Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Zielinski czas na Ciebie

strona 3/9

5 grudnia 2008, 21:28 / piątek
Podziękujmy panu Jackowi Zielińskiemu za (nie)wywiązanie się z obietnicy 9pkt.
nASZ (obecny) trener na pewno zostałby przyjęty do Prawa i Sprawiedliwości. Z Jarosłąwem Kaczyśkim ma sporo wspólnego; np. potrafi tylko obiecywać, ale WYKONYWAĆ to już nie.
5 grudnia 2008, 21:31 / piątek
"Z Jarosłąwem Kaczyśkim ma sporo wspólnego; np. potrafi tylko obiecywać, ale WYKONYWAĆ to już nie" peło, właśnie pierdolnąłeś se samobuja.
5 grudnia 2008, 21:33 / piątek
POWIEM CI KOLEGO ZE NAWET PILKARZE OPOWIADAJA NA MIESCIE ZE ZILELU TO CIOTA !!!!!WIEC COS W TYM KUR... JEST....ZE KUBICKI ICH CZSAMI TRAKTOWAL JAK SZMATY ALE MIAL JAJA I WYNIKI BYLY!!!I NIEMOWCIE ZE TO 2 LIGA BYLA TO FRAJERSKIE TLUMACZENIE!!ZERKNIJCIE JAK ONI TERAZ GRAJA-TAK JAK TRENER BEZ HARYZMY!!!!ZIEL,MICHALSKI WON
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 grudnia 2008, 21:44 / piątek
bOGUŚ I 3:0. czemu u nas takich nie ma??
5 grudnia 2008, 21:46 / piątek
przeciez to jest kur. masakra!!!
dlugo sie zbieralem zeby cokolwiek napisac ale teraz juz peklem...cala runda to jeden wielki piach!!!
i nie mowcie mi prosze ze dopiero po arce sie syplo....arka to byl fart jak chu.
przed i po piach!!!
zero zadziornosci,zebu,charakteru...sami jeban. lanserzy
bylem anty-kubicki ale tylko za jego przewaly,psioczylem jak chu. na niego ale teraz na kleczkach bym go chyba blagal by wrocil....
tamta ekipa miala to cos-CHARAKTER!
walka do ostatnich sekund-przemyslane zmiany-fart-i walke jeden za wszystkich!!!
od poczatku rundy caly czar prysl i nie pierniczcie mi tu ze to inna klasa rozgrywkowa itd...grac trzeba umic albo przynajmniej chciec i gryzc trawe jak to mialo miejsce jeszcze niedawno...
prawidlowosc-strzelimy brame-murowanie wlasnej i wybijanie na oslep a moze sie uda dowiezc te wynik...stracona pierwsza brama...na 99%wtopa bo brak mocy i charakteru by zmienic wynik...
przegrywamy-zmiena najlepszego zawodnika na podobnego na tej samej pozycji lub obronce na obronce!!!kurwa...to nawet dzieci wiedza ze jak sie przegrywa to trzeba atakowac i wzmocnic sile z przodu!!!
wszyscy oprocz tego farfocla na lawce....
dodatkowo ludzie blisko zwiazani z kadra sami mowia ze to co przezentuje zielu to dramat...treningi dluzace,nudne,nijakie....a u kubickiego to tylko zapierdalali godz/poltora ale rach-ciach....az im sie chcialo...
ale nie mamy raczej co liczyc na zmiane bo lape na tym trzyma jego fredzel michalski...chyba ze ich obydwu razem na zbity pysk wypierdola...ale obawiam sie ze sami na to nie wpadna a beda musieli im to wyperswadowac negocjatorzy.innego wyjscia nie widze.
5 grudnia 2008, 21:46 / piątek
ledwo wpisałem i już 3:1
5 grudnia 2008, 22:03 / piątek
Dość ! Koniec !

