Gdańsk: piątek, 17 stycznia 2020
FORUM
Podstrony:

PAWEŁ BUZAŁA!!! TO NASZA DUMA I CHWAŁA!!!

strona 2/6

14 stycznia 2011, 21:05 / piątek
jeremi mało zabawny jesteś... ciekawe czy tak samo po tamtych derbach byś się kogoś zapytał jakby wtedy sprzedawali go gdzie indziej?

Dzięki Buzi za wszystko co dla nas zrobiłeś, a wkład w to gdzie teraz Lechia się znajduje masz niezaprzeczalny i jak ktoś chciałby to negować to jest po prostu zaślepiony własną głupotą... to, że nie raz coś mu nie wychodziło, nie może być przekreśleniem tego do czego się przyczynił - do awansu do Ekstraklasy.

Dla mnie jest to traktowane w ramach osłabienia... kto będzie teraz śledzi na derbach gnębić???
14 stycznia 2011, 21:26 / piątek
szacun Buzi
14 stycznia 2011, 21:39 / piątek
Pawel dzieki za wszystko.

odnośnik
14 stycznia 2011, 21:55 / piątek
Paweł Buzała - derby Trójmiasta! Dzięki.
14 stycznia 2011, 22:04 / piątek
Dzięki Buzi za wszystko co zrobiłeś dla Lechii. Dzięki za gole i asysty, a szczególnie za te w derbach. Dzięki również za zaangażowanei i wolę walki. Jak żaden inny piłkarz Lechii w tym sezonie zasłużyłeś na podwyżkę. Powodzenia na boiskach ekstraklasy!!! A swoją drogą to trochę dziwne, że klub nie mając nikogo zaangażowanego do ataku, kogoś kto będzie gwarantował jeszcze więcej goli niż ustrzelił Buzi (no bo chyba taki powinien być sens wymiany), spokojnie puszcza naszego najlepszego napastnika. Śmiejemy się ze Śledzi, że zostali bez bramkarza, a tymczasem... Czy nikogo nie dziwi, że tyle klubów w tym sezonie nagle zainteresowała się Buzałą? Jakoś nikt nie interesuje się Dawidem, a więc dalej będziemy go oglądać w szerokiej kadrze, podczas gdy to z nim klub powinien w pierwszej kolejności nie być zainteresowany dalszą współpracą. Oj, jestem ciekaw naszej siły ataku na wiosnę.
14 stycznia 2011, 22:11 / piątek
BUZI WIELKIE DZIĘKI I SZACUN DLA CIEBIE.TWÓJ WKŁAD A AWANS I ROZBROJENIE ŚLEDZI JEST BEZDYSKUSYJNY.
POWODZENIA W NOWYM KLUBIE.
14 stycznia 2011, 22:14 / piątek
Tak tylko, żeby kogoś kupić musi być wolny wakat i przede wszystkim muszą być zabezpieczone środki finansowe na uposażenie takiego zawodnika. Dawid myślę, że będzie u nas do końca kontraktu i tyle, a z pieniędzy za Pinokia i Buzałe, będzie można kupić jakiegoś dobrego zawodnika to którejś z formacji.
14 stycznia 2011, 22:29 / piątek
"" .... Buzała....Buzała.... poszedł do końca Buzała !!!! ależ goooollllll !!!! Paweł Buzała ...minęło 11 lat....."

tego nigdy nie zapomnę również dlatego ,że jest to intro do
odnośnik

Paweł dzięki za te lata zaangażowania, sorry za szyderę małyszów , za te derby zawsze będę Cię wspominał dobrze i przechodzisz do "małej historii" ale żeby nie było iż byłeś MVP kilku meczy derbowych dzięki za całokształt a Twoje rozstanie dodatkowo odbieram jako impuls dla kolejnych piłkarzy w przyszłości , jak nie powinno się w 5 minut spierdolić kilku lat... Bravooo

