Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Arka Gdynia-LECHIA Gdansk 3.10.08 godz.20:00

strona 6/18

30 września 2008, 21:29 / wtorek
ja pierdole, wątek o meczu, a tu jak zwykle 90% o arce, 5% o niesprawiedliwym świecie, 4% o chwalebnej historii i tylko 1% o Lechii i samym meczu.
Qrwa tak trudno zrozumieć że nawet gdyby śledziochy chciały to nie mogliby wysłać nam więcej biletów niż 5% uzgodnionej z milicją liczby widzów na tkim meczu jak ten.
Myślicie może że nasz zarząd przekaże im więcej niż 5%?
Ja trochę nietypowo bo w temacie wątku: obejrzałem sobie ich mecz z legią i Wisełką i zauważyłem że nie mają wogóle lewej obrony!!! Więc jeśli Kaczmarek zagra na swoim poziomie to spokojnie moemy zdobyć 2-3 brameczki po jego rajdach. Więc jest realna szansa na wygranią! Ja jednak ostrożnie obstawiam remis, jednak widać że jak im się zostawi trochę luzu to potrafią ukąsić 2:2
30 września 2008, 21:54 / wtorek
Bredzisz.
Zajmij sie watkiem sportowym i nie poruszaj tematow na jakie nie masz pojecia.
30 września 2008, 22:02 / wtorek
Pilsner a co mu zostało jak nie jedzie???:)
30 września 2008, 22:06 / wtorek
No i teraz sie kurwa okazało kim wy jesteście interntowcy . Zgrywacie tu mega kumatych i wogóle a tak naprawde to chuja wiecie i chuja możecie . Kto miał dostać bielt ten dostał ale napewno nie wy . A tak sie wymądrzacie i pierdolicie bzdury w każdym temacie :))) Hehe .
30 września 2008, 22:07 / wtorek
hehehe Tylko BKS
30 września 2008, 22:09 / wtorek
a ty czemu jarzysz puche jak sam sie pytales z 10 razy gdzie kiedy pi ile itp mozna kupic bilet ;D i co pewnie sie nie udalo co ?
30 września 2008, 22:09 / wtorek
diakomo , a ty teraz placzesz ze nie masz biletu czy o co Ci chodzi ?
30 września 2008, 22:17 / wtorek
O to mi chodzi że jak wchodzę na to forum to widzę tu wielkich "hoolsów" którzy tu non stop sie napinają na Arkę i nie tylko . A jak przychodzi co do czego to kurwa nawet nie wiedzą że biletów nie będzie w wolnej sprzedaży tylko dostaną je kibice nie internetowi . I wydaje mi sie że mało kto z piszących tu dostał bilet . Reasumując chodzi mi o to że tu na tym forum wpisują sie tzw. "szczury internetowe" które na trybunach Lechi nie wiele znaczą .

Ja mam bilet :)
30 września 2008, 22:18 / wtorek
A jak myślisz? Ja mam?:)
30 września 2008, 22:20 / wtorek
diakomo a ty hools czy pikolo ??
30 września 2008, 22:22 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 września 2008, 22:22 / wtorek
Myśle że Ty masz :)
30 września 2008, 22:24 / wtorek
Bingo!!! A najwięcej płaczą.....Małysze. Każdy szanowany nawet pikol bilet ma
30 września 2008, 22:25 / wtorek
czyzli Lechia ma aż 300 szanowanych kibiców ?:P
30 września 2008, 22:25 / wtorek
A ja myslę, że powinieneś odstąpić swój bilet koledze o wywołującym dreszcze nicku hool69, bo on bardziej chciał jechać :-)
30 września 2008, 22:35 / wtorek
zacznijcie jezdzic kurwa na normalne wyjazdy a nie placzecie

najblizszy wyjazd moze sie dla wiekszosci okazac najdalszym i moze nigdy nie pojedziecie na mecz Lechii do Gdyni ...
30 września 2008, 22:37 / wtorek
Odblokowany--- smieje sie bo jest wesoło na forum...
a bilet mam... wiedzialem gdzie mam być i kiedy... pozdro
30 września 2008, 22:44 / wtorek
A nie masz bo ja mam wszystkie
30 września 2008, 22:47 / wtorek
a teraz coś z innej beczki: odnośnik :)
30 września 2008, 22:49 / wtorek
L P - no to dobrze... i co 300 napewno bedzie??
30 września 2008, 22:52 / wtorek
nie kurwa, naniby
30 września 2008, 22:57 / wtorek
Nie:)))) Czry mary fiku miku mamy 1000 bilecikow
30 września 2008, 22:57 / wtorek
łotewer - proszę bez internetowej napinki
30 września 2008, 23:07 / wtorek
LP-jaka jest szansa na kupno jednego biletu?!
Bardzo mi zalezy na tym by byc w gdyni na tym meczu!!
Pozdrawiam!!
30 września 2008, 23:11 / wtorek
Ż>A>D>N>A :)
30 września 2008, 23:14 / wtorek
Muisz zadzwonic do kazdego z 300 posiadaczy biletu i prosic aby Ci odstapil
30 września 2008, 23:17 / wtorek
na to to nie ma szans!!
myslalem ze te tysiac to prawda!
szkoda, pozosaje bar
30 września 2008, 23:19 / wtorek
hehehee ;P