Mam nadzieje że nasi działacze wkońcu sie obudzą bo za trenerem muszą stać wyniki i drużyna , a jak narazie to nie ma ani jednego ani drugiego. Pan Jackowi jedyne co sie udało to tylko wprowadzenie konfliktu do drużyny...
5 grudnia 2008, 22:03 / piątek
Trener Lechii Gdańsk Jacek Zieliński: - Nie było to porywające widowisko. Zagraliśmy jedno z gorszych spotkań w tym sezonie, ale mimo to była szansa, by zdobyć tu punkty. Przy naszym prowadzeniu fantastyczną interwencją popisał się Bodzio Wyparło. Później straciliśmy ósmą i dziewiątą bramkę w tym sezonie po stałych fragmentach gry i przegraliśmy.

haha
5 grudnia 2008, 22:11 / piątek
Zielu byles czolowym Polskim obronca,powinenes wiedziec jak wyeliminowac te bledy przy stalych fragmentach,miales na to duzo czasu---Lechia to nie miejsce dla anemików,my chcemy ogladac ofensywna gre,walke i ambicje pilkarzy, twoj czas sie skonczyl płaczku
5 grudnia 2008, 23:06 / piątek
Niestety, pan Zieliński powinien odejść.
Pamiętacie mecz z Legią? Strzelamy gola na 3:2, Lechia zaczyna stwarzać sytuacje bramkowe, a ten ignorant(?) robi w tym momencie zmianę. Mecz się uspokaja i Warszawa kontroluje sytuację.
Druga sprawa: inny mecz, siedziałem za nasz ławką rezerwowych. Chwila przerwy w grze. Przy linii bocznej Zieliński tłumaczy coś zawodnikowi, podbiega Buzała i odciąga piłkarza. Zupełna olewka trenera.
O czym to świadczy? Trener nie potrafi reagować na wydarzenia boiskowe (powinien wstrzymać zmianę), a piłkarze go nie szanują.
Ciekawostka strategiczna. Gramy u siebie, strzelamy pierwsi gola i zaczyna się obrona Częstochowy.
5 grudnia 2008, 23:15 / piątek
davidg75 tak jak mowisz tez mysle ze ta sama ekipa zostanie . wezma paru nowych i beda szumiec przed sezonem ze duzo zrobili no i potem zacznie sie...... jak bardzo chcial bym sie mylic
6 grudnia 2008, 00:27 / sobota
Dawno już napisałem, że szlag mnie trafił, gdy się zwalnia trenera, który Lechię przywrócił ekstraklasie i to w takim stylu.
Jeżeli poprzedni trener nie wróci, to...żegnaj ekstraklaso w Gdańsku !!!
K...mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 grudnia 2008, 00:32 / sobota
Jak Zielu zachowuje sie na ławce tak grają pilkarze czyli wcale... panu już dziękujemy... tyle w temacie...
6 grudnia 2008, 00:35 / sobota
jaki trener taka drużyna..!!!bez ambicji(jak trener),minimalizm,brak charakteru,bez woli walki,byle do przodu/bez pomysłu..drużyna odzwierciedla trenera..czyli ....J.Zieliński wyp.!!!
6 grudnia 2008, 12:24 / sobota
Zielinski - wypierd.alaj!
6 grudnia 2008, 12:54 / sobota
Kiedyś widziałem fajny obrazek: wizerunek Trzeciaka i podpis: Co by tu jeszcze spierdolić? Jeśli Zieliński by pozostał na stanowisku, to możnaby było na meczu ze Śląśkiem taki transparent zrobić, tyle, że w roli głównej Zieliński :P.
6 grudnia 2008, 12:57 / sobota
Konri miejmy nadzieję, że Zieliński nie poprowadzi zespołu ze Śląskiem. Pytanie tylko czy zarząd zacznie działać już? A do zmiany trenera nie dojdzie na 4 dni przed rozpoczęciem sezonu. Zresztą, aż strach pomyśleć jak ta nasza Lechia z tym trenerem byłaby przygotowana.
6 grudnia 2008, 14:04 / sobota
Ktos,kiedys napisal,ze wyniki trenera,beda osadzone po rundzie wiosennej.
Mam nie odparte wrazenie,czy aby napewno bedzie cokolwiek do osadzenia,kiedy nasza Lechijka bedzie na dole tabeli ?
Wiem,ze to beniaminek i punkty zdobyte sie licza-jak na razie styka,ale co dalej ?!

