Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Zielinski czas na Ciebie

strona 2/9

12 listopada 2008, 09:09 / środa
Co tu duzo pisac, masz racje w kazdym elemencie, ale zara zaczna ludzie pisac ze za Lenia Bąk odzyskal forme i tera gra w 1 skladzie ;d!
12 listopada 2008, 12:16 / środa
Do Pinoczeta .Skoro tak twierdzisz to po co trener na ławce.Niech sobie pojdzie na pizze i wroci po meczu.Każdy trener który przyjechal do gdańska w ostatnim roku procowal na lini i korygowal ustawienie drużyny , robil to również Kaczmarek,Borek Kubicki, robi to Smuda Skorża Michniewicz Majewski Kasperczak,Janas,Urban,Tarasiewicz,Zieliński (polonia),Płatek Chojnacki, tylko kto tego nie robi nasz Zielu.Zrobil to wyjatkowo z Arką w gdyni(ba nawet doskonałe zmiany wtedy zrobił).Podejrzewam że gdyby wstawał częściej to wiele by to dało(pokierował by podpowiedzial ustawił i zawodnicy by wiedzieli że trener żyje meczem a tak mają to w dupie bo widzą że flegmatyk siedzi i popija kawkę z termosu.Może jedna podpowiedz wystarczyła by nieprzegrać w chorzowie belchatowie i na jagiellonii.Nie wiem może jestem w błędzie ale skoro zdecydowana większość trenerów żyje na ławce to coś to oznacza.Jak jest się trenerem to trzeba to robic a jak nie to do zawijania sreberek od czekolady.
12 listopada 2008, 12:42 / środa
Do wszystkiego trzeba podchodzić z pasja :D! Prace trzeba lubic, moze zielu nie lubi swojej? Moze chcialby ubrac korki i zagrac w naszej obronie? :D
12 listopada 2008, 13:00 / środa
Zieliński warsztat ma całkiem dobry podobno ale motywować to on nie potrafi. A to jest bardzo ważne bo wszystko siedzi w bani. Piłkarze techniki już się nie naucza. Nadrobią podejściem do gry. Z tego składu, który mamy dałoby się jeszcze coś wycisnąć.
12 listopada 2008, 15:40 / środa
Nie zgadzam sie ze Zielinski ma dobry warsztat. Przypomnijcie sobie jakie wyniki osiagnal trenujac Korone a wczesniej legle? dysponowal nie porownywalnie mocniejszymi skladami niz teraz my posiadamy a wyniki byky slabe a nie mowiac juz o stylu. Nie trzeba byc trenerem aby zobaczyc ze jego zmiany w trakcie meczu momentami sa bez sesnowne. Dla mnie od poczatku jego zatrudnienie bylo bledem.
18 listopada 2008, 21:02 / wtorek
Nasz treneiro preferuje defensywną gre, rozumiem, ale do kurwy nędzy niech oni w końcu zaczną grać w piłke a nie kazdy wypierdala ja na oslep i huj z tego wynika... zero jakiejś myśli taktycznej, zero

a stałe fragmenty gry ... jedyne co z tego wynika to kontry przeciwników...

Zielu weź się ogarnij albo daj sobie spokój z Lechią...
18 listopada 2008, 21:08 / wtorek
Za Kuby był jakis styl gry, a tutaj nie ma żadnego
18 listopada 2008, 21:24 / wtorek
Taaak kurwa, za Kuby w Pucharze Ekstraklasy był styl, nie zapominajcie o tym!!!!! Kuba grał przecież w tylu rozgrywkach 2 i 3 składem i zawsze graliśmy na zajebistym poziomie, czytaj: "JEBNIJ NA CETNARA", że aż szkoda, że odszedł.... Strasznie za nim tęsknie zwłaszcza, w meczu z Wisłą gdzie widziałem Lechia nie grająca piłki prostej jak cep, tylko równorzędnie z WISŁĄ KRAKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!
18 listopada 2008, 21:26 / wtorek
Cos w tym jest wariat, kilka razy nasi grali schematem a to juz jest cos! Dajmy szanse Zielinskiemu!
18 listopada 2008, 21:48 / wtorek
1. Zielu, skoro obiecujesz, że derby w Pucharze Ekstraklasy potraktujesz prestiżowo ze względu na antagonizmy między kibicami, to do chuja wypadałoby wystawić skład choćby zbliżony do optymalnego- choćby tego wystawionego na derby w PE w Gdyni.
2. Nie mówię, że za Kuby był jakiś fenomenalny pomysł na gre, ale za Jego czasów Lechia miała ciąg na bramkę. Nie zagrywaliśmy wciąż piłek do tyłu, tylko staraliśmy się stale atakować, ryzykując stratę piłki- nie było wciąż zagrań do tyłu. Osobiście o wiele bardziej satysfakcjonuje mnie zagranie do przodu na Cetnara na aferę, aniżeli podanie piłki do bramkarza lub do obrońcy w linii.
3. Gdy testujemy Trafalskiego (według mnie duży pozytyw), to chyba warto by było dać mu pograć przez 90 minut?
4. Zielu, naucz ich wreszcie przegrywać akcję na drugą stronę- już od dłuższego czasu są z tym problemy.
5. Lechia za Twojej kadencji gra absolutnie bez werwy i wiary w końcowy sukces. Jeśli nie potrafisz ich zmobilizować- nie szukaj spełnienia w tym zawodzie.