p.s LP,,, fan cluby dostały jakiś przydział ?
30 września 2008, 23:20 / wtorek
kazdy wszystkiego sie dowie w swoim czasie
30 września 2008, 23:22 / wtorek
?
30 września 2008, 23:35 / wtorek
!
30 września 2008, 23:37 / wtorek
Jeden bilet powienien byc zlicytowany i chuj!
30 września 2008, 23:42 / wtorek
A ja juz sie dowiedzialem i wielki chuj
1 października 2008, 00:38 / środa
slyszalem ze sprawdzonego , ale nie potwierdzonego zrodla , ze niektorym cisnienie puszcza i kupuja bileciki na chlew i beda wsrod gdynskich swin , tylko nie chrachajcie jak oni
1 października 2008, 01:32 / środa
Zamiast tak pierdolić o tych 300biletach radze przeczytać

Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki protestuje przeciwko podwyżce cen biletów na spotkanie derbowe z Lechią Gdańsk, które ma zostać rozegrane w Gdyni w piątek 3 października. Przed rozpoczęciem sezonu Klub zamieścił na oficjalnej stronie internetowej wykaz cen biletów na poszczególne sektory na spotkania sezonu 2008/2009. Wśród meczów podwyższonego ryzyka zostały wymienione spotkania z Legią Warszawa, Wisłą Kraków, Śląskiem Wrocław oraz Lechią Gdańsk (już w trakcie sezonu dopisano mecz z Łódzkim Klubem Sportowym). Ceny biletów na te mecze miały wynosić odpowiednio: 16 złotych (sektor rodzinny) 20 złotych (trybuna „zegar”), 30 złotych (trybuna „tory”) oraz 40 złotych (trybuna kryta).
Stowarzyszenie prosi o wyjaśnienie czym od strony organizacyjnej różni się spotkanie z Lechią od innych meczów „podwyższonego ryzyka” – jakie konkretnie dodatkowe koszty ponosi Klub w porównaniu ze spotkaniami z Legią lub Wisłą. Rozumiemy, że wraz z biletem na mecz każdy kibic otrzyma gadżety klubowe, jednakże w naszej opinii kibic powinien mieć wybór, czy chce wraz z biletem zakupić wspomniane gadżety, czy też nabyć sam bilet. Wyrażamy nadzieję, że takie praktyki nie będą stosowane w przyszłości.
Jednocześnie zwracamy się z wnioskiem o pełne wykorzystanie sektora dla kibiców gości, który według naszych szacunków może pomieścić około 700 osób. Wpuszczenie na stadion dużej grupy kibiców z Gdańska wpłynie na uatrakcyjnienie tego spotkania, które powinno być świętem całego Trójmiasta.
1 października 2008, 02:15 / środa
I maja racje!
Z tym, ze chuja to da, bo psy i tak nie pozwola na wiecej niz 300.

Zenada jak chuj!
1 października 2008, 02:21 / środa
Ciekawe czy takim zainteresowaniem będzie cieszyło sie spotkanie w Białymstoku??
1 października 2008, 08:44 / środa
Ale to już chyba pytanie na inny temat;)

A co ty Klimek spać nie mogłeś i już obmyślałeś specjala do Białego:)))?

Aejaejao!!!
1 października 2008, 08:52 / środa
A co do derbów to chyba niektórzy za szybko uwierzyli że dostaniemy więcej biletów niż 5% czyli 300, bo co tak się lubimy żeby nam zwiększyli pulę?!
Trzystu już przerabialiśmy i daliśmy radę jakoś, to czemu i tym razem nie.

A jak mamy już nie jechać to nie trąbmy o tym na forum bo nie będzie niespodzianki:)

Zastanawia mnie tylko czy te derby w PE nie były podwyższonego ryzyka że dostaliśmy więcej biletów niż 300?

