Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia-LECHIA Gdansk 3.10.08 godz.20:00

strona 15/18

4 października 2008, 10:29 / sobota
dobra skończcie w sumie co to da ? nie lepiej pogadać na jakiś ciekawy temat niż wymieniać się bluzgami na temat arki ?
Pozdrawiam
4 października 2008, 11:05 / sobota
Nareszcie !!! Dwa razy przegralismy z klubem, który jest synonimem oszustwa, złodziejstwa i korupcji w sposób niesprawiedliwy i niezasłużony. Jednak po wczorajszym meczu znowu uwierzyłem w sprawiedliwość na świecie ;);):)
Najbardziej ciesze się z tego, że wreszcie utarliśmy nosa wszelkiej maści "fachowcom", którzy lansowali teze, ze Polnord przy Lechii to taka dobra drużyna ze świetnym trenerem i świetną organizacją. Gówno prawda !!! Nasi chłopcy przeciwstawili zblazowanym, chamskim, prostackim "pseudogwiazdeczkom" z Polnordu, skromność, ambicje, szlachetność w walce, jednym słowem: szyk i elegancja ! Taka właśnie jest Lechia !!!
4 października 2008, 11:17 / sobota
Wisła - Arka 4:0
Arka - Lechia 0:1
Śląsk - Arka ?

Trzy porażki ligowe z rzędu się szykują!
4 października 2008, 11:22 / sobota
Wydaje mi się że kwestia, którą chcę poruszyć zasługuje na osobny wątek ale na razie poruszę ją tutaj.
Osobiście miałem okazję oglądać wczorajszy mecz na żywo, sporo zaś z Was oglądało go na C+ w domach czy też pubach ale zapewne większość nie widziała tego historycznego zwycięstwa.
Niech żałują też ci co nie dotarli o 23-ej na T29 :)

Czy nie wydaje się Wam że ktoś (klub? LP?) przespał niesamowitą okazję zrobienia super imprezy a co za tym idzie zarobienia $$$?
Dla wielu z Nas mecz ten był pewnie największym wydarzeniem od czasu meczów z Juve a tu takie niedociągnięcie.
Aż mnie przechodzą dreszcze gdy sobie pomyślę jak by przyszło 5k (a może więcej?) ludzi i delektując się złocistym płynem przeżywali te wspaniałe chwile.
Aż sobie nie wyobrażam powitania piłkarzy przez taką rzeszę :)
Tylko dlaczego ktoś przespał taką szansę?
4 października 2008, 11:49 / sobota
Krytyk Filmowy: a czemu Ty nie wziąłeś sprawy w swoje ręce i nie skrzyknąłeś Lechistów?

Przed meczem nie dzieli się skóry na niedźwiedziu a po meczu masz godzinę na rozpowszechnienie informacji. te przynajmniej 500 osób to dużo.
4 października 2008, 11:55 / sobota
najlepiej by bylo, jakby kibice wszystko robili, a dzialacze tylko kase kasowali
4 października 2008, 12:01 / sobota
Są już pierwsze linki do tego fantastycznego zwycięstwa!
Przeżyjmy to raz jeszcze!!!
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik

Narazie pierwsze 4. I część będzie miałą 7 partów, druga ok. 6
4 października 2008, 12:08 / sobota
Nie ma co gadac, to był jeden wielki CHUJ a nie derby. Piłkarsko obie drużyny są na poziomie okręgówki.

Doping z Naszej strony dobry, oprawy rewelacyjne co można zobaczyc na fotach. Zyskaliście dużo w moich oczach tym że sie nie pojawiliście. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.

Nic więcej do powiedzenia nie mam w temacie tych pseudo derbów.

O zajściach na Karwinach po meczu też sie nie bede wypowiadal. Zainteresowane osoby wiedzą co i jak. ARKA GDYNIA
4 października 2008, 12:14 / sobota
skrot Wielkiego Zwyciestwa... odnośnik

