Gdańsk: poniedziałek, 18 lutego 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia-LECHIA Gdansk 3.10.08 godz.20:00

strona 17/18

5 października 2008, 20:22 / niedziela
Do tego wszystkiego arki nie powinno być w ekstraklasie wiec ich kibiców tez nie powinno byc w tym sezonie na T29 :) jak juz psim swedem się znaleźli to niech przyjedzie tylko drużyna,a dać możliwość obejrzenia meczu wiekszej ilości Lechistów.
Tak bedzie długi czas.. oni wiecznie "coś" a Lechia charakterna bedzie iść na ustępstwa bo piłka nozna dla kibiców. U nich jakoś sie specjalnie tym hasłem nikt nie jara.
5 października 2008, 20:32 / niedziela
Jak naplujesz swini w gebe to powie, ze deszcz pada.

Tak samo oni odbiora prezent w postaci biletow na derby w Gdansku.
Duza ilosc biletow przyznana bezdobnym nie odniesie zamierzonego skutku, ani nie zbojkotuja meczu u nas, a przyjada w duzej liczbie i po meczu beda sie spinac, ze zrobili najazd na Traugutta. Ich dzialaczom zupelnie nie da to do myslenia, bo te dziwki nie mysla. Juz dawno temu Blazej (Jenek) mowil, ze wszystkie nastepne rozmowy z nimi beda u notariusza, nie wiem czemu nie wprowadzili tego w zycie. Wielu z tu piszacych proponuje postapic wobec nich honorowo i pokazac, kto ma klase i dac im biletow na maksa. Zapomnieliscie niestety chyba, ze oni z honorem nie maja nic w spolnego, a ich szczyt mozliwosci to ustawka z klodkami.

