Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 26 września godz. 20.00

strona 3/4

26 września 2008, 14:44 / piątek
:o nawet ben-hałer nas odwiedzi ! tylko why? - czyżby for money? i ten tekst "wystarczy spojrzeć na tabelę" strasznie mnie wkurwił! temu Gajtkowskiemu ostro jebie z mordy końską spierdoliną... zgotujemy mu powitanko ... co do konkursu na najlepsze wrzuty, to proponuję "Hej brudasy, przydupasy ściągać slipy przegląd pipy!" a poza tym to TYLKO ZWYCIĘSTWO LECHIJKO TYLKO ZWYCIĘSTWO ! Pozdrawiam !
26 września 2008, 15:29 / piątek
Mecz powinien sie zaczac od tego

odnośnik

potem

odnośnik

nastepnie troche ostrego pierdolniecia KTO? LECHIA!! x 6 nie trzeba przesadzac bo sie zrobi sztywno

Potem zapodac Szkocje, aby gardlo przygotowalo sie do mocnego pierdolniecia po bramce Byzaly.

A potem to juz tylko na pelnej kurwie po trzy punkty ^_^!
26 września 2008, 15:49 / piątek
Panowie spokojnie, bo widze że ciśnienie pożera już co niektórych no ale może to i dobrze. Wszyscy wiedza co mają robić.

PS. WRZUĆCIE DLA JASIA !!!!! CHOCIAŻ 1 ZŁ A BĘDZIESZ WIEDZIAŁ ŻE BIAŁO-ZIELONE SERCA NIE SĄ OBOJĘTNE !!!!

Dziś Tylko zwycięstwo.... Oj Gajtek srogo cie widze na tym boisku heheeh żeby Ci sie głupio nie zrobiło co straciłeś za kibiców. AVE LECHIA
26 września 2008, 16:22 / piątek
Szkoda ze nie gra dla nas, w Polonii radzi sobie dobrze. Ale te teksty jego w gazecie byly tragiczne. Mysle ze gwizdy gdy bedzie przy pilce pokaza mu, co o nim myslimy.
26 września 2008, 16:29 / piątek
Panowie, skoro na macz przyjeżdża sam Ben Haker, to zwycięstwo mamy już w ręku. Zobaczycie!!!!!!!!!

Bramki, wszystkie 3 strzeli sam Rogaldinho. Ben Haker go wypatrzy i sprzeda do Palermo, albo Herenwenu. Dostaniemy za niego minimum 5 mln wspólnotowego ojro!!!!!!!!!

Dziś cały stadion drze ryje: Rogaldinho, Rogalidho Lechia Gdańsk!!!!!!!!!!!!!!!

verde, proszę tylko nie komentuj tego posta ;-)
26 września 2008, 16:41 / piątek
to nie jest żadna kpina , gola dziś strzeli Rogalina!!
26 września 2008, 16:49 / piątek
A byś się zdziwił Zeto, jakby de Zeeuw (czy jak mu tam) sprzedał Rogala za dwie bańki europejskich na konto Lechii... :-)
26 września 2008, 17:00 / piątek
Miałem dziś wizje rogal strzeli 2 bramki :)
26 września 2008, 17:18 / piątek
Przestań palić to nie będzie wizji :)
26 września 2008, 17:33 / piątek
RAFCI81

Lechia Gdańsk do meczu przystępuje również jako niepokonana drużyna… przy Traugutta 29. W dwóch meczach rozegranych u siebie w obecnym sezonie odnieśli dwa zwycięstwa (z Odrą i z Cracovią) strzelając siedem i tracąc dwie bramki.