Prawdziwi Władcy Północy!! :)))))))
4 października 2008, 12:21 / sobota
Ja sie smialem z jednego transparentu sledzi.
''trzy kurewki wielkich miast'' ;)
4 października 2008, 12:35 / sobota
AG sierdzielu nie pierdol takich rzeczy,ze na jakims podobnym jestesmy poziomie, SMIECIARKA jest daleko za LECHIA i niema dwoch zdan, wczoraj udowodnila,ze idzie za dobra gra rowniez wynik, juz w pucharze ekstraklasy bylismy o WIELE, WIELE, LEPIS ale niestety wynik nie pokazal tego...
tylko BKS ! JEBAC, JEBAC MZKS... (czy jak tam sie nazywacie)
4 października 2008, 12:37 / sobota
Szlachta z Gdańska rządzi w Trójmieście,Amen!
4 października 2008, 12:38 / sobota
Gratuluję wspaniałego zwycięstwa nad śledziami! Wasza radość jest także moją radością i wypada mi jedynie żałować,iż nie mogłem razem z Wami świętować tego sukcesu. Pozdrawiam wszystkich biało-zielonych przyjaciół i znajomych. Do zobaczenia! Wielka Lechia !!!
4 października 2008, 12:41 / sobota
LECHIA1978 uspokój sie synku, masz juz takie klapki na oczach ze ty w kazdym meczu Arki z Lechią widzisz przewage tej drugiej drużyny... lubisz widze powyzywac rywali na forum... cóż jedni lubią wyjaśniac swoje sprawy w "cztery oczy", a niektórzy wolą sie ponapinac na forum :) twój wybór :) pozatym piosenka została zmodyfikowana ;) na koniec napisze nieśmiertelne BEZ NAPINKI OCZYWIŚCIE hehe. TAG
4 października 2008, 12:56 / sobota
niestety chuj Ci w ryj!!! nowy kod do fify idzie 001 zero strzału , zero gola Lechia 1 !!!!!!!!!
4 października 2008, 13:01 / sobota
dobra, koniec radości. Jeśli Lechia za 2 tygodnie przegra z Górnikiem to te derby będą niewiele warte. Zostanie nam tylko satysfakcja z wygranej i miejsce w historii.
4 października 2008, 13:06 / sobota
naprawdę sądzisz, że Górnik jest w stanie z Nami wygrać? na Naszym boisku?
4 października 2008, 13:12 / sobota
kiedyś musi. Jutro gra z Wisełką i jeśli przerżnie, to Henio będzie pod ścianą. Chyba, że poleci wszystko jak w craxie...
4 października 2008, 13:13 / sobota
Carlito nie wiem jakim cudem ale Twoj kod dziala do Pro Evolution Soccer.
Hmm.. przypadek:)?
Pozdrawiam z wygnania. Tylko Lechia.
4 października 2008, 13:14 / sobota
swietna rozkminka... czyli u Ciebie JOHN (LG) 3 : (AG) 16

Ty Dx ! Kto Cię prosił o podawanie statystyki niecelnych strzałów?
4 października 2008, 13:28 / sobota
odnośnik :)

te kurwy to już nawet oprawy drukują :)

TRÓJMIASTO JEST NASZE !!!
4 października 2008, 13:41 / sobota
AHAHAHHAHA żeby to jeszcze w Photoshopie, a to Paint AHAHAHHA.
4 października 2008, 13:43 / sobota
Brawo dla pilkarzy za koszulki, chodze z japa rozesmiana od rana a mieszkam w Gdyni :)
Chodza te przykurcze ze szparki po wiosce jakies blade, ciche i smutne :)

Przywitanie pilkarzy pierwsza klasa, takie chwile integruja nas z grajkami

Piekne chwile, po bramce tak ryknelismy z chlopakami ze chyba meta w Gdyni spalona :)
4 października 2008, 14:15 / sobota
hahahaha normalnie nie chce mi sie wierzyć;) ale w końcu sie udalo:) można przyjać, że sprawiedliwości stało sie za dość, mówią, że do trzech razy sztuka, ale myśle, że można to lekko naciągnąć;) w każdym razie jak dla mnie nie ma co się zbytnio rozpływać nad tą nieszczęsną Arką, tylko iść do przodu, patrząc na to gdzie Lechia jest w tabeli. Fakt to jest ważne zwycięstwo, ale potrzeba ich WIĘCEJ...
4 października 2008, 14:16 / sobota
chuj z ich oprawą... te kurwy nawet nie potrafią szalika zdobyc i kupują na allegro i wywieszają na plocie.... zawsze nad wami... pierdolonymi śledziami !!!
4 października 2008, 14:29 / sobota
rozkminiłeś nas ;/ To pewnie ty jesteś tym słynnym "kroicielem". Ponoc już 1000 szali Arki masz ... strach sie bac
4 października 2008, 14:31 / sobota
AG Karwiny
Naprawde nie masz innego zajecia tylko musisz płakac na forum Lechii?

Odpuść sobie i nam rowniez.
4 października 2008, 14:34 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 października 2008, 14:40 / sobota
walterrr frajerrrrr
4 października 2008, 14:44 / sobota
AG Karwiny wam radze sie skupic na dopingu waszej marnej drużyny,doping macie bardzo słaby na dodatek jesteście zwykłymi marszczyfredami.ciekawe jak wjedziemy na Karwiny na ciastka i kawe to NAS ugościsz ŚMIECIU !!! Wyłącz pegasusa !!

Na koniec mojego postu powiem tak jak mówi Twoja matka (Krzysiek) jak ją wkurwisz "DO BUDY PSIE JEBANY " !!!
4 października 2008, 14:47 / sobota
zachowujecie się jak dzieci-_-
4 października 2008, 15:13 / sobota
4 października 2008, 15:45 / sobota
pawel wyjasnisz co jest takiego w tym zaznaczonym punkcie ?:P
4 października 2008, 15:48 / sobota
nawet flagi sobie dorabiaja na kompie !! :)
beka moze jeszcze trubuny wyzsze dorobia !!

