Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Skończymy z bandytyzmem na stadionach

strona 1/1

17 września 2008, 19:56 / środa
Nowy, chociaz w sumie nie tak do konca nowy, pomysl Grzesia Schetyny.

- kary dla stadionowych bandytow (+)
- zakaz wnoszenia ladunkow pirotechnicznych (-)
- zakaz znoszenia piwa na stadiom (przeciez juz teraz nie mozna wnosic!)
- kary za zakrywanie twarzy kominiarka
- sady 24-godzinne

Ogolnie pomysl uwazam za dobry chociaz przed nim bylo wiele takich inicjatyw i za kazdym razem wszystko rozbijalo sie o kwestie realizacji. Osobiscie nie mam nic przeciwko pirotechnice ale tylko jak ktos nie odpala tego przy mnie. Pamietacie na pewno zajscie z meczu z Kmita gdzie gosc raca rozgonil caly mlyn. Co myslicie?
17 września 2008, 20:04 / środa
Wydarzenia ostatnich miesięcy uświadmiają mi, że polskie stadiony po EURO będą zupełnie inne. Czy lepsze? Śmiem twierdzić, może jedynie wizualnie.

W ostatnim czasie zapanowała straszna nagonka na kibiców piłkarskich, śmiałbym nawet nazwać ją zakrojoną na szeroką skalę propagandą, której główną tubą są takie media jak tvn, gazeta wyborcza czy tabloidy pokroju faktu czy se (celowo z małej litery). Rząd Donalda Tuska wobec braku sukcesów chce ukryć puste szuflady i totalny brak reform gospodarczych (sic!) pod płaszczykiem "walki z kibolami" (pierwsze żniwa zebrano już w stolicy).

Wiadomo jednak, że nie od dziś partia ta sugeruje się tylko wskaźnikami sondażowymi. Co by nie krytykować tylko ich, podejrzewam że partie opozycyjne zachowywały się w podobny sposób.

Obawiam się, że za kilka lat każdy będzie przypisany do miejsca, nie będzie mógł wstać, bo siedzący za nim kibice jedzący pop-corn, popijający go colą nie będą nic widzieli :).

Poza tym są naprawdę pilniejsze potrzeeby, którymi rząd powinien się zająć (GOSPODARKA, GŁUPCZE! - cytując klasyka).

PS. Niedawno przeczytałem, że kibic bodaj Odry Wodzisław dostał karę pienieżną i zakaz stadionowy za obrażanie przeciwników, w Stalowej Woli (chyba dawałem link).za wniesienia piwa (sąd zdecydował, że orzeczenie w ich sprawie zostanie ogłoszone przez megafony a na najbliższym meczu piłkarskim) :D
17 września 2008, 20:18 / środa
- kary dla stadionowych bandytow (+) A kiedy kary dla bandytów w mundurach? (o Jaruzelskim już nie wspomnę)

- zakaz wnoszenia ladunkow pirotechnicznych (-) Proponuję też ustawowo znieść Sylwestra i Nowy Rok

- zakaz znoszenia piwa na stadiom (przeciez juz teraz nie mozna wnosic!) Piwa niet, spiryt nada? Haraszo! Poza tym obowiązkowo jakiś widelec...

- kary za zakrywanie twarzy kominiarka. Nie wiem nie nosze, bo by mi się dredy połamały. Ale jakbym sobie chciał przyrodzenie zakryć tak na przykład?

- sady 24-godzinne. Takie długie? Jestem za tym żeby rozprawa nie trwała dłużej niż 5 minut i obowiązkowo kończyła się wyrokiem skazującym niezależnie od okoliczności, faktów, zeznań itp. Albo zlikwidować tą fasadę sądową i tak prewencyjnie pozamykać (przynajmniej do oiro 2012) wszystkich, którzy interesują się ligową piłką... tak, to jest słuszna koncepcja.