Czy nie za wiele ten nasz nowicjusz placi frycowego ?
Czy bedac beniaminkiem,mozna grac bez ambicji ?
Czy potrzeba 30-tu meczow,zeby wyklarowac jakis tam zalazek stylu-pomyslu gry ?

Pytan jest wiele,dlatego smiem twierdzic,ze przy sposobie myslenia Zielinskiego,te wszystkie moje pytania zostana bez odpowiedzi,bo ten chlop nie ma po prostu recepty na gre.
Myslalem,ze po Borku juz mnie nie spotka takie myslenie,jednak bylem w bledzie-czlowiek sie uczy cale zycie :-)
Zmieniaja sie pilkarze,trenerzy,zarzad,a my dalej z nasza Lechia-to nam tylko pozostaje.

Zielinski czas na Ciebie.
LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
6 grudnia 2008, 14:08 / sobota
Potrzeba nam motywatora, bo umiejętności na pewno nasi jakieś maja sądząc po tym co grali w 2 lidze. Życzyłbym sobie i wam abyśmy kiedyś w Gdańsku widzieli radośnie i z polotem grającą Lechię :)!
6 grudnia 2008, 14:15 / sobota
Zielinski powinien zostac drugim trenerem, poniewaz jest dobrym taktykiem ale na pierwszego trenera zdecydowanie jest nam potrzebny ktos kto zyje meczem. Nie mamy super dobrego skladu ale beniaminek powinien nadrabiac zaangazowaniem, ambicja i przede wszystkim checia a spokoj Zielinskiego chyba zbyt nam sie udziela na boisku.
6 grudnia 2008, 15:43 / sobota
Mam nadzieję, że zarząd podejdzie do swojej pracy profesjonalnie.
Do niego należy decyzja co dalej z trenerem Zielińskim.
Wystarczy prosty bilans.
Co dobrego do zespołu wprowadziło zatrudnienie trenera Zielińskiego. Co możemy zapisać na jego plus???
Porównać to oczywiście z minusami a wszystko zestawić z oczekiwaniami lub wymaganiami postawionymi mu przez rozpoczęciem rundy.
Mam nadzieję, że takie zarząd wyznaczył bo na ich podstawie mogą teraz ocenić pół roku jego pracy.

Druga sprawa to zmiana trenera. Tu również wystarczy prosty bilans. Co stracimy zwalniając w tej chwili szkoleniowca? Ile będzie nas to kosztowało i czy poniesiony w tej sytuacji koszt będzie uzasadniony.
Co przemawia za niezwolnieniem trenara.
Proste zestawienie i mamy odpowiedź.

