pozdrawiam
4 września 2008, 10:25 / czwartek
4 września 2008, 10:49 / czwartek
bez htmla ;)
4 września 2008, 11:21 / czwartek
panie Jarku, odnośniki chujowo chodzą :)
4 września 2008, 11:57 / czwartek
wcale nie chodzą
4 września 2008, 12:45 / czwartek
WITAM. WYSTARCZY WYKASOWAĆ OSTATNIE LITERKI Z NAWIASEM :[URL] I WCHODZI....
4 września 2008, 12:45 / czwartek
Własnie , może mi ktoś podpowiedzieć jak tutaj zamieszczacie obrazki, u nas wchodzą bez problemu przez BBcodea tu nie ...

Pozdrawiam
4 września 2008, 12:51 / czwartek
4 września 2008, 14:26 / czwartek
Jarek, co tu wiele gadać - to sprawa stara jak świat, a w obecnych czasach bardzo aktualna.
Chodzi o wartość tego co się mówi w przeliczeniu na pieniądze. Zawsze bilans był podobny: niedotrzymanie słowa najcześciej oznaczało zysk w pieniądzu i stratę na honorze. Dla wielu to bardzo opłacalna kalkulacja i długo się zastanawiać nad tym nie muszą.
Mało tego - nawet niewielu chodzących po tym łez padole zdaje sobie sprawę z istnienia (także w prawie) czegoś takiego jak umowa ustna. Mają to zasadniczo w dupie.
Porada na przyszłość: na każde spotkanie nawet w sprawie darmowej usługi zabieraj kutego na 4 łapy pozbawionego jakichkolwiek ludzkich uczuć prawnika (koniecznie w złotym krawacie) i każ mu gadać o zobowiązaniach pełzających albo innym gównie, którego nikt nie rozumie. Potem wstaw chytrze zapis do umowy, że zamiast wynagrodzenia w ramach świadczonej usługi przejmujesz prawo do żony i córek zleceniodawcy i sprzedaj je do haremu.
Teraz tak się robi. Takie czasy.
4 września 2008, 18:11 / czwartek
Witam!
To jest nieporozumienie!
Majel wysłał kase na tę akcje! Tylko stracił dane i niemial jak poinformować.
4 września 2008, 18:16 / czwartek
Te oskarżenia są wogóle bezpodstawne!
4 września 2008, 18:26 / czwartek
JarekDRAW, po pierwsze... Miałeś przerobić projekt z jpg na grafike wektorowa a projekt który zrobiłeś troszkę się różnił od tego który był w jpg..
Pieniądze zostały wysłane , zaś oskarżenia Majela za nieuczciwego jest kłamstwem

Bez odbioru ...

LGS
5 września 2008, 14:57 / piątek
Darku i Gumbi :-) Chyba macie troszeczkę słabe pojęcie o grafice .
1. Projekt został zatwierdzony, i został w moim przekonaniu zrobiony na 5 + wystarczy przeczytać posty na temat odtworzenia tej pracy z JPG na naszym forum.
2.Pisałem do kolegi "majol" na GG parę razy i nawet nie raczył odpowiedzieć więc nie wiem czy wasze pomówienia pod moim adresem są uzasadnione. Gdy by kolega "majol" raczył choć raz odpowiedzieć na moje wiadomości na GG nie było by całego zamieszania, zresztą nawet teraz potrzebuję nie jednego a dwóch adwokatów.

Pozdrawiam
5 września 2008, 16:44 / piątek
Majel wysłał przelew i ma w tej sprawie czyste sumienie. Mówisz że niepotrzebuje adwokatów, ale problem polega na tym, że niemam dostempu do kompa i osobiście niemoże nic dodać. Jescze raz powtarzam, że niemógł Cię poinformować bo stracił wsyzkie dane, a pieniądze na 100% zostały wyslane!
5 września 2008, 16:55 / piątek
A mnie dziś jakiś kibic nie ustąpił miejsca w tramwaju!!

Cham ze wsi jakiś!!

Czy jeśli zrobiłem mu zdjęcie telefonem <odnośnik> mogę liczyć na to, że dostanie zakaz stadionowy i laczka od castropa??

