Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

PAWEŁ BUZAŁA!!! TO NASZA DUMA I CHWAŁA!!!

strona 1/6

4 października 2008, 03:21 / sobota
BUZI!!! To co zrobiłeś przy tej bramce to stadiony świata i nawet Real Madryt, by strzelił może jedną taką akcje na 10!!! JESTEŚ WIELKI!!!!!!!!

A śledzie zwalniają trenera hehehe...

Trzy kurwy znam, trzy kurwy znam lecha, areczka i cracovia!!!!!! Coż za piękny dzień!!!! ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!!!

MÓWIŁEM KURWO, ŻE ZAPŁACZESZ!!!!!!! I WCALE NIE ŻAL MI JEST CI!!!!! LALALALALA... LECHIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 października 2008, 03:26 / sobota
NIEZAPOMINAJĄĆ OCZYWIŚCIE O RESZCIE CHŁOPAKÓW, BO WSZYSCY ZASŁUGUJĄ NA DUŻĄ POCHWAŁĘ!!!!! GRATKI PANOWIE!!!!!!!! WIELKIE DZIĘKI ZA ZAANGAŻOWANIE I AMBICJE W TYM MECZU!!!!! BYŁO WIDAC KTO JEST KTO I KTO JEST KIM!!!!!!!! LICZY SIĘ TYLKO LECHIA!!!!!!!!!!!

TRÓJMIASTO JEST NASZE!!!!! TRÓJMIASTO DO NAS NALEŻY!!!!!!!!!!! NIEDAMY NIKOMU NIKOMU NIE DAMY TRÓJMIASTO DO LEEECHIIII NALEŻY!!!!!!!!!!!!!!!!
4 października 2008, 03:36 / sobota
KAPSEL, BĄCZEK, BIG BEN, MANU, MIDZIER, HUBERT, KOSA, AREK, ANDRUT, MARCIN, KAROL, ŁUKASZ, KASPER, ROGAL, WIŚNIA, KOWAL, RYBA, BUZI - SPRAWILIŚCIE, ŻE GDAŃSK DZIŚ NIE ZAŚNIE!!! WIELKIE DZIĘKI WAM ZA TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 października 2008, 10:21 / sobota
proponuję częściej na T29 śpiewać "Paweł Buzała to Lechii Duma i Chwała" Pozdrawiam :)
4 października 2008, 14:08 / sobota
he he tak się przechodzi do historii :)))
4 października 2008, 14:38 / sobota
No pięknie nawet Gra Roglaskiego mi sie spodobała w końcy wywalczył 2 rzuty wolne Macieju wierze w Ciebie !!!
4 października 2008, 14:54 / sobota
Paweł. Słuchaj uważnie. Tej bramki, którą strzeliłeś nie zapomnę nigdy...
4 października 2008, 17:40 / sobota
Ja tez niezapomne-BUZI SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!
4 października 2008, 17:45 / sobota
taaaa, teraz to duma i chwała a jeszcze dwa lata temu beke z niego toczyło 90 % kibiców na meczu

Buzała, szacunek za to, że pomimo "sezonowców" czyli tych co oceniają po paru nieudanych zagraniach, głowę nosiłeś wysoko i nie dałeś się wątpliwie obiektywnej krytyce....

rozwijaj się rozwijaj, kadra to nie tylko marzenie
4 października 2008, 19:26 / sobota
Buzi swoja ciezka praca zapracowal na to, ze jest gwiazda teraz:)
4 października 2008, 19:34 / sobota
Ciezko mu bylo w tym czasie kiedy wiekszosc po nim jechala. Ja oprocz jego bramki wczorajszej, nie zapomne tez miny Buziego po meczu wyjazdowym kiedy rozegral calkiem dobry mecz, z trybuny nad zejsciem pilkarzy do szatni oklaskiwalem naszych pilkarzy i krzyknalem do Buziego: "Brawo Buzi, dobry mecz". Zrobil mine z ktorej jednoznacznie bylo widac, ze mysli iz z niego szydze. Jak wiekszosc w tym czasie robila.