Trąbki, popcorn, difens i w stepie szerokim...
17 września 2008, 20:30 / środa
Zaczęło się od decydowania jakie flagi mogą wisiec, co można krzyczec, uhac. Panowie, naturalna kolej rzeczy. Nie płaczcie teraz, że na stadion jak do kina bedziecie chodzic obrońcy uciśnionych. Przecież wszyscy o tym wiedza, że kibic to chuligan :)))

W następnych wyborach pewnie znowu wesprzecie peło.
17 września 2008, 20:58 / środa
- kary dla stadionowych bandytow (+) CO TO !!? ?? wy jesteście nienormi !!!

pamiętajcie gdyby nie Ci bandyci ze stadionów nie raz dostalibyście w pizde na wyjazdach !!!
17 września 2008, 21:13 / środa
"Docelowo stadionowi 'bandyci' mają zostać objęci elektronicznym dozorem, który pierwotnie został przeznaczony przede wszystkim dla pedofilów."

ot i tyle mojego komentarza co do pomysłu

Szetyna (patrz - "szuja", a nie...), Ćwiąkała, Drzewiecki i Tuskaszenko = pierdolona banda chuja
17 września 2008, 22:16 / środa
Jest lepiej i będzie jeszcze lepiej....niż jest. Unia Europejska już od dawna odczuwa nasz gorący oddech na swych zamożnych plecach. Doganiamy ją jeśli chodzi o bogactwo.. Mamy juz takie same telewizory,jak oni. Takie same kosmetyki,i tostery... A nasze jedzenie juz dawno przegoniło ich jedzenie,np. kiełbasa przegoniła. Nadszedł ten czas aby podnieść dumnie głowę i powiedzieć - czas na stadiony!! ;-))
17 września 2008, 22:30 / środa
kolorowe.sny (+) w moim poście był tylko i wyłącznie cytatem poprzednika.
17 września 2008, 22:43 / środa
Ja proponuje wszystkie osoby które w ogóle pojawiły się na stadionie od razu skazywać nie patrząc sie kto co i jak, bo po co?
17 września 2008, 23:18 / środa
po prostu brak mi słów na myśl, że ma się tu zrobić druga Anglia...jeżeli chcą robić porządek na stadionach niech najpierw zrobią porządek w swoich teczkach pajace jedni !
18 września 2008, 13:33 / czwartek
mylisz się No stres, tu nie bedzie drugiej Angli, bo tam stadiony sa pełne :)))Pomyślcie, kto zechce (jak już nie bedzie fanatyków) ogladac rodzimych grajków płacąc 30, 40 złotych za mecz.
18 września 2008, 13:39 / czwartek
widzę, że jedyne osiagniecia rządu to wsadzenie sześciolatków w ławki szkolne, instalacja 1000 fotoradarów i walka z bandytyzmem na stadionach, który, bądzmy szczerzy, skończył się kilka lat temu.

Na dodatek pomysł zakazu zakrywania twarzy zarrznięty od PiS.
18 września 2008, 14:44 / czwartek
terefere
18 września 2008, 16:51 / czwartek
ten "bandytyzm na stadionach" nie zniknął tylko ucichł... moim zdaniem to jest bomba zegarowa, którą takie rzeczy jak zakazywanie flag i akcje psów tylko podsycają
18 września 2008, 20:18 / czwartek
"ten "bandytyzm na stadionach" nie zniknął tylko ucichł..." Poważnie tak sądzisz? Kilka lat temu prawie co tydzień cos się działo, jakieś rozruby stadionowe. Obecnie media donosza o wydarzeniach Warszawskich, Krakowskich (Gks Katowice) bądz uuuuhaniu. Dobrze wiesz, że 2 pierwsze wymienione akcje to naganna postawa milicji. Niewiele brakowało a i Nam by się w Chorzowie oberwało "za free". W porównaniu do burd z przed kilku lat jest na prawdę spokojnie. Kiedy miałeś ostatni raz rozrube na T29? a kiedy jeszcze poprzednią? Ile ekip przyjezdnych w tym czasie zdołało nas odwiedzic. Co ciekawe w reportarzach nt. burd dominują zdjecia z przeszłości.