Zero tolerancji dla skurwysynstwa, nawet transu nie wywiesili, ze nie zgadzaja sie z decyzja w sprawie biletow dla nas na derby w gdyni, a Wy chceci im dac sile, zeby w 1500 gardel wspierali prostytutke wachowiczowa jak bedziemy jej wade sluchu naprawiac.
5 października 2008, 20:33 / niedziela
Podzielam obawy Generala.Ba nawet jestem pewien ze ten wielkoduszny gest tak
własnie zinterpretuja.Potem puszczą foty w poincie,że bylo ich kilka tysiecy:-)
Tak jak napisal Czarny68 prawdziwych śledzi jest juz malo bo tez znam kilku.
To co jest teraz to chołota bez zasad i honoru.Derby to moze sa ale tylko juz na boisku.Szkoda biletow lepiej niech ludzie z Gdańska czy FC Lechii dostana wszystkie bilety.Kurwie pluniesz w twarz to powie że deszcz pada.
Taka moja osobista opinia.
5 października 2008, 20:36 / niedziela
Element Anty;-)....
5 października 2008, 20:41 / niedziela
d.g. - szkoda slow ... szacuneczek.
5 października 2008, 20:59 / niedziela
Derby bez kibiców gości to nie derby. My powinniśmy dotrzymać słowa i dać im conajmniej te umówione 600. Chociaż ja jestem za tym aby dać im 1000. Nie sądzę aby nasza klatka była w stanie więcej pomieścić. Nie zniżajmy się do ich poziomu, bo to będzie trwało bez końca. Pokażmy całej Polsce że derby Trójmiasta to wciąż jedne z najważniejszych derbów w kraju.
5 października 2008, 21:05 / niedziela
Niech śledzie przyjadą do nas na wiosnę, nawet w 2 tysiące albo więcej. I nie dla tego, żeby udowadniać komuś że jesteśmy honorowi itp. itd. bo nie musimy nikomu nic udowadnić. Zapytam was - czym różnią się prawdziwe derby od tego co było w piątek? No właśnie. Wszyscy na tym straciliśmy, i my i śledzie. Oczywiście popieram piątkowy bojkot bo 300 biletów to kpina. Gardzimy nimi, plujemy na nich, kojażą nam się z najgorszymi cechami - brak honoru, kradzież, kłamstwo. Mimo to ja chce żeby te kurwy były na meczu w dużej liczbie bo taka jest idea derby. Chce bardzo gorącej atmosfery na trybunach, ulicach i dworcach bo o to w tym chodzi. Awanturaaaa!!
5 października 2008, 21:11 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 października 2008, 21:26 / niedziela
Lee ok zgadza sie.Ja tez tesknie za ta atmosferą derbowego spotkania.
Tylko gdzie Ty widzisz godnego przeciwnika do derby?Kibice gości?
Ich sie powinno, traktować jak tredowatych i nie powinni być wpuszczani na żaden stadion w Polsce.Po ustawce z kłodkami przekroczyli pewna bariere.
Ja pamietam derby z konca lat 70 i 80-tych.Wtedy nienawiśc była jeszcze większa
ale jakis szacunek czy zasady obowiazywaly.Oni juz nie maja żadnych.
I na koniec wpusciłbys swiadomie do swojego domu kurwe i zlodzieja?
Ich stopy niegodne deptać świeta ziemię przy Traugutta.
5 października 2008, 21:27 / niedziela
Lee tyle,że już na derby nie ma wyjazdów w tysiącach i jazda skm więc i tak nie bedziesz miał tych gorących dworców i ulic. Wpuszczając ich (jeszcze w niewidomo w jak dużej liczbie) da się im mobilizacje do... dalszczego nic nie robienia. Bo przecież po co starać się o dobre derby na Bałtyku skoro i tak Lechia wpusci naszych w 1500. Gdyby to był pierwszy taki numer arki,ale to jest któryś z koleji. I albo śledzie mają w to wyjebane i nic nie chcą zmienić,albo ich zarząd ma w nich wyjebane- tyle,że w sumie co to powinno Lechie obchodzić. Śledzie jakoś zamanisfestowali na derbach swoje niezadowlenie z braku Lechii w klatce? Wiec jaki jest sens ograniczać pojemność dla swoich tylko po to,żeby w klatce pojawiło się ileś tam arki.. 600 np. Nie wpuszczać tylko dlatego,ze nie przejawiają checi na zamiane klimatu na derbach w Gdyni.
5 października 2008, 21:34 / niedziela
Nie dawac chujom zlamanego biletu !!! Niech Wachowicze i inne smiecie wiedza jak sie gra derby bez dopingu wlasnych kibicow. Poza tym tak jak ktos juz pisal, te bydlo i tak nie doceni gestu z naszej strony, wiec po co sie starac. Podobne gesty naleza sie kibicom druzyn ktorych kibice maja choc ksztyne honoru, a smierdziele z polnordu nie maja go za grosz. Tak wiec postuluje, aby nie dawac im zadnych wejsciowek na derby przy Traugutta, niech kurwy wiom !
5 października 2008, 21:47 / niedziela
każdy ma trochę racji - najgorsze jest to, że MY nie możemy nic zmienic i ostateczna decyzja należy do Naszego zarządu i działaczy...
5 października 2008, 21:50 / niedziela
Ja uważam tak: umowa byłą na 600, to trzeba umowy dotrzymać i dać 600. Lechista umów dotrzymuje w przeciwieństwie do śledzia bez honoru. I nie chodzi o udowadnianie czegokolwiek śledziom, nawet nie o pokazywanie czegokolwiek reszcie Polski, tylko dla samych siebie dla własnych zasad dać im te umiówione 600.
Z resztą pojemność na podwyzszonym ryzyku na Traugutta wynosi obecnie ile - 8700? To obligatoryjne 5 % - 435 dla gości. A jak miejmy nadzieję uda się w przyszłym roku podnieść pojemnosć do 10 tys. wtedy trzeba bedzie tak czy inaczej oddać 500. Do 600 już niedaleko.
5 października 2008, 22:00 / niedziela
d.g, fan-Lechii, ultima thule rozumie was i szanuje wasze zdanie. Mimo to zostaje przy swoim. Chcecie karać kurwy niewpuszczaniem, to ma być wychowacze? Przynieść jakiś skutek? Czy to ma być poprostu - jak Kuba Bogu tak Bóg kubie? Sami dobrze wiecie jakie to znich fałszywe kurwy, wszyscy to wiedzą. Co się zmieni jak ich niewpuścimy? Przestaną być kurwami? Nie! Niech przyjadą tu i będziemy ich ganić jak dawniej. Ja mam wyjebane że te pizdy nie są w stanie dać nam tego 1000 biletów (bo to już coś). To oni mają problem, to oni mają padeke na stadionie a my możemy miec derby.
5 października 2008, 22:04 / niedziela
Umowa była po 1 000. Potem śledzie zmniejszyły liczbę do 600. Na trzy dni przed derbami, okazało się że nagle remontują chodnik i dadzą nam 300 biletów.

