Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Zielinski czas na Ciebie

strona 4/9

6 grudnia 2008, 22:43 / sobota
Raczej sporadycznie wybieram się na mecze wyjazdowe naszej Lechii, ale tym razem wybrałem sie do Łodzi. Wybrałem opcję incognito czyli na trybunie głównej obiektu ŁKS-u. Zamotałem się lekko i przez przypadek zamiast na trybunę wlazłem od dupy strony do tej śmiesznej hali co to koszykarki w niej grają. Jak już się tam znalazłem to postanowiłem trochę pozwiedzać. I w trakcie zwiedzania nadziałem się na naszego trnera. Mówię do niego ,,Dzień dobry Panie trenerze". Reakcji nie było żadnej, ten człowiek w oczach ma strach, nawet jak nieznajomy powie do niego dzień dobry. Jak ktoś taki może mieć pozytywny wpływ na drużynę. Brak mu charyzmy, to się wyczuwu jak się go tylko widzi. Nie ma nawet sensu porównywać go z Kubickim, to jak niebo i ziemia, ale jest jak jest i nasz zarząd klubu dokonał takiego wyboru. Obysmy się tyko wszyscy na tym nie przejechali.
6 grudnia 2008, 23:26 / sobota
Nie chciałem zakładać nowego wątku, a nie za bardzo miałem gdzie to wrzucić, więc padło tutaj - podsumowanie rundy w opiniach włodarzy klubu (trochę szerszy materiał niż na stronie głównej):
odnośnik
7 grudnia 2008, 00:15 / niedziela
Darek Kubicki !!!!!!!!!! i tyle w temacie
7 grudnia 2008, 00:25 / niedziela
gdy kubicki odszedl na forum duzo bylo hasel : i dobrze nie chcemy takich
7 grudnia 2008, 02:17 / niedziela
18 puntków na 36 możliwych to solidny dorobek jak na drużynę, której celem jest utrzymanie się w ekstraklasie.

tak twierdzi wg lechia.gda.pl zielinski

ale bylo 17 kolejek x 3 pkty = 51 ;]

rzuccie to cpanie
7 grudnia 2008, 04:08 / niedziela
Tak kurwa, Zielinski mial zdobyc 51 punktow w rundzie jesiennej... Kurwa, poprostu brak mi slow czasem na Wasza glupote.

Przeczytajcie dokladnie co teraz napisze: 36 pkt zdobytych przez obojetnie jaki klub przez CALY SEZON wystarczylo na spokojne utrzymanie sie kazdemu, kto tyle zdobyl w lidze - w okolicach 9 miejsca - PRZEZ OSTATNIE 10 LAT ROZGRYWEK EKSTRAKLASY!!! Ale no kurwa przeciez Lechia zawsze ze wszystkimi wygrywala hehe... Oj ludzie, bardzo Was szanuje za bialo - zielone serca, ale jednak kolejne awanse rok po roku "lekko" przyslonily Wam trzezwe myslenie.
7 grudnia 2008, 04:13 / niedziela
wariat to jakis pojeb? kazde zle slowo na zielinskiego odbiera jako osobista wrzute:))
adwokat ze nic

zielinski to pizda, nie trener i jak ktos lubi temu zaprzeczac to do faktorii
7 grudnia 2008, 04:21 / niedziela
Cwaniaczku nie wszystko co sie pisze musisz zrozumiec. Uwierz, ze sa tu ludzie, ktorzy sa w stanie temu zadaniu sprostac, ty do tych niestety nie nalezysz. Zaloz se temat "Zielinski szmato wypierdalaj" i tam sie kurwa realizuj.
7 grudnia 2008, 04:28 / niedziela
Do kiko7(az przyjemnie roznice zdan wymienic!!!) i kazdego kto sie odniosl do moich wpisow... Jutro odpisze. Dzis juz pozna godzina i nie ten stan. ;)))
7 grudnia 2008, 08:52 / niedziela
wariat lubie cie za twoje poglady dlatego zadaje tobie to pytanie a mianowicie:

Jesli zielinski zostanie i poprowadzi seniorski zespol Lechijki w rundzie wiosennej to czy się utrzymamy? Prosze o szczera odpowiedz :)!
7 grudnia 2008, 10:10 / niedziela
Takie pytanie jest nie na miejscu. To tak jakby spytać, czy Kowalczyk strzeli w sezonie 10 bramek.

