Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zielinski czas na Ciebie

strona 6/9

22 marca 2009, 20:26 / niedziela
Ku**a ludzie ogarnijcie się zachowujecie się jak 9 letnie dzieci !! Możecie się nie lubić ale to my kibice jesteśmy Biało Zieloną Lechią !! Każdy Widział Jak Lechia Zagrała macie coś do powiedzenia to to powiedzcie i skończcie się wreszcie wyzywać nawzajem !!
22 marca 2009, 20:40 / niedziela
czemu maja sie przestac wyzywac?przeciez sa anonimowi...latwo na necie powyzywac, pokazac jakim jest sie bucem , bo i tak nikt nie pokazuje prawdziwego imienia i nazwiska to mozna okazywac buractwo na wszystkie strony....
zapewne ci sami ludzie uderzaja jak gamonie w szyby i dachy tramwajow jak wracaja z meczu

mozesz mowic wrogowi, ze go nienawidzisz ale rob to z szacunkiem

NIECH TRWA NAPINKA!!!
22 marca 2009, 21:16 / niedziela
Bez kitu się ogarnijcie!

- Porażka stawia nas w ciężkim położeniu, jednak nie jest ono beznadziejne i na pewno nikt z nas się nie podda - powiedział trener Lechii Gdańsk, Miś Koala.

Nie jest beznadziejne?! Gdybyś nie był trenerem naszej ukochanej Lechii pojechałbym Ci jak szmacie, ale tak muszę mieć szacunek. Jednak jeśli nasz trener po porażce na własnym boisku z jebaną Polonią, która również walczy o utrzymanie, po meczu po którym jeden punkt dzieli nas od zagrożonej strefy, mówi, że nie jest beznadziejnie, to właściwie czego więcej można od niego wymagać i oczekiwać? Jest CHUJOWO! Przeliteruję: C-H-U-J-O-W-O!!! Oszczędź sobie wstydu, nam nerwów i konieczności zaciskania zębów (niektórym, bo inni dawno Ci pojechali, słusznie czy nie, to ich wybór, ale na pochwały na pewno nie zasługujesz...), podaj się do dymisji!

Broniłem Kaczmarka, którego wszyscy jechali, a on de facto wypełnił zadanie i utrzymał zespół po awansie do II ligi. Broniłem Borka, który swojego zadania nie wypełnił, był jednak lechistą z krwi i kości, wiedziałem i widziałem, że robi wszystko aby zespół grał na 120%! Broniłem Kubickiego, który odmienił zespół, żył nim i jego grą, a swoją robotę wykonywał prawidłowo. Ale do kurwy jebanej nędzy, Zieliński nie robi nawet 20% z tego wszystkiego co wyżej wymienieni! Nie potrafi ustawić piłkarzy, zmotywować ich, nałożyć na nich założeń taktycznych, skąd on się kurwa wziął?!

I tak jak powiedziałem, jechać po nim nie będę - jest trenerem naszej Lechijki. Ale kurwa, z tych dziesięciu zespołów które walczą ponoć o utrzymanie, mamy jedną z trzech najlepszych ekip. W naszym zasięgu jest spokojnie 7-8 miejsce. Naszym, czyli piłkarzy i kibiców, bo jednego ogniwa niestety do tego brakuje...

Tak więc pamiętajcie Bracia po szalu - uratować może nas tylko spokój i... zmiana szkoleniowca. Weźmy choćby geja, bo on będzie się podniecał grą naszych piłkarzy, weźmy choćby dziwkę, bo ona wie jak się chronić przed strzeleniem gola, weźmy kogokolwiek, tylko błagam - wyjebmy Ziela!

Pozdro dla normalnych, miejcie szacunek do wszystkich, pamiętajcie!