Nie chce mi się wierzyć, żeby wczoraj na stadionie Bałtyku było tylko 6000 widzów. śledzie, po raz kolejny złamały prawo, posługując się kłamstwem.

Marzy mi się, aby ktoś w końcu wytoczył im proces, za podobne procedery.

Co do ilości biletów dla nich, dałbym im 300, a sektor zastawiłbym balonami z reklamami. Niech kurwy mają to, co zrobili nam. Widać, że razem z zaoraniem górki, zaorali też kibiców. To co tam teraz chodzi na mecze, to zwykłe popcornowe ścierwo.
5 października 2008, 22:09 / niedziela
A ja jestem za tym aby dac im 1000 biletów, dlaczego mamy byc tacy sami jak oni. Nie po to był bojkot aby odpowiadać tym samym. Pokażmy jak powinny wyglądać derby trójmiasta w Gdańsku. Piłka nożna dla kibiców.
5 października 2008, 22:12 / niedziela
5 października 2008, 22:18 / niedziela
kornik 28 był jednak na meczu odnośnik
5 października 2008, 22:28 / niedziela
Tylko, że danie im 300 biletów niweczy gest Lwów o zbojkotowaniu derbów, a jak rozumiem, ta decyzja była bardzo trudna i pewnie miała sporo przeciwników(?), bo jak to jest, że kibice Lechii protestują przeciwko przyznaniu tak małej (mniejszej niż się umawiano) liczby biletów a potem Lechia Arce robi dokładnie to samo. No i nie rozwiązuje problemu np. na nastepny sezon, bo może się zrobić błędne koło (wzajemny bojkoy) - sytuacja byłaby patowa, a dla klubów i np. policju derby bez kibiców gości to ... znacznie mniej problemów, a przecież nie o to tu chodzi.

"PS" napisał w sobotę po derbach, że Potargowicza zwolniono w piatek.
5 października 2008, 22:30 / niedziela
A ja jestem za tym, żeby ten mecz odwołać. Jeden wygraliśmy więc po co nam drugi? Na chuj nam oglądanie śledziowych popcornów? Ja bym chciał śledzia zobaczyć to bym się kutrem przepłyną !!!

A tak na poważnie to jak dać im 1500 biletów - to tylu kibiców nie znajdą, jak 600 to będą się bali, a jak damy im 300 to zbojkotują. W końcu muszą coś robić, a swoich pomysłów to nie mają za wiele :)