Zmiana Zielińskiego na innego (kogo?) to nie gwarancja utrzymania zespołu w lidze tylko wola zmiany stalu gry, a ściślej wypracowania stylu gry przez zespół. Dlatego jestem za odejściem dotychczasowego trenera. Nie może być tak, że w całej rundzie i 2 kolejnych meczach tylko w drugiej połowie z Legią i Wisłą Lechia zaczyna coś tam kopać. Przez większość czasu jest gra na pałę i to jedną stroną. Czasami obserwowałem jak przez pierwszą połowę zapierdalał tylko Kosznik a Starosta stał. Potem odwrotnie. Wystarczyło jednego środkowego pomocnika przesunąć na skrzydło i po ataku, bo na jednego naszego obrońcę było od razu podwojenie krycia. Zero przerzutu gry na drugą stronę. Jak gramy skrzydłami to takie krzyżaki to podstawa. Nie ma też niestety gracza w środku pola z mózgiem zamiast tik-taka w bańce i cojonnes w majtach.
No i gra w powietrzu - poracha. Cetnarowicz już jest stary, ale jak grał to przynajmniej tym kwadratem na szyi mógł coś zdziałać. A jak nie zdziałał, to się wyłożył na obrońcę i łamał mu nogę. Tak jak z bełchatowem, gdzie chyba cecotowi nocha złamał. A my do walki w powietrzu mamy Wołąkiewicza z tyłu i Buzałę z przodu. I kupujemy Trafalskiego, który też wielki nie jest.
7 grudnia 2008, 10:30 / niedziela
76mar - masz dużo racji - przede wszystkim jeśli chodzi o trenera - to adresuję głównie do Wariata - nikt, tutaj nie żąda zmiany trenera ot tak sobie, bo mu się niepodoba, choć nie wszyscy używają parlamentarnych słów - chodzi głównie o to, że nikomu, pewnie i Tobie nie podoba się styl gry naszej Lechijki i co gorsza, z meczu na mecz jest coraz słabiej, a wszyscy mieliśmy okazje zobaczyć (niestety tylko fragmentami), że ta drużyna potrafi zagrać ładnie i podjąć walkę nawet z najlepszymi - pamiętacie komentarze w TV, prasie po pierwszych porażkach (np z Ruchem) - "nieszczęśliwa porażka", "Lechia zasłużyła na zwycięstwo", "Lechia grała ładną dla oka i otwartą piłkę", nawet słyszałem - "Lechia grała szybko i kombinacyjnie" - więc pytam, co się potem stało - ja myślę, że piłkarze przestali ufać trenerowi, więc wniosek nasuwa się sam ...
A co do gry w powietrzu, to faktycznie masakra w naszym wykonaniu - mamy wysokiego Kasperkiewicza, który przegrywa większość pojedynków, a z drugiej strony, widzieliście ile pojedynków główkowych wygrał Kaczmarek, który ledwo od ziemi odrósł - jak się chce to można, trzeba tylko wyskoczyć, uprzedzić i powalczyć, a jak się stoi i czeka, aż piłka spadnie na głowe to ... - nawet Roman Wójcicki przegrywał z kurduplem ...
18 grudnia 2008, 15:27 / czwartek
Zielinski nie krzyczy na zawodników, Smuuda też nie : ) obala to głupią teze co niektórych.

"Smuda się zmienia. Na lepsze. Dawniej był katem dla piłkarzy. Jako bodźca mobilizującego używał przede wszystkim krzyku. W końcu materiał ludzki ulegał zmęczeniu i wrzaski przestawały robić wrażenie.

