Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Zielinski czas na Ciebie

strona 9/9

1 2 3 4 5 6 7 8 9

5 kwietnia 2009, 21:50 / niedziela
jeśli od meczu w Krk zdawali sobie sprawę z możliwości zwolnienia trenera to w takim razie musieli sądować rynek. I teraz: zieliński był dalej, bo przeciągały się rozmowy z kimś lub też nikt wogóle z nimi nie chciał gadać i postawili na Kafara. Zobaczymy jutro.
5 kwietnia 2009, 22:16 / niedziela
A kto wam powiedział, że Kafar będzie trenerem?

"Być może już za kilka godzin poznamy nazwisko następcy Jacka Zielińskiego. Obecnie trwają rozmowy z kilkoma aspirantami do tej funkcji. Wszystko powinno być jasne już jutro rano. " żródło- lechia.premiumliga.pl

Z pewnością już po porażce ze sracovią lub polonią kontaktowali się z jakimiś trenerami "na wszelki wypadek"- szkoda tylko, że ta decyzja nie padła wcześniej...
5 kwietnia 2009, 22:50 / niedziela
W szybkiej sraczce powiedzieli "eksperci", że nowym trenerem zostanie na 99% J. Grembocki ciekawe ile w tym prawdy
5 kwietnia 2009, 22:53 / niedziela
Problem z trenerem jest ,ze w jednej rundzie moze prowadzić jeden zespół z ekstraklasy!!!
5 kwietnia 2009, 22:53 / niedziela
To nie on podpierdalał/chciał podpierdalać graczy, którymi się Lechia interesowała za czasów, gdy był asystentem w Polonii?
5 kwietnia 2009, 22:59 / niedziela
No ale swoja "nerwowością" pasowałby no i jest z Lechii
5 kwietnia 2009, 23:01 / niedziela
Tylko nie Majewskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 kwietnia 2009, 23:03 / niedziela
Grembocki? Ludzie!!! Nie zapominajcie, ze ten pajac domagal sie publicznie swej gwiazdy w Aleji Gwiazd !!!! To kolejny karierowicz. Opanujcie sie kurwa mac !!! Posluchajcie starego kibica kurwa. Mam 42 lata. Przezylem niejedno ( zlamana noge mego przyjaciela Wolfa, zdobycie "gorki", Gronowo, final PP , bramke Jojki, Juventus itd itd. Blagam , opanujcie sie. Nie ufajmy czlowiekowi domagajacemu sie oficjalnie uznania zaslug. To kolejny karierowicz. Otworzcie oczy. On nam nie pomoze. On zdobedzie slawe i spierdoli.
5 kwietnia 2009, 23:14 / niedziela
Ja mam 48 i jestem z Lechią od 1973 roku i nie wymieniam gdzie byłem i co robiłem.Może Ci bardziej pasuje pozostawienie Koali lub Majewski?????!!!!
5 kwietnia 2009, 23:14 / niedziela
"Najpoważniejszym kandydatem na nowego trenera jest Jacek Grembocki. Były piłkarz Lechii pokazał jest niezłym trenerem prowadząc w poprzednim sezonie Znicz Pruszków, z którym był bliski awansu do ekstraklasy. Na pewno jego atutem jest fakt, że "żyje" na ławce trenerskiej. W spokojnego na co dzień człowieka, na ławce trenerskiej, podobnie jak było na boisku, wstępuje często prawdziwy "diabeł". Grembocki jest całkowitym przeciwieństwem spokojnego Zielińskiego, którego kibice Lechii przezwali "miś koala". Być może trenerem Lechii będzie jednak Jacek Zieliński, ten zwolniony z Polonii lub Tomasz Kafarski dotychczasowy asystent Zielińskiego. Kafarski prowadził już samodzielnie zespół biało-zielonych. Jesienią 2007 roku po zwolnieniu Borkowskiego i przed przyjściem Kubickiego Lechia po jego wodzą wygrała w II lidze z Motorem Lublin."

