Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Straż Miejska Mandaty

strona 1/1

1

14 września 2008, 21:54 / niedziela
załapałem zawiadomienie za szybą auta (na meczu z Odrą) od wspaniałych strażników miejskich za parkowanie na pasie zieleni na Alei Zwycięstwa. Trzeba niby się zgłosić po mandat w ciągu 7 dni na Elbląską.
Czy ktoś po meczu z Craxą zlał to wezwanie ?
Dzięki za jakiekolwiek wskazówki.
14 września 2008, 22:21 / niedziela
lepiej idź, jak ci się uda to dostaniesz 50-100zł

widać ze pas zieleni między aleją a końskim traktem jest całkowicie ścigany przez buraki, ale na chodniku można stawać chociaż też jest zakaz zatrzymywania
14 września 2008, 22:27 / niedziela
świstek za szybą olałem, ale że byłem służbowym autem to chujki wysłali do firmy kwit. Jutro jade do nich bo "proponowany mandat to 200 zł" może coś utarguję.
Ciekawe dlaczego nie ma żadnego odważnego strażnika teksasu co poszedłby pilnować ustawy o wychowaniu w trzeźwości pod stadionem :)))
15 września 2008, 09:09 / poniedziałek
A czy to jest temat dotyczący bezpośrednio Lechii? Nie? To wypierdalaj na "Luźne Gadki" !
15 września 2008, 09:15 / poniedziałek
tak nie może być bo sie kurwy przyzwyczają i co mecz będą wypisywać. Zresztą już chyba mają taki plan. Wysyłajcie maile do prezydenta, grzecznie przedstawcie problem, a na koniec napiszcie że albo niech zapłaci za mandat albo niech wybuduje parkingi. Prezydent jest zwierzchnikiem straży wiejskiej więc może cos zdziałać w temacie. Druga opcja to odpuścić jeden mecz i się na nich przyczaić. Jak banda na nich wybiegnie to się nauczą ;-)
15 września 2008, 09:34 / poniedziałek
Uważam Juzio, że to dobra opcja. Sam też wyłapałem karteczkę za wycieraczką. Chętnie przyłączę się do "czekania" na pedałów. A tak na marginesie pytanie do tych marszczyfredów ze straży wiejskiej ...czy to nie wstyd nosić taki zjebany wieśniacki pedalski mundur?
15 września 2008, 11:38 / poniedziałek
Juzio dobry pomysl! To moglby byc piekny widok, zdezorientowani wiesniacy ktorzy widza 10000 ludzi biegnacych na nich xd! (Pewnie pomysleli by eee...??????!?!?!?)

Bilet na Lechie 15 zl
Wyraz mordy uciekajacego straznika miejskiego BEZCENNE XD!
15 września 2008, 11:41 / poniedziałek
Jeden "częsty bywalec" na Traugutta ujawnił się sam, oto on: CZAS WALKI ;]
15 września 2008, 13:06 / poniedziałek
Walki ci u nas dostatek, gdy pilkarze nie daja rady i przegrywaja fizycznie i technicznie nad przeciwnikami wtedy wkraczam ja i motywuje naszych do jeszcze wiekszej walki!!!
15 września 2008, 13:15 / poniedziałek
czas walki a na jaki sektor bilet na lechia kosztuje 15 pln?? chyba na lesny :)
15 września 2008, 13:17 / poniedziałek
może na stadionie bałtyku mają takie ceny
15 września 2008, 15:16 / poniedziałek
Co za mentalność, jeszcze napisz jeden z drugim że niesłusznie ten mandat dostałeś...
15 września 2008, 15:35 / poniedziałek
Miałem dzisiaj wątpliwą przyjemność odwiedzić przybytek sm (sado-macho :)) i zeszło do 50 ziko za deptanie zieleni, no łosiem nie jestem nie będę się kłocił. Z tego co mi powiedział pan strażnik to mają takie polecenie od miasta wystawiania mandatow za parkowanie na pasie zieleni w czasie meczu i będą to robić do odwołania.
No i co panie adamowicz ??? "Przyjacielu Lechijki"
15 września 2008, 15:45 / poniedziałek
jelon111 zrobisz jak zechcesz. Ja przez ostatni rok wyrzuciłem 3 szmatławce zostawione za wycieraczką szyby. Krawężniki won do pilnowania tłuczonych szyb np przed Akademią Medyczną . Powinni za to ponosić odpowiedzialność . I tu by się skurwielom mandat należał.
15 września 2008, 15:49 / poniedziałek
Łupienie kierowców to najprostszy pomysł na podreperowanie budżetu.
15 września 2008, 15:53 / poniedziałek
Sorki za szczerość, ale niektóre wpisy mnie rozwalają. Sorry co z tego że Lechia gra? co z tego, ze nie ma parkingów na Lechii? Przypominam, że stadion stoi od lat bodajże 30-tych ubiegłego wieku. Wtedy raczej nikt o parkingach nie myślał, a że jest tak umiejscowiony (notabene najpiękniej na świecie!!!), to nie jest prostą sprawą kupić trochę kostki i zrobić parkingi, jak się niektórym wydaje.