Ktoś tu napisał, że jest dumny, bo Lechia podjęła równorzędną walke z Wisłą...
czy pamiętasz mecz z Legią w PP w poprzednim sezonie? Wtedy i oni grali w najsilniejszym składzie i my(choć ówczesny skład był słabszy od obecnego), to jednak po walce przegraliśmy w Wa-wie 0:1, u siebie tak samo, ale potrafiliśmy przycisnąć. W tym sezonie w Wa-wie lanie 0:3, zero ambicji i chęć, by ten mecz jak najszybciej się skończył.

Mecz z Górnikiem- nie układa się, w ataku grają (razem): Cetnar, Wiśnia, Buzim
, Ryba, Hirsz, wspomagani przez Rogala i Andruta - to jest odrabianie strat, a nie sranie w gacie, że stracimy następna bramke i bedzie po meczu.

Ani Zielu, ani zespół nie ma w tej chwili jaj- jeśli w grze nic sie nie zmieni, przykro mi, ale będzie arrivederci.

Ktos pewnie zaraz napisze, że Lechia jest beniaminkiem i że walczymy o utrzymanie. Okej, zgadzam się, ale gdy przegrywamy mecze na własne życzenie, to flustracja powoli narasta. A od początku sezonu zaczynamy grać coraz gorzej.

Z Biało-Zielonym pozdrowieniem...
18 listopada 2008, 22:00 / wtorek
Niestety trener bez jaj, rozmawiałem z jednym z zawodnikow naszej pierwszej 11, zabardzo nie chciał gadać ale na pytanie o trenera odpowiedział tylko - "miękkie kluchy"
18 listopada 2008, 22:11 / wtorek
Kasperczaka se zatrudnijcie, on by nadał druzynie styl i klase, a tak zamiast walczyc o 5 miejsce ( bo raczej 4 drużyny są poza zasięgiem) to wleczemy się w ogonie.
18 listopada 2008, 22:18 / wtorek
Karuzo wiesz co, jakoś nie wiem czemu, ale mam wrażenie że najzwyczajniej w świecie farmazonisz. Już bo piłkarz mówi o trenerze miękka klucha, jeszcze napisz, że to Ryba powiedział...
20 listopada 2008, 10:09 / czwartek
Yeste ma jaja. I tego trzeba się trzymać! Wielki znawca piłki, Zielka, itd. Hmm.
5 grudnia 2008, 19:45 / piątek
Zieliński!Co?
Do widzenia!