Tylko Lechia Gdańsk !!!!
4 października 2008, 15:58 / sobota
4 października 2008, 16:23 / sobota
Kurwa pieknie,nie spodziwalem sie zwyciestwa naprawde piekna niespodzianka.Pierwsze zwyciestwo w sezonie na wyjezdzie i w dodatku ze sledziami
PAWEL BUZALA TO NASZA DUMA I CHWAłA
4 października 2008, 16:45 / sobota
nieeeee, niedługo wachowicz będzie miał twarz Ibrahimovicia ;)
4 października 2008, 16:46 / sobota
Ja liczylem na remis,ale wierzylem w zwyciestwo!

MY WIERZYMY...
4 października 2008, 16:53 / sobota
Piękny wieczór. Knajpy pełne nie było gdzie palca wcisnąć aby mecz oglądać. Ludzi we Wrzeszczu pełno w barwach. i Po bramce race na Grunwaldzkiej i na Długiej piękne spiewy. Przywitanie piłkarzy też kapitalna sprawa spontan i nagle kilkaset osob na T29.

Jebać kurwy !

TROJMIASTO DO LECHII NALEZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 października 2008, 17:07 / sobota
odnośnik

Pamietacie to? Wczoraj najlepsze akcje po faulach na Rogalu - gol Buzi asysta Rogal
4 października 2008, 17:44 / sobota
Nakręcił ktoś może jakiś filmik z wczorajszego powitania?Jeśli tak prosba o udostępnienie...:)
4 października 2008, 17:50 / sobota
co do filmiku PAWEŁ pamiętaj zawsze sie znajdzie jakiś frajer na trybunach !!
4 października 2008, 18:06 / sobota
Przyznaję że do dwa lata temu jechałem na Buziego, bo wkurzały mnie jego strzały nad cerkiew i zawsze jak się pojawiał na boisku to zakrywałem twarz w dłoniach (ale nie krzyczałem na niego jak to podkreślił w wywiadzie). Człowiek ma prawo do błędów ale oceniam piłkarzy po grze, oni są zawodowcami i okres zgrania z drużyną nie może trwać cały sezon. Na nasze szczęście Buzi nie zraził się dogadywaniem kibiców i ciężką pracą oraz pełnym zaangażowaniem osiągnął wyższy poziom (Benio Haker mówi na to international level :P ) i od razu przekłada się to lepszą grę+ strzelane bramki. Brawo dla Buziego za wytrwałość oby tak dalej!!!
Paweł Buzała to Nasza Duma i Chwała!!!
4 października 2008, 18:41 / sobota
tak gadacie na rogala ale wczoraj na wlasne oczy sie przekonalem ze chlop walczy..... pilkarsko Lechia byla zdecydowanie lepsza, doping sledzi na zenujacym poziomie a transparenty to juz chyba gutowo małe ma lepsze :) powiem wam ze warto bylo zobaczyc mine sledzi po przegranej..... caly stadion wychodzil z opuszczonymi glowami :D
4 października 2008, 18:54 / sobota
Ankieta- ile według Was śledzi wpuścic na rewanż w Gdańsku?

Jestem za tym by jak najwięcej. 1000 conajmniej.
4 października 2008, 19:08 / sobota
Skoro klub początkowo proponował wymiane po tysiaku toteż tyle conajmniej powinnien im przydzielić i to byłoby najlepsze rozwiązanie w całej tej chorej sytuacji. Cała Polska zobaczyłaby kto potrafi zorganizować prawdziwe derby. Śledziom wstyd by było, oj wstyd. Sektor gości mamy spokojnie na 1000 - 1500 osób, wkońcu może to przedłużenie klatki na coś się przyda skoro bufor i tak jest na poł łuku.
4 października 2008, 19:39 / sobota
Wariat - chyba za wiele sie po nich spodziewasz. Glupio im sie zrobi? Jakby im bylo glupio i gdyby, jak twierdza, walczyli o wieksza ilosc biletow dla nas, to chyba dali by tego wyraz i dowow wieszajac jakis trans na meczu na temat liczby biletow dla nas. Wiedzieli, ze nie przyjezdzamy do nich juz rano, jak tylko rozeszlo sie info o 11 osobach na liscie wyjazdowej.
4 października 2008, 19:55 / sobota
Jak strzelić sobie samobuja? Zapytaj Ultras Arka Gdynia :mrgreen:

odnośnik

1.Zrobić ambitny transparent.
2.Wywieść jedną z jego części do góry kołami co zamienia zwrot "Z WIELKICH" na "Z MIETKICH".
3.Obrazić miasto swojej zgody.
4 października 2008, 19:58 / sobota
odnośnik

filmik z powitania pilkarzy
4 października 2008, 19:58 / sobota
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011