Druga sprawa trzeba być kompletnym ignorantem żeby parkować na pasie zieleni między traktem konnym a Al. Zwicięstwa!! Ja przyjeżdżam na Lechijkę zawsze 1,5 - 2 godz. przed meczem i nie mam problemów z parkowaniem. Polecam !!
15 września 2008, 15:56 / poniedziałek
Oni tylko się do tego nadają, po kryjomu wypisywać mandaty kibicom Lechii (ja akurat nie dostałem, ale na razie nie jest to możliwe, gdyż nie posiadam auta:)). A mecenas (BUAHAHAHHAHA) Lechii pewnie się cieszy, że kolejne pieniądze trafiają na konto miasta, a może - jak już pisałem wcześniej - na budowę Baltic Areny? ;]
15 września 2008, 15:56 / poniedziałek
Jak pójdziecie do SM z mandatem to przyznasz się do wykroczenia.
Jeżeli nie pójdziesz to tak naprawdę mogą ci naskoczyć jeżeli nie zrobili ci zdjęcia źle zaparkowanego samochodu. Mandat włożony za szybę bez pokwitowania odbioru to to samo co reklama czegoś tam włożona za wycieraczkę.
Jak przyślą ponaglenie to pójdziesz się spytać o co chodzi.
I dużo zależy od tego czy potrafisz bronić swoich racji :)
15 września 2008, 15:58 / poniedziałek
Kiedys bylo tak ze nie wolno dac mandatu za szybe jesli nie ma kierowcy.Nie wiem jak sie to ma teraz trzeba by prawnika spytac
15 września 2008, 16:02 / poniedziałek
Jeszcze jedno, jak przyślą ponowny zwykłą pocztą bo tak też potrafią do od razu do kosza. Jeżeli za potwierdzeniem odbioru to zależy przecież od Ciebie czy odbierzesz list polecony :)
Tak na marginesi nawet jak mają zdjęcie samochodu to też nic nie mogą.
15 września 2008, 16:34 / poniedziałek
Pisałem już w topiku o meczu z Odrą: "Spóźniłem się na mecz i widziałem straż miejską jak pod eskortą jeszcze jednego dodatkowego wozu na sygnale stała na lewym pasie traktu końskiego i wypisywała mandaty. Dobrze, że nie wypisywali ich z zomowskiej polewaczki."