ekstraklasa.tv
odnośnik
5 kwietnia 2009, 23:20 / niedziela
No to gratuluje Ci Bolku tego gdzie nie byles i czego nie robiles.
5 kwietnia 2009, 23:23 / niedziela
Doskonale wiesz o co mi chodzi i całkiem nie potrzebnie "spinamy się".I Tobie i mi zależy na NASZEJ LECHII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
A MY SWOJE!!!!!!!!!!!
5 kwietnia 2009, 23:25 / niedziela
Tak Bolku. Zalezy nam obu na Lechii. Chociaz moze inaczej widzimy ratunek. Dla mnie Grembocki to karierowicz. Jesli dla Ciebie ratunek to respektuje ale nie wymawiaj mi, ze pisze gdzie bylem i co przezylem.
5 kwietnia 2009, 23:30 / niedziela
Nie mówie ze Grembocki to ratunek ale lepszy od Majewskiego na 100%!!!Tu każdy widzi tylko "kase" i mało jest "takich Kubickich"!!!Taka jest prawda a z drugiej strony to myśle ze mamy takie a nie inne wyniki (bo sam pamiętasz)w Lechii 85% grajków to byli ludzie z Gdańska i tu zostawiali serce (choć tez to z tą wolą awansu róznie bywało)!!!!!!
5 kwietnia 2009, 23:32 / niedziela
na lechia.gda.pl news, że jednak Grembocki.
5 kwietnia 2009, 23:33 / niedziela
Z uwagi na ten przepis że trener nie może prowadzic dwóch drużyn w jednym sezonie, to panowie Motyka, Zieliński ten drugi :) , odpadają . Z sensownych moim zdaniem trenerów, którzy mogli by pomóc Lechii, pozostają,: Chojnacki i Lenczyk.Nie są co prawda tanimi trenerami ,ale jakąś renomę mają i moim zdaniem jeżeli chodzi nam wszystkim o utrzymanie naszej Lechii w Ekstraklasie ,to nie ma co oszczędzać te kilka tysięcy złotych m-nie, zatrudniając np. Grembockiego, który jakoś mi zupełnie nie pasuje.
Tylko BKS Lechia!!!!
5 kwietnia 2009, 23:35 / niedziela
info jednak z gazety kurewskiej, więc trzeba poczekać.
5 kwietnia 2009, 23:37 / niedziela
Tak nie ma tu żłotego środka!!!
5 kwietnia 2009, 23:39 / niedziela
"z wola awansu bywalo roznie" Brawo. Widze, ze nawijamy na tych samych falach. Czy uwazasz Bolku ( i reszta kibicow) , ze Koala jest wszystkiemu winny? Rozumiem , ze nie potrafi zmobilizowac druzyny itd. Nie chce naprawde ogladac go juz nigdy wiecej na Traugutta ..... ale mimo wszystko , co jest z naszymi grajkami? Czy sa to dzieci ktore trzeba mobilizowac lizakiem i cukierkiem do dzialania? Czy widzieliscie aby w ostatnich meczach "gryzli trawe"? Co to kurwa jest? Zarobia i spierdola a my , my kurwa od lat bialo-zieloni zostaniemy znow na lodzie!!! Ja wiem, ze za to co napisze teraz dostane zjeby i kolejnych kilkudziesieciu wrogow na forum ale mimo wszystko to zrobie ..... kiedys bezdomni z wioski na zachod od Sopotu mieli podobne problemy .... az do wbicia do szatni swoich pilkarzy i "wytlumaczenia im ze "szparka to oni a nie pilkarze". Dobra, wieszajcie na mnie psy. Przyjme to z pokora, pokora dla naszej Lechii ( moj debiut jako smyk w 1975 roku). Koncze i czekam w wrzuty.
5 kwietnia 2009, 23:43 / niedziela
Grebos trenerem lechijki???? ale jaja No to chłopcy macie przejebanane
az mi was zal!!!!!!
5 kwietnia 2009, 23:48 / niedziela
Nie ,żadne wrzuty!!!!!Myśle,i juz tu wielokrotnie pisałem ze gdyby tak powstawali ci nasi kopacze o 4.30 rano dostali do ręki 1500 zł a ZUS by im połacali od najniższej krajowej to po trzech miesiącach sami by sobie rysowali linie autowe i zarys pola karnego!!!!Takie "akcje" jak zrobili wieśniacy były w Dynamie ,Besiktasie itd.Tu zależy wszystko od piłkarzy,to oni biegaja ,przystawiają bądz też nie noge.Tu jest brak ich ambicji. My grając na podwórku w piłke czy kapsle zawsze chcieliśmy wygrywać i nie potrzebowaliśmy dodatkowych "wstrząsów"!!
Pozdrawiam Cie
5 kwietnia 2009, 23:56 / niedziela
Brawo Bolek. Koala to facet bez jaj niepotrafiacy zmobilizowac druzyny. Ale ta "druzyna" nie powinna oczekiwac motywacji od trenera! Powinna walczyc, cierpiec, gryzc trawe i oddac wszystko za swoj klub!!! Wtedy nikt by do nich nie mial pretensji nawet za 100 przegranych meczy pod rzad !!!! Kto sie nie identyfikuje z Lechia niech wypierdala.
6 kwietnia 2009, 00:01 / poniedziałek
to info o Grembockim jest jakies z palca wyssane, spojrzalem na strone gw i w sporcie nawet takiego info o grembockim nie ma, a jedynie ze jest brany pod uwage....
6 kwietnia 2009, 00:01 / poniedziałek
Co tu się oszukiwać. To najemnicy, a niestety najgorsi są najemnicy olewający swoją robotę i to niestety widać coraz bardziej w Lechii.
Motywacji nie mają żadnej, bo ambicji też brak, i tak w naszej słabej lidze każdy nieudacznik znajdzie dla siebie jakiś klub.
6 kwietnia 2009, 00:04 / poniedziałek
Ciesz się ,ze "nadajemy na tych samych falach" i da sie wyczuć starą dobrą szkołe!!!Jak pamiętasz mecz z Dębnem (1:1) to też wtedy nasi zlekceważyli rywali i był efekt!!!a z drugiej strony tez wynik 1:1 z Widzewem w 1974 czy 1975 ale po jakiej walce!!!!Dwa mecze ten sam wynik ale inne podejście brak zaangazowania i woli walki.Mam głęboką nadzieje,bo wiem ze 3/4 drużyny nie tolerowało Ziela (ale powinni Nas szanować) i coś się rusz bo czekać ponowne 25 lat na awans to tego dnia ja już nie dożyje!!!!!
6 kwietnia 2009, 00:11 / poniedziałek
Jeszcze nie spadlismy Bolek ale nie daj Bog gdyby .... to i ja nie doczekam kolejnego awansu za 25 lat. Za duzo stresu i w pracy i prywatnie, duzo wymowek zony, ze kocham Lechie bardziej niz ja, ze mam wszystko w dupie gdy "zew stadionu" rozbrzmiewa, stresy powodowane przez naszych grajkow, ... juz teraz coraz czesciej sciska mnie w mostku, dretwieje mi prawa reka .... wiec blagam, kurwa wezcie sie w garsc i nie spadajcie pajace. Nawet jak ktos to tu napisal "najemnicy". Lechia to My a nie wy !!! Skumala banda grajkow?
6 kwietnia 2009, 00:17 / poniedziałek
Do Simek86