Jak dla mnie wczorajszy mecz pokazał, że gorzej już być nie może. Trener nie poradził sobie z prowadzeniem obecnej drużyny więc nie ma podstaw twierdzić, że poradzi sobie z lepszymi graczami.
Pod jego wodzą wielu piłkarzy straciło formę (Kosznik, Mysona, Ryba, Starosta, Piątek). Niektórzy poszli w odstawkę i już raczej nie rokują. Nowy trener to nowa szansa i motywacja do lepszej gry.
Poszczególne formacje grają bardzo słabo. Napastnicy nie strzelają bramek, nie dostają też zbyt wielu dobrych piłek od słabo grających pomocników. Obrona, choć krycie jest indywidualne, gubi się przy stałych fragmentach. 90% wrzutek kończy się strzełem przeciwnika. Zero odpowiedzialności za błędy w kryciu. Kosznik gra tragedię z Legią a trener w wywiadzie przez meczem z ŁKSem mówi, że to niedobrze, że go nie ma bo on świetnie gra w obronie przy stałych fragmentach. Rozumiem, że przy tych wszystkich dziesięciu w wyniku, których straciliśmy bramki.
Nawet Manek łapie jakieś dziwne kontuzje po pierwszych połowach meczu by po weekendzie normalnie już trenować.
Midzierski gra tragedię w pucharze z Arką a jednak jest zabierany do Łodzi i wychodzi w drugiej połowie.
A tak przy okazji to nie on jest winny utraty pierwszej bramki. Obejrzyjcie sobie jeszcze raz powtórki albo cały mecz i zobaczcie kto był odpowiedzialny za krycie Czerkasa. Dla ułatwienia powiem, że chłopak jeszcze w tym miesiącu wybiera się do Turcji.
Przy drugiej bramce już niestety Midzierski swój udział miał. Piłka się po prostu od niego odbiła. Nikt nie wyskoczył. On również. Jakby się jej bał. Odbił ją do boku, do zawodnika ŁKSu. BRAWO.
Na meczu z Piastem przy każdym rzucie rożnym Bąk się darł bo w jego polu karnym stał niekryty zawodnik. Po chwili i mnóstwie niecenzuralnych słów ze strony bramkarza do zawodnika podbiegał Ben. I tak chyba ze trzy razy.
Ja się pytam co oni robią na treningach. Połowa zawodników nie wie co ma robić.

Szczerze nie wiem co na swoją obronę ma trener Zieliński. Jak, zapytany przez zarząd o ocenę swojej pracy, może wymienić cokolwiek co poprawił, naprawił, udoskonalił w grze zespołu. Wszystko się sypie i jestem naprawdę ciekaw jak jego pracę oceniają ci, którzy go zatrudnili i płacą mu za wykonywane obowiązki. Gdybym ja przynosił takie wyniki do firmy miałbym już wręczone wymówienie.
6 grudnia 2008, 15:46 / sobota
W konferencji wzięli udział Maciej Turnowiecki, Błażej Jenek, Jacek Zieliński i Radosław Michalski. Ten ostatni przedstawił powody, dla których Biało-Zieloni zdecydowali się zrezygnować z powyższych zawodników.

Boje sie ze Zielinski i Michalski zostaja... :(
6 grudnia 2008, 16:01 / sobota
Trener Lechii Gdańsk Jacek Zieliński przyznał, że jeden punkt zdobyty w ostatnich trzech meczach to zdecydowanie za mało. Ostrzegł jednak przed wydawaniem sądów nad zespołem tylko na podstawie tych trzech spotkań jest niewłaściwe.
- Jeden punkt w ostatnich trzech meczach to zdecydowanie za mało. Myśleliśmy o 4 punktach z tych spotkań. Kiedy mówiłem o komplecie punktów na koniec rundy, chciałem w ten sposób zmotywować piłkarzy do lepszej gry. Nie szatkujmy jednak rundy jesiennej na części, spójrzmy na to całościowo. 18 puntków na 36 możliwych to solidny dorobek jak na drużynę, której celem jest utrzymanie się w ekstraklasie.

- Naszą bolączką w tej rundzie były stałe fragmenty gry, w ten sposób traciliśmy wiele bramek, a strzeliliśmy tylko jedną. Mamy całą zimę na dopracowanie tych kwestii, także jeśli chodzi o sprawy personalne, gdyż rozgrywanie rzutów wolnych i rożnych, to umiejętność której piłkarz uczy się bardzo wcześnie. Można mieć predyspozycje do tego lub nie.

- W rundzie jesiennej mieliśmy pecha. Zazwyczaj popełnialiśmy jeden, ale za to duży błąd, który kończył się bramką dla drużyny przeciwnej.

Trener Zieliński zapytany, czy ma sobie coś do zarzucenia odpowiedział:

- Zawsze są wątpliwości czy podjęło się odpowiednią decyzję, wiele rzeczy się analizuje. Zdaje sobie sprawę z problemów, które nas trapiły w rundzie jesiennej takich jak chociażby kwestia krycia stefowego.