A, i jeszcze jedno: odnośnik !!! ;-)
22 marca 2009, 21:25 / niedziela
Panie Zieliński nie potrafi Pan motywować graczy, Polonia była w naszym zasięgu a Pan mówi, że Lechia zagrała "Bardzo ambitnie" to ciekawe jak by Lechia musiała zagrać żeby grała "bardzo nie ambitnie". Porażka Panie trenerze.
22 marca 2009, 21:36 / niedziela
"- Lechia miała optyczną przewagę, ale my wykorzystaliśmy jedną z trzech okazji i czeka nas radosny powrót do domu - cieszył się debiutujący w roli szkoleniowca Polonii Jurij Szatałow. Załamany był trener Lechii Jacek Zieliński. - Zagraliśmy ambitnie, ale tyle samo, co ambicji, w naszych poczynaniach było nerwowości. Stąd szarpane akcje, ale mimo tego, gdyby Buzale udało się strzelić gola, mecz mógł się skończyć inaczej. Jesteśmy w trudnej, ale nie beznadziejnej sytuacji, nikt nie ma prawa mówić, że jest już po sprawie - tłumaczył Zieliński, który usłyszał pod swoim adresem kilka nieprzychylnych przyśpiewek od kibiców. Zieliński na razie zachowa jednak swoje stanowisko. - Celem jest utrzymanie, a trenerem Jacek Zieliński - powiedział dyrektor Lechii Błażej Jenek."
22 marca 2009, 21:44 / niedziela
"Zieliński na razie zachowa jednak swoje stanowisko"
..w takim razie do Wodzisławia równie dobrze może jechać z drużyną zamiast Zielińskiego manekin albo miś koala (prawdziwy) - zdolności motywacyjne i taktyczne tych trzech istot są podobne...
22 marca 2009, 21:59 / niedziela
Jebać manekina, ale misia koalę (prawdziwego) w tym momencie grubo obraziłeś... ;(
22 marca 2009, 22:32 / niedziela
!!!!!!!!!!!!!O widzę , że p.Błażej Profesjonalnie podchodzi do wszysktiego.Co pieniądze już do głowy strzeliły , że ekstrakalasa jest ?? . Więcej takich ludzi w Lechii to napewno nie będzie dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . POzdro Poćwicz !
22 marca 2009, 22:35 / niedziela
XxX
dobrze to ująłeś w przedostatnim wpisie.nic dodać nic ująć!!!!
z tymi grajkami na pewno można się utrzymać w Ekstraklasie ,ale z tym trenerem to na pewno nie!!!!!!Jest 2 tygodnie przerwy i trzeba to wykorzystać.To co się obecnie dzieje to wygląda na jakiś koszmar i horror ,tylko po jaki chuj nam ,kibicom to jest potrzebne.?????czas na pilne zmiany,bo jak tak bedzie dalej ,no,to może z Wodzisławia wrócimy z 1 pkt, i niby bedzie dobrze, a co bedzie za m-c/gramy derby z szpArką??? przegrana w takim meczu,to by była ogromna tragedia:((((((((((((
Jeżeli tego nie chcemy to jak w tytule+ out!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko BKS Lechia!!!!
22 marca 2009, 22:36 / niedziela
ja jestem instruktorem piłki nożnej i oglądając ten mecz i kilka poprzednich stwierdzam że - drużyna jest świezo po okresie przygotowawczym gdzie powinna z meczu na mecz grać coraz lepiej - gra corza gorzej . Trener nie ma wpływu żadnego na zawodników , jak się patrzy na niego w czasie meczu to się ma wrażenie że on nie wie o co chodzi w tym sporcie . zarząd przykro to stwierdzić ale zajęty jest swoimi interesami a dobro klubu i drużyny a tymbardziej kibiców ma po prostu w dupie !!!!
22 marca 2009, 22:38 / niedziela
no to jak zostaje to za pare miesiecy wiele osob zniknie z Gdanska i smiac sie beda ze troche zarobili w jakims tam Gdansku pozostana tylko kibice i 1 liga no chyba ze .................................... a gdzie ci nasi kibice o szerszych barkach
22 marca 2009, 23:39 / niedziela
Kucza1, nie pierdol tu trzy po trzy. 'Instruktorem piłki nożnej', hahaha... Ja też mogę zrobić sobie jakiś jebany papier, tak jak Ty (szczerze wątpię, że go posiadasz), jak Zielu i jak 100.000 innych ludzi.

