Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia-LECHIA Gdansk 3.10.08 godz.20:00

strona 16/18

4 października 2008, 20:00 / sobota
JESTEM ZA TYM BY OGRANICZYN PODLYM SLEDZIA DO MINIMUM ILOSC BILETÓW, nich Ci anty pilkarze smieciarki zobacza jak sie gra bez dopingu swoich kibicow... i przy pełnym stadionie LECHISTÓW....
4 października 2008, 20:17 / sobota
czy na wiosnę nie jest planowany remont klatki?
4 października 2008, 20:19 / sobota
1500-2000 to byłoby coś
4 października 2008, 20:25 / sobota
dac im przynajmniej 1000 biletow, a przed klatka ustawic jakies balony czy inne gowna, zeby nic nie zobaczyli... kasa sie Lechijce przyda, a marczyfredy beda mialy nauczke za zlamanie umowy :)
4 października 2008, 20:33 / sobota
dopiero wracam do siebie po meczu :D

/ to z transparentem świetne ,dorysowywane w paincie kartony rowniez - brawo szparka - zbłaźnili się na całego !!!

TRÓJMIASTO JEST NASZEEEEEEEEE
4 października 2008, 20:49 / sobota
Jest moze wiecej filmikow z powitania pilkarzy?
4 października 2008, 20:50 / sobota
Jesteśmy Lechistami.
Cechuje nas GODNOŚĆ, HONOR, TRADYCJA.

Potrafiliśmy zbojkotować wyjazd (choć serce podpowiadało coś innego).

Dajmy śledziom 1000 biletów, Niech Kurwy Wiom, że hasło "STADIONY DLA KIBICÓW" nie są pustymi słowami w ustach Lechistów.

Władca Północy
4 października 2008, 20:53 / sobota
Amen.
4 października 2008, 21:11 / sobota
Otóż to. Jestem nawet za 1500 bo tyle wejdzie do klatki.
4 października 2008, 21:49 / sobota
Ja tak samo dać na maxa biletów śledzią
4 października 2008, 21:51 / sobota
Dokladnie dac jak najwiecej!! Nie mozemy znizyc sie do ich poziomu i basta!!!

Wladcy Polnocy prawdziwi Wladcy Polnocy :)
4 października 2008, 22:45 / sobota
A najlepsza fryzura jesli jeszcze nie wiecie
KRÓTKO Z PRZODU DŁUGO Z TYŁU

Wachowicz to przykład NRD-owca w dodatku głóchego.
4 października 2008, 22:56 / sobota
a ja jestem przecwiny temu, aby wchodzić z tymi kurwami w jakiekolwiek układy. Im mniej tego ścierwa u nas tym lepiej. Nie musze im niczego udowadniać. Tym bardziej że wciąz pamietam pewien wyjazd do gdyni na PP gdy grali z Wisełką i od dawna nic nie robią aby cokolwiek zmienić.
4 października 2008, 22:58 / sobota
A ja uważam, że chodnik od ul Smoluchowskiego wymaga remontu i dokładanie w tym czasie, kiedy marszczyfredy będą miały do nas przyjechać. Uważam też, że na ten mecz, wojewoda oraz kapitan milicji powinni zmniejszyć pojemność stadionu do 1 000 miejsc (tylko kryta- bo może deszcz padać) i od takiej ilości dać śledziom bilety. Oczywiście w cenie biletu na krytą, który na ten mecz powinien kosztować 250zł. 5% od tej liczby to 50 biletów i tyle te kurwy powinny ich dostać.
4 października 2008, 23:09 / sobota
Kurwa jestem jak kilku kolegow wyzej za tym zeby wpuscic tych pedalow nawet 1000 biletow a jak da rade to nawet wiecej kurwa pieniadze dla klubu jak by nie patrzyc nawet jak odpalimy race to czesc bedzie mogla pujsc na kary wiec nie gadajcie farmazonow i nie napinajcie sie i tak wiadomo do kogo nalezy TROJMIASTO
4 października 2008, 23:18 / sobota
WIADOMO ZE TRÓJMIASTO DO LECHII NALEZY, wiec warto wpuscic max. ilosc "wiesniaków" Niech Wiedzą co to LECHIA !
5 października 2008, 00:18 / niedziela
A ja mimo wszystko chcialbym zobaczyc 1000 albo 2000 smutnych sledzi jak przegrywaja 3:0!! :) I Panowie mimo ze to arka* to Pilka nozna dla kibicow!!! pamietajcie o tym i jeszcze raz prosze nie znizajmy sie do ich poziomu ;)