Buzi - wielki Szacun dla Ciebie. (mimo, ze w alkoholizm wpadne - od wczoraj lykam z krotka przerwa na sen).
4 października 2008, 22:00 / sobota
Boje sie tylko ze Paweł opusci wkrotce nasza lige bo bedzie ona dla niego za slaba.
To bedzie kiedys wielki piłkarz
4 października 2008, 22:27 / sobota
Axel piszesz tak jakby to byla jego 22 bramka a nie 2...
4 października 2008, 22:31 / sobota
Ale chlopak zrobil wielki postep w tak krotkim czasie.Wszystko przed nim.
Mam nadzieje ze to bedzie bramka kolejki
4 października 2008, 22:38 / sobota
No już nie przesadzajcie, jeszcze dużo pracy przed nim, ale jak se będzie dalej tak rozwijał i nie odjebie mu sodówka to kto wie, kto wie... Ale z tego co wiem to temu chłopakowi raczej to nie grozi.

Kiedyś, jak będę miał 70 lat i usiądę z moimi wnukami, to z pewnościa opowiem im o pewnym filigranowym, blond napastniku Lechii, co uszczęśliwił tysiące gdańskich serc jednym pięknym strzałem w samo okno... ;)
4 października 2008, 22:44 / sobota
blond ? :D
4 października 2008, 22:46 / sobota
Jak bedziesz mial 70 lat to Ty nie bedziesz pamiętał jakie leki na co Ci lekarz przepisał a Ty chcesz pamietać o blond filigranowych napastnikach. Blond filigranowy.. swoją drogą odważne określenie jak na te forum ;)
Nie ma co szaleć, kazdy się cieszy z tej historycznej bramki w pierwszych derbach w ekstraklasie,ale pisać,że zaraz nasza liga bedzie dla Buzały za słaba to jakaś kpina :) W takim razie co ma powiedzieć Brożek,czy Lewandowski? Należy ładnie podziekować (jak to pewnie zrobili obecni wczoraj na stadionie) za śliczną i mega ważna bramkę,ale nie ma co z Niego robic niewiadomo kogo, bo na pewno to samemu piłkarzowi nie pomoże. Jeszcze sporo meczy zostało, ma jeszcze sporo goli do strzelenia :)
4 października 2008, 22:50 / sobota
masz wariat racje !
Pamietam Buziego z II ligii jak remisowalismy z Ruchem czy przegrywalismy z Odrą, ko wtedy strzelał bramki??? Buzi i wtedy sie odradzał....Dziś jest wielki mimo ze nie zdobywa bramek co mecz. Wystraczy byc na meczu i zobaczyc ile wklada serca w grę!!! Brawo BUZI !!!!! Gdańsk Ci dziękuje !!!
4 października 2008, 23:18 / sobota
Zeto czy juz nastal ten dzien w ktorym doczekam sie az pochwalisz Buziego? :) Powiedz ze tak ? Czy nadal w parze z Rogalem nie nadaja sie zeby grac w Lechii i nie bedzie z nich porzytku? Nie czepiam sie tylko chce wiedziec czy juz nadszedl ten dzien w ktorym padna slowa pochwaly dla Buziego z ust wielkiego Zeto?
4 października 2008, 23:28 / sobota
nie padną!