- Co ja im teraz pomogę?! Sami siedzą w skupieniu, muszą wyzwolić z siebie siłę. Ode mnie co trzeba usłyszeli na odprawie - powiedział nam 40 minut przed meczem Lech - Deportivo La Coruna, gdy zamiast w szatni spotkaliśmy go na korytarzu budynku klubowego przy Bułgarskiej. "

odnośnik
18 grudnia 2008, 15:38 / czwartek
Głupia nie glupia Smuda nie potpiera ławki na meczach. Dyryguje, motywuje. ma to cos co sprawia ze pilkarze go szanuja i sluchaja. Ma tez innych grajkow co akurat broni Zielinskiego, ktory takich nie ma. W kazdym razie nic nie usprawiedliwia Zeilinskiego za stałe fragmenty i za idiotyczne zmiany.. Zobaczymy jak bedzie wiosna, zycze mu jak najlepiej bo zycze jak najlepiej NASZEJ LECHII!!!!!!!!!!
23 grudnia 2008, 22:23 / wtorek
Ja już się boję wiosny z Zielińskim . Wątpie żeby cokolwiek zmienił swoją postawę podczas przerwy zimowej .
23 grudnia 2008, 22:49 / wtorek
Zielek muli na lawce,pamietam gdy bylem w kraju na krotki wypad z obczyzny na meczu z Gornikiem...żenada,w drugiej polowie nikt nie gral ,a on spokojnie siedzial na lawce nic nie robiac by czokolwiek zmienic w poczynaniach,az dopiero ocknal sie gdy czul presje z trybun...Słaby jest!!!!!!!!
23 grudnia 2008, 23:13 / wtorek
Trenera nie poznaje się po tym jak zachowuje się na ławce, to jest zajebiście mylące. Dobry trener potrafi zmotywować/ustawić drużynę przed meczem, a potem ewentualnie wprowadzać delikatne korekty. Niestety Zieliński to gość który się dopiero uczy i przez to nie ma posłuchu w zespole i jest "kluchą", którą trzeba znosić. Szkoda, że naszym "bój się Boga managerem jest Michalski" to Zielu uczy się u nas. Zdobywa chłop doświadczenie, poznaje kolejne tajniki piłki noznej, jest zajebiście. Ale on ma w dupie Lechie i jej ambicje, on chce zaistnieć w polskiej piłce i trenować dobre/znane kluby. Lechia powinna mieć trenera z jajami, takiego który będzie potrafił grać wraz z drużyną takie mecze jakie sam wyreżyseruje, a nie miękką faję, która tylko patrzy żeby dostać kase.
Zieliński to taki nasz zaciąg Bałkański.... Masakra
23 grudnia 2008, 23:28 / wtorek
masz racjae...Słaby jest!!!!
24 grudnia 2008, 20:13 / środa
najlepsza zmiana zielinskiego to w meczu z lks 88 minuta przegrywamy 1:2 a on zmienia obronce na obronce.Za staroste Kawe wpuscil. Co o tym myslec???
24 grudnia 2008, 20:47 / środa
Pozatym to byl osttani mecz starosty w barwach Lechii i Zielinski napewno o tym wiedzial ze nie ma kasy zeby go wykupic,skoro zielinski mowi ze Kawa moze go spokojnie zastapic a nawet jest lepszy od starosty to czemu nie dal zagrac Kawie od poczatku meczu,tylko go wpuscil na dwie minuty przed koncem meczu ktory przegrywalismy ???
15 marca 2009, 04:35 / niedziela
No i teraz widac kunszt trenerski Jacka Zielinskiego ,jak potrafi przygotowac druzyne przed rozgrywkami.Nie przypadkiem pisze to dopiero po 3 meczach w rundzie wiosennej,2 pierwsze mecze na T29-doping niesie druzyne,wyjazd do Krakowa i kompletne zero.Darku Kubicki wroc!!!!! pozdro z UK dla braci po szalu
15 marca 2009, 11:07 / niedziela
Wygramy ze słabiutką na wyjazdach bytomską Polonią i znów na jakiś czas Koala będzie miał spokój. Prawdą jest, że trener ma zapis w umowie, że w przyoadku utrzymania jest automatycznie przedłużona? Byłby to spory błąd działaczy, bo nie wyobrażam sobie Zielińskiego w przyszłym sezonie na ławce Lechii. W ogóle celem powinno być miejsce 10-12, a nie tylko i wyłącznie utrzymanie, bo teoretycznie skład mamy od kilku ekip lepszy.
15 marca 2009, 11:16 / niedziela
Może zrobimy podmianke na Jacka Zielińskiego ( tego z Polonii ) Pzpn nawet nie zauwazy.
15 marca 2009, 13:49 / niedziela
Motyka zwolniony z Polonii. Nie znam goscia, ale Polonia Bytom to zespol, ktory mocno walczyl i to skutecznie : )
15 marca 2009, 14:16 / niedziela
Teraz to każdy jedzie na Zielińskiego a za tydzien jak Lechia wygra to Bedzie Git i go będzie każdy chwalił pomyslcie czasem
15 marca 2009, 16:52 / niedziela
jest tu wielu ktorzy krytykuja go od samego poczatku .. sam jestem jednym z nich ..
DRUZYNE POZNAJE SIE PO TYM JAK GRA NA WYJEZDZIE...