Tylko widzisz, tu nie chodzi o ten jebany papier. Tu chodzi o podejście do piłkarzy, myśl - taktykę, ustawienie, o pomysł na całe to 'przedstawienie'. Zielu go po prostu nie ma, nie kwestionuję jego talentu i doświadczenia, bo samo pojęcie na temat piłki ma pewnie 100 razy większe niż my wszyscy razem wzięci. Ale on po prostu nie pasuje do całej układanki, już nic tu nie zmieni, jest po prostu wypalony, a łatwiej wymienić chyba jeden element, niż 30 pozostałych, prawda?

Widziałem spotkania ze Śląskiem i Ruchem, chcę też jechać na Odrę. Na codzień mieszkam w Danii, byłem wczoraj na II-ligowym meczu dwóch duńskich zespołów. Zawodnicy poziomem nie odbiegają od tych których my mamy w zespole, ba, są nawet nieco słabsi. Jak patrzę na tworzone przez nich akcje, jak kombinują, cwaniakują, myślą na boisku, to się za każdym razem łapię za głowę, jak oni to robią? Mam też szczęście, że jeden z piłkarzy jest moim sąsiadem i znam go osobiście. Rozmawia łamanym angielskim, ale wie, że jestem kibicem z Polski i kibicuję 'takiej' Lechii, wie, że jestem na każdym meczu jego drużyny kiedy tylko mogę. Dzięki temu zawsze chętnie ze mną porozmawia. Ostatnio poruszałem z nim temat taktyki, co przekazuje im trener, jak wyglądają treningi. Jego odpowiedź zawsze jest prosta - to trener uczy nas tych wszystkich kombinacji, rozwiązań. On myśli za nas, a my realizujemy to co nam przekazuje. Każdy zawodnik potrafi biegać, kopać (u nas może poza Rogalem, z całym szacunkiem dla niego! ;-)), tu trenuje się to dwa razy w tygodniu, ale reszty nauczyć musi trener. U nas go niestety nie ma...
23 marca 2009, 00:39 / poniedziałek
wariat nie da się z tobą dyskutować poprostu jesteś tępym pedałem który nadstawia rowa pseudo trenerowi widzę ze nie tylko ze mną się tu kłócisz i strasznie bronisz koale no ale jak macie udane życie intymne, to się nie dziwię
23 marca 2009, 10:33 / poniedziałek
Miałem nadzieję, że dzisiaj przeczytam na lechia.gda.pl informację, że trener Zieliński podał się do dymisji. No cóż nadzieja matką głupich.
23 marca 2009, 11:39 / poniedziałek
Hehe, bluzgaj mnie dalej, wkońcu to tylko internet... :))) Frajerze.
23 marca 2009, 11:48 / poniedziałek
Jak ten przygłup sam nie odejdzie a zarzad go nie zwolni. To mysle ze trzeba wywiesic stosowny transparent na nastepnym meczu u nas. Nie sadze zeby go zarzad zwolnil w koncu to dobrzy koledzy z Radkiem Michalskim i pewnie beda sie bronic przed tym rekoma i nogami. Rozwalił legie rozwalił korone teraz rozwala Lechie! Powstrzymuje sie jak moge zeby go nie wyzywac ale kurwa szlag mnie trafia jak widze co sie dzieje!
23 marca 2009, 12:43 / poniedziałek
odnośnik

Dziesięć zespołów gra o utrzymanie, a sześć o puchary. W mało którym klubie jest zadowolenie z wyników, jakie się robi wiosną. Sytuacja tej wiosny jest patologiczna - podsumował trener Lechii, Jacek Zieliński.

