Gdańsk: poniedziałek, 10 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

PAWEŁ BUZAŁA!!! TO NASZA DUMA I CHWAŁA!!!

strona 5/6

15 stycznia 2013, 16:59 / wtorek
Jak nie masz pojecia na dany temat to sie nie wypowiadaj byly czystki w pewnym momencie w klubie pilkarzy ,ktorzy maja swoje zdanie itd z reszta po co to powtarzac chcial grac ,ale nie chcieli go i tyle za derby zasluzyl sobie na szacunek
15 stycznia 2013, 17:11 / wtorek
i według Ciebie, Buzała był z tych co "mieli swoje zdanie" ?
15 stycznia 2013, 17:42 / wtorek
Buzałę odpalili, bo Kafarski sobie ubzdurał, że Poźniak to gwiazda i ściąga do klubu polskiego Ronaldo. Niestety okazało się, że zamienił stryjek siekierkę na kijek. Nie jestem za Buzałą, ale jak nie można liczyć na nic lepszego to taki szrot też się przyda, może coś tam ustrzeli...
15 stycznia 2013, 18:15 / wtorek
Skończcie ciągle z tym, że Kafarski go nie chciał :

Już pewne jest, że Buzały w Gdańsku nie będzie. W piątek Lechia rano wyjeżdżała do Malborka na mecz sparingowy z OKS 1945 Olsztyn. "Buzi" już do autobusu nie wsiadł. Przyszedł tylko pożegnać się z kolegami i trenerowi Kafarskiemu oznajmił swoją decyzję.

- Potwierdzam, że to koniec mojej gry w Lechii. Cały grudzień myślałem nad tym, co powinienem zrobić. Chciałbym wszystkim podziękować. Trener Kafarski zrozumiał moją decyzję, rozstaliśmy się w dobrej atmosferze i będę miał Lechię w pamięci. Na razie nie zdradzę, gdzie będę grał, bo najpierw kluby muszą się dogadać. Mam jednak zapewnienie, że zostanę z Gdańska wykupiony. Nie decydowały pieniądze, bo Lechię było stać na mnie. Po prostu uznałem, że dla własnego rozwoju warto coś zmienić. W Gdańsku byłem 4,5 roku i uznałem, że pora zmienić klub - powiedział nam Buzała.

Paweł rozstał się z Lechią w znacznie lepszej atmosferze, niż to miało miejsce w przypadku Wołąkiewicza.

- Obyło się bez nieporozumień i cieszę się, że pożegnaliśmy się w zgodzie i przy obopólnym szacunku. Będę miło wspominał grę w Lechii - zakończył Buzała.

- Byłem na to przygotowany, bo Paweł miał inne oferty. Staraliśmy się o niego powalczyć, prowadząc szereg rozmów. Wysłuchałem piłkarza, czego oczekuje i potrzebuje. Przyjąłem z godnością jego decyzję. Zachowanie Pawła w stosunku do kolegów, klubu i sztabu trenerskiego było na najwyższym poziomie. Będę mu kibicował, poza meczami przeciwko Lechii. Szkoda straty takiego piłkarza - powiedział Kafarski.

a to tylko jeden z wielu wywiadów
15 stycznia 2013, 18:37 / wtorek
Paweł Buzała dla 2x45.com.pl: Każdy piłkarz w Polsce chciałby grać w Lechii. Będzie tu zespół na mistrza

odnośnik
15 stycznia 2013, 19:32 / wtorek
Dręczyciel, blagam nie cytuj gazet. Możesz wierzyć lub nie. Buzi nie chciał odchodzić.
15 stycznia 2013, 20:48 / wtorek
Trochę logiki. Buzi stwierdził, że marzył, żeby wrócić do Lechii. Gdyby nie odszedł, nie miałby sposobności wrócić i nie spełniłby swojego marzenia. Trzeba się cieszyć, że chociaż komuś w Lechii spełniają się marzenia.
15 stycznia 2013, 21:03 / wtorek
ogolnie powinno byc zabawnie ;D moze w koncu zacznie strzelac w 50% sytuacji i bedzie mistrz. nigdy nie wiadomo
16 stycznia 2013, 00:05 / środa
nie strzeli nawet 20% tzw. "setek" ale Buzi to żywe srebro, współkreuje sytuacji i je ... marnuje. Chce wszędzie byc i to od razu coś zrobić, za bardzo się spieszy.To przeciwieństwo naszego trio z napadu. Takiego go znamy i choć wkurza to bardzo, to przecież dzięki niemu sporo sie dzieje. A co do wywiadu : dyplomata by sie powstydził . Ciekawi mnie, czy Bobo spróbuje wariantu Rasiak-Buzi i czy w ogóle taki wariant może coś dać pozytywnego
16 stycznia 2013, 00:40 / środa
Pomijając wszelkie "walory" taktyczno-techniczne jednego Buzale odmówić nie można... zaangażowania. Gdyby wystawić pięciu drewnianych Rasiaków i pięciu takichże Grzelczaków to razem nie włożyliby w grę tyle serducha co jeden Buzi.