Aejaejao!!!
1 października 2008, 09:51 / środa
najwiekszym debilizmem jest ów próg 5%. kazdy stadion ma swoja specyfike i inną proporcje sektorow dla przyjezdnych w stosunku do calosci miejsc. spokojnie by was weszlo 700 na sektor gosci przy ul. olimpijskiej i tak samo nas przy traugutta ( a moze nawet wiecej z racji wiekszego sektora i wyzszych trybun). mysle ze kazdy obiekt powinien miec z gory ustalona liczbe kibicow gosci w wartosciach bezwzglednych a nie owe zjebane 5% calosci
1 października 2008, 12:45 / środa
Wiesz Klimek ze z pewnych wzgledow juz sie cieszy duzym zainteresowaniem :)
1 października 2008, 15:26 / środa
Wejherowo Wejherowo, Władysławowo, Łeba, Puck, Nawet Piękna Kościerzyna

ARKA GDYNIA, KURWA ŚWINIA!!
1 października 2008, 16:03 / środa
Urodzilem sie w Gdansku, mieszkam w sledziowni i mozecie sie domyslic jak mnie wkurwiaja te ich tepe ryje w zolto-niebieskich szalach.
Mam nadzieje, ze teraz po piatku bede ogldal lzy w ich zaropialych oczach.

Jebac Arka - tylko BKS!
1 października 2008, 16:11 / środa
Yaneq, Łeby w to nie mieszaj, bo jest bardziej biało-zielona. Chodziło Ci chyba o Redę ;-))
1 października 2008, 19:07 / środa
Pio - 100% poparcia.

Diakomo - rozbrajasz coraz bardziej :)
Imponuje Ci to, że masz bilet i możesz zabłysnąć przed "szczurami internetowymi"? :) dodajmy - zabłysnąć W INTERNECIE (!)
Imponuje Ci to, że możesz W INTERNECIE zrobić wrażenie "kumatego" i cieszysz się, że masz bilet a inni nawet nie wiedzą jak go zdobyć, Tobie to, że jest tylko 300 biletów daje możliwość dowartościowania się ?!? ("chuja wiecie i chuja możecie")
Buhahahaha :) Tylko po co w ogóe się tu wpisujesz? Nie za niskie progi dla Ciebie? ten internet

Czas walki - z tym "wśród nocnej ciszy" to żart, prawda?:)

Co niektórym przydałoby się poczytać ten wątek od początku do końca, może by zauważyli, że czytać się tego nijak nie da. Jak już się musicie tak bardzo napinać to powalczcie trochę o to, aby poziom tej napinki oderwał się trochę od podłogi...
Popieram zzz i łoterwer, że teraz bardzo przydałby się mod - i to nie tylko do przeganiania tych nieproszonych, ale i do przywołania do porządku tych, których wypowiedzi stają się 5 razy bardziej prymitywne niż zazwyczaj, i to pod wływem obecności 1 śledzia na forum. No chyba, że średnia wieku wynosi w tym wątku 14 lat a ja po prostu tego nie zauważyłem... Wystarczy wpisać "odnośnik" i zaraz znajdzie się ktoś kto odpisze, że nie działa... A ilu nie odpisało, ale dało się nabrać?
1 października 2008, 19:16 / środa
Olo czy jest opcja, że podaczas jakiegoś zapisu na wyjazd przedstawisz mi sie osobiście?
1 października 2008, 19:33 / środa
L P, ależ ja nie udaję, że jestem z tych, którzy jeżdżą na zorganizowane wyjazdy,(co nie znaczy, że nigdy nie byłem na wyjazdowym meczu Lechii), ale jeśli nadarzy się jakaś okazja - proszę bardzo.

Chociaż nie sądzę, aby jakoś szczególnie zależało Ci na poznaniu akurat mnie, więc czemu takie pytanie?
1 października 2008, 20:08 / środa
akradynia
30 września 2008, 23:19 / wtorek
hehehee ;P

p.s LP,,, fan cluby dostały jakiś przydział ?
Malbork 1000
Tczew 2000
Pelplin 1500
Pszczółki 1500
Ps. śledzie z tczewa jak ostatni 20:)
1 października 2008, 20:17 / środa
hahahahaha żart na poziomie koleś !!

p.s A Kościerzyna coś dostała? hahaha

....
1 października 2008, 20:44 / środa
akradynia
1 października 2008, 20:17 / środa
hahahahaha żart na poziomie koleś !!

p.s A Kościerzyna coś dostała? hahaha

No poza tczewską arką (bo tyle ich było na PE) to żart bystry jesteś :)
A w podziale biletów nawet Nowy Jork dostał ;)
1 ..... 4 5 6 7 8 ..... 18
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.518