PATOLOGIA TO TY KOALA I TWÓJ WARSZTAT TRENERSKI,A RACZEJ JEGO BRAK!!!
23 marca 2009, 13:46 / poniedziałek
po prostu zwalił winę, na to, że innym idzie lepiej
23 marca 2009, 14:22 / poniedziałek
23 marca 2009, 17:44 / poniedziałek
Panie Michalski, Panie Zieliński, Kończ Waść, wstydu oszczędź!!
24 marca 2009, 00:35 / wtorek
24 marca 2009, 08:11 / wtorek
teraz to do śmiechu już wam nie będzie... koala zostaje.
Pytanie co dalej...?
24 marca 2009, 08:23 / wtorek
jak przegrają z Odrą (odpukać) to już nic nie uratuje Koali...
24 marca 2009, 08:48 / wtorek
A niby czemu mieliby chociaz zremisowac ?
Oprocz pierwszego meczu w sezonie, wszystkie wyjazdy to byly wtopy - totalne - tzn. takie, w ktorych po pierwszej straconej bramce, nikt - wlacznie z samymi zwodnikami, nie wierzyl w mozliwosc wywiezienia jakiegos korzystnego rezultatu.
Ciekaw jestem, czy Ci, ktorzy wierza w jakies punkty w Wodzislawiu - opieraja sie na jakis konkretnych przeslankach czy to po prostu sama czysta wiara...w cud ?
24 marca 2009, 09:13 / wtorek
Bez punktów z Wodzisławia nie ma po co wracać . Tyle że i liga już będzie nie do uratowania . I będziemy jeszcze raz trochę mądrzejsi , ALE po SZKODZIE !!!
Ech k....... długo nie pociągnę .
24 marca 2009, 09:24 / wtorek
to co wczoraj powiedzial turnowiecki, to kpina w zywe oczy

chyba znow byl nacpany
24 marca 2009, 09:24 / wtorek
Kuchar nie będzie się wtrącał w zespół?? ciekawe, jaki wspaniałomyslny gość! jemu może zwisa ekstraklasa czy 1 liga ale mi nie! fachowcy mówią że Lechia gra bez ikry i tu już jest trener do zwolnienia! na czym budować zespół, jaki bilans ma Zieliński w Lechii - zatrwazajacy!!! pikarze go NIE CHCA!!!
24 marca 2009, 10:01 / wtorek
Zarząd zwolni teraz trenera i co ? Zostaniemy bez opiekuna... Przyjdzie kolejny który będzie miał inną koncepcje ... Przed najważniejszymi meczami nie warto zwalniać trenera i zostawiac druzyny bez opiekuna

Jestem pewnien że Lechia sie utrzyma, wtedy zwolnić Zielaka i poszukać jakiegoś fachowca, który bedzie miał czas na adaptacje w drużynie, poznanie zawodników i wprowadzenie własnego stylu gry

Byłem tylko na kilku treningach w trakcie sezonu i obserwowałem pracę Zielińskiego. Jedna rzecz która sie od razu narzuca to to że ten człowiek byłby b. dobrym asystentem trenera. On pracuje na treningach, dla niego rzeczą świętą jest ustawić odpowiednio pachołki, czy rozstawienie płotków. Relacje miedzy nim a zespołem wyglądają jak miedzy kolegą a starszym kolegą . No dla mnie to idealny kandydat na asystenta trenera w jakimś silnym zespole bo mysle ze by sie nadawał.
24 marca 2009, 10:11 / wtorek
A mi sie wlasnie wydaje dokladnie na odwrot.
Druzynie potrzebny jest wstrzas, ktorego NA PEWNO nie jest w staniu juz zapewnic Zielinski. Takim wstrzasem jest z reguly nowy trener. Golym okiem widac, ze Zielinski ma minimalny (lub zerowy) wplyw na druzyne, wiec tak czy siak - teraz w zasadzie trenera nie mamy, tylko goscia, ktory ustala sklad i robi zmiany. Parafrazujac Kowalczyka - to moglby i moja tesciowa robic.
Nie przyjmuje w ogole argumentow, ze druzynie potrzebny jest teraz spokoj i lepiej nie wykonywac zadnych gwaltownych ruchow. Kurwa - przez 3/4 sezonu mieli spokoj i co ? To jedyna szansa, zeby ich z tego spokojnego sny wybudzic.
Sytuacja staje sie analogiczna do poprzedniej rundy. Zaczelo sie od remisu ze Slaskiem, kilka zwyciestw u siebie, same wtopy na wyjazdach - i pod koniec sezonu calkowita rozsypka. I tak samo bedzie i w tej rundzie - tylko rozsypka bedzie o wiele glosniejsza.
24 marca 2009, 10:14 / wtorek
Kris01 no i od tego jest forum żeby każdy swoje zdanie wypowiedział :)

A co do wstrząsu który w drużynie to jest ryzykowne wyjście. Albo sie zmotywują, ogarną i zaczną grać, albo skulą ogonki pod siebie i spadną do 1. ligi ...

