Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Kilka słów prawdy.

strona 1/1

1

4 października 2008, 02:07 / sobota
Wiem, że dzisiaj święto, ale jak już się ochłonie to warto sobie kilka słów prawdy też powiedzieć! Czytam tak sobie ten jebany temat o derbach i oczom nie mogę uwierzyć!!! Jak bardzo czasy się mogą zmienić!!! Jeżdżę na Lechię od ponad 20 lat, od dokładnie 70 któregoś roku i takiego gówna jeszcze nie widziałem!!! Żeby starsi młodych gnoili jak psów!!! To ma być kurwa ekipa? Zero jakiegokolwiekk szacunku do siebie? Bluzgi jeden na drugiego na porządku dziennym? Żygać mi się chce jak to czytam!!! Myślicie, jeden z drugim, pisze do tych obecnych starszych, że jesteście jakąs jebaną elitą? Chuja!! Co wy macie za osiągnięcia??? Wyjazd w 200 osób na Śląsk??? Do nas, ekipy lat 70 i 80 to nie macie nawet podjazdu!!! Jasne, że nieokrzesanym młodym czasem odjebie głupotą, ale to od tego jesteście kurwa wy, żeby ich wszystkich wychować i naprowadzić na właściwą drogę!!! A z tego co czytam na tym forum, to prym wiedzie tu chyba tylko internetowa klika co na wszystkich bluzga, a chyba tak naprawdę nigdy na prawdziwej bitce nie była i nie wie jakie są realia!!!!! Kiedyś nie było takich podziałów, jak jechaliśmy na derby to w pierwszym rzędzi szli starsi zaprawieni w bojach, a za nimi młodsi też rządni krwi i jedni i drudzy tworzyli tą prawdziwą siłę Lechii!!! Teraz kurwa jeden wypisuje jaki to on nie jest czarodziej, bo ma bilet z puli 300!!! A jakby dali 2000 to byś kurwa prosił tych co nie dostali, żeby też pojechali i stworzyli Lechię na derbach, bo wstyd byłby pojechać w 300 przy takiej puli nieprawdaż!!!! Może by tak kurwa trochę szacunku do siebie nawzajem???? Jak się nie ma do siebie szacunku nawzajem, to wiadomo kim sie jest!!! Szkoda, że prawdziwi starsi Lechiści tworzący legendarną Lechię już odchodzą na dlaszy plan - z powodu czasu - lub też nie żyją!!!SPOCZYWAJCIE W SPOKOJU!!! Oni by was kurwa nauczyli porządku!!!!
4 października 2008, 02:29 / sobota
STARUSZEK-szacun dla Ciebie,ja niestety swój 1wzy wyjazd zaliczyłem jako 14latek na Bałtyku '89(1-1)-pamiętam zadymę na Olimpijskiej ;-) no niestety coraz mniej nas na forum i na stadionie,a młodzi maja nas w d... niestety!cóż zmiana pokoleń ale trochę boli brak szacunku dla Starej Gwardii.. ja bynajmniej szanuje każdego kibica na T29 bez względu na wiek..ach pamiętam te poodwracane szwedki,młyn na prostej i historyczny kiosk z pamiątkami-wiadomo gdzie ;-)pozdrawiam Ciebie jak i całą Starą Gwardie!!!!!!!!!!!!!!!!
4 października 2008, 08:44 / sobota
Staruszek a jeżdzisz jeszcze na Lechie ,udzielasz sie czy tylko tak gledzisz i próbujesz nas umoralniać znad klawiatury?.Czasy sie zmienily internet w dużej mierze jest anonimowy i trzeba czasem pojechać po gościu który prowokuje pisze idiotyzmy lub jest szprotką podszywającą się pod Lechiste
4 października 2008, 08:52 / sobota
Tych których wymieniłeś, to by kurwica strzeliła, jakby zobaczyli wpisy co poniektórych.
4 października 2008, 09:41 / sobota
Staruszek- kiedys srodowisko kibicowskie z lat 80 mialo o wiele mniejsza srednia wiekowa, wiec twierdzenie "..kiedys stara gwardia.." troche mija sie z prawda.
Wez sobie dziesieciu dowolnych, a znanych juz wtedy kibicow.....po ile mieli lat?
90 % bylo miedzy 17 a 20 rokiem zycia ,reszta jedynie odrobine wiecej,oczywiscie nie biore pod uwage wycieczek zakladowych kiedy to na wyjazd jechalo kilka tysiecy na wyjazd.
Trzon kibicowski byl bardzo mlody, a to ze reszta okazjonalnych kibicow byla wprawiona w walkach ulicznych to chyba dzieki zomo i ulicznej wprawie:)
Dzisaj czasy sie zmienily, a internet to tylko internet....
4 października 2008, 10:26 / sobota
hm nic dodać nic ująć... nieraz jako, że jestem młodszy już mnie wyśmiewano ale cóż, jak ktoś tu już napisał to podobno są teraz "takie czasy"
Pozdrawiam
4 października 2008, 10:54 / sobota
To jakie sa czasy zalezy tylko od nas i jak cos nam sie niepodoba to trzeba to zmienic a nie gadac " no trudno takie czasy"
4 października 2008, 10:59 / sobota
wiem o tym, tylko czy ktoś będzie teraz w stanie to zmienić?
4 października 2008, 11:01 / sobota
proponuję rozjebać w pizdu ten cały internet