Biało-zielone pozdrowienia dla PRAWDZIWYCH WŁADCÓW PÓŁNOCY!
5 października 2008, 22:31 / niedziela
za rok nie będzie derbów, śledzie spadną
5 października 2008, 22:59 / niedziela
A może Stowarzyszenie LP zajmie jakieś oficjalne stanowisko w sprawie biletów, będzie prościej.
5 października 2008, 23:07 / niedziela
Panowie, mam na studiach o ironio przy Traugutta dużo śledzi i uwierzcie mi, jest im wstyd, że odwalili taką lipę z biletami. Dlatego niema sensu zmniejszać puli dla nich, w końcu nie możemy zachować się małostkowo i zagrać ząb za ząb. Ich dużo bardziej zaboli jak dostaną dużo biletów. Poza tym umów należy dotrzymywać. min. 600 musimy dać.
Z Biało-Zielonymi pozdrowieniami!!!
5 października 2008, 23:10 / niedziela
Chłopie, lepiej zmień studia - co to za koledzy, tfu!!! A co to w ogóle za studia? Mógłbyś podac plan zajęć? Podejrzewam że sa tacy którzy chętnie zintegrują się ze studencka bracią
5 października 2008, 23:17 / niedziela
powinni to zarządzanie i ekonomię studiować na wyższej szkole międzynarodowych stosunków gospodarczych i politycznuch imienia bogusława bagsika a nie na polibudzie :)
5 października 2008, 23:49 / niedziela
Niewpuszczenie ich nic nie zmieni. Dalej będzie to samo remonty, ograniczenia. Macie niektórzy dziwne podejście. Te derby to już przeszłość, trzeba się teraz zastanowić co dalej. Był bojkot, koszulki TRZYSTU, sprawa odbiła się jakimś tam echem i teraz co? Mamy zrobic to samo? Jaki to ma sens? Chyba to o co walczymy to prawdziwe derby i żeby nie było więcej takich sytuacji w śledziowie, jakie oni odpierdalają. Śledzie po raz kolejny zachowali się jak zera, ale my się tak nie zachowujmy. To co oni sobie tam pomyślą to mnie jebie, dla każdego postronnego obserwatora odbiór sytuacji gdy wpuszczamy ich w dużej liczbie może być tylko jeden. Czyli, że Lechia pokazała klasę. I ja nie jestem za tym dlatego, że mam ochotę ich oglądać tylko dlatego, żeby presja na nich była coraz większa. Jak media zauważą, że można i że pedały z gdynii zachowuja się nie wporządku, to powinny same zacząc naciskać na potargowiczów. Wierzę, że jeszcze sie doczekam prawdziwych derbów jak w 97. Przynamniej na stadionie.
6 października 2008, 00:11 / poniedziałek
... oj glowa boli, kac niemilosierny, mimo potwornego cierpienia od piatku, dziekuje Lechijko ;)

opijanie trwa!
6 października 2008, 00:32 / poniedziałek
Piekne zwyciestwo.Ambicja i walka Lechistow wystarczyla na te pseudogwiazdy arki.

Wpuscic sledzi na rewanz w jak najwiekszej liczbie PILKA NOZNA DLA KIBICOW
6 października 2008, 00:40 / poniedziałek
6 października 2008, 02:24 / poniedziałek
Wpuścic sledzi.To ze oni sa obsrani przed Lechią od dawna nie znaczy ze musimy robic to samo.Pokazmy błaznom jak moga wygladac derby,moze da to im cos do myslenia
6 października 2008, 09:06 / poniedziałek
W końcu człowiek dochodzi po tym upojnym weekendzie:)))
Normalnie orgazm!!! Buzz Super Fuzz:)

Powiem szczerze że nie byłem w 100% przekonany co do słuszności decyzji o bojkocie, żeby zostawiać naszych sam na sam z tym bydłem,ale jak tylko zobaczyłem czarne koszulki TRZYSTU to natychmiast mi się zmieniło, szacuneczek dla całego teamu za ten jakże budujący gest!

Powitanie na T29 wspaniałe i wzruszające, oby jak najwięcej takich chwil!!! Kto nie był niech żałuje!!! Szanujcie nas nie tylko jak wygrywamy podkreślił Buzi.

Kibice drukarki na swoim normalnym poziomie,nie zaskoczyli, w swoim stylu pastwili się nad pustym sektorem gości, a odwrotnie wywieszony trans i w związku z tym hasło Trzy kurewki miętkich miast (czyli sracovia też jest miętka:) rozbawia kibiców z całej Polski jako tzw samobój;)))

Tylko ten kto pracuje w Gdyni lub tam mieszka, wie jaki to bezcenny widok zmarnowane mordy śledzi w skmce czy na przystankach:))) i nie kupisz tego żadną kartą mastercard, to ci może dać tylko Lechia!!!