Z góry dziękuje za odpowiedz.
5 września 2008, 17:02 / piątek
owszem, Bóg go pokarze! Dożywotni zakaz wejścia na wszystkie stadiony świat, zakaz wejścia do tramwajów oraz 2 pary laczków Castropa...
15 września 2008, 22:30 / poniedziałek
to ostatnie to plama na honorze... ;)
15 września 2008, 22:38 / poniedziałek
Ja chciałem tylko dodac ze graficznie to mega chujnia a nie 5+ za projekt
Niby taki wielki grafik a literki sa krzywe w chuj.

Panie.. grafiku weź pan poczytaj jeszcze instrukcje obsługi corela.

PS - gotowy herb w cdr sa do pobrania na necie, czy to takie trudne?
Chyba nie skoro herb sopotu był skopiowany z neta

jak dla mnie za grafike masz pan trzy z dwoma : 3=
16 września 2008, 20:55 / wtorek
Dokładnie zagodze się z przedmówcą!
30 września 2008, 10:39 / wtorek
No brawo Spidzie, widzę że Twoje słownictwo ogranicza się tylko do "mega chuja", więc nie będę nawet się wysilał żeby odpowiadać na Twoje komentarze.
30 września 2008, 11:31 / wtorek
oj Jarku Jarku, widzę że słowa krytyki Cię ubodły...pewnie nawet nie wiesz że Spid ma do nich pełne prawo. Jak sobie porównam jego i twe projekty to rzeczywiście Twoje są krzywe w ch....olerę ;)))
30 września 2008, 11:44 / wtorek
No i na chuj go wyzywacie, to ze jego prace sa brzydkie nie daje wam prawa do niszczenia jego marzen! Swoje slowa krytyki zachowajcie dla siebie bo inaczej on sie zamknie w sobie i moze nigdy nie bedzie drugim Van Gogiem albo Picasso...

Jakbyscie cisneli Rogalskiemu prosto w ryj ze jest hujowym pilkarzem to myslicie ze jakby sie zachowal? A tak cisniecie go na forum i on ooo tym nie wie i sie rozwija i kiedys bedzie gral dla Reprezentacji! CHOCIAZ ZA HUJ NIE WIEM Z JAKIEJ RACJI.

AJEJEIAJEOAEJAOEJAO !
30 września 2008, 11:53 / wtorek
Może napiszę krótko i zwięźle.
"Nie wdawaj się w dyskusję z DEBILAMI, bo najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem"
30 września 2008, 15:43 / wtorek
Wiadomo, ze kazdy stara sie jak moze, nie kazdy potrafi obslugiwac programy graficzne na poziomie przynajmniej dobrym. Do Jarkadraw, krytyka nie boli, ale spid ma prawo do oceny graficznej i tu sie zgodze ze projekt jest mcono nie dopracowanym przede wszystkim czcionka na dole, ktora spadla tam jest. Niczego sie ona nie trzyma i zeby ja przeczytac to jak z wizytowka nie zobaczysz dokladnie poki nie wezmiesz jej do reki z bliska nie przeczytasz. Literki sa faktycznie krzywe. Ja to oceniam z innej strony. Moze dla niektorych liczy sie calosc, a ja za to dalbym ci 3 :). Jednak chwala za to ze coraz wiecej gadzetow Lechii powstaje.

Pozdrawiam
30 września 2008, 16:59 / wtorek
No powoli, powoli i udało się odbiec od sprawy o którą tu chodzi.
Chodzi w tym wątku o zupełnie inną rzecz, a mianowicie to co u nas w kraju pospolite, to wziąść sobie czyjąś rzecz lub pracę, a potem bić dużo piany żeby nikt nie mógł się połapać o co chodzi.
Krytyki żadnej się nie boję i z chęcią każdą przyjmę, tyle że w tym temacie jak wyżej piszę nie oto chodzi.
Pana Spida zapraszam na nasze forum niech przedstawi Swoje wspaniałe prace to je ocenimy.

pozdrawiam
30 września 2008, 17:55 / wtorek
napiszę to tak prosto,że nawet prostaki pokroju Gumbi i Sped powinny załapać. Tu nie chodzi o to jak wygląda praca tylko o to, że koleś, który ją zlecił nie dotrzymał słowa i nie ma żadnego wytłumaczenia, że nie miał dostępu do kompa bo w to akurat nie uwierzę ani ja ani inny normalnie myślący człowiek.