O ile dobrze wiem to wygraliśmy 2-0 i 3-1 więc strzeliliśmy 5 goli i straciliśmy jednego:)
26 września 2008, 17:59 / piątek
GDzies bedzie mozna obejrzec w necie?
26 września 2008, 18:08 / piątek
mozna
26 września 2008, 18:12 / piątek
sopcast panie kolego.
26 września 2008, 19:31 / piątek
c+
26 września 2008, 20:10 / piątek
ja licze na kolejny dobry mecz w wykonaniu Marcina Kaczmarka całe Błaszki kibicuja Marcinowi... LKS ''PIAST" Błaszki fabryka talentów:):):)
26 września 2008, 20:25 / piątek
26 września 2008, 21:58 / piątek
26 września 2008, 23:47 / piątek
słabo było
26 września 2008, 23:50 / piątek
Meczyk sredni w naszym wykonaniu.Dyskopolo widac ze poukladana druzyna nieprzypadkowo stracili najmniej bramek w lidze,ciezko sie bylo przebic pod ich bramke.W drugiej polowie jedyne zagrozenie z naszej strony to byly akcje z prawej strony boiska czyli kaczmarek i andruszczak.Druga strona padaczka.Baczek niepewny w interwencjach widac ze mial przerwe duza w bronieniu.Na plus atmosfera i otoczka mEczu.To tyle na goraco po meczu
A MY SWOJEEEEEEEEE!!!!!!!!!
27 września 2008, 00:39 / sobota
Zawsze może być lepiej , ale pamiętajmy że to disco powinno grac w p. UEFA. Zielu mnie zaskakuje - szkoda że ujemnie , ale czekam na oblicze jego gry .
27 września 2008, 00:51 / sobota
Beksa a czemu zielu cie zaskakuje ujemnie?? mozesz rozwinac ten wpis ?? jestem ciekaw twojej opinii.Wogóle czemu tak mało postów po meczu?? chyba wszyscy melanżują :)
27 września 2008, 01:15 / sobota
ja jestem zadowolony z wyniku
27 września 2008, 03:59 / sobota
Heh no beka, że tak pusto. Piątek wieczór najwidoczniej dobra pora na rozgrywanie meczy. ;) Doping dzisiaj dobry, ale na BDB zabrakło trochę pary w drugiej połowie(bramki?). Ale i tak było nieźle. Wieczorny klimat ewidentnie służy chęciom do śpiewania, ale też napewno duża zasługa w tym sporej ilości "rozgrzanych" już piątkiem gardeł. ;)))

Co do gry to znów mam wrażenie, że inny mecz oglądałem. Uważam, że to był naprawdę dobry mecz Lechii, bo groclin to drużyna z dużo wyższej półki niż cracovia, czy wodzisław i do tego w świetnej formie, a tak naprawdę dużo nam nie zagrozili i to jest zasługa nie żadnej zmiany Majewskiego, tylko dobrej gry Lechii, zwłaszcza w obronie. Na minus Starosta - niech będzie, że kontuzja. Ja wiem, że teraz jest ekstraklasa i niektórym zamarzyło się po 2 lidze, że będą tu przyjeżdżać Legia, Wisła, groclin, amica, a my konsekwentnie będziemy ich wszystkich walić po 3:0, ale jednak może zimny okład na rozgrzane czoło byłby tu wskazany. Mecz jak najbardziej na plus, coraz bardziej sportowo zaczynają się z nami liczyć w tej lidze. Wielka szkoda, że nie uznał gola Buzały, bo akcja była z tego co pamiętam bardzo przyjemna. A po coniektórych wymianach podań w środku i na bokach, to aż się same mi ręce składały do oklasków. WKOŃCU widziałem Lechię grającą szybko i na jeden kontakt. 2 akcje Trałki i wymiana podań Buzi - Kowalczyk w 2 połowie to mi Real Madryt przypominało. :)) Zresztą w Gdańsku najczęście to tak wygląda, gdyby tak jeszcze na wyjazdach się rozkręcili...
27 września 2008, 08:25 / sobota
Mecz dobry, szkoda, że nie padła bramka w końcówce, zasłużyliśmy. Z drugiej strony karny po faulu Bena był ewidentny, sędzia chyba się wystraszył i wskazał na pkt przed polem karnym.
27 września 2008, 09:32 / sobota
odnośnik
Skrót meczu+ wywiady.
27 września 2008, 10:18 / sobota
Niebyło karnego.. to było bardzo dobrze widać na powtórkach, faul był przed polem karnym.. A to, że zawodnik gości przewrócił się w szesnastce to jego problem.
27 września 2008, 10:23 / sobota
kuzyn...faul jest tam gdzie zaczyna sie przewinienie a Ben sfaulował go przed "karnym" a to że upadł już w 16-tce nic nie znaczy :)