Aejaejao!!!
6 października 2008, 10:11 / poniedziałek
Moje zdanie co do biletów jest takie - po pierwsze, honorowo będzie dac szprotom tyle biletów ile było umówione, nie ważne czy będa umieli to uszanowac czy nie; po drugie, co to za derby bez kibiców gości (mieliśmy okazje zobaczyc takowe w piątek i niech mi ktos powie, że to miało jakiś klimat); po trzecie, jakkolwiek by to nie zabrzmiało, nie kibiców wina, że zarząd arki jest jaki jest i opodejmuje takie decyzje, a nie inne.
Ale jak nas coś jeszcze po drodze zirytuje, to my też mamy chodnik;)
6 października 2008, 10:12 / poniedziałek
odnośnik

Aejaejao!!!
6 października 2008, 10:15 / poniedziałek
Jakie bilety ??? Dla kogo, ja się pytam ???! Przecież Arki już dawno nie ma, a ten twór (Prokom?, Polnord?), który ponoć przejął ich tradycje (?) to zwykłe "parówki" z kibicowaniem mające nie wiele wspólnego !!! Element Anty dokładnie opisał cała sytuacje. Zero, transparentu, zero jakiejś przyspiewki, zero jakiejkolwiek inicjatywy potępiającej zachowanie zarządu, bo nie daj Bóg jeszcze by "Pan Rysio" usłyszał ćśśśiiiiiii.......lepiej w "Rybe" rzucić jabłkiem
Zero tolerancji dla klubiku, który dzisiejsze "sukcesy sportowe" osiągnał dzięki korupcji, oszustwie, złodziejstwu, gdzie słowa honor, tradycja, uczciwość nie znaczą nic. Jednym zdaniem: " WYKOPMY POLNORD ZE STADIONÓW"
6 października 2008, 10:50 / poniedziałek
jacaraca
6 października 2008, 10:12 / poniedziałek
odnośnik

Aejaejao!!!

AHAHAHAHHAHAH właśnie na to info czekałem, ile zabulą AHAHAHAHHAHAHAHA

Jak już wcześniej pisałem, brawa za to, że praktycznie LP do ostatniej chwili wstrzymały się z wydaniem komunikatu, dzięki temu koszty dla śledzi i szczurka wzrosły :D.
6 października 2008, 10:57 / poniedziałek
Za te pieniądze pomorscy policjanci mogliby:
- kupić trzy dobre, nowe radiowozy
- nabyć jedno superszybkie auto z wideoradarem do patrolowania pomorskich dróg
- wyremontować niemal wszystkie posiadane przez siebie polonezy
- przeznaczyć je na 65 nagród [po 2 tys. złotych każda - dop. red.] dla wyróżniających się funkcjonariuszy

Dzięki nam jeden "ubek" na ulicach mniej :-) Dzięki nam, 65 wkurwionych brakiem premii psów :-)

Bezcenne :-)
6 października 2008, 11:56 / poniedziałek
takie rzeczy tylko w gdyni:P a może klub zapomniał poinformowac tzw. władze, że kibiców z Gdańska nie bedzie;P
6 października 2008, 14:14 / poniedziałek
6 października 2008, 15:27 / poniedziałek
z tylu stal chlopak podajacy pilki z szalikiem ARKA & KSZO :) smiesznie to wyglada na zdjeciu.
TAG. POZDRO DLA NORMALNYCH..
6 października 2008, 15:48 / poniedziałek
a ja pozdrawiam nienormalnych...
co najmniej 600 biletów dla pozostałości po dawnej arce, jak nie więcej!
6 października 2008, 15:55 / poniedziałek
No Stress-przestan sie tak napinac,bo dlugo nie pociagniesz i wykitujesz na zawal !
Sledz dodal komentarz i nie ublizyl,a Tobie zaraz sie cisnienie podnosi-troche luzu kolego :-)
6 października 2008, 15:56 / poniedziałek
Najbezpieczniejszy stadion kolejki: obiekt arki Gdynia
Derby Trójmiasta były jednym z największych wydarzeń ósmej serii spotkań. Szkoda tylko, że na stadionie arki zabrakło kibiców Lechii, którzy uznali, że pula 300 biletów jest niewystarczająca i postanowili w ogóle nie przyjeżdżać na mecz. Tymczasem zawody ochraniało aż 1000 policjantów, którzy byli wspierani przez Morski Oddział Straży Granicznej, a nawet grupę antyterrorystów. Sprawiło to, że w piątkowy wieczór stadion arki Gdynia z pewnością był jednym z najbezpieczniejszych miejsc na Pomorzu.