do wszystkich, którym się nie podoba. JAK SIĘ NIE PODOBA TO K... NIE OGLĄDAJCIE. PROSTE. WSZYSTKICH ĆWOKÓW JEBAĆ KARAĆ NIE WYRÓŻNIAĆ.
30 września 2008, 17:57 / wtorek
napiszę to tak, że nawet prostaki pokroju Gumbi i Sped powinny załapać. Tu nie chodzi o to jak wygląda praca tylko o to, że koleś, który ją zlecił nie dotrzymał słowa i nie ma żadnego wytłumaczenia, że nie miał dostępu do kompa bo w to akurat nie uwierzę ani ja ani inny normalnie myślący człowiek w końcu mamy XXIw. no sorry koleś wymyśl lepszą wymówkę... żal;/

do wszystkich, którym się nie podoba. JAK SIĘ NIE PODOBA TO K... NIE OGLĄDAJCIE. PROSTE. WSZYSTKICH ĆWOKÓW JEBAĆ KARAĆ NIE WYRÓŻNIAĆ.
30 września 2008, 20:01 / wtorek
Ty uważaj kogo nazywasz prostakiem ! Pieniądze zostały wysłane i koniec tematu..
30 września 2008, 20:25 / wtorek
Wyślijcie chłopakowi zeskanowane potwierdzenie przelewu i po problemie, a nie się tu inwektywami obrzucacie.Jeżeli pieniądze nie doszły to szukać gdszie sie zapodziały i tyle.
30 września 2008, 23:49 / wtorek
Uwazaj kogo nazywasz prostakiem koleś! MOżemy to załatwić inaczej jak Ci cos niepasuje!
30 września 2008, 23:51 / wtorek
:O! Juz wjazdy na chate... co dalej kosy i jazda?
1 października 2008, 13:04 / środa
drogi JarkuDraw, może i masz w domu corela i wiesz co to jest corel trace, ale ogólnie o projektowaniu nie masz zielonego pojęcia.
To co zrobiłeś, to zwykłe strasowanie jpg. Nawet nie usunąłeś zbędnych węzłów (pewnie nawet nie wiesz co to jest), przez co rysunek jest krzywy jak cholera. Poza tym, nie masz pojęcia, jak przygotować rysunek do druku na koszulkach. Z twoim "dziełem", każdy drukarz ma dokładnie tyle samo pracy, co z obrazkiem jpg. Musi je poprawić, dla potrzeb druku.

Wyobraź sobie, że drukarz będzie drukować każdą warstwę, którą na tym rysunku położyłeś. Myślisz, że sito na koszulce będzie takie samo, czy może jednak niektóre elementy będą zamalowane przez kolejne warstwy, których tak dużo natworzyłeś bez żadnego sensu??

Tak więc, zamiast wypisywać bzdury, że ktoś nie zapłacił za twoją pracę, może powinieneś kupić jaki podręcznik do corela i jeszcze troszkę się pouczyć?
1 października 2008, 13:30 / środa
No kolejny znawca się znalazł.
1. Dostałem marny JPG od was i to nie mój pomysł tylko kazano mi zrobić taki sam.
2.Nie jest to efekt trace, weś sobie od majola plik który mu przesłałem i zobaczysz czy jest to trace, i nie wyjeżdżaj mi tu o drukowaniu bo z zawodu jestem drukarzem i od 5 lat drukuję odzież właśnie na sicie i to na karuzeli 6 kolorowej...
Kończę temat bo jest nudny, pokażcie mądrale kwit z opłatą i po sprawie bo szkoda waszych wysiłków krytyki na temat druku i grafiki bo nie macie za grosz pojęcia o tym.

pozdrawiam szanownych znawców grafiki i druku.
1 października 2008, 14:22 / środa
Nie oceniam piękności rysunku, ale zastosowanie twojej pracy do sitodruku. A ta była żadna. Skoro jesteś drukarzem, tym bardziej powinieneś wstydzić się tego co zrobiłeś. A już chamstwem jest, wołanie za to kasy. Przecież ktoś inny musiał to po tobie poprawić!!!!!
1 października 2008, 14:58 / środa
No może za co łaska to jeszcze może separację kolorów miałem zrobić cooo ?
1 października 2008, 15:08 / środa
Dodam jeszcze że szanowny Majol, nie poprosił o separację kolorów gdyby tak było to bym pewnie ją zrobił.
Uważam temat za zamknięty.
Szkoda że Pan Majol nie ma nic do powiedzenia tylko ma rzeszę adwokatów :-), no ale to takie popularne w naszym kraju.