a my swoje !
27 września 2008, 10:50 / sobota
TRAGEDIA.PISZCIE NA MNIE CO CHCECIE ALE LECHIJKA ZAGRALA TRAGICZNIE.POSTAWY NASZEGO WYWOLYWANEGO BACZKA NIE BEDE NAWET KOMENTOWAL.Z TAKAGRA MOZEMY W PRZERWIE ZIMOWEJ BYC PEWNI SPADKU.Z BIALO ZIELONYMI POZDROWIENIAMI.
27 września 2008, 10:55 / sobota
DO KUZYN!!!!NA CO ZASLUZYLISMY??!!!!NIE ZASLUZYLISMY NAWET NA REMIS CHYBA ZE MOZE INNE MECZE OGLADALISMY.
27 września 2008, 10:59 / sobota
szparag01 ja napisze na Ciebie.
Pewnego pieknego dnia stał za mna taki stary zgryzliwy tetryk jak ty... wszystko mu sie nie podobało... bylem spokojny... naprawde spokojny mimo sluchania pierdolenia nad uchem przez dobre 65 minut. W koncu nie wytrzymalem i powiedzialem mu to co chce powieiedziec Ci:
Na huj kurwa tam chodzisz?? skoro nic sie nie podoba... trzeba bylo odtsawic piwo i zapierdalac na treningi sam bys teraz kopal i robil to nalepiej... bo przeciez krytykowac jest łatwo... bo to kazdy moze... z Ciekawosci spojrzalem w twoje dane... Dorosły facet jestes a nie umiesz spojrzec na realia... KAZDY KURWA WIEDZIAL ZE BEDZIEMY GRAC TYŁY!! uswiadomcie sobie to
Ludzie kurwa otrzasnijcie sie
27 września 2008, 11:05 / sobota
Żółwias23
27 września 2008, 09:32 / sobota
odnośnik
Skrót meczu+ wywiady.

Próbowałem real playerem, all playerem (3,5 wiec chyba nowy:D) i video nie działa, słychać tylko głos :). Mam nadzieję, ze to nie tylko u mnie.

Co do meczu, to nie było źle, jednak chwalić też nie ma za co specjalnie. Bardzo dobrze zagrał dziś Piątek, wybijał piłkę chyba nawet dwukrotnie (stałem po II stronie, więc nie wiem kto w II połowie wybił) z bramki, i ładnie uderzył z wolnego. W Ekstraklasie bardzo fajnie gra też Trałka, naprawdę to jeden z najlepszych graczy Lechii.

PS. Pęczak wracaj!:)
27 września 2008, 11:35 / sobota
Zielinki to jais ojebany jest, 70 minta a on Manuszewskiego wpuszcza -.-!!!!
27 września 2008, 11:58 / sobota
Rogal walczył. Walenie w klawiaturę ma sans :)))