jak widze mlodziezy zapomnialo o takiej maksymie ,ktora jest dokladnym odzwierciedleniem naszych zalozen taktycznych ,kondycji ,zgrania , i umiejetnosci zawodnikow na danej pozycji .. pod presja poznasz zawodnika ktory ma jaja..

nie oszukujmy sie nie mamy gwiazd,nie ma kapitana ktory by pokrzyczal zmotywowal..

fakt nie krzyczymy po wygranym meczu przez ziela ze musi odejsc,ale zakladajac ze choc troche myslisz zdajesz se sprawe ,ze wygranej druzyny sie nie rozlicza,wiec w taki sposob pan treneiro i zarzad mydli nam oczy ..

druzyna swojego boiska.. zawsze na Traugutta latwo sie nie gralo .. i dorzuce pojedyncze sukcesy ?? na wyjazdach .derby .. i wszystko gra,przeciez sa perspektywy :)

mam zal .. ze pewnym osobom zalezy na ukladach ,kolezkach.. i nie spojrzy troche bardziej perspektywicznie ..ze budujac silny zespol nie mozna zapomniec by niespasc.. bo wtedy znajac zycie zacznie sie znowu rozliczanie ,i pranie brudow.. sukces latwo zniszczyc!

i nadal nie rozumiem ...historia tego zarzadu pokazala nam jak sie traktuje trenerow ,a tutaj nawet echa nie ma,ultimatum dla trenera ..

nie czepial bym sie ... Gdybym widzial walke...
a tak.. pilkarzyki i treneiro bez jaj ..

takim sposobem daleko nie zajedziemy ..

i przypomne...
KAZDY SILNY U SIEBIE NA PODWORKU !
15 marca 2009, 17:08 / niedziela
wina lezzy jak najbardziej po stronie trenera !!!!!ale takze grajkow ktorzy naprawde maja dobre pieniadze za gre a huja pokazuja !!!!!rogal to przechodzi samego siebie az samemu sie chce wyjsc i pokazac ze sie potrafi wiecej!!!! gdzie ta ambicja ?????? umiejetnosci prawie zero to jak sie ma mecze wygrywac jak nie walka i zapierdalaniem !!!!

wstyd i zero szacunku dla ludzi ktorzy jezdza za wami przez cala polske zeby taka padline ogladac !!!!! zapierdalac do stoczni na 6 rano przez pare dni powinniscie zobaczyc co znaczy ciezki chleb!!!!

az milo sie patrzylo dzis na piast czy gornika ktorzy dzis latali jak wsciekle psy przez 90 min zeby punkty zdobyc a niby 2 slabsze ekipy od nas !!!!