* Chodzilo o polnord :)
5 października 2008, 02:08 / niedziela
Z FORUM SMIECIARKI:
Mnie najbardziej zdziwiło sprawdzanie dowodów po wejściu na stadion i sprawdzanie czy nie ma ludzi z Gdańska.Arka też w tam ma kibiców przecież sam znam kilku i co nie weszli by!!
I ODPOWIEDZ:
nie płacz. Arkowcy z Gdańska by weszli. Lechiści mogli by mieć gorzej

WSZYSTKO WSKAZUJE,ZE POPROSTU NIKT NIE CHCIAL NAS TAM WIEC SIE PYTAM DLACZEGO MAMY IM ZROBIC PREZENT I WPUSCIC ICH NA DERBY W GDANSKU?? MYSLE,ZE REMONT ULICY SMOLUCHOWSKIEGI I KLATKI WLASNIE W OKRESIE DERB BY NAPRAWDE SIE PRZYDAŁ...
5 października 2008, 02:28 / niedziela
2 dni przed derbami na T29, przyjsc rozwalic chodnik i po klopocie ;)
5 października 2008, 09:26 / niedziela
mózg sobie rozwal.... dać im ten tysiąc , może to da zarządowi śledziów do myślenia jak zobaczą jak można zorganizować trójmiejskie derby...
5 października 2008, 09:51 / niedziela
Piękne zwycięstwo, jeszcze piękniejsze bo pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie i najpiękniejsze bo w derbach z Arką.

Liga jest wyrównana i nie trzeba zagrać wcale rewelacyjnego meczu żeby wygrać na wyjeździe. To, za co piłkarzom należy się wielki szacunek, to niesamowite zacięcie i zaangażowanie, bo sama gra i mecz nie wyglądały zbyt okazale. Lechia gryzła trawę, nie dawała Arce miejsca do grania (wysoki pressing) i całkowicie zneutralizowała grę Arki skrzydłami, Arka była chyba zbyt pewna siebie.

Okazji nie było zbyt wiele i dlatego tym bardziej chwała Buzale, że tak świetnie wykończył swoją akcję, mam nawet wrażenie, że przegrywaliśmy w tym sezonie mecze (np. na Ruchu), które mieliśmy znacznie większą szansę wygrać, niż akurat w ostatni piątek. Niesamowicie szczęśliwa sytuacja z ostatniej minuty doliczonego czasu, gdy Kosznik jakimś cudem zablokował strzał Zakrzewskiego na tyle, że piłka poleciała nad bramką mimo, że wydawało się, że musi wpaść.

Na plus - przede wszystki właśnie Kosznik, podobał mi się Manuszewski chociaż raz mało nie sprowokował karnego, bardzo podobał mi się Rogalski, na swoim dobrym poziomie zagrali Wołąkiewicz, Trałka i Piątek.
Trochę słabiej tym razem Kaczmarek.
Mam problem z wyrobieniem sobie zdania o Kowalczyku, może on powinien grać jako ofensywny pomocnik? Brakuje nam zawodnika, który poruszałby się na boisku tak jak Brożek - cały czas przyklejony do ostatniego obrońcy i nieustanne polowanie na prostopadłe piłki, na trzy okazje dwa razy będzie spalony a raz się uda.

Na minus - stałe fragmenty gry (oprócz strzału Piatka), ilość nieudanych dośrodkowań w odniesieniu do udanych - porażająca.

Mamy dwóch w miarę równorzędnych piłkarzy na takich pozycjach:
- bramka - Bąk i Kapsa, obaj naprawdę nieźli, ale popełniają błędy, Bączkowi jeszcze trochę brakuje pewności (niezłapana "moja" w derbach - zawał);
- lewa obrona - Kosznik (bardzo równa forma) i Mysona (który gra mniej ze względu na świetną dyspozycję Kosznika)
- ofensywny pomocnik - Rybski i Kowalczyk - tak bym ich ustawiał w meczach, w których gramy bardzoej 4-5-1 niż 4-4-2.