powodzenia
14 stycznia 2011, 22:32 / piątek
Buzi - Dziękuję Ci za ten cały pobyt w Lechii, za zaangażowanie w grę i zdobyte bramki, za bicie śledzi w każdych Derbach i pogrążanie ich.Mam nadzieję że do końca swojej kariery i jeszcze dłużej nie zapomnisz o Lechii :).Powodzenia w nowym klubie!
14 stycznia 2011, 22:37 / piątek
odnośnik Buzi Ty Lechisto choć jesteś brzydszy od Szreka twoja bramka jest najpiękniejsza od 11 lat !
14 stycznia 2011, 22:51 / piątek
Buzi. Początki miałeś nie łatwe. Może to przez brak ogrania ,doświadczenia,umiejętności,ale z każdym rokiem było lepiej. Nie którzy cie krytykowali, szydzili, ale Ty się nie poddałeś i za to szacun. Pokazałeś ,że jednak ciężką pracą ,ambicją na boisku, czy też na treningach można zrobic postęp. Tak walecznego i charakternego gracza( no może poza Pękiem ) to dawno w Lechii nie było.Niech inni biorą z Ciebie przykład a w szczególności za to jak się z Lechią rozstałeś.
Przed meczem derbowym mogą napisać, że jesteś w tej chwili największym wzmocnieniem szpArki. :(
Ta drużyna, która Ciebie kupiła już na wstępie powinna zapłacić więcej o 100 tyś ,niż może dać. Życzę powodzenia i odwiedzając Gdańsk nie strzelaj bramek Lechii:)
14 stycznia 2011, 23:10 / piątek
Buzi ! No cóż, przyszedł czas pożegnania...
Przede wszystkim dziękuję za derby (jak by nie było zapisałeś się w historii), ale przede wszystkim dziękuję za zaangażowanie i za jaja - pamiętasz ? "Co by nie było to winni są ja i Rogalski" - Nie miałeś łatwo, co...? I co, dałeś radę ! Co Cię nie zabije to Cię wzmocni - pamiętaj :))
Życzę Ci, Buzi wszystkiego naj ! Strzelaj, Ty nasza "żółta ciżemko" jak najwięcej goli (byle nie Lechii) i niech Cię wszelakie kontuzje omijają.
No i niech taka brameczka w końcu wejdzie
odnośnik
Powodzenia Buzi - byłeś jednym z niewielu co potrafili gryźć trawę !
14 stycznia 2011, 23:21 / piątek
Paweł Buzała - dziękuję za bramki w derbach, w meczu z Górnikiem Zabrze w Pucharze Polski i za awans do ekstraklasy.
14 stycznia 2011, 23:23 / piątek
14 stycznia 2011, 23:33 / piątek
Dzięki Buzi i żeby kontuzje omijały cię szerokim łukiem.Szacunek za to w jaki sposób odchodzisz,walkę,nieustępliwość i za bramki jakie dla nas zdobyłeś(szczególnie w derbach).I pamiętaj przeciwko Lechii nie strzelaj goli ;).Powodzenia !!!
14 stycznia 2011, 23:36 / piątek
Buzała obok Pękiego,dwaj najbardziej ambitni zawodnicy jakich widziałem w Lechii... dalej Surmik,Wojciech i Dawidowski. Wielki szacunek dla Buziego,mam nadzieje ,że jednak zostanie. tak czy inaczej-Paweł Buzała Lechia Tobie dziękuje..
14 stycznia 2011, 23:44 / piątek
dzięki Buzi, że odszedłeś, zawsze byłeś leniem machającym łapkami do wszystkich którzy "źle zagrali" lub też do kibiców gdy "coś wyszło", a przyznać trzeba, że czasem coś wychodziło - zwłaszcza derby!
Faktem jest, że ostatnia runda była życiowa dla tego "zawodnika", ale moim zdaniem była to ostatnia i tyle.
Jednego lenia mniej, czas na następnych leniwych - oby też odeszli w "chwale".
14 stycznia 2011, 23:49 / piątek
Nigdy nie zapomnimy tych derbów, jeszcze raz dzięki za wszystko i powodzenia!!!
14 stycznia 2011, 23:50 / piątek
tak, jeremi... ciekawe, czy dałbyś Lechii chociaż 10% takiego zaangażowania jakie zapewniał w każdym meczu Paweł.
15 stycznia 2011, 00:05 / sobota
jeremi , A tobie w życiu wszystko wychodzi i się udaję? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz. Krytyka tak,ale beżmyslne szydery to zostaw dla kolegów.
15 stycznia 2011, 00:16 / sobota
Szanowni, oceniacie Pawła po ostatniej rundzie, a on "grał" w Lechii przez 9 rund, prawie 5 lat. Oczywiście nie wszyscy wtedy "chodzili", więc nie mogą wiedzieć, ale może choć na youtube?
Bez szydery, dzięki Paweł za derby i za jesień 2010r, ale leniem byłeś zawsze!
15 stycznia 2011, 00:18 / sobota
Wybacz Buziemu, że nie jest tak idealny jak Ty.
15 stycznia 2011, 00:29 / sobota
Buzi, dzięki. Z pewnością byłeś jednym z głównych autorów budowy Wielkiej Lechii, od jej podstaw.