Nie chcę Ciebie na T29!
Zamiast obiecanych przez trenera 9pkt. w 3 meczach to zdobyliśmy tylko 1pkt.
Także niech bierze swe manatki i wraca skąd przyszedł!
Niech odpowiada za swoje słowo,za słowa bez pokrycia,za nie wykonany cel,który sobie postawił na koniec jesieni...żegnaj,zegnaj,bye bye!!!
5 grudnia 2008, 19:47 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 grudnia 2008, 19:47 / piątek
5 grudnia 2008, 19:49 / piątek
5 grudnia 2008, 19:49 / piątek
Napiszmy otwarty list do Turnowieckiego, o wyjebanie Zielińskiego! Co Wy na to?
5 grudnia 2008, 19:50 / piątek
fatalnie to wyglądało,niestety,antyfotball w pełnej krasie,żal
5 grudnia 2008, 19:50 / piątek
Jezeli trener przed meczem mówi ze remis z ŁKS bierze w ciemno....................
Taki trener to niech trenuje B klase!!!!!
Żegnamy panie Jacku
5 grudnia 2008, 19:51 / piątek
Dzikidingo wypada poprzec pomysl :)
Jeżeli się go nie wypierdoli, to możemy już się szykować na pierwszą ligę. Lechia się stacza przez NIEGO !!
5 grudnia 2008, 19:54 / piątek
Czas Walki niedawno pisales cos innego... jestes zmienny jak woda w kiblu
5 grudnia 2008, 19:55 / piątek
5 grudnia 2008, 19:56 / piątek
5 grudnia 2008, 19:56 / piątek
zacznijcie słać maile na skrzynkę głównego serwisu Lechii - WSZYSCY. List otwarty będzie trudny do zorganizowania - jest przerwa w rozgrywkach i nie mamy okazji spotykać się na meczach. Ale maile możemy wysyłać z domu, kafejki, pracy itd. Skoro się tu wpisujecie znaczy, że macie dostęp do neta i możecie tak zrobić. Ja własnie się loguję na skrzynkę i wysyłam w 'kulturalnych' słowach to samo, co piszecie wyżej ;)
5 grudnia 2008, 19:59 / piątek
Zielinski kurwa nie przykryl czerkasa???????????? Zielinski kurwa stal na boisku i nie mogl podania wymienic?????????????? Zielinski przeszedl obok meczu i nie chcialo mu sie biegac???????? OGARNIJCIE SIE KURWA!!!

NIE TWIERDZE ZE ZIELINSKI JEST ZBAWICIELEM I PRZEKONALEM SIE JUZ DO TEGO ZE NALEZY SPROBOWAC KOGOS INNEGO ALE KURWA WEZCIE SIE OGARNIJCIE ZAL WAM DUPE SCISKA ZE PRZEGRYWAMY I OCZYWISCIE WSZYSTKO NA TRENERA BO KURWA NAJLATWIEJ A JA SIE PYTAM CO PILKARZE ROBIA NA BOISKU???? NIE WIDZA ZE ZEBY ZDOBYWAC PUNKTY TRZEBA ZAPIERDALAC????????? W WIEKU 20 PARU LAT CZY 30 PARU GDZIE NIEKTORZY MAJA PONAD 100 MECZY W EKSTRAKLASIE TRZEBA ICH KURWA OD NOWA GRANIA W PILKE UCZYC? MOTYWOWAC? TO ONI NEI WIDZA KURWA ZE ZAPIERDALA SIE NIE TYLKO W GDANSKU W MECZU Z LEGIA TYLKO TYM BARDZIEJ NA WYJEZDZIE?????
5 grudnia 2008, 20:00 / piątek
Niestety panie Zielinski! Cierpliwosc zna swoje granice!
Prosze odchodzic!!!!
A tak na przyszlosc: Nie przyrzekaj, czego nie umiesz dotrzymac!
5 grudnia 2008, 20:03 / piątek
BO WIDZIALEM KURWA POZYTYWY W NASZEJ GRZE, A TERA??? GRAMY NA REMIS Z ŁKSEM ...

