Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

PAWEŁ BUZAŁA!!! TO NASZA DUMA I CHWAŁA!!!

strona 4/6

11 stycznia 2013, 20:40 / piątek
Jeszcze bramka na 2-2 w Lubinie ;)
11 stycznia 2013, 20:46 / piątek
dramat :( za góra dwa miesiące będzie wielki lament i wątek Buzi musi odejść nie lepiej patałacha nie brać ?
11 stycznia 2013, 21:09 / piątek
od Rasiaka i Grzleczaka gorzej grac sie nie da. Buzala chociaz tani a i serce na boisku zostawi.
11 stycznia 2013, 21:32 / piątek
szkoda że umiejętności nie nadążają za jego sercem
11 stycznia 2013, 22:15 / piątek
niestety, lepiej nie będzie - śmieszniej na bank!
11 stycznia 2013, 23:16 / piątek
Póki w Lechii grał Traore i miałem taką dziwną wizję, a w zasadzie marzenie, że Lechia będzie nie osłabiona, a wzmocniona, to byłem sceptyczny Buzale, ale teraz to się nawet cieszę. Wcześniej marnował setkę za setką, ale ktoś mu te sytuacje wypracowywał - jak będzie teraz? Może spierdoli nam mistrzostwo zjebanymi akcjami, ale wywalczy puchary jednym golem? Kto wie. ;)

"Paweł Buzała - To nasza duma i chwała !!!" - tak się śpiewało jeszcze w 2 lidze.
12 stycznia 2013, 00:05 / sobota
dlaczego śmieszniej ? może Buzi wypali i będzie pięknie :).
Witaj w domu Buzi.
12 stycznia 2013, 00:09 / sobota
Podpowiedz mi proszę po którym meczu w 2 lidze tak się śpiewało?
12 stycznia 2013, 00:25 / sobota
I staje się, wraca kopacz odnaleziony na strychu przez Czesia
( setki tel. do fryzjera ), teraz brakuje jeszcze żeby sprowadzic kompana Rogalskiego i napewno będzie wesoło...Dziekuje zarządowi, trenerom za tak wspaniałe wzmocnienie składu, teraz juz niech poprzeczki i słupki boja się, powrócił Buzi..okiwa niejedną poprzeczkę i słupek, a na samym końcu okiwa sam siebie i poda ( mam nadzieje ) do Rogalskiego......czas na puchary.......
P.S. KUCHAR WYPIE....... DO WROCKA.....
12 stycznia 2013, 00:35 / sobota
he he he odnośnik feta po wygranym meczu ze śledziami ..36' coś Ci się pomyliło twój_koszmar
12 stycznia 2013, 01:22 / sobota
i jego przewrotka z Legią w pucharze hehe ma ktoś film gdzie ta przewrotka została uchwycona ? kiedyś coś było a teraz nigdzie nie mogę znaleść
12 stycznia 2013, 02:13 / sobota
https://www.youtube.com/watch?v=T15HfWCuYTI
12 stycznia 2013, 02:15 / sobota
Poprawiony sorki odnośnik
12 stycznia 2013, 02:16 / sobota
12 stycznia 2013, 03:55 / sobota
@LP

A Ty nie znasz tego?Nie pamiętam czy śpiewano to na meczach(wątpie, chociaż na jakimś wyjezdzie była chyba taka sytuacja- na wesoło ) , ale poza stadionem lub po meczach w mniejszym gronie... niestety często ironicznie, ale taki już urok Buziego i jego "skutecznosći" :) . Mimo wszytsko akurat powrót Pawła to pierwsza pozytywna wieść w tym roku.
12 stycznia 2013, 08:10 / sobota
Ja sie ciesze ze wraca, gral jak gral zjebal kilka setek w naszych meczach ,ale za to dawal wygrane w tych najwazniejszych(derbach) i nie powiecie mi ze Buzi jest gorszy niz grzelaczak czy rasiak..bo w to naprawde watpie , gdyby Buzi byl , dokupic jeszcze Wilka i moze jednego do przodu napadziora , kogos na obrone...mysle ze zle by nie bylo i mozemy zostac na swoim miejscu albo i na koniec rundy byc wyzej.
12 stycznia 2013, 09:23 / sobota
Oczywiście, że Buzała nie jest gorszy od Rasiaka/Dudy/Grzelczaka bo od nich nie da się być gorszym. Więcej pożytku jest z psa z kulawą nogą niż z w/w trójki kopaczy.
Buzała jest jaki jest - ogólnie to też łajza, ale na tle naszych asów można wiązać z nim jakieś tam nadzieje, chociaż przy takiej konkurencji to 90% użytkowników forum grałoby w podstawowej 11.
Atak Lechii wzbudza obecnie salwy śmiechu i masę łez. Łez smutku. Teraz będą łzy przez śmiech bo typa który okiwa obrońcę, potem bramkarza, potem słupek, a na końcu samego siebie to ze świecą szukać.
Człowieku ze strychu - czekamy na kolejne popisy!
12 stycznia 2013, 10:14 / sobota
Yesssssss. Bardzo dobra wiadomość.
12 stycznia 2013, 10:16 / sobota
Olsen ma racje, na chwilę obecną powrót Buziego trzeba traktowac w kategorii wzmocnienia, z prostej przyczyny, jest on groźniejszy od tria GR11, Grzelczak, Duda. Poza tym w/w drewnem nie mamy niskiego szybkiego napadziora (moze bedzie nim Łazaj)
Wolę obecnie Buziego od zagadek typu Tadić, Benson itp. Nie stac nas teraz na lepszego napadziora z polskiej extraklasy, a grzebanie w nizszych ligach to los na chybił (Tuszyński) - trafił (Rysiu). Trzeba też zauważyć ze obecnie w II lidze czołowi strzelcy to w wiekszosci emeryci z extraklasy, a pojedyncze rodzynki są wyjadane przez silniejsze (finansowo) wrony jak Legia, Wisła czy Lech.
Musimy liczyc na trenerski nos Boba, moze cos mu uda sie wyłowić.

