Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA KARWINY

strona 1/1

25 września 2008, 03:27 / czwartek
25 września 2008, 03:34 / czwartek
kto tu mieszka i jest kumaty wie o tym że karwiny są nasze
TYLKO LECHIA
25 września 2008, 03:48 / czwartek
POZDRO dla kibiców LECHII z KARWIN
25 września 2008, 09:58 / czwartek
Tą flagę udało się wnieść:))) ale wywieszona była tylko na chwile,bo zaraz wpadła ochrona i trzeba było zdjąć. Flaga wiekowa, tzw oldskool. Jest jeszcze druga fota,jak flaga trzymana jest na rękach!

Większe trzeba było w depozycie zostawiać:(((
Tragedia ta Anglia pod względem kibicowskim!

Aejaejao!!!
25 września 2008, 18:44 / czwartek
no ta flaga to faktycznie oldskool
czas zrobić nową!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25 września 2008, 19:08 / czwartek
po co robic nowe.. stare mają swoją historie i swój urok..;]
26 września 2008, 02:57 / piątek
jak to po co. po to żeby były 2 a nie jedna..
poza tym my wciąż istniejemy i należy to podkreślić bo co niktórzy o tym zapomnieli a my jeżdzimy na wszystkie wyjazdy i nie tylko. .
karwiny są nasze i wszyscy mają o tym wiedzieć.
na zawsze z lechią!!!!!!!!!!!
26 września 2008, 10:13 / piątek
A któż mógłby zapomnieć o Karwinach, przecież ludzie z Karwiny;) nie dają o sobie zapomnieć!

Jedyne co można Wam zarzucić to że zapomnieliście że Lechia piszemy zawsze wielką literą!!!:)))

Aejaejao!!!
26 września 2008, 10:16 / piątek
LG KARWINY pozdro od Lechisty z Dąbrowy :) dobre to były czasy jak Karwiny wjeżdżały na Dąbrowę, śledziuchy w popłochu spierdalały :)
26 września 2008, 12:52 / piątek
ja tam codziennie wjeżdżam po pracy. już ładnych parę latek ;) a codziennie rano wyruszam do pracy ;)
26 września 2008, 13:01 / piątek
lysy82 nie przesadzaj z tym wjezdzaniem na dabrowke bo dobrze wiesz ze bywalo roznie, wiele razy bylo tak ze dabrowka wjezdzala na karwiny i bylo tez odwrotnie. najlepsze akcje mialy miejsce w latach 90, lechia napadala na autobusy wiozace dabrowke i bylo raz na wozie raz pod wozem. przy okazji pozdrawiam stara gwardie lechii z karwin, chlopakow z SP 20 i 42, roczniki 72-78
26 września 2008, 16:03 / piątek
prawda jest taka że autobusy teraz jeżdzą z policją i dlatego jeżdza bez atrakcji. hmmmmm hoć nie do końca ale to niestety nie temat na forum.
26 września 2008, 16:19 / piątek
Hoć co ? he
26 września 2008, 16:23 / piątek
jeśli chodzi o napisy to co niekture śledziki prubowały je zamazywać i jakieś tam swoje dodać chciały lecz szybko ucikały bo lechia głośno usłyszały (-: i tak to zazwyczaj wygląda u nas trzeba przyznać szybko biegają(-:
26 września 2008, 16:39 / piątek
Bylem na Karwinach w zeszlym tygodniu piekna sprawa wrocic po tak dlugim czasie na swoja dzielnice .Lechia zawsze bedzie na Karwinach kazdy sledz o tym wie zaluje ze nie spotkalem zadnego a podobno ich ttylu sie wypuscilo oj te dzieci czemu oni w zlym kierunku podarzaja.POzdro z ta flaga dobry pomysl dajcie znac jakbedzie jakis pomysl napewno sie dorzucam TYlko LECHIA GDANSK Karwiny.Dawno tak jedynki nie widzialem obmalowanej sprayem ciekawe kogo to sprawka?:):)
26 września 2008, 18:52 / piątek
LG Karwiny prosze Cie, Lechia ZAWSZE pisz z duzej litery!!

A tak pozatym kiedys tez mieszkalem na Karwinach :) ul. Buraczana 7 :)) takze pozdrawiam goraco!! :))
26 września 2008, 23:00 / piątek
Simek jak Ty mieszkales na buraczanej 7 hmm ja na buraczanej 1:) i wydalo sie:) pozdrowienia
26 września 2008, 23:02 / piątek
kurwa a za huja nie kojarze bez kitu
26 września 2008, 23:40 / piątek
w tym moim blok to w nim dostawaly mieszkania rodziny co ktos pracowal w Polifarbie, a obok pamietam takie pole bylo z jakimis chwastami hehe a od strony balkonow bylo przedszkole, do ktorego mialo sie zaszczyt chodzic :) wydaje sie jakby to bylo calkiem niedawno :))

a jak bylem ostatnio na Karwinach to nie widzialem gdzie jestem tak sie pobudowalo wszystko :) ale te pole przed blokiem jak bylo tak jest, tylko ze bardziej zaroslo :)) hihi

