Gdańsk: sobota, 16 lutego 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia-LECHIA Gdansk 3.10.08 godz.20:00

strona 18/18

6 października 2008, 20:22 / poniedziałek
Trasa musi być pełna, a i meczu chciałbym być. Z tego powodu, realizacja przeniesiona na mecz z Górnikiem.
6 października 2008, 20:44 / poniedziałek
Jeśli pozwolicie wrócę do tematu.
Zwróciliście uwagę kto podawał Buziemu przed strzeleniem bramki zaliczając asystę :)
No i jeszcze jedno. Zastanawiam się co by było gdyby to na Lechii zgasło światło albo zadymiono płytę?
Znając mentalność śledzi demonstracyjnie zeszliby z boiska domagając sie walkowera, tymczasem Piątek bodajże dwa razy był pytany o możliwość kontynuacji gry i dwa razy był na tak i całe sczęście zresztą
6 października 2008, 21:06 / poniedziałek
Bo Lechia ma klasę.
6 października 2008, 21:49 / poniedziałek
co najmniej 600 biletów dla polnordu (w końcu to polnord nie arka) gotowi jeszcze pomyśleć, ze się ich boimy, albo co. No i derby to derby, więc i śledzi brak jako tzw dodatek etniczny trochę by kół w oczy:D
6 października 2008, 23:03 / poniedziałek
Zeto: szacunek, ale uważam że umowę powinniśmy dotrzymać. Dla zasady.
6 października 2008, 23:59 / poniedziałek
umowa obowiazuje , kiedy wywiazuja sie z niej 2 strony , w tym momencie jedna ze stron , wiadoma jaka nie wywiazala sie , wiec umowa traci waznosc ...takie moje skromne zdanie , powiem wiecej jebac ich , jak mozna sie nimi przejmowac jak poprostu ich nie ma
7 października 2008, 00:30 / wtorek
xavier, moim zdaniem to jabol żurawia a nie super asysta. Pocieszające jest to, ze żuraw zawali jeszcze nie jedną bramkę
7 października 2008, 02:22 / wtorek
Arka psy masz 100% racji, jeśli jedna ze stron się nie wywiąże z umowy to już druga nie ma obowiązku dotrzymać postanowień się bo umowa traci ważność. Dlatego argument o tym że Lechia niby ma się z umowy wywiązać traci na znaczeniu...
7 października 2008, 05:10 / wtorek
rozwiazalbym to troszeczke inaczej, skoro polnord byl w stanie wylozyc 130.000zl. na zabezpieczenie , to niech w dalszym ciagu zabezpieczaja polnordowcow.A wiec:
dostaja 600 biletow po 216zl., daje nam kase na zabezpieczenie meczu podwyzszonego ryzyka.
Ciekaw jestem czy wykupiliby pelna pule, no chyba ze Rysio K,,, Rysio sfinansowalby im zakup biletow.
7 października 2008, 08:07 / wtorek
LECHISTA HH
7 października 2008, 05:10 / wtorek
rozwiazalbym to troszeczke inaczej, skoro polnord byl w stanie wylozyc 130.000zl. na zabezpieczenie , to niech w dalszym ciagu zabezpieczaja polnordowcow.A wiec:
dostaja 600 biletow po 216zl., daje nam kase na zabezpieczenie meczu podwyzszonego ryzyka.
Ciekaw jestem czy wykupiliby pelna pule, no chyba ze Rysio K,,, Rysio sfinansowalby im zakup biletow.

To psy płacą! Czy moze uwazasz ze sledzie powinny zaplacic 216 zł, a my dac te pieniadze niebieskim, zeby zabezpieczyli mecz........ ? NIGDY W ZYCIU! Psy niech poplyna na kolejne 130 tys ....
7 października 2008, 09:07 / wtorek
a teraz wiem czmu wczoraj mi wjebali mandat za picie piwa,trzeba jakos uzbierac te 130tys
7 października 2008, 12:28 / wtorek
Papadopulos pytanie za 100 punktów.A kto opłaca psy?? :)
7 października 2008, 13:31 / wtorek
Witam !
Czy już dosłownie wszyscy muszą się znęcać nad upokorzonymi na boisku naszymi sąsiadami .
Siędzę sobie w robocie ( w Gdynii !!!! ) , przeglądam najnowszy numer bezpłatnego " Metra " . Na okładce reklama najnowszego filmu o tematyce sportowej " Boisko bezdomnych " ( będzie wyświetlany od 10 października br. )
Panowie dziennikarze , filmowcy itp. itd. dajcie im już spokój !!!
7 października 2008, 13:42 / wtorek
Dokladnie !
Nie kopac lezacego,lub klekajacego !
To nie ladnie.
7 października 2008, 14:28 / wtorek
thorin77 i reszta którzy są za wpuszczeniem śmieciarki na T29. Pierdolicie za przeproszeniem głupoty. Czy to był pierwszy taki ich numer??? Pamiętajcie, że np.Wisły nie wpuścili wcale. Tez chyba jakiś remont kurwa mać. W ogóle wpuszczają tylko tych którzy im pasują. Nie pieprzcie mi tu bzdur o honorze i umowach. Mieczem wojujesz od miecza giniesz. Krótko i na temat. Śledzie won z T29.