"Ale według naszych informacji nowym trenerem będzie dawny zawodnik Lechii Jacek Grembocki, który w poprzednim sezonie prowadził Znicz Pruszków" -
to fragment z GW
6 kwietnia 2009, 00:18 / poniedziałek
To mamy podobnie i z tymi głębokimi i pełnymi wiary życzeniami idzmy na Bełchatów i może i u nas zaświeci Słonko i uplasujemy się na koniec na 13 miejscu!!i wtedy będe najszczęśliwszym człowiekiem w Gdańsku!!!!!Teraz tak jak słusznie zauważyłeś już mi ktos "burczy" bym zgasił światło!!!A więc by wyśniło nam się 1:0 z Bełchatowem (może byc w 91 min z niezasłużonego karnego)!!grunt by były 3 pkt!!!!A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 kwietnia 2009, 00:20 / poniedziałek
LECHIA GDANSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 kwietnia 2009, 00:25 / poniedziałek
Pawel23 dla mnie GW nie jest wiarygodnym zrodlem informacji temu tez nie uwazam zeby brac ja na powaznie.
6 kwietnia 2009, 00:29 / poniedziałek
temat do skasowania bo miś koala,czarny okular alias śpiąca królewna dostał kopa w jajnik...wreszcie,nareszcie!!!
6 kwietnia 2009, 00:38 / poniedziałek
To na koniec bilans Jacka Zielińskiego w Lechii: (odnośnik )
Ekstraklasa - 22 mecze, 6 wygranych, 4 remisy, 12 przegranych, bilans bramek 19-32
Puchar Polski - 2 mecze, 1 wygrana, 1 przegrana, bilans bramek 3:1
Puchar Ekstraklasy - 6 meczów, 1 wygrana (walkowerem za mecz z Lechem, na boisku 0:0), 1 remis, 4 przegrane, bilans bramek 4:7
Łącznie: 8 wygranych, 5 remisów, 17 przegranych, bilans bramek 26:40.
6 kwietnia 2009, 06:53 / poniedziałek
Tak na zakończenie odnośnik