dyskopolo nieprzypadkowo znajduje się w czubie tabeli. Piszę o tym by docenic remis w tym meczu.
27 września 2008, 12:07 / sobota
Jeszcze jedno, dziwił mnie ten aplauz dla Leo, chyba nawet Bąk takiego nie dostał. Przecież ten holenderski sklerotyk osiągnął na razie co najwyżej to samo, co tacy szkoleniowcy jak Engel czy Janas. O tym jak świetnie potrafi oceniać potencjał graczy świadczy pozycja Górnika Zabrze, w którym widzi kilka international leveli.
27 września 2008, 12:10 / sobota
Szparag, kibicuj Realowi albo Manchesterowi, tam będziesz miał zawsze ładne akcje i wysoki poziom. Remis sprawiedliwy.
27 września 2008, 12:18 / sobota
Aha, w pomeczowym wywiadzie Zieliński powiedział, że liczył za zabłąkaną piłkę w końcówce, po której padnie gol, dobre. Fajnego mamy trenera - stratega, coraz bardziej mam wrażenie, że sam się zabłąkał na T29
27 września 2008, 12:29 / sobota
konri Leo oiagną wiecej, dużo wiecej, stąd aplauz. Słuchaj więcej pseudodziennikarzy i dziadków leśnych z miodowej. Ale to dyskusja na inny temat.
27 września 2008, 12:51 / sobota
Jak dla mnie remis cenny,fakt liczyłem na więcej myślałem że lider się trochę pogubi,ale niestety zagrali mądrze w obronie i w środku pola(zagęszczanie,skracanie pola gry)no i parę razy szarpneli w ataku,szczególnie groznie było po stałych fragmentach gry,ale h_j z nimi...jeśli chodzi o Nas..hm...no coż według mnie Zieliński nie ma koncepcji na grę naszej kochanej Lechijki...wszystkie wczorajsze akcje wynikały z przypadkowości,zero myśli taktycznej u tego trenera....mam nadzieję że niedługo się to zmieni(czytaj zmiana trenera)!Potrzeba nam trenera z charyzmą który pierd_lnie ręką w stół,zmotywuje ale przede wszystkim nakreśli jakąś taktykę!Mimo wszystko dzięki Panowie za walkę,ambicję i próby ataków do końca....Tylko Lechia Gdańśk!!!!
27 września 2008, 12:56 / sobota
Moja negatywna ocena Leo jest odosobniona w mediach, chyba tylko dziennikarze weszlo.com i Cafe Futbol zgadzają się ze mną, cenię ich za niezależność (nie obowiązuje ich linia redakcyjna każąca mówić o selekjonerze tylko dobrze). Najlepiej o porównaniu selekcjonerów świadczą liczby: cała trójka awansowała na wielką imprezę, Engel zdobył 3 punkty, Janas 3 punkty, Leo cały 1 punkt. Tak więc nie wiem czym się różni od takiego Engela czy Janasa, których delikatnie mówiąc, fanem nie jestem. Gdzie są te jego international levele z Górnika Zabrze, gdzie jest pupilek Matusiak?

Faktycznie, temat dotyczy meczu Lechii, więc nie nie będę specjalnie rozwijał wypowiedzi:). Każdy pewnie i tak pozostanie przy swoim zdaniu.

PS. Jak tam się Rogalski podobał Leo? Jest szansa, że zagra z Czechami?
27 września 2008, 13:18 / sobota
oO To Rogalski grał?... :)

<ironia>
27 września 2008, 13:20 / sobota
Leo się skończył przecież każdy już to wie.

a co do aplauzu to dobrze świadczy o nas ze szanujemy go to co zrobił i wreszcie zobaczył klimat na Traugutta.
27 września 2008, 13:30 / sobota
Brawo konri. zgadzam sie z tobą w 100% . Sam sie dziwiłem skąd ten aplauz :|
27 września 2008, 14:07 / sobota
Mecz słaby w wykonaniu Lechii ,ale fakt faktem, gra się tak jak pozwala na to przeciwnik, a polonia dzis oprócz jednego poważnego błędu w obronie, kiedy zostawiła środek obrony z tyłu i Trałka o centymetry wyprzedzony został przez Przyrowskiego... Polonia rewelacyjnie zagęszczała pole a Lechia nie potrafiła sobie z tym poradzić...

Fakt, stałe fragmenty gry bardzo groźne w wykonaniu Poloni a właściwie Groclinu, nie wiem czy jest za co winić Bąka, ale Kapso-napinacze już na Kapsę by wjeżdżali za brak zdecydowania w wielu sytuacjach. Ja uważam, że Bąk nie bronił wczoraj źle, 7 w skali do 10.