Amen
7 października 2008, 14:33 / wtorek
i jeszcze jedno. Również dla Ciebie założycielu tematu. Tak ciężko się dostosować ? No ....
odnośnik

Amen
7 października 2008, 14:49 / wtorek
holy fan: wole zeby te pieniadze poszly w bloto, niz zeby psy zasuwaly nowymi furkami.... tak czy siak chuja zobacze z tych pieniedzy
21 października 2008, 22:41 / wtorek
Mało mnie to lata ale za- kibice net -znalazłem się w temacie "koniec zgody
z polonia Warszawa " na srtonie -www.areczka.net , i przeczytajcie min komentarz nr.80 . No kurwa !
Za tak napisaną nazwe tego ścierwa przepraszam
21 października 2008, 22:48 / wtorek
O czym w ogóle gadka??? Co to za derby bez szparkowców??? Wiecie jaka jest najlepsza motywacja dla ludzi z krytej i prostej do głośnego dopingu??? kibice przekrętarki!!! Ja bym in nawet dał 2000 biletów. To jest jedyna sposób żeby prosta włączyła się do dopingu. Poza tym MY jesteśmy Lechia i a nie przekręrtarka i nie zniżajmy sie do poziomu zakompleksionych, tchórzliwych pederastów. Niech ich przyjdzie 10 tysięcy a i tak będą uciekać z podkulonymi płetwami w TWIERDZY TRAUGUTTA 29!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 października 2008, 23:24 / wtorek
Gadka pomiędzy dawnymi " zgodami " kto więciej donosił do psów i kiedy, min, na Lechistów .
Nie portafię przenieś odnośnikiem więc tylko podpowiadam gdzie to szukać
21 października 2008, 23:26 / wtorek
BeKSa59-zdziwiony???
Czas bylo przywyknac :-)))
22 października 2008, 15:38 / środa
Mój cytat z tematu Lechia-Polonia Wa-Wa

"Westhamm88 większość śledzi ma na dyskpolonię wyjebane. Kłócą się o poznańskie pyry. Znam kilku śledzi i rozmawiałem z nimi po meczu brudne koszule- szparka w drugiej lidze kilka lat temu. Śledzie uważali ich za frajerów i doszło prawie do zerwania zgody. Pewnie zaraz wypowie się tu jakiś gdyński dupoliz typu kórwnik i będzie wpierdalał się miedzy wódkę i zakąskę. Jeśli tak będzie tzn,że tyle orientuje się w gdyńskich klimatach ile kot napłakał. Prawda jest taka, że ta zgoda wisiała wtedy na włosku za wrzuty brudnych koszul na pyry. Do dziś wielu śledzi ma na nich wyjebane.

Amen"

Dla mnie koniec tej zgody to nic dziwnego. Prędzej czy pózniej musiało do tego dojść.
22 października 2008, 15:50 / środa
Nie nasz cyrk - nie nasze małpy
22 października 2008, 18:45 / środa
Zostało im jeszcze od groma rozsianych po miasteczkach i wiochach typu broń Radom itd.
22 października 2008, 20:12 / środa
Małpy nie nasze ale wpis nr. 80 !!! ,a ten o sobie he- nr. 94.
Pozdrawiam Białozielono .
23 października 2008, 16:02 / czwartek
UWAGA UWAGA!!! CHULIGANI Z GDYNI ATAKUJĄ!!!

może było już,ale nie mogłem się oprzeć

odnośnik

Aejaejao!!!
23 października 2008, 23:26 / czwartek
Ja tam bym ich wpuścił przynajmniej był by niezły kabaret :
odnośnik

