Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Bolączka Lechii-brak rozgrywającego...??

strona 1/1

21 września 2008, 22:34 / niedziela
Niestety uwazam, przyczyną naszych porażek jest brak lidera w naszym zespole, nie jest dobrym pomysłem ustawianie Piątka w środku z całym szacunkiem dla niego. Trałka spisuje sie do tej pory poprawnie, ale jest on bardziej defensywnym pomocnikiem, jedyną alternatywą dla nas na chwile obecną jest USTAWIENIE RYBSKIEGO W ŚRODKU POLA.
21 września 2008, 22:44 / niedziela
mamy Ciacicia
21 września 2008, 22:46 / niedziela
Ciaaaaacici jest naaaaasz, Ciacici do nas należyyy!
21 września 2008, 22:55 / niedziela
Jak to nie mamy rozgrywającego??

Moim zdaniem, pomoc to nasza najmocniejsza formacja.
21 września 2008, 23:11 / niedziela
Poprostu brakuje nam kodu do fify.Jak go zdobedziemy to bramki same sie strzela
21 września 2008, 23:48 / niedziela
Mamy rozgrywającego, tyle że Zieliński trzyma go na ławce. Nazywa się Andrzej Rybski. Pierwsze jego 20 metrowe podanie w meczu z Odrą Wodzisław wygladało jakby zagrywał co najmniej Szymkowiak. Zresztą każdy kto chociaż raz widział Rybskiego w akcji wie jakie piłki potrafi rzucać...
22 września 2008, 00:02 / poniedziałek
Dokładnie odkad zobaczyłem Rybskiego u nas na zywo w zeszłym sezonie to odrazu sobie pomyslałem ze on sie nadaje na srodek pola ! Kolo ma taka noge ze jak bym go miał za plecami to bym został kólem strzelców !!!
ZIelu mam nadzieje ze zagladasz na forum ! Ryba rozgrywającym !!!!
22 września 2008, 08:37 / poniedziałek
Bolaczka Lechii to brak trenera z jajami, a nie rozgrywajacego. Jak przedmowcy nadmienili, Rybski jest odpowiednia osoba jesli chodzi o pozycje rozgrywajacego, z tymze ciezko sie rozgrywa pilke siedzac na lawce...
22 września 2008, 09:18 / poniedziałek
I tu popieram przedmówcę.

Podstawą do zmian w meczu z Bełchatowem była stracona bramka, niemoc była widoczna. Mnie drażni wiele rzeczy, ale występ w podstawowej 11 Midzierskiego to juz w ogóle brak nosa Zielińskiego, ten zawodnik powinien grać w rezerwach (co najwyżej), co mecz to udział przy straconych bramkach. I szanowni bracia po szalu nie mówmy, że więcej nie możemy się spodziewać w pierwszym sezonie. My musimy wymagać więcej, szczególnie w meczach z drużynami gdzie jest realna zdobycz punktowa. Zarząd stwierdził, że rozliczy trenera po meczach z Wisełką, Lechem i Legią, dołóżmy tu Disco-Polo, Polnord, itd.

Co do Rybskiego, rzeczywiście chłop zasługuje na występ o 1 do 90 minuty, ponieważ uważam, że takiego rozgrywającego dawno przy Traugutta nie było. Martwi mnie jednak, a raczej zastanawia czy podłożem nie jest przypadkiem stan zdrowia Ryby? Czy zauważyliście, iż od meczu wyjazdowego w Gliwicach, w którym wszystkim prawie serducho stanęło, kiedy chłop upadł jak długi bez niczego (piłka w splot wcześniej) Ryba zbyt wielu pełnowymiarowych nie zagrał? (obym się mylił)

P.S. Zdanie własne.
22 września 2008, 09:35 / poniedziałek
czy nikt nie kuma, ze Ryba moglby grac wroli rozgrywajacego tylko kosztem jednego ze srodkowych defensywnych pomocnikow, a w obliczu slabosci defensywy Lechii sa oni nieodzowni?

:|

Ryba jako cofniety napastnik, taki mediapunta owszem, ale nie razem z Buzala czy Kowalczkiem bo wtedy sila naszego napadu (sila doslownie) jest smieszna
22 września 2008, 10:57 / poniedziałek
Kiedys napisalem-
Wole zmeczonego Rybskiego w srodku pola,nizli dwoch wypoczetych jezdzcow bez glowy !
Jest to zawodnik,ktory wlasnie jednym podaniem,jedna mysla moze przyczynic sie do naszej radosci,ale jak sie go wpuszcza na siedem minut przed koncem meczu,to jest to chyba jakies nieporozumienie.

Ktos,kiedys napisal,ze jesli nikt nie kupi od nas Rogala,to moze jak zlapie kontuzje,to nie bedzie draznil naszych oczu.
Ja mowie,ze gowno prawda !!!
Prawdopodobienstwo zalapania kontuzji wiaze sie z tym,ze trzeba walczyc,biegac,zostawiac serce na boisku,a temu grajkowi,ktory gra chodzonego,kontuzja nie grozi.
Wcale nie zyczu jemu kontuzji,bron Boze,niech gra,ale nie przy T29 !
22 września 2008, 11:13 / poniedziałek
Czarny, czyli sugerujesz, żeby grał tylko na wyjazdach ? :)
22 września 2008, 11:22 / poniedziałek
Jaka bolączka? A Rybski? Nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że tracimy w ten sposób pomocnika. Nie raz pokazywał, źe w odbiorze jest równie zaangażowany. Dziwi mnie bardzo seryjna postawa trenerów w stosunku do tego, nie tylko moim zdaniem, wyśmienitego kopacza. Jak zobaczyłem Go po raz pierwszy pomyślałem, że to najlepszy zawodnik od kilkunastu lat na T29. Jest za dobry jak na nasz napad. Może brak porozumienia z napastnikami jest przyczyną jego "ławy"?
22 września 2008, 11:30 / poniedziałek
zzz-masz racje,tak myslalo nas wielu,ze nie rozumieja sie na boisku,bo poprostu Ryba jest za dobry,a pozostali nie nadazaja za jego mysla.
Tyle ze teraz jest juz czas na to,zeby gral na srodku,bo zawodnicy zdazyli zalapac,na jakie zagrania moga liczyc od Rybskiego.

Rombis,on moze grac nawet w kosmosie :-)
23 września 2008, 00:13 / wtorek
PANIE ZIELIŃSKI RYBSKI ŚRODKOWYM POMOCNIKIEM OD 1 DO 90 MIN, GORĄCA PROŚBA OD KIBICÓW !!!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025