Jeśli myślisz, że zmienię swoje zdanie, bo ty tak chcesz, to nie licz na to. Z wczorajszego meczu zapamiętam zwycięstwo i wspaniałą atmosferę po meczu na T29. Poziom meczu pominę milczeniem.
4 października 2008, 23:29 / sobota
akie życie bywa przewrotne. W derbach Trójmiasta Czesława Michniewicza załatwił ten, który... bez dzisiejszego trenera Arki pewnie nie zaistniałby w futbolu – Paweł Buzała. Michniewicz dał Buzale szansę posmakować pierwszoligowej piłki, wyciągając go... ze strychu. Tak, ten piłkarz mieszkał w starym budynku klubowym Lecha, gdzieś na poddaszu. Nie wierzycie? To uwierzcie. Ale to nie jedyna ciekawostka – Buzała bardzo słabo widzi na jedno oko i w „Kolejorzu” niektórzy śmiali się z niego, że tak jak snajperzy przy celowaniu muszą zamykać jedno oko, tak on... nie musi.

W meczu Arka – Lechia Buzała nie celował – po prostu huknął najmocniej jak potrafił i wyszedł strzał nie do obrony. Jak ktoś nie widział, to niech rzuci okiem...
odnośnik
5 października 2008, 06:44 / niedziela
Buzi zawsze był filigranowy, a że blond? Z tego co wiem prawdziwy aryjczyk nosi blond włosy, więc nie rozumiem sprzeciwów. ;)
5 października 2008, 09:46 / niedziela
no pewnie to wszystko prawda... a Rybski jest w Lechii tylko dzięki swojej fryzurze a Bąk bo go kibice lubią... a no i nie zapominajmy dlaczego mamy trenera ZIELIŃSKIEGO - nazwisko zobowiązuje...
5 października 2008, 10:31 / niedziela
No Stress przeczytaj uważnie co napisałeś o naszych zawodnikach a później puknij się w głowę.
5 października 2008, 10:44 / niedziela
a nie wyczuwasz tu subtelnej nutki ironii?
5 października 2008, 10:49 / niedziela
musiałem Ci odpisac choć od kilku dobrych lat tylko czytam to forum :) , ale widząc na żywca derby, nie mogło być inaczej.
pozdrawiam
5 października 2008, 10:52 / niedziela
to było po prostu nawiązanie do tych wszystkich "on widzi na jedno oko", "wyciągnęli go ze strychu"...
Pozdrawiam
5 października 2008, 22:17 / niedziela
5 października 2008, 22:28 / niedziela
ja w tym temacie nie widze kogos takiego jak Kielas86 ani tego wpisu co tam jest napisany... po raz kolejny radosna tworczosc gw
5 października 2008, 22:33 / niedziela
kielas86 proszę wpisz się, bo wyjdzie na to, że wybiórcza kłamie.

A chyba nikt tutaj nie chce, aby wybiórcza była na tym forum tak postrzegana?
5 października 2008, 22:43 / niedziela
ten wpis kielasa istnieje - w temacie Arka Gdynia - Lechia Gdańsk na stronie 15 mniej więcej w środku :p ale w sumie pisał Palucha że w tym temacie to zawarte xd
5 października 2008, 22:44 / niedziela
korzystając z okazji, że być może jestem czytany:

PAŁUCHA CHUJ CI W DUPSKO, PODOBNIE JAK TWOIM KOLEŻKOM GRZESIOWI KUBICKIEMU, STECOWI, SARZAŁO, BŁOŃSKIEMU I JESZCZE KILKU INNYM ŚCIERWOJADOM, I CAŁEJ TEJ WASZEJ OGÓLNIE 'Gromadce Wesołej' że tak to ujmę
5 października 2008, 22:48 / niedziela
Simek86 - to, że kłamie to chyba nie ma wątpliwości. Ale do takiego kłamstwa raczej by się nie posuneli.

Wpis jest w temacie derbów strona 15 z 4 października 2008, 18:06 / sobota
5 października 2008, 22:51 / niedziela
Raginis: "Ale do takiego kłamstwa raczej by się nie posuneli."