PS: Gorąca prośba do moderatora! Mianowicie: usuń chłopie wszystkie tematy dotyczące "trenera" Z. Po co sobie przypominać i psuć nerwy?!
30 maja 2009, 12:53 / sobota
30 maja 2009, 12:56 / sobota
kinio - to nie ten Zieliński :)
30 maja 2009, 12:57 / sobota
to szkoda
6 listopada 2011, 13:35 / niedziela
Temat ten przypominam ku przestrodze. Lechii nie stać na to aby była czyimś zakładnikiem. Niech zarząd i Kuchar nie czeka z podjęciem decyzji zwolnienia Kafara, bo możemy mieć podobna historię jak 3 lata temu.
Pewne analogie co do tego sezonu za Koali są takie same.
1. Runda jesienna 17 kolejek i 18 pkt. Teraz też mamy szansę powtórzyć ten wyczyn Koali. Wówczas ten Spowolniak dostał szansę przygotowania drużyny na wiosnę i o mały włos nie zjebałby nas do II ligi. Nie róbmy tego błędu i niech zmiana trenera będzie teraz lub w grudniu! Lepiej teraz!!!
2. Ostatni mecz na wiosnę 2008/2009 graliśmy na Górnym Śląsku z Piastem, a teraz będzie mecz z Ruchem. O ile wtedy w ostatnim meczu udało nam się utrzymać, to teraz nie mamy takiego dobrego nastawienia do nas w Chorzowie jak było w Gliwicach. Jojko już nie stoi u nich na bramce :), jedynie Zieniu tam pogrywa.
3.W tamtym sezonie 2008/2009 Wisła zdobyła MP grając z Śląskiem. Teraz też będzie taki mecz i ponownie w Krak, z tym że MP życzę tym razem braciom z Wrocka!
4. Koala też miał zdobyć 9 pkt w 3 meczach a udało mu się jeden.
5. Nie którzy kibice Lechii się cieszyli ,że jesteśmy w tabeli na 12 miejscu wówczas. Jak to się kończyło wtedy na koniec sezonu, to lepiej nie pamiętać.
6. Koala też był takim upartym bucem jak Kafar!!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.221