Najciemniejszy stadion kolejki: ponownie obiekt Arki
Stadion arki był bezpieczny, ale zarazem nienajlepiej oświetlony. W trakcie pierwszej połowy meczu z Lechią gasły jupitery, utrudniając piłkarzom grę, a kibicom oglądanie spotkania. Być może organizatorzy mieli w pamięci wydarzenia z meczu Polski z Kazachstanem i postanowili zgasić światło, licząc na przebudzenie gospodarzy, którym wyraźnie nie szło. Kto wie, gdyby w zespole arki występował Euzebiusz Smolarek, może po włączeniu jupiterów oglądalibyśmy hat-tricka w derbach Trójmiasta. Ebiego jednak zabrakło, co sprawiło, że gdyńska szparka została lekko podtopiona.

odnośnik
6 października 2008, 16:01 / poniedziałek
heh czy najbezpieczniejszy?? tu bym polemizowal... na wlasne oczy widzialem jak dzieciaki przeskakuja przez plot i pilki kradna.... w 2 polowie jakis gosc przeskoczyl przez plot przeszedl 100 metrow, wskoczyl na plot i juz zmienil sektor z torow na zegar :D a ochrona nic... lepsza organizacja jest na 4 lidze :)
6 października 2008, 16:05 / poniedziałek
Czarny - ten sam śledź, który parę stron temu Nam ubliżał... ale ok Przepraszam
6 października 2008, 16:15 / poniedziałek
Icemar-z tego,co wiem,to dyspense co do bojkotu,to dostal tylko maly Dawidek,(ktorego pozdrawiam),a ty raczysz nas opowiescia tego,co zobaczyles w realu.
No chyba,ze jestes kolo od zadan specjalnych-to co innego.

No Stress-spoko,nie musisz przepraszac,bo nic sie nie stalo wielkiego,ale na przyszlosc radzil bym troszke chlodniejszego podejscia do tych spraw.
6 października 2008, 16:27 / poniedziałek
Czarny ja akurat nie bylem tam na trybunach tylko na murawie..... i bylo nas tam przynajmniej paru ktorzy sa za Lechia a byli po to zeby reszta mogla ogladac zdjecia z tego meczu
6 października 2008, 16:41 / poniedziałek
Wiem,dlatego napisalem-chyba,ze byles od zadan specjalnych-a na uwadze mialem to,ze zaraz moglo by sie zlalezc stado sledzi,ktorzy by wytykali nam watpliwa solidarnosc kibicowska.
6 października 2008, 16:44 / poniedziałek
no to sobie wyjasnilismy ;)
w Gdansku nie do pomyslenia by dzieciak 10 lat kradl pilki.... patologia jak nic ;)
6 października 2008, 18:16 / poniedziałek
Dla mnie, cała dyskusja o ilości przyznanych biletów, to takie "pierdolenie o szopenie". 600 i koniec tematu.
6 października 2008, 19:05 / poniedziałek
Trampi, a ty już wyszedłeś na jutrzejszy mecz?? Troszkę kilometrów masz przed sobą :-) Dobrze że pogoda dopisuje, bo nie będziesz maszerował w deszczu :-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.282