PADAKA, PADAKA!
5 grudnia 2008, 20:04 / piątek
Na pewno masz racje wariat! Nie tylko trener jest winy, ale tez paru pilkarzy.
Uwazm jednak, ze Zielinski nie ma farta na trenerke. Jest za spokojny, brak mu wyczucia...brak charyzmy...
mozna przegrywac, mozna grac i przegrywac ale niedopuszczalne jest granie valenregi i przegrywanie - i bycie a nie bycie beniaminkiemi nie ma tu nic do rzeczy , przy tak radosnym nastawieniu playero to srodek drugiej ligi bylby cudem. A ta dziwna niemoc poglebiala sie z meczu na mecz w glab sezonu - pytanie czy odciskalo sie powoli pietno zielinskiego na zespole czy zle ich przygotowal kubicki - w kazdym razie - dzwonek trenerze dzwonek !!!!
Wariat kurwa mać!! Nie szalej.
Ale to właśnie Zieliński jest od zmotywowania drużyny. Od wpojenia jej założeń taktycznych. Od włąściwego reagowania na sytuacje na boisku. Kurwa od czego jeszcze sam se odpowiedz... Nie będzie tego nie będzie gry.
5 grudnia 2008, 20:06 / piątek
no tak, ale to treneiro ustala skład na mecz, to treneiro motywuje do grania, to treneiro odpowiada za to, że nie zapierdalają na boisku. Nie ja, Nie Ty, nie moja Babcia tylko treneiro. Jak widzisz typa, który zamiast grać snuje suę po boisku to go najnormalniej w świecie wywalasz do rezerw. Dlaczego Polonia Bytom tak gra.? Bo ma lepszych graczy? NIE! Bo mają lepszą kasę? NIE! BO MAJĄ QRWA TRENERA!!!!!!!!!
Co robi u nas Midzierski skoro nic nie gra? Jest wolny jak Podbrożny, technicznie drewniany jak Arboleda, tylko nie ma jego warunków fizycznych. Widziałem kilka razyt Radovanovicia na MESA. Gra lepiej o niebo. Przynajmniej trafia w piłkę i nie gubi krycia.
5 grudnia 2008, 20:08 / piątek
wariat co Ty wogole piszesz? Jaki normalny trener zdejmuje z boiska najlepszego zawodnika przy wyniku 1-1 w 80minucie? Tak naprawde tylko Kaczmarek stwarzal jakies zagrozenie w tym meczu a ten idiota go zdejmuje. Kubicki gdy Lechia przegrywala w koncowce zdejmowal obronce i wprowadzal napastnika a co robi Zielinski?
5 grudnia 2008, 20:09 / piątek
Nie liczyłbym na zwolnienie Zielińskiego.Mam on bardzo ważna dla naszego zarządu zalete - jest po prostu tani.Niestety nie ma kasy,tanie mieso psy jedzą.
Z drugiej strony na nasza gre nie da sie juz patrzeć.Cos od derbow sie zacieło...
5 grudnia 2008, 20:12 / piątek
Niestety pan Zieliński nigdy nie był dobrym trenerem. Coś wywalczył z Koroną? Albo z Legią? Piłkarzem był dobrym,ale trener z niego pechowy... Od początku mi nie pasował na to stanowisko w Lechii,ale myślałem,że da radę się wykazać. Efekty widać... Co do piłkarzy... Wydaje mi się,że co niektórzy stęsknili się za niższymi ligami i chcą tam w kurewsko szybkim tempie wrócić... Ogarnijcie się panowie. Tyle.

TYLKO LECHIA!!
5 grudnia 2008, 20:18 / piątek
Kurwa wiedziałem ! W B-klasie, zawodnicy grający za kastę piwa, mają więcej ambicji niż nasi "zawodowcy". Nie wiem o co chodzi, może w Gdańsku, boją się, że się ktoś wkurwi, przeskoczy przez płot i skopie dupsko i jakoś na ambicji grają. No na wyjeździe to nie ci sami ludzie ... nie, nie będę się wyrażał.
Pozdrawiam wszystkich ambitnych piłkarzy Lechii, a reszta WYPIERDALAĆ !!!
5 grudnia 2008, 20:20 / piątek
Wariat - teraz stwierdzam, że twój nick to nie czysty przypadek, tylko grubsza sprawa rodem wzięta z serialu "Z Archiwum X". Piszesz, że piłkarze są od "ZAPIERDALANIA", ale żeby te pseudograjki zapierdalały potrzebny jest kocioł w szatni a nie klepanie po plecach i wpajanie im kunktatorskiej gry. Do dziś zastanawiam się jakim cudem wygraliśmy derby. Chyba nam Bóg dopomógł. Zieliński nie ma z grosz charyzmy, charakteru i kurwa jeszcze myśleć logicznie nie potrafi. Jako były obrońca, powinien z piłkarzami potrenować trochę obronę stałych fragmentów, bo jesteśmy drużyną która ze stojącej piłki traci najwięcej goli. O zmianach nawet nie ma co pisać, bo nawet komentatorzy mówią o nich jak o jakiś nieporozumieniach. Kurwa, gramy ostatnie 3-4 minuty meczu, a Zielu robi zmianę defensor-defensor, wcześniej ściąga jedyne jasne ogniwo Kaczmarka. Przecież to ręce opadają. Niech ten człowiek już skończy, bo z nim to w nowej I lidze wylądujemy. Niech weźmie jeszcze ze sobą Rogalskiego, Midzierskiego, Piątka, Cacicia i innych pseudograjków. Aha, w tej chwili czy tego chcemy czy nie mamy zaraz po Górniku najmniejsze szanse na utrzymanie(Cracovia wiosną się poprawi, ŁKS, wiadomo jak gra wiosną, a Piast też nam dołoży). Niestety to co po derbach wydawało się nierealne coraz bardziej wywołuje we mnie strach. A Ziela zmieniajmy, bo początek wiosny mamy rozstrzygający. Jak do meczu z Lechem nie będziemy pewni utrzymania to chyba możemy mówić adieu ekstraklasa. I wtedy się obudzimy z ręką w nocniku.
5 grudnia 2008, 20:28 / piątek
nie interesuje mnie Lechia-Mobile, wisi mi Baltic Arena, w dupsku mam nową serię gadżetów kibica, leję na super-atrakcje w przerwie meczu. Sram na to wszystko, jeśli mój Zespół gra jak gra. Po co mi to wszystko, skoro wstydzę się za to, co oglądałem w tej rundzie (poza meczem na Bałtyku). Ten zarząd niestety myśli, że zamydli oczy ersatzami.
5 grudnia 2008, 20:39 / piątek
5 grudnia 2008, 20:42 / piątek
76mar, zgadzam się z Tobą w 102 % !!!