Co do naszych zawodników:
- Rybski, żenada, nie dziwcie się, że nie jest w pierwszym składzie, kondycyjnie to ma on siły na 30 minut.... dreptał po boisku nie walczył, odstawiał nogi.... Albo ma syndrom kosowskiego i z kondycją to nigdy nie będzie u niego rewelacyjnie, albo niech się poważnie weźmie za trening wytrzymałościowy...
-Kaczmarczyk niewidoczny w pierwszej połowie, trochę lepiej w drugiej ale na zagęszczoną obronę Polonii już sobie nie pohasał ...
- słabe boki obrony, bardzo słabo Andruszczak, Kosznik zdexcydowanie lepiej wyglądał i kondycyjnie i nie bał się wychodzić jak Andruszczak...

- najlepiej zdexcydowanie wypadł Buzała, Trałka i Piątek, oprócz dobrze grającej obrony( w końcu Midzierski dobrym partnerem dla Wołka)... Trałka po dwóch poleżynach na murawie trochę się oszczedzał ale i tak szacun za trzymanie środka pola, będzie z niego naprawdę ogromny pożytek w przyszłości... Buzała i ta jego nieprzewidywalność i bezczelność na boisku, bardzo dobra forma, tak trzymaj, czasem tylko nie gwiazduj a pomyśl o zespole i będzie rewe

Niezrozumiała zmiana na Manuszewskiego, ale nie osądzam, nie wiem w jakiej formie są rezerwowi, tak czy onaczej, brakowało mi trochę Kasperkiewicza, chodź nie zakładam z góry, że poradził by sobie z agrezywną wczoraj formacją Polonii...

Szkoda, że stałem blisko debila-wąsacza, jak ten zacznie mordę wydzierać to tylko się pociąć, znalazło się kurwa towarzystwo wzajemnej adoracji i napierdala cały mecz wieśniak seplemiący....

no i pozdro dla speca "grajcie dołem!" xD
27 września 2008, 14:28 / sobota
kto to jest Kaczmarczyk?
27 września 2008, 14:38 / sobota
Jednym słowem Zieliński zastosował Taktykę Chaosu.
27 września 2008, 14:52 / sobota
Ooo jak ja to lubie... Samych tu znawców i wirtuozów futbolu widze mamy!!! Chuj, że gośc grał x lat w reprezentacji i najlepszych klubach, miał doczynienia z najlepszymi trenerami, setek odpraw w szatniach... Za to ja całe życie robie w stoczni i się znam na piłce przecież jak nikt!! Mamy 8 miejsce, a walczymy tylko o utrzymanie, więc taka mała delikatna prośba z mojej strony... Czy moglibyście skończyć już pierdolić???
27 września 2008, 15:10 / sobota
Nie rozumiem dlaczego dla niektórych z was zmiana Manuszewskiego za Trałke jest niezrozumiała. Żaden trener nie jest samobójcą, grając u siebie z liderem lepiej zagarnąć 1 punkt, niż wprowadzić gracza ofensywnego, odsłonić się i stracić bramkę. Trałka gra ofensywnie, do przodu, Manuszewski dobry w odbiorze (ostatnio to różnie), bardzo dobra decyzja Zielińskiego imo.

konri podzielam twe zdanie
27 września 2008, 15:29 / sobota
wariat kup sobie slownik albo wroc do szkoly, nigdy nie jest za późno, forum dyskusyjne jest od dyskusji i wyrażania własnych opinii

nie narzucam nikomu mojego zdania, ot ciekaw jestem jak inni widzą grę Lechii, wiec napinacze jak macie pisać "przestancie pierdolic" to nie wiem po jaki chuj wam tu konto potrzebne
27 września 2008, 15:43 / sobota
Letosław mój post się odnosił do wpisu Pinochta i podobnych psioczących na Zielińskiego, bo przecież nie wygraliśmy z liderem - SKANDAL!!!!!

A co do słownika to pokaz mi jakiś błąd, w którym pomógłby mi słownik... :)))
27 września 2008, 16:02 / sobota
czyli gdzie sa ci krzykacze co widzieli w Rybskim zbawce? albo Ci co mowili ze Kasper jest lepszy od Piatka? a Bak nieporownywalnie pewniejszy od Kapsy? dobrze ze Midzierski sie ogarnal
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.212