gowno prawda narazie jestesmy to my najslabsiw tej lidze !!!!! czas na jakies ruchy ze strony klubu!!!! wole ogladac 5 mlodych biegajacych niz drepczacych wirtuozów bez ambicji !!!!!
15 marca 2009, 17:17 / niedziela
Jak za tydzien nie bedzie 3 punktow to moze wreszcie zarzad pomysli i zatrudni drugiego pana Zielinskiego albo Motyke. To będzie wybawienie
15 marca 2009, 19:29 / niedziela
Jak dla mnie Zielinski I chyba nie jest dobrym rozwiazaniem?? Gra Poloni wcale nie zachwycala! Sam nie wiem co myslec o naszym trenerze ale jezeli nie bedzie min 4 punktow w nastepnych dwoch meczach to chyba bedzie trzeba sie pozegnac z naszym trenerem, tylko kogo na jego miejsce?? Z drugiej strony do tej rundy Lechie przygotowal Zielinski i teraz mozna smialo oceniac go za przygotowanie a jak narazie bilans jest 1-1-1 wiec tez nie ma tragedi.
15 marca 2009, 21:01 / niedziela
Wczoraj w c+ Mielcarski powiedział, że Lechia nie ma koncepcji gry na wyjeździe i gra bezbarwnie ( czytaj bez jaj ). To Jacek Zieliński nadał Lechii taki styl i to on za to odpowiada. Uważam, że umiejętności może brakować , ale ambicji i zaangażowania nigdy. Nasi powinni grać w białych spodenkach, po meczu byłoby od razu widać czy grali ambitnie czy przeszli obok meczu. Lechia grać ...............
15 marca 2009, 22:32 / niedziela
Darek Kubicki!!!!!!!!!!!!!!!
15 marca 2009, 22:38 / niedziela
Polonia Warszawa pozbyła się trenera chętnie bym go widział u nas.
15 marca 2009, 22:55 / niedziela
Tesknie za ta druzyna Kubickiego w sezonie w którym wywalczylismy awans,gdzie nie raz i nie dwa przegrywalismy spotkania a udawalo sie podniesc i wygrywac mecze.Było widac walke,ambicje i determinacje.To była najlepsza Lechia odkąd pamietam.Zaraz któs powie ze to byla tylko 2 liga,ale my tez mielismy wtedy duzo słabszy skład,pozatym Kubicki zastapił Borka na stanowisku trenera,a wszyscy pamietaja jak grała Lechia za kadencji Borka a jak zmienilismy styl gdy drużyne obiął Kuba.
PS.pomimo uznania dla naszego zarządu,sadze ze zwolnienie Kuby to był wielki błąd.Myśle ze sie utrzymamy,ale wiadomo ze kibice w Gdańsku sa wymagajacy i chyba nikogo niezadowoli samo utrzymanie.Ja chce widziec walke,gryzienie trawy na wyjezdzie,a z tym trenerem tego nie ma i juz nie bedzie.Po prostu zielinski sie nie sprawdzil,czas zwolnic miejsce dla kogos innego DAREK KUBICKI!!!!!!!!!
16 marca 2009, 08:33 / poniedziałek
To ze zawodnicy nie gryzą trawy na wyjazdach i grają tak jak grają nie jest tylko i wyłącznie winą trenera.Nie zawsze gdy trener był dobrym piłkarzem jest potem dobrym trenerem i na odwrót.To siedzi w piłkarzach.To sa dwie różne drużyny "wyjazdowa" i "u siebie".Ktoś tu trafnie określił ,ze na wyjazdach nasi odwalają pańszczyzne.Każdy musi mieć w sobie "to coś" i nie ma znaczenia czy gramy tam czy tu,musimy chcieć wygrać a w naszych grajkach tego nie widać.Oczywiście ze trener może zmobilizować ,"dać kopa" ale jeżeli sami piłkarze nie poczują "zęba" to i najlepszy trener świata nic nie zrobi!
16 marca 2009, 12:49 / poniedziałek
Zauważcie tylko jedną rzecz... dopóki dyrektorem sportowym będzie Michalski to Zieliński pozycję swoją utrzyma...

Różnica jest taka, że Kubicki miał dużo do powiedzenia i dlatego się z nim rozstali i to na wniosek właśnie wspaniałego Michalskiego...
16 marca 2009, 19:38 / poniedziałek
Ja bym chętnie do Lechii odkurzył O.Lenczyka gość miał niezły autorytet u piłkarzy no a nasz Zieliński nie wygląda na takiego ;)
16 marca 2009, 19:53 / poniedziałek
najlepiej dajcie Hidinka
16 marca 2009, 19:55 / poniedziałek
zdecydowanie wolę Hiddinka :)
16 marca 2009, 19:57 / poniedziałek
Zieliński był dobrym piłkarzem, ale jako trener musi sie wiele nauczyc... ale kurna nie u nas...
16 marca 2009, 21:18 / poniedziałek
Chcialbym zauwazyc jedna rzecz to nie jest jakis tam wymysl kibicow ze Lechia gra slabo przez trenera , i to nie jest to od 2-5 ostatnich spotkan.Tak jest od poczatku kiedy pan J.Z zaczal pracowac z naszym zespolem.Moim skromnym zdaniem ktos w zarzadzie powinien sie mocno zastanowic nad dalsza wspolraca z w/w Panem , bowiem licza sie efekty racja? Jezeli nawet jakims cudem z Panem Jackiem bysmy sie utzymali w OE to po 1 primo to zasluga tylko i wylacznie kibicow , po 2 primo w jakim stylu gralismy przez caly sezon bowiem to jest tez bardzo istotne...Kiedys ktos znany powiedzial "nie wazne w jakim stylu i ile wazne zeby zwyciesko" niestety nie zgodze sie z tym...