Szacunek za elegancką formę pożegnania z klubem. Jak widać panie Hubercie, da się, prawda?
15 stycznia 2011, 00:31 / sobota
chris, nie wszystko mi się udaje i wychodzi tak jak sobie zaplanowałem i nie jestem idealny, lecz jeśli już coś spie...le, to za to odpowiadam i ponoszę konsekwencje.
15 stycznia 2011, 04:56 / sobota
Pozwolę sobie na komentarz w mniej euforycznym tonie.
Otóż, czym Wy się tutaj podniecacie, był sobie kopacz, odchodzi i do widzenia, a nie jakieś dumy i chwały :) W historii to się Kruszczyński zapisał, a nie koleś z talentem podobnym do Romka Frydryszaka.
Bilans ekstraklasowy w Lechii tego napastnika po prostu rzucający na kolana :P

2008/09 Lechia Gdańsk 24 mecze 5 bramek
2009/10 Lechia Gdańsk 23 mecze 2 bramki
2010/11(j) Lechia Gdańsk 14 meczy 4 bramki

Co my teraz biedni poczniemy, jeżeli zabraknie tego biegającego bez ładu i składu, pożal się Boże, "snajpera" ;) Zgadza się, ambicję trzeba pokazywać, ale należy to robić "z głową", czego akurat ten koleś nie potrafił.

Mimo wszystko powodzenia w nowym klubie, a ja się osobiście cieszę, że nie będę musiał dalej oglądać Twojej błazenady.
15 stycznia 2011, 09:24 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 stycznia 2011, 10:21 / sobota
A ja pozostawie to bez komentarza:D
15 stycznia 2011, 10:53 / sobota
Buzała to gosciu wobec którego mało kto przechodził obojetnie, albo irytował albo...
Mnie denerwowały te damskie fochy, jakieś donsy i kaprysy. Jak coś nie wyszło to sie kładł "płakał", zamiast wstać i zapie... za piłką. Tak samo denerwowały mnie jakieś wrzuty z trybun pod jego adresem, bo był jaki był ale sporo radochy przysporzył zwłaszcza tym golem w Gdyni.
Powodzenia
15 stycznia 2011, 11:21 / sobota
ja mam podobnie, fanem Buzały nigdy nie byłem;)

co nie zmienia faktu, że dzięki jego bramkom śledzie leżały na kolanach - i to zapamiętam na bardzo długo ;)

do tego rozstaje się z nami na poziomie, dzięki czemu zostanie zapamiętany pozytywnie w Gdansku
15 stycznia 2011, 12:15 / sobota
Widć z tego zestawienia że Buzi miał dobrą rundę (bo grał).Pamietaj że u nas prze ostatnie 3-lata nie było supersnajpera (Jak Franek) tylko strzelanie bramek rozkładało sie na kilku zawodników.Myśle żę teraz Lechia postawiła sobie dosyć wysoko poprzeczkę. Trzeba ściągnąć lepszych od Buziego i Pinokia .
15 stycznia 2011, 12:29 / sobota
BUZI DZIEKI ZA WALKE NA BOISKU I ZA DERBY !!!
15 stycznia 2011, 13:59 / sobota
Buzi już nie jest piłkarzem Lechii Gdańsk!

Wytrzymał tyle lat w Tym Klubie i zasługuje na szacunek.
Na Lechii mamy taką szyderczą tradycję, wytrzymał psychicznie i juz nie jest tą Buzałą z przed 5 lat. Teraz jest na szczycie swojej kariery. Mam nadzieję, że odejdzie do Barcelony lub innego mocnego klubu.
15 stycznia 2011, 14:04 / sobota
na głównej podali że ZDEdecydował o swojej PRZEszłości hehehe:) odnośnik
15 stycznia 2011, 17:56 / sobota
było jak było. Krótko, człowiek-derby. Dzięki za wszystko.
15 stycznia 2011, 18:41 / sobota
zgadzam się, że golem w Gdyni dał trochę radości wszystkim kibicom Lechii, ale nazywanie go "człowiekiem debry" to chyba lekka przesada... Od momentu derbów w II lidze w 2007 (Buzała był już chyba w Lechii - nie chce mi się sprawdzać...) było już 7 meczów (+ dwa w pucharze ekstraklasy) a Buzi strzelił w nich dwie bramki... Tyle co np. Wiśnia, który również zapewnił zwycięstwo swoim golem w ostatnich debrach na T29, a w tym samym meczu, w którym drugą bramkę strzelił Buzała, to właśnie Wiśnia wprawił w radość wszystkich sympatyków strzelając na prawdę ładną bramkę zza pola karnego.