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tym tematem, każdego który uważa się za tak świetnego krytyka graficznego i mającego tak niesamowite doświadczenie na nasze forum graficzne niech pokaż swoje prace i to najlepsze bo na pewno nie zostawimy na nim suchej nitki.
1 października 2008, 16:23 / środa
tak się zastanawiam czy teraz wszyscy będą pisac na temat swoich i innych umiejętności graficznych , czy pisac na temat samej sprawy..
w sumie to jest sprawa między samymi zainteresowanymi i nikogo chyba nie interesuje zdanie osób trzecich na temat tej grafiki jak dostaniecie jakieś zlecenie to się wykażcie;]
1 października 2008, 16:47 / środa
Dla porównania pozwolę sobie wrzucić dwa projekty na koszulki, zrobił je Kolba. Zajeło mu to jakieś 2 godzinki z małym hakiem. Wziął za to jak zawsze nic i co najważniejsze chłopak nie jest grafikiem....
Teraz można sobie porównać niektórch grafików do chłopaka, który robi coś z zamiłowania :)

odnośnik

odnośnik

Wrzucam tu dla tego,że strasznie ktoś wywoływał grafików do ujawnienia się,wiec ujawniam kolege, który grafikiem... nie jest :)
1 października 2008, 16:51 / środa
Zaproście Kolbę na te forum graficzne, na pewno sporo fajnych rzeczy Was nauczy :)
1 października 2008, 16:57 / środa
1.Projekt który dostałeś w JPG był zajebisty. Po twojej przerobce stał sie gorszy.
2.Masz skleroze ? To nie jest Majol tylko Majel..
3.Mówisz ze pisałeś do niego na gg.. To po co wypowiadasz się na tym forum?
4.Majel stworzył już wiele grafik związanych z Lechią i moim zdaniem należy do Najlepszych wśród grafików projektujacych np. vlepek w Polsce !

Bez odbioru !
1 października 2008, 18:09 / środa
CHał,Chał, Chał, a łyżka na to nie możliwe....................
1 października 2008, 22:56 / środa
Jaki Ty jestes zmól. Mów do dupy a cie osra....
1 października 2008, 23:48 / środa
chcialbym ten temat zamknac

to ja drukowalem te koszulki
nie wypowiadam sie na temat czy projekt byl ladny (a ze zdrukowalem kilkaset projektow w ciagu paru lat to mysle ze pewnie mozna byloby go lepiej zaprojektowac :)
co do pliku ktory stworzyles, to jezeli sam drukujesz sitem to powinienes wiedziec ze nalezaloby go przygotowac w sposob prawidlowy!! projekt powinien byc w wektorach, a nie byl. Skoro nie poprawiles znaczy to ze nie umiales i musial to zrobic ktos za ciebie. Zrobil i kasy za poprawke nie wzial
koniec tematu
2 października 2008, 06:58 / czwartek
Żal i smutek mnie ogarnia, kolejny adwokat się znalazł.Jutro zamieszczę oryginalny plik i zobaczymy czy nie jest w 100 % wektorami.
2 października 2008, 07:55 / czwartek
Do szanownego Darka piszesz mi że Majel to super grafik to tu masz jego wypowiedz.

Siema : )
Potrzebuje pilnie pomocy, mianowice mam projekt wzoru na koszulkę w formacie JPG, a potrzebuje ten projekt w grafice wektorowej, a kompletnie sie na tym nie znam....liczę na wasza pomoc :)
No pewnie znowu mi tu ktoś napisze o warstwach które nie mają nic wspólnego z drukowaniem przy sicie, albo że literki są krzywe no i że kolba robi super projekty, mało mnie to obchodzi.
Dodatkowo że wam zamknąć co nie co jutro wstawię rozmowę naszą z GG jak kto szanowny Majel był zadowolony z robótki...
Może teraz bez odbioru, chociaż pewnie znowu znajdzie się z 20 stu adwokatów.
2 października 2008, 08:47 / czwartek
Czy my na tym forum nie przerabialiśmy przez przypadek już jakiejś rozmowy na gg?

odnośnik
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.298