Biało - Zielone pozdrowienia
Wisła&Lechia
17 marca 2009, 11:16 / wtorek
Na zbity pysk z tym łachem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
17 marca 2009, 12:41 / wtorek
obrońca co wystawia w meczu 5 obrońców, to jakie mają być wyniki?Mecz z Ruchem powinien byc przegrany, może wtedy obudził by się szybciej. Lechia gra żenadę czy ktoś to widzi? Co z tego że 22pkt?Przy takiej grze mamy prosta kalkulację 0 na wyjazdach i 5 meczy do końca u siebie. W czterech zgraniamy 3 pkt razem 34 i mamy BARAŻE!I to w najlepszym wypadku! Więc co jest grane? Jak Lechia ma zamiar sie utrzymać?
17 marca 2009, 12:52 / wtorek
do dord.
Masz racje pięciu obrońców:-))))
Normalnie brazylia:-))) na T 29
17 marca 2009, 20:08 / wtorek
Zieu odejdz i wez ze soba Michalskiego. Zrób to jak najszybciej bo jak przez Ciebie znowu będe czekał 10lat na Lechie w ekstraklasie to Cie znajde! :)
17 marca 2009, 22:29 / wtorek
moim zdaniem po sezonie zarzad musi usiasc i podjac meskie decyzje.mysle,ze Lechia sie utrzyma,ale cos trzeba zmienic w stylu gry naszej druzyny.na lawce musi byc gosc zyjacy meczem,umiejacy w razie czego odpowiednio "umotywowac druzyne" (jak platek craxe):)szkoda ze Lechia tak szybko i w taki sposob pozegnala Kubickiego.to najlepszy trener jakiego Lechia miala od czasow Jastrzebowskiego.szkoda.................
19 marca 2009, 10:27 / czwartek
niech mówia o nim co chcą. Ale fakt jest taki że Kuba był rzeczywiście TRENEREM z prawdziwego zdarzenia. Zresztą przypomniał nam czasy kiedy z hukiem wygrywało się 2ligę. Życie jednak jest takie, że wraz z odejściem dobrego trenera z drużyny zeszło powietrze, im Zieliński nie pasuje ale nikt o tym nie powie to pewne jak w banku. A Kuba jak swoic spraw nie rozwiąże to nie ma co gadać.
19 marca 2009, 10:51 / czwartek
Ludzie!!! Opamietajcie się!!!
12 miejsce w Ekstraklasie to i tak ładny wynik jak na beniaminka, który od lat nie grał w tej lidze, patrząc np. na Odrę Wodzisław i Górnik Zabrze, które grają w najwyższej klasie rozgrywkowej od lat, a teraz bronią się przed spadkiem.
Według nie trener Jacek Zieliński jest bardzo dobrym trenerem. Poza tym głownym celem Lechii jest jak na razie utrzymanie się w Ekstraklasie, a nie walka o europejskie puchary!
19 marca 2009, 12:33 / czwartek
co ty za glupoty wogle piszesz? co wedlug ciebie czyni Zielinskiego dobrym trenerem? powiedz mi. mamy na chwile obecna 12 miejsce ale w ciagu 2 kolejek wszystko moze sie zmienic... gornik i craxa zaczely wygrywac...
19 marca 2009, 16:24 / czwartek
WKS jest beniaminkiem i walczy o mistrzostwo, i to jest dobry wynik, a nie 12-ste miejsce i przegrywanie z największymi leszczami w lidze, bo trener jest pipą i nie potrafi ustawić i odpowiednio umotywować drużyny. Ale jak się stawia na obrone w meczu i jednego napastnika no to czego się spodziewać...Zieliński won! Jeden dobry egzekutor do strzelania goli i na lata zagrzejemy miejsce w Ekstraklasie!
19 marca 2009, 16:34 / czwartek
Chyba ekipa motywująca powinna się przejść do szatni.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.250