Aejajejao !
28 października 2008, 23:13 / wtorek
pm-fan: Arka nie ma zgody z Bronią Radom. Kto Ci naopowiadał takich "rewelacji".
29 października 2008, 08:34 / środa
ale mieliście.
tyle macie tego, ze niestety cięzko to wszystko ogarnąc... ;)
29 października 2008, 10:56 / środa
Mieliśmy też mnóstwo innych zgód jak każdy w Polsce, ale przecież nie to jest sednem tematu. Myślę, że kto siedzi w klimacie ten ogarnia wszystkie nasze zgody. Obecnie ubyło nam KSP, co chyba nie powinno Was dziwić i na co zanosiło się już dłuższy czas.
29 października 2008, 11:25 / środa
Z gorzkimi żalami to do Kościoła a nie na nasze forum:)

Aejaejao!!!
31 października 2008, 18:19 / piątek
Kurwy z gdynii skserowały sobie od nas kombinację. Ja nie wiem co to za trend kurew z triady na xerowanie piosenek od swoich kos.
31 października 2008, 18:26 / piątek
buahaha i do tego śpiewają Twierdze Wrocław na jakąś pedalską melodie, co za pajace...
31 października 2008, 18:35 / piątek
Może nie ma ale miała :) Osobiście to słyszałem w Radomiu na meczu z Lechią:)
31 października 2008, 18:55 / piątek
31 października 2008, 22:35 / piątek
a po laniu od LECHII, było lanie od Polonii Bytom a dzis Warszawa !!! OBY tak dalej Czesiu !!!
2 listopada 2008, 13:42 / niedziela
FILM o ARCE GDYNIA

odnośnik
21 listopada 2008, 09:51 / piątek
Kto sądził że ligowe derby już były jest w błędzie;)

odnośnik

Aejaejao!!!
22 listopada 2008, 19:15 / sobota
Jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości, zapraszam do przeczytania wycinka relacji live, z dzisiejszego meczu Odra Wodzisław - Władcy Pół Nocy
Relacja pochodzi ze strony www.arkowcy.pl

65 Zawodnik Odry próbuje dośrodkować, Łabędzki blokuje piłkę twarzą. To musiało boleć...
62 Ładne prostopadłe zagranie do Ławy. Niestety uprzedza go Stachowiak.
!!! - 61 Żuraw i Malkowski leżą na boisku. Nie, nie robią tego co myslicie :D
60 Zmiana w Arce: za Chmiesta wchodzi Zakrzewski
58 Faul Pietronia na Kurantym.
55 Zmiana w Odrze: Moskal za Aleksandra i Gierczak za Korzyma.

Redakcja wie, o czym myślą arkowcy :)
22 listopada 2008, 19:48 / sobota
WIELKI PRZEŁOM W TRÓJMIEŚCIE jednak nie nastąpił? ;)
19 grudnia 2008, 18:34 / piątek
'' Na jesieni Arka przegrała derby z Lechią Gdańsk. Tkwi jeszcze w zawodnikach Arki jakaś zadra po tym meczu?
- To był dla nas najważniejszy mecz w rundzie. Jest takie powiedzenie, że wszystkie mecze można przegrać, tylko nie derby z Lechią. To było dla naszych kibiców bardzo ważne spotkanie. Powiedzieliśmy sobie, że będziemy walczyć, gryźć trawę, ale czegoś zabrakło do zwycięstwa. Mamy jednak pięć punktów więcej od Lechii, jesteśmy wyżej w tabeli i to my będziemy mieli bardziej spokojną zimę.

- Z Gdyni do Gdańska jest bardzo blisko. Kibice Arki oraz Lechii oględnie mówiąc nie przepadają za sobą. Czy miał Pan jakieś scysje z fanami Lechii?
- Nie. Na szczęście do tego nie doszło. Sam jednak staram się unikać takich sytuacji. Praktycznie nie jeżdżę do Gdańska. Wiadomo jacy potrafią być kibice. Czasami obrażają, po co moja żona i dzieci mają tego wszystkiego słuchać. Jak żona chce pojechać np. na zakupy do Gdańska to odwożę ją samochodem i wracam do Gdyni. Za kilka godzin do mnie dzwoni i po nią przyjeżdżam. Staram się nie prowokować niepotrzebnych spotkań. ''

odnośnik
19 grudnia 2008, 23:24 / piątek
Niech mu żonka kupi gumowe ucho, bo ostatnio cos narzekał na uszy.
Ps. Ciekawe kto przytula zonkę wachowicza jak ten sp... do gdyni?
20 grudnia 2008, 15:25 / sobota
odnośnik

hahaha coś w temacie!
24 grudnia 2008, 01:40 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 grudnia 2008, 01:49 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2011, 08:07 / piątek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021