Kurwa, czyli ten matoł zostaje pewnie ... Gdybym był na tej konferencji i słuchał takich głupot o pechu, które ten muł wypowiada - to bym mu co nieco wygarnął. Kurwa, myślał o 4 punktach w meczach ze słabiutkim Piastem i Legią u siebie i z fatalnym ŁKSem na wyjeżdzie.
6 grudnia 2008, 16:07 / sobota
Przepraszam zamyślonych....Ale czy nie pamietacie,że Zielu przyszedł do NAS na zasadzie pakieciku?????Nie wypieprzą trenera,bo wtedy odchodzi Kaczmarek i Kowalczyk.Co do tego ostatniego-to 2 bramki na 17 spotkań.Padam z podziwu na kolana.....Trzeba realnie podejść do tematu.Jakie trener ma jaja,tak drużyna gra!!!
6 grudnia 2008, 16:09 / sobota
"Ostrzegł jednak przed wydawaniem sądów nad zespołem tylko na podstawie tych trzech spotkań jest niewłaściwe."
tego by sie wstydzil powiedziec,nad Toba tylko sady
6 grudnia 2008, 16:13 / sobota
Zielinski- "18 puntków na 36 możliwych to solidny dorobek jak na drużynę, której celem jest utrzymanie się w ekstraklasie"
------------------------

Moze Lechia ciagle gra na remis, bo Zielu mysli ze za zwyciestwo tylko dwa punkty daja?:))))
6 grudnia 2008, 16:14 / sobota
Pamietacie poczatek sezonu bodajrze drugi mecz Ruch Lechia,graczem meczu zostal wybrany Andrzej Rybski,to co pozniej sie stalo z tym graczem ejst niewytlumaczalne skad taka obnizka formy ??? to samo sie tyczy Kasperkiewicza i paru innych.Czemu Zielinski nie poruszyl wogole tych spraw nna konferencji??? kto za to odpowiada jak nie trener??? ZIELINSKI JAK MASZ HONOR TO ODEJDZ Z LECHII,MIALES SWOJA SZANSE I JEJ NIE WYKORZYSTALES A W DODATKU ROZJEBALES NAM DRUZYNE !!
6 grudnia 2008, 16:22 / sobota
Wkurza mnie to, że powoli się pogrążamy a on nie widzi problemu. 3 mecze - 1 punkt przecież to jest tragiczny wynik, pozatym myślałem, że celem każdego trenera byłoby 9 punktów.
6 grudnia 2008, 16:22 / sobota
Moze po prostu Rybski jest za slaby i w Lodzi pojeli to pare lat temu?
Mysle ze Rybski jest dobrym technikiem na obecna I lige,natomiast na exstraklase to za malo, zwlaszcza ze nigdy nie dysponowal dynamika.
6 grudnia 2008, 16:24 / sobota
Za to Kowalczyk jest wybitnym graczem na ekstraklase czym mu ustępuje Rybski ?

Na tyle meczy co rozegrał Kowalczyk a strzelił 2 bramki to wynik Rybskiego jest chyba nie taki zły.

Pozatym Rybskiemu chyba trener nie dał zbytnio pograć w tym sezonie.
6 grudnia 2008, 16:28 / sobota
KiBiC ogolonie piszesz bardzo madrze, ale kilka moich "ale" musze wtracic.

"Pod jego wodzą wielu piłkarzy straciło formę (Kosznik, Mysona, Ryba, Starosta, Piątek)."

??? To Starosta kiedys mial forme? Mysona gra w kratke od poczatku. Ryba juz za Kubickiego nie gral w pierwszej jedenastce.

"Niektórzy poszli w odstawkę i już raczej nie rokują. Nowy trener to nowa szansa i motywacja do lepszej gry."

