Gdańsk: środa, 20 lutego 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia-LECHIA Gdansk 3.10.08 godz.20:00

strona 8/18

2 października 2008, 19:25 / czwartek
Jutrzejsze derby to nie derby:(:(:(:( bez betonow w gdyni .TYLKO ARKA GDYNIA
SZKODA ZE KIBICE OD WAS NIEPRZYJEZDZAJA DO GDYNI :(:(:(:(:(:( PILKA NOZNA DLA KIBICOW!!!PRAWDZIWE DERBY SA TAKIE GDY SA KIBICE OBU DRUZYN
2 października 2008, 19:41 / czwartek
A mama Ci pozwoli isc?
2 października 2008, 19:49 / czwartek
Jakie bez nas śledziu. Kto ma wiedzieć kto jedzie i ile osób ten wie i koniec bajery. Zdziwicie się i zrobicie "karpiki"
Mój typ: Arka - Lechia 0:3 gole: Piątek - bo jutro piątek i Rybski (bo piątek), trzeci gol samobójczy (śledzie - bo piątek)
2 października 2008, 19:54 / czwartek
2 października 2008, 19:58 / czwartek
Gdzie jest kurwa moderator?! Znow sie opierdala!
Ciac posty dzieci!
2 października 2008, 20:00 / czwartek
kurwa skończcie z tymi pedalskimi linkami, jesteście żałośni
2 października 2008, 20:20 / czwartek
Witam wszystkich.Przewertowałem całe wątek i nigdzie nie znalazłem wpisów ,gdzie można obejrzeć Derby .Może poza całym repertuarem ku....ch....jeb...Przejdzie ktoś do konkretów i poda parę miejsc gdzie wspólnie można obejrzeć mecz.Skoro nie możemy być w grupie ,,300stu,,....Pomóżmy naszej Lechii wygrać !!!Tak jak możemy,czyli wspólnym oglądaniem meczu i wspólną radością i dopingiem.Który pomoże wygrać naszym Biało -Zielonym.
2 października 2008, 20:51 / czwartek
niebedzie jutro kibioli z lg TYLKO ARKA GDYNIA!!!! ONI SIE BOJA PRZYJECHAC!!HAHAHHAHAHA
2 października 2008, 20:55 / czwartek
A ja sie szprotko pytam kto cie tu zapraszal??
2 października 2008, 20:59 / czwartek
ty arekag zadaj sobie podstawowe pytanie: Jak weszliscie do ekstraklasy????????moze zdegradowali inne zespoly????????heh
2 października 2008, 21:02 / czwartek
ty arekag zadaj sobie podstawowe pytanie: Jak weszliscie do ekstraklasy????????moze zdegradowali inne zespoly????????heh
2 października 2008, 21:15 / czwartek
A ja Ciebie pedałku inaczej zapytam!!! Z jakiego powodu dajecie tylko 300 biletów??????? Odpowiedź jest prosta:

BOICIE SIĘ POWTÓRKI ZE ZDOBYCIA GÓRKI
2 października 2008, 21:22 / czwartek
prawda!
2 października 2008, 21:23 / czwartek
fakt!!!!
2 października 2008, 21:24 / czwartek
arekag - tata ci za dużo do wanny wchodzi? kulturalnie - IDŹ SOBIE i powiedz kolegom, że nikt ich tu nie chce..
2 października 2008, 21:38 / czwartek
najgorsze jest to, że śledzie na swoim forum CIESZĄ SIĘ, że frekwencja będzie taka WYSOKA (aż 6 tys !) to jest kurwa śmieszne!
2 października 2008, 21:39 / czwartek
Libero Orunia :)
2 października 2008, 21:40 / czwartek
No Stress mam pytanie bez napinki. Każesz śledziom "iśc sobie" z naszego forum, a co porabiasz na ich forum????? Drugie pytanie: wierzysz w 6000??????!!!!!
2 października 2008, 21:41 / czwartek
Przeciez te 6 tys.jest tylko na papierku po to zeby nam dac te 300 biletów.Bedzie caly stadion śledzi moge sie założyc
2 października 2008, 21:42 / czwartek
LP czy mozna sie z Tobą jakos skontaktowac? podaj email, gg.pozro
2 października 2008, 21:50 / czwartek
Patrząc na Twoje wpisy nie chce Cie poznawac. Ale cześc ludzi chce Cie poznac więc może i Ci podam. A jak jesteś nie głupi to znajdziesz na tym forum namiary na mnie
2 października 2008, 21:52 / czwartek
L P co innego patrzeć co wyrabiają, a co innego pisać o bzdurach...
2 października 2008, 21:54 / czwartek
Obiektywnie rzecz biorąc sukcesem będzie wywiezienie jakiegokolwiek punktu z Gdyni. Mimo że Arka rozczarowała w meczach z Legią i Wisłą, to jednak u siebie na derbach na pewno będą się chcieli odgryźć. A jak gawędziarz Czesiu "prawie Mourinho" znów zastosuje motywacyjne metody z zespołem Feel albo taktykę rozpisze przy pomocy teściowej, to tym bardziej będzie trudno o korzystny rezultat...
2 października 2008, 21:56 / czwartek
nie przychodzę dyskutować, bo wszystko kiedyś sobie powiedzieliśmy. ALE:

- 300 biletów to skandal. Kibice Arki nie mają z tym nic wspólnego. To wyczyn działaczy i psiarni (kolejność chyba nawet odwrotna).

- stowarzyszenie kibiców AG chciało dla was 700 biletów.

- żałuję, że was nie będzie. !!! Piłka nożna dla kibiców !!! No i widzieć ten smutek na waszych twarzach:) bezcenne...

- skończcie z napinką pt. że boimy się, że ktoś zdobędzie górkę. To tekst tak głupi, że aż żałosny. Można takie bzdury gadać, ale to odciąga dyskusję od istoty problemu. A problemy są fundamentalne: czy kluby to działacze, vipy i oficjele. Czy kluby to MY, kibice. Czy w Polsce rządzi prawo, czy widzimisię oddziałów prewencji.

Nie tak te derby miały wyglądać.
2 października 2008, 22:00 / czwartek
Archie nie wdawałem się w dyskusje z wami bo nie było po co!!!! Znam paru waszych starych, z którymi mam częsty kontakt. Zresztą to nie istotne. Istotne jest natomiast to, że twierdze chłopaku, że masz autyzm!!!!!!!!!! Wpis mój był podyktowany wpisem Twojego kolegi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Albo czytasz co chcesz, albo nie umiesz czytac i czyta Ci to ktoś, kto też czyta co chce. Nie pozdrawiam
2 października 2008, 22:01 / czwartek
Czy jest tu jakis moderator?!
2 października 2008, 22:02 / czwartek
Nie tak miały wyglądac????? Tylko dlaczego to zawsze jak derby są u was to są cyrki??????? Na PE też niewiele brakowało byśmy nie przyjechali bo cyrki robiliście. Nie pozdrawiam
2 października 2008, 22:10 / czwartek
Bo to klub bez stadionu bez tradycji bez honoru z kibicami ktorzy lubia walczyc z drzwiami z kibicami ktorzy wiedza jaki jest wynik meczu z dzialaczami ktorzy kosza trawe niczym fryzjer jako jedyny klub ma zgode z policja.
Czego sie spodziewac
2 października 2008, 22:11 / czwartek
Axel mylisz siE:(((( Zgode z policją zerwali na PE
2 października 2008, 22:12 / czwartek
archie007 - przestań.... Zaraz ktoś od was stwierdzi, że to w sumie nasza wina itp.
Po prostu po raz kolejny daliście "pokaz".
Ciekawe jak jutro po meczu będą sie czuli ochroniarze - czeka ich ciężka tyrka. Jesli jakiś matoł ze sledziowej ochrony czytuje nasze forum to niech się zastanowi czy jutro lepiej aby nie był w pracy...
2 października 2008, 22:13 / czwartek
Zerwali najlepsza zgode:)kto teraz bedzie ich bronil
2 października 2008, 22:15 / czwartek
rysiu ich obroni
2 października 2008, 22:17 / czwartek
W piątek o godzinie 20 w Gdyni odbędą się pierwsze w historii Derby Trójmiasta w ekstraklasie. W kadrze doszło do jednej zmiany. Macieja Kalkowskiego zastąpił Piotr Wiśniewski.