Mówi się trudno, pograł, zapewnił trochę radości, trochę śmiechu i poszedł dalej.
15 stycznia 2011, 21:23 / sobota
I coraz mniej ludzi ktorzy wywalczyli awans Lechii do ekstraklasy. Jakis czas minol cos sie konczy cos sie zaczynaa...
16 stycznia 2011, 06:19 / niedziela
krzyzyk na droge i szerokosci Buzi
16 stycznia 2011, 10:26 / niedziela
mara nazywasz to trochę :) Wygrać derby to tylko trochę :D Powodzenia Buzi tym bardziej że potrafiłeś się zachować zawsze w kontakcie z kibicami.Czyli nie uciekał do szatni bo zimno ...
16 stycznia 2011, 17:46 / niedziela
Buzi, szerokości!!! Przyczepności!!! Marginesu!!! Zimnego piwa w lodówce!!! Wesołych Świąt!!!

NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 stycznia 2011, 17:47 / niedziela
Pamiętam taki mecz w Warszawie na Polonii,Wielka Sobota 2007 roku,przegrywamy 3-1.Buzi spierdolił chyba wszystko co było do spierdolenia,bo mogliśmy ten mecz spokojnnie przynajmniej zremisować.
Jednak teraz kiedy chłop ma najlepszą kolejkę jaką zagrał ,odchodzi.Delikatnie mówiac trochę to wkurw..ające.
Szkoda i powodzenia na nowej drodze życia.
16 stycznia 2011, 17:50 / niedziela
ministranci go rozproszyli... gdzie sa wzmocnienia? aj waj
16 stycznia 2011, 17:55 / niedziela
Chyba bardziej "trzęsipłoty"
16 stycznia 2011, 23:13 / niedziela
odnośnik

też wzmianka o buzim ;d
16 stycznia 2011, 23:16 / niedziela
Dziwny sezon. Z Lechii znikają Rogalski, Buzała, Wołąkiewicz i Zeto.
16 stycznia 2011, 23:31 / niedziela
Buzi jest symbolem nowej Lechii i dziekuje mu za zaangazowanie, za to ze nie uginal sie pod krytyka i zwyklym opluwaniem.
Ciekawe jak mu pojdzie teraz.
16 stycznia 2011, 23:40 / niedziela
sybolem ???
ja poierdole... To juz nie jest Nim Bączek? Nie jest też Kalka, Piątek czy inni?
teraz kurwa symbolem jest napastnik z 9 bramkami przez 5 lat. Kurwa.
16 stycznia 2011, 23:47 / niedziela
Blada dupo frajerze, chyba twoja siora dalej lache opierdala Buziemu, że taki cięty na niego jesteś. Ona też jest galerianką?
16 stycznia 2011, 23:54 / niedziela
Prawda to, że stawianie Buzały w ramce z napisem IKONA KLUBU jest mocnym przegięciem, lecz też widać Boldi, że nie rozumiesz pojęcia IKONA KLUBU skoro dla Ciebie za tym pojęciem stoją czyste statystyki, a za tym pojęcie stoją zupełnie inne wartości...

A Ty WKS też wyluzuj suty z tymi tekstami... nie jesteś na forum śledzi, żeby bluzgać komuś po rodzinie... Pisałem Ci to wcześnie, Boldi jest jaki jest, ale jest sympatykiem Lechii...
17 stycznia 2011, 00:34 / poniedziałek
Ale co niektórzy pierd...kocopoły.napastnika nie rozlicza sie tylko z bramek...(ile mają Lukjanovs, Dawidowski,Buval i Sazankou???) Poza tym gdyby strzelał po 15 bramek w sezonie to juz dawno w Lechii by go nie było. Nie tak dawno najlepszym strzelcem był Brede... Bez komentarza,pajace pajacami zawsze będą!
17 stycznia 2011, 00:38 / poniedziałek
ja nie bede sie sugerował jednym meczem (chociaz niezmiernie dla mnei ważnym) żeby zarysować całą jego "kariere" w Lechii

nie jest żadną ikoną, bramek w derbach ma tyle strzelonych co Wiśnia jeśli dobrze pamietam, i to Wisnia na ten moment jest dla mnei "symbolem" Lechii bo jest kurwa chłopakiem od młodego kibicującym naszym barwom, a nie jakiś importowany z poznania

co do importowanych
biały pedale, już ci nie raz uświadamiałem że jesteś zwykłym importem, jak konserwa z puszki, która NIGDY nie bedzie Gdańszczaninem, mozesz byc Jego imitacją, możesz być związany z Gdańskiem po X latach, ale kurwa NIGDY Nim nie bedziesz! wiec skończ swoje żałosne próby, wchodzisz na moją rodzine? może buzała wali cie w dupe co ? może dlatego go bronisz bo ci sie podoba? nie bede wjezdzal ci na rodzine, bo pewnie i tak jest wpizdu stąd i niema nic wspólnego z tematem, zupelnie jak i moja na którą wjeżdzasz IMPORTOWANY PAJACU
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.296