Jak sa za slabi i juz nie rokuja, to niech ida grac w 2 - 3 lidze, co ma do tego trener? Motywacje do lepszej gry to oni powinni miec dla siebie, bo graja dla siebie a nie dla trenera. Jak nie zalezy im samym na dobrym graniu w pilke, to niech spierdalaja i tu zaden trener nie pomoze. No chyba, ze znany juz z efektow swoich dzialan sztab szkoleniowy pracownikow C.H. Wielki Mlyn.

"Midzierski gra tragedię w pucharze z Arką a jednak jest zabierany do Łodzi i wychodzi w drugiej połowie."

Aha, bo Lechia ma tyle strodkowych obroncow i pomocnikow, ze ten Midzierski to musi byc konkretny pupilek. :)))

"Gdybym ja przynosił takie wyniki do firmy miałbym już wręczone wymówienie."

Gdybys w swojej firmie byl brygadzista i dali by ci do pracy kilkunastu inwalidow, to nie wiem, czy produkcja by ci tak szla dobrze jakbys tego chcial. ;)
6 grudnia 2008, 16:30 / sobota
Mowa jest o Rybskim, a on jedyne co pokazal to piach.
6 grudnia 2008, 16:34 / sobota
Ach biedny ten Kosznik, Piatek, no i nasz Rybka kochany, przez tego strasznego Zielinskiego zapomnieli bidulki jak sie gra w pilke... :(((((((( No i ta miekka faja Zielinski nie ma jaj zeby 30 LETNIEGO pilkarza nauczyc wymienic 3 dokladne podania z klepy...
6 grudnia 2008, 16:38 / sobota
wariat jestes fanem Zielinskiego??? czy jego adwokatem?

nie chodzi nawet o same umiejetnosci, tylko o zaangazowanie i wole walki!

nam potrzeba trenera a nie cipy co po przegranym meczu z Polonia Bytom, nie potrafil opierdolic zawodnikow! za Kubickiego, po takim meczu, zawodnicy bali by sie zejsc do szatni
6 grudnia 2008, 16:40 / sobota
Świadczy o tym nawet to że Piątek po tym co zrobił na Legii nie został jakoś ukarany.
6 grudnia 2008, 16:51 / sobota
No nie, no tak... A najbardziej boli ze przez chuja z legii Cetnar nie zostal krolem strzelcow. :/ Dobrze ze Bak zlapal forme, bo byscie go z siekierami gonili.

Zreszta pisalem juz, ze zmiana trenera moglaby nastapic, ale tez bylaby sporym ryzykiem. Jakis sensowny, pewny kandydat? Od nowa poznawanie zawodnikow i ocenianie kogo wypieprzyc, a kogo zostawic po jednym sparingu? Zdecydowanie bardziej priorytetowa sprawa sa transfery. Jak widac zarzad ma podobne zdanie.
6 grudnia 2008, 16:54 / sobota
Zazwyczaj jestem wrogiem zmiany trenera bo trzeba dać mu trochę czasu ale...to co zobaczyłem wczoraj w meczu z lks-em to przecież jest padlina, któryś raz z rzędu. Tamci gryźli trawę, chcieli coś ugrać...a u nas? "Jazda naprzód" od 84 minuty. Założenia taktyczne...wywalać piłę do przodu llub strata po 2 podaniu na zapalenie płuc w meczu z ogonem tabeli...
Rozumiem -> beniaminek, rozumiem ->każdy punkt się liczy, rozumiem -> mecz nie wyszedł...ale po zmotywowaniu i walce...który to już taki mecz?
6 grudnia 2008, 17:00 / sobota
Ok wariat pozwól, że odpowiem;

Uważam, że Starosta prezentował się nieźle w pierwszych spotkaniach. Później było już tylko gorzej.
Mysona nie grał w kratkę bo w ogóle nie grał. Na pawno nie pomogło mu to w utrzymaniu dobrej formy ale tu nie będę się czepiał bo Kosznik na początku prezentował się nieźle. Później zniżka formy potwierdzająca moją tezę. To samo z Rybą, odstawiony i po formie. Później dodatkowo sprawdzany na dziwnych pozycjach.
Jeżeli jeden, dwóch zawodników traci formę to mogę obwiniać ich samych ale jeżeli prawie cały zespół dołuje to już można chyba czepiać się przygotowania ich przez trenera.