I chociaż efekt nie musi być dużo lepszy niż powyższej pary konarów, to zdecydowanie fajniej będzie się oglądało zapierdalającego Buzałę... nawet jeśli chwilę później zaobserwujemy ten znajomy jakże bolesny grymas na jego facjacie. ;-D
16 stycznia 2013, 00:48 / środa
Jakie warianty z Rasiakiem ?! Na głowę upadłeś czy się na mózgi z Traore pozamieniałeś?! Nie do wiary, warianty z Rasiakiem! Własnemu klubowi zle życzysz?!
16 stycznia 2013, 01:24 / środa
Edwin - zrób kurs trenerski i wyślij CV
16 stycznia 2013, 01:40 / środa
By widzieć ,że wystawianie Rasiaka to perfidny sabotaż nie potrzebne są żadne papiery...Wystarczy nie być ślepym
16 stycznia 2013, 05:17 / środa
Sugeruj sie dalej tym co pisza i mowia w mediach to daleko zajdziesz jeszcze na amber cup mowil jak to wszystko wyglada odszedl z twarza i tyle 10 sytuacji zjebie ale 2 strzeli przynajmniej beda jakies emocje a nie tak jak s rasiakiem i reszta emocje koncza sie na tym czy dobrze przyjmie pilke co nie zmienia faktu,ze nie jest to wzmocnienie na miare oczekiwan
16 stycznia 2013, 05:23 / środa
Jak można tak kaleczyć ojczysty język?
16 stycznia 2013, 11:27 / środa
Sie czepiasz;) dał pod koniec przecinek, pomimo że na kropkę na końcu wpisu atramentu nie starczyło:D
ps. Panowie spokojnie, Buzi na pewno nas nie zawiedzie:)

Aejaejao!!!
18 stycznia 2013, 10:19 / piątek
Chuj Ci do tego jakbys nie zauwazyl,nie pisalem polskimi znakami moze dlatego,ze nie mam takiej funkcji
18 stycznia 2013, 15:15 / piątek
Jednak jesteś idiotą, a chciałem dać Ci szansę...
18 stycznia 2013, 15:32 / piątek
Spokojnie bedziesz mial szanse mi to powiedziec wprost.
18 stycznia 2013, 15:48 / piątek
Buzi GOL GOL GOL!
18 stycznia 2013, 15:59 / piątek
Pod warunkiem, że Dzikidingo ma funkcję mówienia wprost.
18 stycznia 2013, 16:36 / piątek
Spokojnie. W wątku o pytaniach do Małkowskiego jest mój numer telefonu, zapraszam.
18 stycznia 2013, 16:48 / piątek
Kurwa nie ma takiego numeru
18 stycznia 2013, 17:10 / piątek
Po kiego ciśnienie podnosisz... sobie i innym. Waląc w klawiaturę naciśnij czasami kropkę, przecinek lub inny znak interpunkcyjny. Zapewniam, to wystarczy.
Polskie znaki nie mają tu nic do znaczenia... wielu forumowiczów ich nie posiada.
18 stycznia 2013, 18:29 / piątek
Kontrowersyjny ten Buzi... ;-)
19 stycznia 2013, 19:38 / sobota
...taki urok gwiazd;)

Aejaejao!!!
22 stycznia 2013, 09:35 / wtorek
@Jaca

Paweł wraca to i może Ty powrócisz na obiekt??
Już ze dwa lata nie widziałem cię na stadionie ;)
12 września 2013, 21:08 / czwartek
Jak tu nie kochać Pawła;)

/dario.lg/ Czy jest taki klub w Polsce, w którym nigdy byś nie zagrał? - Arka Gdynia

Aejaejao!!!
13 września 2013, 19:27 / piątek
Jacaraca,

sorry,że tak bezpardonowo, ale wyobrażasz sobie żeby powiedział, że nigdy nie zagra w Siwiałce, albo Stilonie Gorzów. Chłop jest rozgarnięty i wie dla kogo ten wywiad :)
13 września 2013, 22:43 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 października 2013, 09:31 / wtorek
Po meczu z Koroną mam jedną prośbę do Buziego ,proszę ,nie obcinaj pazurów u stóp i przywdziej buty ze 2 numery większe na następny mecz. Dzięki wielki .
1 października 2013, 11:54 / wtorek
Powrócił stary "dobry" Paweł;)