Co innego życie pozastadionowe, ale nie można mówic, że problemem jest bandytyzm na stadionach.

Tak się właśnie robi politykę. Najpierw nagłaśnia problem którego nie ma, a jeśli jest to o marginalnym zasięgu. Potem się ten problem NIBY rozwiazuje.

Dalej twierdzisz, że ten "bandytyzm na stadionach nie zniknął tylko ucichł" bo ja myślę, że na siłę jest nagłaśniany.
18 września 2008, 20:27 / czwartek
zzz : przecież mówię "ucichł" jeszcze parę lat temu, rozróby były na porządku dziennym teraz jest tego dużo dużo mniej, a jest to nagłaśniane przez media co najmniej jakbyśmy się tam zabijali na stadionach...
18 września 2008, 20:56 / czwartek
odszczekuję com rzekł pod Twoim odresem, tzn. com chciał wyklarowac :))) Źle Cię zrozumiałem :)) Myslałem, że miałes na myśli kamuflarz dokonywany przez media. Pozostałośc w myśleniu po komunie :))

Określiłbym to inaczej. Nie ucichł a zmienił formę. Co nie zmienia faktu, że na stadionach jest o wiele wiele spokojniej.
18 września 2008, 23:05 / czwartek
taak, jednak mam nadzieję, że kiedyś wróci to co było dawniej... :) moim zdaniem powodem tego jest policja... teraz większość boi się pederasty z pałką i gazem...(czemu się nie dziwie)... może jak będzie porządny zgrzyt Lechia vs psy to nie będzie tak jak wszędzie... może chociaż my damy radę pladze sprzedawczyków i katów w niebieskich mundurach? w co ja wierzę...
23 września 2008, 00:46 / wtorek
- kary dla stadionowych bandytow (+)
=================================================
Czyli co?? Pękiego nam zamkną??
Bo my nie jesteśmy stadionowi, tylko kibole. Znaczy się z trybun.

- zakaz wnoszenia ładunków pirotechnicznych (-)
=================================================
A jak ktoś puści bączka?? Też go zamkną??
A papierosy, zapalniczki?? Toć to przeca otwarty ogień jest!!

- zakaz wnoszenia piwa na stadion (przecież już teraz nie można wnosić!)
=================================================
Nie muszę wnosić, bylebym mógł je sobie na obiekcie kupić. Tak jak jest to na całym, tzw cywilizowanym świecie.

- kary za zakrywanie twarzy kominiarka
=================================================
Uch, biedna teraz będzie ta ochrona i psiaki. Przecież jak taki pokaże swoją mordę kibolom, to nie dość że ci umrą ze śmiechu, to jeszcze wieczorem pod domem wpierdol spuszczą.
I rozumiem, że baby-muzułmanki na mecz w Polsce nie będą mogły wchodzić. No i dobrze, baby do garów :-)

- sądy 24-godzinne
=================================================
Jak dla mnie, mogą być nawet 15 minutowe, byleby były sprawiedliwe, a nie schetynowskie.
24 września 2008, 14:52 / środa
ad "...I rozumiem, że baby-muzułmanki na mecz w Polsce nie będą mogły wchodzić. No i dobrze, baby do garów :-)"

muzułmanie do mekki !!!
12 października 2008, 13:43 / niedziela
gdzieś ostatnio w necie przeczytałem taki mniej więcej tekst:
"skończymy z antagonizmami na trybunach, przecież i tak wszyscy wiedzą, że legia to stara kurwa"
17 stycznia 2009, 12:08 / sobota
17 stycznia 2009, 15:44 / sobota
Oj, Szetyna, Szetyna ...
17 stycznia 2009, 18:47 / sobota
odnośnik

po raz pierwszy zyskujemy coś na politycznych gierkach:))
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022