Na co nam to wszystko, skoro trener i pilkarze usilnie starają się wskoczyć na to upragnione miejsce spadkowe ? Uważam za bdb pomysł wysyłanie maili do głównej skrzynki Lechii ( biuro@lechia.pl ) . Ja już swój wysłałem.

Piast nie gra tak źle, duże szanse na utrzymanie; Cracovia z meczu na mecz coraz lepiej, ŁKS na wiosnę najczęściej gra lepiej, Górnik z rewolucją w składzie, a Lechia ? To nie będzie już walka o środek tabeli tylko o ROZPACZLIWE utrzymanie się w ekstraklasie. Zmiana trenera to już nie jest priorytet tylko oczywistość !! Trzeba się postarać o dobrego sponsora i kilku piłkarzy którzy pomogą w utrzymaniu. Baaa ..., nie postarać tylko to zrobić !!!
5 grudnia 2008, 20:48 / piątek
Nie ma na co czekać, wracaj zielu do jebanej stolicy.
Włodarzom klubu przypominam jak Łazarek dołował Lechię to trzy lata mu dali aż zjebał nas do III ligi. Czas odejść!!!!! Chyba każdy widzi, że z meczu na mecz coraz gorzej na poczatku sezonu siłą rozpędu chłopaki ciągneli po robocie jaką włożył Kubicki, to kurwa porzałowali kilka jebanych srebrników. Aj kurwa co tu gadać.
5 grudnia 2008, 21:02 / piątek
Panowie nie ma się co podniecać! Jako, że od jakiś 3-4 miesięcy wiadomo że w drużynie jest zła atmosfera i panują w niej podziały, to nie ma się co dziwić pilkarzom , że grają jak grają! Nie cierpią tego cwela z miękką fają i chca się go pozbyć!
A że nie maja innej możliwości to muszą go zwolnić poprzez słabe wyniki!!
I to jest normalne na całym świecie więc nie ma się co podniecać. Nawet Real parę razy tak awalniał trenera.
Ja tam się z tej porażki cieszę bo jest duża szansa że tego palanta wypieprzą tak jak chcą tego zawodnicy i my kibice>
Jednak nasze wspólne chęci mogą niewiele znaczyć bo to jest kumpel michalskiego(:(:(
5 grudnia 2008, 21:07 / piątek
5 grudnia 2008, 21:12 / piątek
Nie bede sie wyrażal bo szkoda chłopa ( nikt nie zasłuzył na takie traktowanie , piłkarzem był dobrym , ale na trenera sie nie nadaje ) - Zielu odejdz !!!!!!!!!
Michalski ty tez daj spokój !!!!!!!!!!
Jacek Grembocki na trenera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam
5 grudnia 2008, 21:17 / piątek
inter zgadzam sie Jacek to moze byc dobre wyjscie na trenera chociz jemu tez ostatnimi9 czasy troche odjebalo ale moze wyciagnie cos wiecej z tej druzyny
5 grudnia 2008, 21:21 / piątek
5 grudnia 2008, 21:26 / piątek
Z niektorych wpisow pelna beka. Pilkarze zwalniaja trenera. :))))) No to mamy chyba bunt na pokladzie! Pytanie w takim razie komu sie nalezy w tej sytuacji solidny kop w d.....

Zolwias23, a skad Ty mozesz wiedziec co sie dzieje w szatni Lechii? Jak mniemam masz 100% info telefoniczne z pierwszej reki, do tego zapewne odrazu po kazdej rozegranej polowie w polskiej lidze dostajesz relacje kto, gdzie i jaki zrobil "kociol". Daj znac jak tam "kotly" Arsena Wenger´a, Murinho i Fergusona, bo cos na ich lawkach tych kotlow nie widac. ;))) A z tymi tekstami o mojej xywie to odpulaj.

Jacek Zielinski - dziekujemy. A ci co pisza, ze Zielinski to kurwa, szmata itp. chyba mieli ciezkie dziecinstwo.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.232