kto jest za???
4 października 2008, 11:51 / sobota
MarioWMG i stara gwardia - hehe . No stress - nie jestes bluzgany za wiek tylko za glupote :)
4 października 2008, 11:59 / sobota
od razu za głupotę :o wiem, że czasami jak pierdolnę to sam się później dziwię, ale nie o tym rozmowa :p a ja nie miałem na myśli tylko forum
4 października 2008, 14:51 / sobota
Staruszek powiem Ci tylko tyle że tego forum od dawna nikt nie traktuje poważnie . Ja już jakiś czas temu zauwazyłem że wielu osobom tu wpisującym się popierdolił sie realny świat z wirtualnym . Zdecydowana większość wpisujących sie tu to tzw. internet hoolsi którzy tu głównie walczą z Arką albo przez idiotyczne wpisy (za pomocą których starają sie być zabawni) rozpierdalają tematy pisząc wszelkie możliwe bzdury jakie im do głowy w danej chwili przyjdą . Takie szczurki internetowe nic nie znaczą w realnym świecie i tu sie wyżywają . Żeby to forum było normalne musiał by moderator przynajmniej połowę wpisów wywalać . Wtedy dopiero po jakimś czasie był porównywalny poziom z forami innych klubów .

Takze wiecej luzu polecam . To tylko internet :-) .
4 października 2008, 14:59 / sobota
Dokładnie to samo chciałbym napisać... Jak czytam, że ktoś nie szanuje kolegi "po szalu", to wierzyć mi się nie chce... Takie czasy widać...
4 października 2008, 17:00 / sobota
staruszek wyluzuj sie chłopie to jest tylko internet to nie jest życie.Na to forum trzeba patrzec z przymruzeniem oka a nie szukac na siłe problemów.
4 października 2008, 17:24 / sobota
Na tym forum kazdy kreci beke,a merytorycznie pisze moze 5 uzytkownikow.
Naszczescie w zyciu codziennym na T29 jest jeszcze pare osob ktore zdolaja to wszystko ogarnac.Oby jak najdluzej
4 października 2008, 17:27 / sobota
kilka osób nie da rady ogarnąć tylu przypadków... teraz wszystko się zmienia, więź między kibicami jest chyba coraz mniejsza... miejmy nadzieję, że te kilka osób o których mówisz da radę to naprawić :)
4 października 2008, 17:29 / sobota
no sterss znowu pierdolisz od rzeczy chłopie :)
4 października 2008, 17:37 / sobota
Staruszek - myślę, że wiele osób doskonale wie o czym piszesz tylko pali głupa, albo sztucznie bagatelizuje temat.
Mi już od conajmniej roku odechciało się aktywnego udziału w tym forum.
Większość to bełkot i beka - właściwie nie wiadomo z czego.
No cóż dla niektórych to styl życia, sposób na wypełnienie wolnego czasu.
Im większy bełkot tym weselej - no może i tak.
Szkoda że to forum utraciło swój merytoryczny kształt a stało się zlewem i polem dla "prawdziwych geniuszy intelektu".
Jako koleś, który wyrół na Lechii lat 80-tych powiem tyle - to se ne wrati.
Jedźmy do przodu i dajmy sobie spokój z tymi netowymi patolami.