to jest nie fair wobec Kalki...nie wiem jak sie prezentuje Wisnia ale Kalka zagralb lepiej niz Rogal bo mialby 300 % motywacje
2 października 2008, 22:23 / czwartek
rze: Cóż, tu nie ma miejsca na sentymenty. Decyduje aktualna forma zawodnika. Zresztą i tak wątpliwe, że Wiśnia albo Kalka (o ile byłby w składzie) dostanie szansę od Zielińskiego.
2 października 2008, 22:59 / czwartek
gdzie mozna obejrzec mecz. niech ktos da link do stronki na której pokaza mecz
2 października 2008, 23:08 / czwartek
odnośnik

poszukaj sobie meczu i sopcast...
2 października 2008, 23:14 / czwartek
Zobaczymy jak zaprezentuje sie Wisniewski, jak w ogole wejdzie.
2 października 2008, 23:16 / czwartek
Wiśnia musi sie odbudowac po kontuzji jeszcze.Gral z belchatowem przeciez widac ze nie był w najwyzszej formie.Jak dojdzie do swojej formy sprzed kontuzji to bedzie z niego duza pociecha
3 października 2008, 00:25 / piątek
3 października 2008, 00:51 / piątek
Zeto to nowy projekt koszulek?? jak dla mnia bomba!
3 października 2008, 01:00 / piątek
tak koszulki beda drukowane
jest nikla szansa ze dzisiaj czesc osob dostanie koszulke
3 października 2008, 01:01 / piątek
jest szansa, że wyjdzie seria takich koszulek
3 października 2008, 01:04 / piątek
hool69 - no to nazbierales punktow w lidze: "zenada forum". Ublizasz chlopom, ktorzy dla naszego Swietego klubu zrobili wiecej niz ty jestes w stanie sobie wymarzyc (pozdro jacaraca), rozkminiasz na forum tematy, ktore na to sie nie nadaja, do tego nie rozumiesz delikatnych sugestii, wysylanych do ciebie. Albo jestes tak glupi, albo pobierasz pensje z budzetowki i coroczna mundurowke, co rowna sie temu, ze jestes glupi.

PS. Depczesz castratowi (czy jak on sie nazywa? casorp? sastrop?) po pietach, podium twoje.
A jak przejzalem twoje pytania w tym temacie, to stwierdzam, ze lubisz przesluchiwac. I nie jest to doswiadczenie zawodowe z Polskich Nagran.
3 października 2008, 08:50 / piątek
Koncepcja co do koszulki ogólnie trafna, hasło super. Ale zamiast smutnego orła powinien być groźny lew, a zamiast duszonego chudego Bolka - przerażona świnia.

Dobierzem sie wam do skórki, świnie z górki.
Nie obronią was Szczurki, sprinterzy z górki.
3 października 2008, 09:42 / piątek
widzę castorp że nie znasz historii

podpytaj się starszych kolegów to ci wszystko opowiedzą
3 października 2008, 12:14 / piątek
a wiadomo już po ile będą te koszulki i gdzie można kupić?
3 października 2008, 13:23 / piątek
Śledzie będą na stadionie spierdalać jak zające! Trochę sie zdziwią...:)))
3 października 2008, 13:43 / piątek
W radiu trąbią że milicja przygotowuje się na przyjazd gości i będą zamykać ulice, chyba wyczuli że wjedziemy w dużej liczbie,ale i tak nas nie rozkminią;)

Aejaejao!!!
3 października 2008, 14:00 / piątek
Ponoć Gedania ma sobie zagospodarować sektor na krytej w liczbie 7 tys.

Info pewne: odnośnik
3 października 2008, 14:04 / piątek
Co jak co, ale milicja na taka liczbe napewno nie bedzie przygotowana...

Przebiegniemy sie po nich...

TYLKO LECHIA !!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.270