Bronisz gw czy mi sie zdaje?

to jest gw i takiemu ścierwu się nie wierzy, bo wszystko to co oni piszą to kłamstwo i obłuda! ot taka specyfika tej żałosnej gazety
5 października 2008, 22:58 / niedziela
Popieram...
5 października 2008, 22:58 / niedziela
Simek86 - zadałeś pytanie, prawda ? Dostałeś na zadene pytanie odpowiedź, więc nie wiem o co Tobie kolego chodzi...?!
To, że napisałem, iż do takiego kłamstwa nie mogą się posunąć, to znaczy - czytaj między wierszami - żyd jest cwany !
5 października 2008, 23:01 / niedziela
A za się dostało Łukaszowi Pałusze? On nie jest Lechistą czasem??
5 października 2008, 23:07 / niedziela
Nie jest i nigdy nie bedzie.
6 października 2008, 02:19 / poniedziałek
Pałucha to jest obiektywny dziennikarz?? to popierdółka jakaś
6 października 2008, 17:16 / poniedziałek
Na razie Pałucha nie napisał jeszcze(albo nie czytałem) nic takiego kompromitującego (jego jako red.) - w przeciwienstwie do żółto-niebieskiego Kubickiego (który ma teraz depresje -przegrane derby).
Wkur..... sie jak obejrzalem Szybką Piłkę, goscie jaja sobie robią z Trójmiasta i traktują obecnosc Lechii w OE jako chwilowy epizod nie wart zainteresowania "WIELKICH" znawców futbolu.
Przy ich paplaninie suche i beznamietne artykułu Pałuchy da sie strawic.

BUZI RULES!
7 października 2008, 14:05 / wtorek
Pozdrowienia dla Wariata od Marassa i Byla!
7 października 2008, 17:13 / wtorek
Hehe, również pozdrawiam najwierniejszych zza Odry!!
7 października 2008, 19:16 / wtorek
do pseudo redaktorow co czytaja nasze forum: chuj wam w wasze zydowskie dupy
14 stycznia 2011, 19:17 / piątek
- Potwierdzam, że to koniec mojej gry w Lechii. Cały grudzień myślałem nad tym, co powinienem zrobić. Chciałbym wszystkim podziękować. Trener Kafarski zrozumiał moją decyzję, rozstaliśmy się w dobrej atmosferze i będę miał Lechię w pamięci. Na razie nie zdradzę, gdzie będę grał, bo najpierw kluby muszą się dogadać. Mam jednak zapewnienie, że zostanę z Gdańska wykupiony. Nie decydowały pieniądze, bo Lechię było stać na mnie. Po prostu uznałem, że dla własnego rozwoju warto coś zmienić. W Gdańsku byłem 4,5 roku i uznałem, że pora zmienić klub - powiedział Buzała. - Obyło się bez nieporozumień i cieszę się, że pożegnaliśmy się w zgodzie i przy obopólnym szacunku. Będę miło wspominał grę w Lechii - dodał.

źródło: Dziennik Bałtycki
14 stycznia 2011, 19:23 / piątek
Dzieki Buzi za wszystko bedziemy pamietac

no i mam nadzieje ze ten tajemniczy klub to nie jest ten co zawsze gra na wyjazdach?
14 stycznia 2011, 19:38 / piątek
najważniejsza bramka Pawła odnośnik

a przy tej okazji zacytuję Romana Rogocza:

,, możemy zagrać słabo, lecz zawsze musi być to walka do końca. ,,
14 stycznia 2011, 19:49 / piątek
powodzenia Buzi.dzieki za wszystko,co zrobiles dla Lechii i Gdanska.
14 stycznia 2011, 19:50 / piątek
Paweł TY nasza dumo POWODZENIA!!!
Teraz tylko Wiśnia nam został.
14 stycznia 2011, 20:31 / piątek
ile Lechia musi dopłacić do tego transferu?
14 stycznia 2011, 20:32 / piątek
Dzięki Buzi za walke. Twoje bramki były zawsze dla nas ważne.
Powodzenia,gdziekolwiek będziesz grał.
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022