TYLKO LECHIA!
12 stycznia 2013, 15:15 / sobota
Zajebisty transfer,rozwinął się mega piłkarsko,55 tysi mu proponuje Koronny Świadek,ale jeszcze się zastanawia?
12 stycznia 2013, 21:07 / sobota
Jak popatrzeć na to ze strony biznesowej to jest po prostu jakaś parodia. wymieniliśmy Pawła na Poźniaka dopłacając kupę kasy. Poźniak okazał się porażką, Buzi w Bełchatowie, którego aspiracje mogą sięgać 30% tego do czego dąży Lechia nie błysnął wogle (na uwagę zasługują te setki zjebane sam na sam z Pawłowskim) a nasz zarząd chce nim zastąpić Traore i ściąga go z powrotem tylko dlatego,że jest za darmo? To na Buziego teraz ma przychodzić te 20tyś kibiców na PGE? Czemu nie mogą przeznaczyć tych pieniędzy, które podobno oferowali Razackowi na jakiegoś gracza pokroju Ljuboli, który po pierwsze pociągnie zespół, po drugie sprowadzi z powrotem tych pikników przychodzących dla Traore i po trzecie nie zaniży poziomu sportowego. Zgadzam się w pełni ,że Buzi jest lepszy od Rasiaka, Grzelczaka i Dudy ale to nie jest gość na, którym można oprzeć atak zespołu. Pomijam już fakt ,że po odejściu Traore pozostaje do dyspozycji jego dotychczasowa gaża , która taka mała nie była, a my wzmacniamy się Buzim tylko dlatego,że jest free i chce u nas grać. Połowa diskopolo jest do wzięcia , w tym kilku bardzo dobrych jak na polską ligę zawodników, którzy pokazali swoje nie małe umiejętności w rundzie jesiennej a nasz sztab wybiera Buziego. Z całym szacunkiem, sympatią i wdzięcznością za to co Paweł dla nas zrobił w przeszłości nie widzę racjonalnego wytłumaczenia dla tego angażu.
12 stycznia 2013, 21:10 / sobota
Przepraszam za błąd : niemałe nie "nie małe" :)
12 stycznia 2013, 21:22 / sobota
@LP