W odstawkę w moim mniemaniu poszli Ryba i Mysona. Moim jednak zdaniem posiadają potencjał, który jest w stanie wydobyc inny trener. Moim zdaniem u Ziela są na straconej pozycji.

Pupilek to jest Rogal. A Midzierskiego mógłby zastąpić Brede albo młody serb. Moim zdaniem gorzej od Midziera nie są w stanie zagrać. CO wchodził Midzier był dramat. Po co trener po meczu z Arką krytykuje i mówi, że chyba teraz to kibice wiedzą czemu nie którzy nie grają skoro w nagrodę zabiera tych piłkarzy na mecze.

A taki Motyka to ze słabszej teoretycznie kadrowo Polonii potrafił coś wycisnąć. Jemu ta produkcja jakoś poszła do przodu.

Proszę cię, podaj mi przykłady plusów pracy trenera Zielińskiego. Wszystko zwalasz na zawodników. Która formacja grała lepiej niż za Kubickiego? Który zawodnik zawdzięcza Zielińskiemu formę? Gdzie w tym zespole widać efekt pracy trenera?
6 grudnia 2008, 17:20 / sobota
To moze Lechia powinna grac w 24, aby wszyscy utrzymywali forme?

Takie argumenty, to smiech na sali ,PRZECA TO ZAWODOWCY !
Dostaja kase na konto ,aby przez 9 miesiecy w roku byc w formie i niewazne czy graja caly mecz ,czy ogony.
6 grudnia 2008, 17:32 / sobota
A my swoje Zielo won!!!
6 grudnia 2008, 17:48 / sobota
Jeśli rzeczywiście nasz trener stwierdził, że "na 36 możliwych punktów 18 to niezły wynik" - udowodnił tym samym brak podstawowej wiedzy na temat polskiej ligi. Jakby nie patrzeć na rundę jesienną 15, a wrzeczywistości 17 meczów i tylko 36 punktów do zdobycia to dosyć dziwne stwierdzenie.
6 grudnia 2008, 17:54 / sobota
Mnie tylko zastanawia co robi zarzad?? Wczesniej mowili, ze ocenia prace Ziela po meczach z Legia,Wisla i Lechem i co?? Punktow 0 bramki 2 strzelone, 12 straconych :( Trzeba podziekowac Zielinskiemu, bo punkty z poczatku sezonu pisza sie raczej na konto Kubickiego!!
6 grudnia 2008, 18:30 / sobota
no widzisz kibic zielinski ci nie odpisal , za trudne pytania zadales. zgadzam sie z toba calkowicie. kazdy gada na rybe ale w nim siedza mozliwosci . zielek jeszcze na obronie zapomnial go wystawic
6 grudnia 2008, 18:42 / sobota
wariat, mimo iż solidnie potrafisz uargumentować swoje zdanie, niestety (dla nas wszystkich) w kwestii naszego trenera nie masz racji. I nie chodzi tu wcale o to czy on żyje na tej ławce, czy też śpi, bo taki argument faktycznie może wystosować osoba nie w pełni sprawna umysłowo, ale o jego zwykłe trenerskie (nie)kompetencje. Oglądając wczorajszy mecz z Łks-em wyszły wszystkie jego trenerskie błędy, poczynając od doboru składu, taktyki, zmian, na minimalizmie kończąc. No rzesz, k..wa twoja mać jak można sciągnąć najlepszego na boisku Kaczmarka, wpuścić Midzierskiego zawodnika o 7 ligowych umiejętnosciach, czy nie dać grać od początku będącemu "w gazie" Wiśni (kontuzja z Legią to mit). Sabotaż ????! Nie, po prostu człowiek nie nadaje sie do prowadzenia drużyn na tym szczeblu rozgrywek patrz Legia Korona, wczoraj, a Lechia dzisiaj.
Ma miejsce Jacka Zielińskiego widzialbym.... Jacka Zielinskiego
6 grudnia 2008, 19:44 / sobota
Wszystko już chyba zostało powiedziane i nic nowego nie wymyśle - podpisuję się obiema rękami, pod tym aby jak najszybciej zmienić trenera - nawet kosztem transferów - chłopacy momentami pokazywali, że potrafią grać w piłkę, więc jak ktoś (nie wiem kto) ich odpowiednio ustawi i zmotywuje, to mogą nam jeszcze sprawić wiele radości.
Zastanawia, mnie tylko jedno - zwróciliście uwagę jak się wczoraj Lechia (piłkarze) cieszyli ze zdobycia bramki - bardziej to wyglądało, jakby chcieli dać Kowalczykowi w ryja, za to, że to strzelił, niż się cieszyć ...
6 grudnia 2008, 20:10 / sobota
Zielinski musi odejsc od rundy wiosennej ja nie odejdzie bede pisal Zielnski wypirdalaj!
6 grudnia 2008, 20:17 / sobota
poczytaj rozne fora sami pilkarze wypowiadaja sie ze to zielka wina opowiadaja jak wyglada odprawa przedmeczowa- zawsze mowi to samo obojetnie z kim graja. nazywaja go mis koala
6 grudnia 2008, 20:44 / sobota
Anarhemized-'Zastanawia, mnie tylko jedno - zwróciliście uwagę jak się wczoraj Lechia (piłkarze) cieszyli ze zdobycia bramki - bardziej to wyglądało, jakby chcieli dać Kowalczykowi w ryja, za to, że to strzelił, niż się cieszyć ...'