Ja jestem zwolennikiem zostawienia zielaka do końca sezonu ..
24 marca 2009, 10:16 / wtorek
Luba napisał...."Zarząd zwolni teraz trenera i co ? Zostaniemy bez opiekuna... Przyjdzie kolejny który będzie miał inną koncepcje ..."

i o to chodzi!!! przyjdzie trener który będzie miał koncepcje i pomysł oraz umiejętności!!! to mi wystarcza aby poukładać te klocki!!!!

a koala nie ma nic z tych rzeczy!!!brak taktyki,zadusił w zawodnikach serce do gry i walki, zero motywowania i nie widać progresu w grze!!
24 marca 2009, 10:19 / wtorek
Ale jak wygramy z Odrą(czego pragnę) Koala będzie już bezpieczny i zarząd powie "jednak dobrze zrobiliśmy ze zaufaliśmy Jackowi do końca"...:P, lub cos w tym stylu...

Podobnie rzecz się miała w polskim hokeju z reprezentacją. Trener Rochaczek był do bani, beznadzieja, a po wygranym odziwo kiedys tam meczu z Kazachstanem PZHL postanowił trenejro zostawić...

Niedaleko pada jabłko od jabłoni...

Układy, układy, układziki...
24 marca 2009, 10:23 / wtorek
luba - w jednym sie z Toba zgodze, Zielinski bylby prawdopodobnie swietnym 2 albo 3 trenerem, takim od treningow, rozgrzewk czy czegos tam.
Ale my potrzebujemy dowodcy, ktory poprowadzi naszych chlopcow do celu, a nie faceta od aerobiku czy ukladania pacholkow na treningu !!
Nie widze zadnego- najmniejszego nawet - sensu w trzymaniu Zielinskiego do konca sezonu. Po co, skoro nie pomaga druzynie i nie wnosi do jej gry niczego.
Pacholki na treningu to ja moge za darmo rozstawiac.
24 marca 2009, 10:29 / wtorek
no i ja tez mogłbym porozstawiać :) Ale chyba nie po to jest Kafarski u Nas ..:D

No ja zielaka tez bym wypierdolil ale boje sie ze wtedy wszystko szlag strzeli .. Jak mówie to jest ryzyko

2 sprawa kto by mógł poprowadzić od zaraz Lechię po zielaku? Zielinski I, Dziekanowski ? Kafarski ? te nazwiska jakos nie powalają.. no chyba że jakis inny który mi do glowy teraz nie przychodzi

Reasumując zielak jest do wyjebania tylko nie wiem czy lepiej teraz czy po sezonie
24 marca 2009, 10:29 / wtorek
luba może dla Ciebie nie ma znaczenia trud ludzi włożony w odbudowę Wielkiej Lechii i posiadania tego co wszyscy w ostatnich latach pragnęli czyli ekstraklasy, ale jak ktoś jest ślepy i nie widzi że klub przez niekompetentne osoby idzie systematycznie w dol to ja nie mam pytań bo tylko idzie się wkurwic że ktoś taki pracuje tu o sezon za długo! I mam tu na myśli trenera! I skończ bredzic że zmiana trenera nic nie da! Discopolo zmieniło i od razu mecz wygrany, Bytom zmienił to samo, więc skoro zmiana trenera nie ma sensu według Ciebie to ja Ci radzę żebyś następnym razem puknal się laczkiem w głowę zanim bzdury zaczniesz pisać! Oczywiście że na forum każdy może wyrazić swoją opinię ale bez jawnego pierdolenia głupot!
24 marca 2009, 11:26 / wtorek
Zielu Zielu...może lepiej potrenować siatkówke na Helu...xDxDxD
24 marca 2009, 12:14 / wtorek
Słabych grajków mamy i tyle i jeszcze słabego trenera. Sama zmiana Zielińskiego nic tu nieda choć trzymać też go niema poco. Wina jest polityki trasferowej i podejrzewam, że już jest pozamiatane. Sprzedali najlepszego piłkarza i uzupełnili przecietniakami. Może jakimś cudem się się utrzymamy, ale całą wiosnę będziemy oglądać padakę a nie mecze.
24 marca 2009, 12:23 / wtorek
odnośnik