8 meczów, 11 punktów po tylko trzech meczach u siebie - jest bardzo dobrze i nie mamy się absolutnie czego wstydzić, derby już wygrane a taka Arka, mimo, że ma jeszcze 2 punkty więcej, grała u siebie aż 5 meczów. Grała też wprawdzie już z Wisłą, Legią i Lechem, ale patrząc na mecze, które Lechia ma już za sobą: nie graliśmy tylko z drużynami zajmującymi ostatnie miejsca w tabeli i samą ścisłą czołówką (Wisła, Legia, Lech), ale z tymi drużynami, które są nad nami zdobywaliśmy punkty (Śląsk, Polonia, Arka). Do końca rundy jesiennej jeszcze sporo spotkań a wliczając PP w październiku czekają nas być może dwukrotne starcia z Jagiellonią i Legią.
5 października 2008, 10:28 / niedziela
^^ I to niemal w systemie "mecz i rewanż", tylko że na przemian Puchar-Liga więc będzie ciekawie...
7.10. (d) Jaga - PP
25.10. (w) Jaga - Liga
29.10. (d) Legia - PP (ale oczywiście nie zapeszajmy do wtorku)
30./31.10. (w) Legia - Liga
5 października 2008, 10:32 / niedziela
z szparki się robi druga sracovia anty anty anty odnośnik hahahaha
5 października 2008, 10:38 / niedziela
U.S- "Nie musze im niczego udowadniać".

To nie udowadnianie tylko WYCHOWYWANIE.

Przyznanie małej ilości biletów jest zejściem do ich poziomu. Po latach tylko wtajemniczeni będą pamiętać przyczyny, że śledzie się nas bały. Za fakty będą mówić głównie cyfry. Różnica między 300 a 1500 jest miażdząca. Czyż nie historia jest (była w okresie 6 ligi) naszym atutem?

Jest jeszcze inny aspekt- może być tak, że szparka nie będzie w stanie wykupić pełnej puli biletów. To by dopiero była wtopa :))
5 października 2008, 10:42 / niedziela
Buhahahaha Byc23k - to zdjęcie nadaje się do tematu Usmiechnij się - co za pajace. Anty... - buhahaha
5 października 2008, 10:44 / niedziela
Gol Buziego odnośnik
Przyjemnego oglądania !!!
5 października 2008, 11:32 / niedziela
odnośnik

szaliki z allegro
5 października 2008, 11:49 / niedziela
z tym przyznaniem maksymalnie dużej ilości wejściówek śledziom bym nie przesadzał.

Z jednej strony faktycznie pokazałoby inną jakość Lechii i o meczu świadczy nie tylko poziom sportowy ale również wielkość publiki, ale:

- czy większa ilość śledzi nie ograniczy ilość biletów dla nas.
- dziwne by było 8000 Lechistów i np. 1500 śledzi
- w dyplomacji stosuje się zawsze zasadę retorsji jak inne państwo, nawet słusznie, usunie dyplomatę, nakazuje się wyjazd takiej samej ilości dyplomatów innego państwa

wyjściem z sytuacji byłoby ich wpuścić możliwie dużo i postawić przed sektorem śledzi balony :))
5 października 2008, 11:54 / niedziela
80% tych szalików taka czyściutka wyglądają jak nowe:)

Widać bardzo dbali o barwy wroga:)
5 października 2008, 11:57 / niedziela
Pewnie dorysowali w Paincie...
5 października 2008, 12:08 / niedziela
a ja tak się pozwolę włączyć do dyskusji odnośnie ilości biletów dla sympatyków pewnej kurewskiej drużyny

z początku stwierdziłem, że nie należy się skurwielom nawet pół pierdolonego kuponika kontrolnego odcinanego przy 'bramofurtach' (hyhyhy)
otóż tak sobie przemyślałem sprawę, i w zasadzie...
1. kiedyś przecież na dworach królewskich zapraszano wszelkich błaznów i pajacy by zrobili z siebie debili ku uciesze dworzan - ba, nawet im płacono - a 1000 klaunów zamkniętych w jednej klatce to dopiero musi być rozrywka! i w dodatku to oni płacą byśmy ich 'pooglądali', no poprostu grzechem byłoby nie skorzystać
2. ponadto postawcie się w sytuacji takiego śledzia - siedzi na zabistej dechami wiosze, gdzie psy dupami szczekają, a tu nagle pojawia się szansa, że może przyjechać, zobaczyć wielkie, Wolne Miasto i jego elitę (czyt. nas), a tą wyprawę zapewne będzie wnukom opowiadał... czyż to nie porusza waszych serc?
pozatym, jak to Wisła raz na pewnym transparencie ujęła - "Derby bez pasiastych dam? Takie derby w dupie mam!" (chociaż... jakby nie dostali biletów nie zmartwiłbym się ani trochę)
także mogą dostać jak dla mnie dostać i 1001 biletów, ale...
nie może być tak, że Najwspanialszy Klub na Świecie ma na tym kasę z tytułu choćby zabezpieczenia meczu, etc.
pozatym to powinien być dla nich kurwa ZASZCZYT, że mogą postawić swoje nędzne i niegodne stopy w brudnych buciorach w naszym cudownym i najświętszym Wolnym Mieście, a co dopiero w naszej świątyni, i że mogą zobaczyć NAS - szlachtę i panów!
dlategoteż nie mam nic przeciwko, jeśli ceny tych biletów będą równe, bądź tylko nieco niższe od tych na krytej /no bo przecież z klubem piłkarskim jest jak z mężczyzną - musi zarabiać... ale w godny sporób, bez Solorzy i innych cudotfurców/
a ilu z nich będzie stać na taką przyjemność to mnie już najzupełniej w świecie gówno obchodzi