Chyba mi się pomyliło. Po wygranych derbach w Gdańsku (już w extraklasie, myślałem, że w 2) w którym Buzi walnął bramę był z nim wywiad, podczas którego jakiś kibic zaszedł go od tyłu, krzyknął co napisałem, po czym zajebał solidnie ze 2 razy w ściankę do wywiadów. Nie chce mi się tego szukać, ale pewnie gdzieś jest. Mea culpa.
12 stycznia 2013, 21:47 / sobota
Kolego cinek1977:
Nie dajmy się zwariować i nie myślmy, że ktokolwiek kto teraz dołączy to będzie miał zastąpić murzyna, zwłaszcza że klubowa kasa świeci pustkami jak psu jajca. My nie mamy ataku bo wesołych trzech muszkieterów czyli Rasiak, Duda i Grzelczak to nadają się do gry najwyżej w rezerwach w Orle Trąbki Wielkie. Zgadzam się całkowicie, że Buzała to też kmiot piłkarski, ale na tle tych trzech jest bez porównania lepszy. To tylko pokazuje jakim problemem jest u nas atak, którego poprostu nie ma stąd wiadomo było, że kogoś po prostu trzeba pozyskać. Buzała drogi nie jest zatem i wzięto go szybko i sprawnie. Może ktoś jeszcze dołączy.
A ten pieniądze dla murzyna ciekawe czy faktycznie były. Osobiście nie wierzę w takie cuda, że w Gdańsku oferowano mu 30tys ojro/m-c przy bieżącym stanie klubowych finansów. Jesteśmy biedni i nie mamy wielkiego wyboru.
Co do discopolo to się większość z nich może się wysoko cenić. Wojciechowski obdarował ich pięknymi kontraktami. Do tego ewentualna prowizja ... zamiast normalnych transferów Polaków będą pewnie jakieś wynalazki jak ten arabus czy Chorwat z 3 ligi chorwackiej albo inne cuda na kiju.
12 stycznia 2013, 22:27 / sobota
Jak nie ma kasy to nie angażujmy kopaczy pokroju Buzała.... niech ogrywają młodzież może jakiś odpali....utrzymanie mamy... po co płacić miernotom.... Dla mnie jest to totalnie niezrozumiałe....
p.s.
Nie ma kasy, ale na Buziego jest, pewnie z 20 przytuli, na Rasiaka 50 jest, Grzelczak też pewnie z 20 przytula.... a na dobrego gracza 100-120 nie ma ( na takiego przyjdzie z 2 tys ludzie więcej ). Dla mnie polityka zarządu i Boba jest po prostu śmieszna....Grać młodzieża, a takiego Buzałe za 3 miesiecznie brac, plus od zmarnowanych sytuacji....
12 stycznia 2013, 22:43 / sobota
Żeby nie było - ja nie bronię pozyskania Buzały bo jestem całkowicie przeciwny temu transferowi. Próbuję zrozumieć jakikolwiek punkt widzenia Kaczmarka i reszty co do tego wszystkiego.
12 stycznia 2013, 23:26 / sobota
O Buzim można dużo pozytywnie i neg. ale ja się cieszę . Jeszcze będziecie o nim kiedyś mówić że to był Lechista ( ja będę z góry lub dołu to ogladał -haha).A poza tym , czyż Lechia nie będzie teraz bardziej podobana do mnie ?Bardziej Biała i Zielona ( zielona jak ja przez 40 lat ) ?

Pozdrowienia B-Z
13 stycznia 2013, 01:23 / niedziela
Jeśli nie mamy ambicji na walkę o puchary, to już teraz ogrywajmy naszych juniorów zamiast ściągać gwiazdę Buzałę. Nie spadniemy w tym roku, możemy ograć młodych, a Buzi już więcej cyrku nie pokaże, nie zrobi przecież karnego dla przeciwnika walcząc o aut... choć w sumie może.. to przecież Buzała. Na pewno będzie weselej i Rasiak będzie miał lżej bo wyzwiska się rozłożą na obu..

My tylko stracimy...
13 stycznia 2013, 01:43 / niedziela
Ale co stracimy? Stracimy kibiców sukcesu, bo ekipy wyjazdowej nie stracimy. A wyjazdy jak każdy wie to sól kibicowania.
13 stycznia 2013, 13:19 / niedziela
Prawda jest taka, że Buzi w meczu marnuje 2-3 setki.
Rasiak z Grzelczakiem + Duda natomiast żadniej setki nie marnują...
Oni nie są w stanie stworzyć sobie nawet 1/4 stuprocentowej sytuacji.
Buzała może czasem irytować, ale mimo wszystko uważam, że jest lepszy od tej trójki.
Przychodzi do nas za darmo. Wyjebiemy Andriuškevičiusa, Bajica, Tuszńskiego a powinniśmy jeszcze Grzelczaka i Rasiaka i na pensje dla Buzały spokojnie będzie.
Zresztą porównywać kogoś do wymienionej dwójki.....
Oni nawet gęby mają tępe jak by byli ociemniali.
13 stycznia 2013, 14:37 / niedziela
...bo z "gęby" Buziego inteligencja aż bije... Hehehe
Swoją droga ciekawe kryterium oceny piłkarzy;)
13 stycznia 2013, 15:03 / niedziela
Buzi - do boju! Mam nadziej na conajmniej 5 brameczek dla Lechijki d końca tego sezonu! A hejterom mówimy stanowcze NIE!
13 stycznia 2013, 15:09 / niedziela
A ja dodam jeszcze ze 3-4 asysty i ze 2-karne wywalczone.
13 stycznia 2013, 20:06 / niedziela
Widze ze tutaj nastawienie bardzo pozytywne. Normalnie powrot króla :)

Ja do konca zycia bede pamietal jak Buzino kupowal bilety dla swojej rodziny na mecz z Vilarealem i gdy pani sprzedajaca zapytala sie go czy pan sie dobrze czuje po otrzymaniu kartki z peselami rodzinny. Buzi stanowczo i pewnie siebie tak. A na kartce bylo: mama 84729903203 tata 93838730923 siostra 23983293042 itd.