Pozdrawiam
27 września 2008, 09:23 / sobota
odnośnik

jeden z waszych napisów na Karwinach

hahaha KPINA!!
27 września 2008, 10:15 / sobota
co pajacu ? Pokaż mi jeden wrzut Arki w Gdańsku
27 września 2008, 11:03 / sobota
agkarwiny, wyglądasz mi na gościa, który ma sporo sera pod napletem... co rano zdrapujesz sobie tego camemberta i wyżywiasz z tego rodzinę? podziw, że z świadomością bycia takim pajacem jeszcze się nie powiesiłeś
27 września 2008, 13:51 / sobota
wojtekarka: "lysy82 nie przesadzaj z tym wjezdzaniem na dabrowke bo dobrze wiesz ze bywalo roznie, wiele razy bylo tak ze dabrowka wjezdzala na karwiny i bylo tez odwrotnie. "

Ja nie mowie ze w druga strone tez to nie dzialalo, Dabrowka tez wpadala. Czesto z mocnym skutkiem.
Ja pamietam jednak ciekawsze chwile z mojego dziecinstwa :)
Mowiac w tym miejscu o Dabrowie trudno nie wspomniec o odwiedzinach swego czasu Oliwy w tych stronach, rowniez bylo wesolo :)
27 września 2008, 20:56 / sobota
niedługo jak któryś z was będzie dopisywał tam literkę i śledziki a kogo nazywacie pajacem ? spinka w internecie niema sensu powiedz to prosto w oczy dam ci okazje znowu śledziku z korzennej skoro tak bardzo chcesz tylko nie uciekaj znowu.

kto jest najszybszy na setkę ? karwińskie śledzie gdy Lechia usłyszały lepiej niż motor uciekały
bu haha
29 września 2008, 00:07 / poniedziałek
green :) peace !!!

TYLKO LECHIA GDANSK !!!!!!!!!
29 września 2008, 10:14 / poniedziałek
Co do napisow pamietam z Karwin 3 klimatyczne ( z racji stażu) napisy

1. Green Gang Lechia Gdansk- na transformatorze kolo kosciola
2. Ludzie Honoru i Terroru- przy wiezowcach na scianie komplesku handlowego.

Co do wzjemnych wjazdow Karwin i Dabrowki czy jest tu ktos kto pamieta Ardezje na Dabrowce i Czarna Bille na Karwinach?
9 października 2008, 02:44 / czwartek
Już I jest dopisane na tamtym napisie tylko nie mam fotki.
Karwiny Karwiny Karwinyyyyy tu śledzików gonimy
dla Lechii zawsze zwyciężymy.
veni vidi vici
CHWM
sekcja Gdynia
9 października 2008, 15:16 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 października 2008, 15:24 / czwartek
bremen - BRAWO za ten filmik masz +20 punktów w lidze chuls ...
9 października 2008, 15:28 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 października 2008, 15:32 / czwartek
a Gdańsk też jest żółto niebieski ? ciekawych rzeczy można się od Was dowiedzieć... arkowcy - proszę Was przestańcie się dowartościowywać na tym Forum! zorganizujcie ustawkę, nie wiem bylebyście sobie dali spokój...
9 października 2008, 16:23 / czwartek
Bremen folksdojczu, Kopernik też była kobietą? Robic sledziu lachę do berlina!

KARVINY ZAWSZE Z LECHIĄ!
9 października 2008, 21:36 / czwartek
pojawie sie niedlugo na karwinach i piwko nie jedno zrobie wiec poaptrzymy na sledzikow ilu tam jest bo ostatnio nie dostrzeglem golym okiem... nikogo, gdzie oni sa?chyba tylko w internecie
9 października 2008, 22:57 / czwartek
piwko niejedno zrobisz ? :D będziesz browar warzył ? :) a tak serio to pozdro Karwiny !
10 października 2008, 21:30 / piątek
LG KARWINY

Małe pytanko. Nosisz okulary?
10 października 2008, 21:46 / piątek
wyjebcie tego pajaca no stress z tego forum, masakra co on za bzdety wypisuje
11 października 2008, 09:06 / sobota
nie musisz się tak wkurwiać sam się wyniosę...
11 października 2008, 22:11 / sobota
nie nie nosze okularów.
ale nie zadawaj mi takich pytań jeżeli chodzisz na mecze i wyjazdy to mnie bankowo znasz bo zawsze jestem a jeżeli nie to nie nieważne .
pozdro dla karwińskiej LECHII
23 października 2008, 00:25 / czwartek
kurewski numer sledziuchów na karwinach po wygranej solówce jednego z lechistów ,okołó 60 arkowców oprawia naszego .
jebać kurwy bez chonoru .
tylko Lechia
CHWM
23 października 2008, 00:44 / czwartek
I oto właśnie cała arka , drukarka .Byli frejerami i zostaną frajeremi.
24 listopada 2008, 19:25 / poniedziałek
Dzisiaj na NASZYCH Karvinach pogonieni zostali niby "Arkowcy" według moich zrodel bylo ich 3 nasi jeszcze zdobyli 1 szalik...

LG-KARWINY
29 listopada 2008, 15:36 / sobota
tak właśnie było ale nie tylko pogonieni
CHWM
29 listopada 2008, 16:03 / sobota
wrzućcie jakiś filmik z tej akcji ! :)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.392