Aejaejao!!!
24 października 2013, 10:08 / czwartek
Oby mecz w Krk był przełomowym dla Pawła, jak nigdy podniósł głowę, spojrzał i przymierzył. Dzięki i czekamy na więcej!
Pablo prowadź po Puchar! "my czekamy już 30lat, a w muzeum tylko replika...";)

Aejaejao!!!
11 lutego 2014, 20:05 / wtorek
Buzała min 8 tygodni przerwy - zerwany mięsień uda
11 lutego 2014, 20:20 / wtorek
Jakby miał zerwany mięsień to pauzowałby kilka miesięcy. Ma naderwany mięsień.
11 lutego 2014, 20:29 / wtorek
naderwany mięsień to kwestia 2 tygodni. Zerwany
11 lutego 2014, 20:34 / wtorek
Boldi czytaj.'Kuba Staszkiewicz ‏@QbaStaszkiewicz 2 godz.

Nawet osiem tygodni może trwać przerwa w treningach Pawła Buzały. Napastnik Lechii ma naderwany mięsień uda.
Rozwiń
11 lutego 2014, 21:30 / wtorek
mirekgd, zapomniałeś, że Boldi zawsze wie wszystko lepiej i najlepiej? Facet jest ekspertem w każdej dziedzinie życia, więc nie wiem po co się z nim kłócisz jak i tak z góry jesteś skazany na porażkę :)))
11 lutego 2014, 22:01 / wtorek
A Ty jestes w czymkolwiej lepszy?
3 razy za czasow Gedani mialem naderwany miesien i nigdy to nie trwalo dluzej niz 3tygodnie.

pozdro prowokatorze.
11 lutego 2014, 22:15 / wtorek
Może dlatego miałeś naderwany aż 3-razy.Za szybko leczyłeś ?
11 lutego 2014, 22:18 / wtorek
Moze. Ambicja swoje robila..
pozdro.
11 lutego 2014, 22:26 / wtorek
Boldi, 1u mnie leczenie trwało 1,5 miesiąca, a nie był on zerwany całkowicie. Dlatego 8 tygodni uważam za jak najbardziej realne. Zresztą jak miałeś taką kontuzję to sam wiesz, że dochodzi jeszcze okres rehabilitacyjny, który może wyglądać różnie, zależnie od organizmu, a przecież każdy organizm jest inny. Skoro uznali, że Buzi będzie tyle pauzować to widać tak musi być. Decyzję podjął na pewno ktoś mądrzejszy i bardziej doświadczony niż Ty.

A czy jestem w czymkolwiek lepszy? Hm, na pewno nie w mądrowaniu się i nałogowym spamowaniu na forum pod byle pretekstem. Daj się chłopie wypowiadać też innym (nie chodzi mi o to czy bronisz komuś się wypowiadać, czy nie). Zapewne podobnie jak u mnie Twoje forumowe wszędobylstwo powoduje u większości niechęć do udzielania się w jakimkolwiek temacie na forum, w których widniejesz w co drugim poście i to bez znaczenia, czy masz coś konstruktywnego do powiedzenia czy też nie. Wypowiedziałeś się, ok, daj się wypowiedzieć innym. Zero prowokacji chłopie... przy tym nie obrażaj i nie unoś się jak dziecko, bo to przez takie właśnie zachowanie już kilkakrotnie byłeś banowany.... Żyj i daj żyć innym.
25 czerwca 2014, 22:02 / środa
Paweł, dziękuję i powodzenia ! Zapisałeś się w kartach historii naszej Lechii

odnośnik
25 czerwca 2014, 22:57 / środa
DziękiBuzi! za te pamiętne gole, razem z Tobą odchodzi powoli klimat z T29, szkoda...

Powodzenia w karierze! I powrotu do Gdańska, bo w końcu tu jest Twój Dom.
jeszcze raz dzięki!

TYLKO LECHIA!
26 czerwca 2014, 07:57 / czwartek
BUZI DZIĘKI.....
26 czerwca 2014, 08:22 / czwartek
Gwiazda dla Buziego na alei sław na Traugutta. Należy mu się za derby.
26 czerwca 2014, 09:15 / czwartek
Mam jeszcze plakat "Buzała na prezydenta". Powodzenia Paweł...
26 czerwca 2014, 09:23 / czwartek
DZIĘKUJĘ Tobie za:

- śledzi
- ekstraklasę
- radość ze strzelonych bramek
- podniesione ciśnienie przy zmarnowanych setkach
- machanie witkami
- "wszystkiemu jestem winien..."

WISH YOU WERE HERE
26 czerwca 2014, 10:13 / czwartek
Gwiazda w alei sław jak najbardziej tak!
Zasłużył na nią jak mało kto .
26 czerwca 2014, 10:48 / czwartek
gwiazda dla Buziego i Palmera
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011