Płakalem w redboxie ze smiechu jeszcze dobre 15min po calej sytuacji.
13 stycznia 2013, 20:09 / niedziela
Ha,ha . Póki co zobaczenie tej mordy zapowiada się na największą atrakcję na boisku :D
13 stycznia 2013, 20:33 / niedziela
no widzisz zarząd... przynajmniej nie sępił darmówek tylko poszedł i kupił...
13 stycznia 2013, 21:34 / niedziela
Za to,ze tak pieknie ukaral sledzi,u mnie ma kredyt zaufania do 2025 roku.
Chociaz jeden grajek bedzie robil wiatr z przodu.Zmarnuje ze 200 setek,ale bedzie do takich szans dochodzil,w przeciwienstwie do lasu napadowego w Lechii.Na bardziej powazniejsze transfery nie ma szans,bo nie ma kasy,a wam tylko zostalo poplakac w internecie i tyle.
13 stycznia 2013, 22:32 / niedziela
"las napadowy Lechii" - buhahaha! wymiękłem. Brawo Czarny za trafne określenie. Teraz bedziemy mieli popierdzielającego w tym lesie .....zajączka w żóltych ciżemkach.

TYLKO LECHIA!
13 stycznia 2013, 22:53 / niedziela
Dobry tekst Czarny nic dodać nic ująć,może tylko poza tym że,witaj Buzi w domu. Daj z siebie wszystko!
14 stycznia 2013, 19:03 / poniedziałek
14 stycznia 2013, 21:05 / poniedziałek
Paweł Buzała to Nasza duma i chwała!! Nigdy bym nie pomyslał ale....
ciesze sie z tego transferu bo Nasz las napadowy to najsłabszy punkt:)
Przynajmiej bedzie biegał tam z przodu i robił zamieszanie:)

ogolnie dawaj Buzi duzo osob Ci kibicuje!!!!! :)
wykorzystaj to !!!!!!!!! :))))))))))
14 stycznia 2013, 22:12 / poniedziałek
gdyby Buzinho potrenował troche technike strzałow to bylby naprawde dobrym piłkarzem jak na naszą lige
14 stycznia 2013, 22:17 / poniedziałek
Jemu potrzebna jest zimna głowa.
14 stycznia 2013, 22:50 / poniedziałek
a mi się wydaje, że jeśli chodzi o chłodzenie głowy to nie jest najgorszy problem.
...większym jest za wolny procesor w bani;))
14 stycznia 2013, 22:59 / poniedziałek
Buzi na pewno czytasz to forum więc weź do serca ten wpis. Obejrzyj kilka meczy Messiego i skup się na jego strzałach a właściwie podcinkach. W większości Twoje pudła to strzały wprost w kładzącego się bramkarza. Ćwicz ten element gry przez całe zgrupowanie a będzie dobrze.
14 stycznia 2013, 23:46 / poniedziałek
Buzi i teraz możesz zrobić różnice bo jesteś jedynym, że tak powiem poważnym napastnikiem w drużynie. Wykorzystaj to, może i reszcie zechce się grać a nie człapać po boisku.
I żeby nie było, Buzi jednak czyta to forum :)
powodzenia Paweł
15 stycznia 2013, 09:02 / wtorek
Moja wiara niezachwiana nigdy nie pozwoliła mi przestać wierzyć że Pawełek do nas wróci:) Najbliższe lata jego!

Aejaejao!!!
15 stycznia 2013, 09:12 / wtorek
O kuźwa, faktycznie do Rasiaka, Grzelczaka, Buzały jeszcze Pawełek by pasował :)
15 stycznia 2013, 10:05 / wtorek
Buzi zasługuje na gwiazdę w alei zasłużonych na T29 za występy w derbach i historyczną bramkę strzeloną śledziom w Gdyni. Buzi, dla mnie już jesteś legendą.
15 stycznia 2013, 16:21 / wtorek
No nie. Już na dzień dobry rozpierdolił mnie ten Buzała. W wywiadzie stwierdza: "Jestem szczęśliwy, że wróciłem do Lechii, bo zawsze o tym marzyłem".

Że kurwa co? To na chuj odchodził?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.355