Może Kowalczyk nie był wtajemniczony?Faktycznie nie bylo jakies spontanicznej radości po strzelonym golu,jakby wszyscy byli zdziwieni ze on to strzelil.
Wychodzi na to że lekiem na całe zło jest odstawienie podanych na konferencji piłkarzy.A powstałe z tego tytułu oszczednosci pójda na podwyżke dla trenera hehe!Od kilkunastu meczy gramy padake, a ten mówi ze to tylko 3 mecze...
6 grudnia 2008, 20:53 / sobota
Koledzy,
uderzmy sie w piers!
Bylem w Lodzi, widzialem ta zede na boisku.
Panie Jacku, nie moze byc Pan trenerem druzyny ekstraklasy!
Nie ma Pan warsztatu, charyzmy i zaciecia!
Nie byl Pan fighterem na boisku, i nie jest Pan fighterem na lawce.
Tu jest Lechia!
Albo od razu umie sie plywac, albo idzie sie na dno. Tu nie Korona, tu nie ma miejsca na blad.
Prosze podac sie do dymisji, niech Pan zachowa troche honoru.
Na pewno dadza Panu jakas posade na Legii.
Dziekujemy za ta runde, ale byla ponizej oczekiwan. Nie spelnil Pan pokladanych nadziei. Do widzenia.
Pozdrawiam i zycze sukcesow, ze sportowym podrowieniem,
Cypis
6 grudnia 2008, 22:39 / sobota
dokladnie to co cypis napisał !!!!!!!
kazdy trener inny tylko nie zielu !!!!!!!!!!!
chyba nawet borek byłby lepszy !!!!!!!!!!!
boje sie tylko o to , jak zielek przygotuje tych kopaczy do sezonu !!!! przeciez to by byla tragedia !!!!!
ale co mozna od nich oczekiwac jak nie dostaja kasy na czas , nie mowiąc nic o premiach za awans !!!!!!!!!!!!!
tak jak ktos napisał wczesniej , nie stac nas na innego - lepszego trenera !
musimy sie przygotowac na bardzo nerwową wiosne !!!!
pozdro
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011