Ale z drugiej strony dla trawników nie ma różnicy, czy samochód zaparkował na nim kibic Lechii, czy meloman, który przyjechał do opery, można mieć pretencje do Miasta o brak parkingów w okolicach stadionu, ale tak jak już ktoś napisał: gdzie je zbudować, za co, no i czemu miasto miałoby pobłażać parkowaniu w pasach zieleni tylko dlatego, że parkują kibice Lechii, Lechii bezpośrednio to nie pomaga.
15 września 2008, 16:37 / poniedziałek
Cienio we wszystkim taki porządny jesteś? Po mieście jeździsz 50 a poza miastem 90 km/h ??? Kwit dostałem na meczu z craxą i jeśli mnie skleroza nie oszukuje to na stadionie byłem już godzinkę przed czasem.W sobotę pojechałem autobusem, jak za małolata i piwka można się napić. Dziękuję ci strażo miejska za powrot do młodzieńczych lat :))))))
15 września 2008, 17:29 / poniedziałek
Świetna argumentacja cienio, gratulacje... To teraz inaczej - jeśli wszyscy zrobią tak jak Ty, i przyjadą 1,5 czy 2 godziny przed meczem to już nie będzie rozumiem istniał problem parkowania tak?? I co zrobisz Ty, jeżeli przyjedziesz tak jak zawsze 1,5h przed meczem i nie zaparkujesz cwaniaku??? Czyli Twoim zdaniem lepiej napieprzać mandaty, pójść na totalną łatwiznę, zamiast chociaż spróbować jakoś rozwiązać problem miejsc parkingowych tak?? Gratuluje "zdrowego" podejścia...
15 września 2008, 17:31 / poniedziałek
Himenes :
"Jeżeli za potwierdzeniem odbioru to zależy przecież od Ciebie czy odbierzesz list polecony"

Himenes ekspercie prawa, za przeproszeniem, ale pierdolisz trzy po trzy. Po co braci Lechistów w błąd wprowadzasz.
To najgłupsza rada, jaką można komuś dać.
Do wszytskich: radze wam zawsze odbierać listy polecone, co najwyżej opóźniać ich odbiór do maksymalnego terminu podanego na awizo powtórnym. Ale NIGDY nie dopuszczać, żeby list polecony wrócił do nadawcy - wtedy bowiem list uznaje się za DORĘCZONY!!! I efekt jest taki, że list i tak jest doręczony, a wy nie wiecie co w nim jest...
15 września 2008, 17:37 / poniedziałek
Ja dostałem na craxie. Nawet maila do prezydenta napisałem w odpowiedzi to tamto ale o anulowaniu badz zmiejszeniu kary nic.
Himenez wydajesz się byc wiarygodny w tym co piszesz. Obyś miał rację.

Wszystkich broniących zasadności wystawienia mandatów ślę pozdrowienia. Sami sobie wystawiacie opinie.
15 września 2008, 17:39 / poniedziałek
"i tak jest doręczony, a wy nie wiecie co w nim jest..."

tzn co w nim jest wiecie, ale nie wiecie ile... :)
15 września 2008, 17:40 / poniedziałek
Nix poradz coś jeszcze
15 września 2008, 17:49 / poniedziałek
GeMil .... wypierdalaj kurwo
15 września 2008, 19:24 / poniedziałek
Wpadlem na genialny pomysl! Niech Adamowicz sprzeda grunt Auchanowi w okolicach stadionu! A ci zbuduja parking na conajmniej 150 samochodow + Bedzie mozna kupic soczki w przystepnej cenie przed meczem :D!
15 września 2008, 19:47 / poniedziałek
Rzeczywiście, genialny..
15 września 2008, 19:54 / poniedziałek
NIX masz pośrednio masz rację tylko jakby chodziło o wszczęcie postępowania np. podatkowego a ja piszę o liście od Straży Miejskiej z domniemanym mandatem.
Nie odbierasz listu z mandatem, mogą założyć Ci sprawę, jak nie mają zdjęcia źle zaparkowanego twojego samochodu to sprawa sama się wygra.
Wiem co piszę z własnego doświadczenia.
15 września 2008, 23:44 / poniedziałek
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie czy wsiuny ze straży robią zdjęcia ?

olo.gda coś pisałeś, że widziałeś jak rozdawali mandaty, widziałeś że zdjęcia robili :) ?
16 września 2008, 16:29 / wtorek
Nie przyjrzałem się czy robili zdjęcia, moim zdaniem pisali mandaty a czas przejazdu obok nich długi nie był...
16 września 2008, 19:37 / wtorek
Panowie, po prostu tam nie stawajcie.
Każda taka akcja straży to:
zdjęcie
szkic sytuacyjny
conajmniej 2 świadków w postaci strażników
Przed sądem każdy jest na takiej samej beznadziejnej pozycji jak przeciwko pałkarzom, strażnik bowiem jest takim samym funkcjonariuszem jak wiecie kto.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.244