toteż pozwolę sobie zakończyć przewrotnym, optymistycznym akcentem:
NIECH ŻYJE ARKA - BĘDZIE CO JEBAĆ
PODARUJMY ŚLEDZIOM SŁOŃCE
5 października 2008, 12:16 / niedziela
odnośnik

pamiętacie, co śpiewały śledzie na derbach na T29 rok temu? Przypomnę: "co wy śpiewacie, jak wy światełek nie macie"
hehe
5 października 2008, 12:18 / niedziela
a, i jeszcze:

- odnośnie pomysłu 'z balonami' - zajebisty koncept!
- odnośnie 'szalików z alegro' - widać bardziej dbają o nasze barwy niż swoje własne brudasy jedne :)))
- przykład 'złego proroka': odnośnik
5 października 2008, 13:48 / niedziela
Z jakiej racji,klub powinien przyznac im wiecej biletow?W imie czego?Pokazac ze jestesmy inni,lepsi.Juz sam fakt tego ze jestesmy Lechistami,mowi sam za siebie,n
ie musimy im niczego udowadniac,pokazalismy im wiele razy,ze Lechia to calkiem inna bajka.Bez tych melepet , mecz bialo-zielonych ,mogloby ogladac 15 tysiecy ludzi,wole jednego piknika niz kurwa caly tabun sledzi.Oni nie zasluguja na to by(szczegolnie po tych wszystkich ich"akcjach",utrudnieniach,sciemnianiach) wogule myslec o wyjezdzie do Gdanska.My moglismy pojechac,nie zrobilismy tego(brawo Lwy),a ich za to cale kurestwo powinnismy postawic przed faktem dokonanym.Dopuki nie zmadrzeja do Gdanska wjazdu nie ma.
5 października 2008, 13:49 / niedziela
Mnie nachodza dwa odczucia,zwiazane z biletami dla .......no wlasnie,dla kogo ?!
Tych,co mienia sie kibicami Arki-nie ma na Olimpijskiej,oni sie odcinaja od takiego klubu-mam wielu znajomych-prawdziwych sledzi :-)
Natomiast ci,ktorzy chodza na ten polnord,absolutnie nie zasluguja na to,zeby wejsc na jakikolwiek stadion w Polsce !
Z drugiej strony,chcialbym zobaczyc miny upokorzonych Wladcow pol nocy,a moze i calej nocy :-)
Wiem,ze nie od nas zalezy,ile zarzad przyzna temu stworowi biletow,ale ostatecznie widzial bym ich w 1500 tepych glow.
5 października 2008, 13:51 / niedziela
5 października 2008, 13:51 / niedziela
Lechia to jest potęga Lechia najlepsza jest arka tania kurwa świnia zdechła w swoim chlewiku ten dzień jest świętem pozdrowienia z Lęborka od starego Lechisty
5 października 2008, 14:03 / niedziela
Biletów powinni dostać 300 tyle co nam dali i otworzyć buforowy dla naszych
5 października 2008, 15:17 / niedziela
5 października 2008, 15:17 / niedziela
powinni dostać te 300 biletów i byc wpuszczeni na prostą :p
5 października 2008, 16:11 / niedziela
dany70:
"Z jakiej racji,klub powinien przyznac im wiecej biletow?W imie czego?"

W imię zasad skur...... ;) A na poważnie, to w imię tego, żeby poraz kolejny pokazać, że Lechia to klub, który ma klasę, nierobi z gęby dupy, że w pięknym Wolnym Mieście potrafimy zorganizować też piękne derby. Nich cała Polska zobaczy kontrast jaki jest między nami, a bezdomnymi bez stadionu, honoru, ambicji, a ostatnio nawet bez... świateł.