w 100% sie z tym zgadzam.
Szczegolnie z czescia, ze "za czasow Kubickiego pilkarze jak mantre powtarzali, ze najwazniejszy jest najblizszy mecz i walczyli w nim o kazdy cm boiska, a Zielinski snuje jakies kalkulacje ze planuje zdobyc tyle i tyle punktow w najblizszych meczach".
Nie rozumiem, po prostu nie jestem w stanie zrozumiec jak ktos komu zalezy na dobru Lechii, nie dostrzega takich rzeczy i uparcie tkwi w iluzjii, ze zielinski jest w stanie cokolwiek zbudowac tutaj.
Nie jest, kibice to juz wiedza - teraz czas na zarzad.
24 marca 2009, 13:52 / wtorek
Wielbiciel Piwa tak bedzie ale jak cudem sie utrzymaja teraz sie nie wychyla . jezeli wygraja to wroci na forum nijaki wariat ,ktory stulił teraz ogon ale czeka zeby po Wodzislawiu obrazac tych ,ktorzy walą teraz na jego jacusia
24 marca 2009, 14:02 / wtorek
wariat po prostu spierdolił do Uzbekistanu - info pewne.
24 marca 2009, 14:16 / wtorek
jak tralka odchodzil to wszyscy wrzucali ze to zdrajca,ze dobrze ze bak przychodzi a teraz wielka panika bo niby oddali najlepszego zawodnika.GOWNO PRAWDA!zespol mamy dobry tylko troche wiary i trenera z jajami i spokojnie mozemy sie utrzymac.musza dawac z siebie wszystko a nie klocic sie na boisku ze jeden drugiemu zle podal.
24 marca 2009, 14:22 / wtorek
miedziak tez tak mysle tych pilkarzy stac na wiecej ale jak Rogocz powiedzial trener i pilkarze to powinna byc rodzina. co do wariata nie wiesz czy w Uzbegistanie jest internet
24 marca 2009, 14:29 / wtorek
sory Uzbekistan zbyt radosnie ta wiadomosc przyjalem
24 marca 2009, 14:32 / wtorek
Zielu Arka z tobą, trzymaj się !!!
24 marca 2009, 14:36 / wtorek
ryba88 to weź go sobie :) dorzuce puszkę po konserwach dla was 2 gdzie moglibyście oboje przekimac :)
24 marca 2009, 14:59 / wtorek
Najlepsi według mnie kandydaci do objęcia stanowiska trenera pierwszego zespołu to:
Stefan Majewski, Przeciwność Koali - Orest Lenczyk, Michał Globisz, Marek Chojnacki, Stefan Białas
24 marca 2009, 15:02 / wtorek
No i jeszcze dorzuciłbym Wojciecha Stawowego. Dla mnie najlepszymi opcjami byliby Majewski i Stawowy
24 marca 2009, 15:17 / wtorek
Goran co do Twoich propozycji to kpisz czy o drogę pytasz? Myślisz że czemu Majewski nie był lubiany u żydów? Dlatego bo gowno robił tam a ich zarząd go trzymał kurczowo jak nasz Koale! Bliźniacza sytuacja w sumie. Co do Stawowego to nie widzi mi się aby w razie czego po rozstaniu z nim robił nam koło dupy ze znanych tylko sobie powodów, tak jak teraz robi śledziom. Poza tym z tego co wiem to mu dobrze w Łęcznej jest i niech tam zostanie. Jedynym kandydatem jak dla mnie jest Darek Kubicki i tu chyba nie trzeba tłumaczyć dla czego!!
24 marca 2009, 15:30 / wtorek
Do widzenia
24 marca 2009, 15:36 / wtorek
Miki, czy to nick Zielinskiego na forum ???! Wyjebali Cie w koncu ?!!
Odchodzisz ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021