Róbmy swoje.
4 października 2008, 17:38 / sobota
jak wiedze czerpiesz z internetu to mozesz miec takie zdanie no stress,ale liczy sie prawdziwe zycie a nie internet ogarnij sie chłopaku
4 października 2008, 17:39 / sobota
no stress
chodzi o to ze na forum mozna czasem popisac farmazony i sie powyglupiac choc niektorzy czasem przesadzaja w przesciganiu wlasnej glupoty i bija kolejne rekordy.
Natomiast na meczu na wyjezdzie nie mozna robic tego co tu bo szybko to zostanie zweryfikowane i pion zostanie przywrocony.Przypomnij sobie wydarzenia z wiosny co sie stalo z mlynem
4 października 2008, 17:41 / sobota
wiem co pierdolę - nie mówię tu o forum ! to chyba Wy wszystko ograniczacie do forum (co nie powiem to od razu, że nie rozróżniam forum od rzeczywistości), ja miałem na myśli właśnie T29 ! normalne jest, że przychodzi grupka 16 latków i każe wypierdalać dwóm 13 letnim dzieciakom z korony "bo zajęli ich miejsce"? przykłady można mnożyć (nie mówię, że więź totalnie zanikła) ale przez sezonowców dzieje się coraz gorzej tyle mam do powiedzenia w tym temacie
4 października 2008, 17:45 / sobota
Axel : właśnie przykład z meczu Kmitą jest tu idealny... jak był ten temat omawiany to ktoś to trafnie ujął (chyba Czarny68) "ultrasi sobie, młyn sobie, hools sobie, pikniki sobie" teraz nastąpiła może i poprawa(może i nie?)
5 października 2008, 00:48 / niedziela
zygas70:
"Szkoda że to forum utraciło swój merytoryczny kształt a stało się zlewem i polem dla "prawdziwych geniuszy intelektu"."

Już kiedyś o tym pisałem. Jako rówieśnik pozwolę sobie, dać Ci jedną radę.
Zacznij czytać posty od niku, a czytanie tego forum, znowu będzie miało swój smak.
5 października 2008, 01:13 / niedziela
"Zacznij czytać posty od niku..."
Haha, Trampi, podsunąłeś świetny temat dla moderatorów.

Wystarczy wprowadzić opcję "Czarna lista" na wzór takowej z Allegro.
Wpisuję do listy odpowiedni nick i wpisów tego gościa nie widzę.

Pozdrawiam
5 października 2008, 01:51 / niedziela
STARUSZEK-poniekad sie z Toba zgadzam,lecz nie w 100%.
''Nasze czasy'' byly zupelnie inne,nie bylo komputerow,komorek i innych gg,dlatego dzis ludzie,piszacy na tym forum,czuja sie''bezpieczniej'',bardziej anonimowi.
Piszesz,ze od starszych bardziej bys wymagal przychylnosci,nauki dla mlodszego pokolenia kibicow Lechii.
Hmm,ja kiedys sprobowalem jednego malolata wyprowadzic na wlasciwy tor-niestety,bez powodzenia:(
Na moja prosbe,ktora dotyczyla nie przeinaczania przez tego malolata historii Lechii,ow malolat bez zadnej pokory oznajmil mi nastepujacymi slowami:
czarny-ty chyba zatrzymales sie w czasie,idzie nowe.
Oczywiscie mamy teraz XXI wiek i wiem,ze nie mozna caly czas zyc latami 80-tymi,ale czy to upowaznia mlodszych kibicow do absolutnej niewiedzy o historii Lechii ?!
Duzo ludzi piszacych na tym forum,przeinaczylo by nasza Lechie na przerozny wynalazek,tylko po to,zeby moc zobaczyc Lige Mistrzow na BA.
Mysle,ze wlasnie przez ta anonimowosc,ludzie piszacy na tym forum pozwalaja sobie na takie wpisy,o ktorych Ty wspominasz.
Masz pretesje do starszych-ok,ale co z mlodzieza ?
''Dajesz'' im rade,to od razu jest myslenie-co ten stary pierdoli ?!
Gdyby zyli w naszych czasach-nie byli by anonimowi,tak,jak my bylismy w tamtych czasach.
Choc musze przyznac,ze ja i w tej chwili nie jestem anonimowy,bo nie mam sobie nic do zarzucenia.

Pozdrawiam
5 października 2008, 09:49 / niedziela
Szacunek dla kibica po szalu, oczywiście.. Ale czy tylko ... pozdr dla normalnych bez względu na to czy starzy czy młodzi
5 października 2008, 10:04 / niedziela
Czarny - zgadza się z Tobą, tylko nie wiem na kogo ty trafiłeś, że Ci tak odpowiedział. Ja mam bardzo duży szacunek do starszych kibiców, a Ci co mają w dupie to co się działo kiedyś i myślą tylko żeby przyjść na mecz i się polansować(krótko - sezonowcy) niech Ci głowy nie zawracają :)
Pozdrawiam

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013