Zasada "oko za oko" w tym przypadku da tylko tyle, że za rok potar będzie na derbach malował krawężniki i w kółko to samo. A tak, niech presja rośnie.
5 października 2008, 16:40 / niedziela
potar to taka kurwa,że i tak się niczego nie nauczy,a jaka z niego kurwa to wystarczy zapytać kogoś z ŁKSu jaka to była chujoza jak był jeszcze żydem.
Nie wpuszczać tych kurew w ogole i dać wiekszej liczbie kibiców Lechii obejrzenia derbów a nie śledziom. Pokazać Polsce? jak poł Polski to ich zgody i chuj w to wbijają raczej. Ich pedalskie zachowanie (magazyn) też się jakoś nie odbiło wielkim echem np u "arbitra sceny" lecha. Zeby jeszcze coś sie kibice arki starali z wpuszczeniem Lechii na derby. A ta walka ich różowego stowarzyszenia tez wątpliwa skoro kibice nie potrafią się dogadać z kibicem (jakby nie było potarem). Otworzyć bufory i dać Lechistom obejrzeć derby a nie tym kurwom.
Ja to tak widze :)
5 października 2008, 16:47 / niedziela
Żółwias23-daj to na jakis inny serwer bo ten link mi nie trybi!
5 października 2008, 17:28 / niedziela
Potar jest juz na wylocie jego godziny sa policzone.Długo to trwało ale nawet głupie sledzie poznały sie na żydzie
5 października 2008, 17:56 / niedziela
To był piękny weekend.
Ostatni bez "obrączki", ale piękny :-).
Chce się żyć.
Dziękuję Lechijko !!!

PS. Verde, żyjesz ?! :-))))))))))
5 października 2008, 18:33 / niedziela
odnośnik
Tu jest link do stronej z której pobrałem mecz, samo spotkanie jest w b.dobrej jakości i na 100% działa:).
5 października 2008, 18:40 / niedziela
trwający mecz w Poznaniu niech uświadomi śledziom że kibice to znaczna część widowiska

swego czasu ze względu na policję w Poznaniu klub wydał zakaz dla przyjazdu kibiców Legii. Kibice Lecha wpuścili Legionistów na swoje sektory.
5 października 2008, 19:51 / niedziela
Oczywiście są argumenty za tym by wiosną śledzi na derby wpuścić. z drugiej strony obawiam się że są to tak tępe i ograniczone matoły że są w stanie równocześnie uważać że3-X zachowali się w porządku i nic się nie stało a wpuszczenie ich wiosną w znaczącej liczbie zinterpretują jako przejaw słabości, ich święte prawo albo kij wie co. Jeszcze usłyszymy legendy o tym że Lechia się śledzi boi lub że wpuszczeniu ich to przejaw należnego im szacunku...
5 października 2008, 20:16 / niedziela
Wiele osób narzeka, że klimat derbów minął bezpowrotnie. Mi akurat to powiewa, ale możemy zafundowac sobie derby na T29 wpuszczając, jak ktoś wyżej napisał pokemonów z północy by stworzyli nam, panom, rozrywkę ;)) Takie swoiste zoo na T29 :) I nie chodzi tu o udowadnianie śledziom czegokolwiek.

Duża ilośc śledzi wcale nie wpłynie na komfort oglądania derbów prze Biało-zielonych gdyż pojemnośc klatki i buforowego są zawsze takie same. Chyba, że...w ogóle nie wpuścimy gosci. To jest jeszcze lepsze rozwiązanie bo cały stadion będzie nasz :))

Wniosek: albo ich wpuścic w dużej ilości albo w ogóle.
5 października 2008, 20:18 / niedziela
Dokladnie tak jak napisal General,oni zinterpretuja to po swojemu.Tak jak bedzie im wygodnie,ze sie boimy albo huj wie czemu.Przeciez oni maja wszystko naj,naj.Kibice sa naj,fora internetowe sa naj,oprawy.....kurwa wszystko jest naj,a my mamy kompleksy.Buta,pycha,megalomanizm,wsztstko to mozecie znalezc w sledziu.A nigdy,ale to przenigdy zaden z nich nie spojrzy prawdzie w oczy,i nawet nie pomysli o tym,ze twor ktorego sa kibicami,jest NAJWIEKSZYM ZLEM JAKIE PRZYTRAFILO SIE POLSKIEJ PILCE,i wlasnie dlatego nie powinno byc ich u nas.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.279