Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 2.11.2008 godz. 19.00(wyjazd)

strona 1/8

21 października 2008, 20:31 / wtorek
Stowarzyszenie "Lwy Północy" organizuje pierwszy w tym sezonie pociąg specjalny na ligowy mecz z Legią Warszawa, który odbędzie się przy Łazienkowskiej w dniu 2 listopada 2008 r.
"Walterowcy" udostępnili Lechistom 681 wejściówek na te spotkanie i w takiej grupie zamierzamy się stawić w stolicy.
Bilety w cenie 100 zł (bilet na pociąg bilet na mecz) są dostępne od dzisiaj tj. 21.10. w sklepie "Lechista" w Pasażu Królewskim w godzinach 10-18. W przyszyłym tygodniu, jeśli do tego czasu pula nie zostanie wyczerpana, bilety będa sprzedawane w cenie 110 zł. Zorganizowane grupy kibiców mogą składać zbiorowe zamówienia u Koordynatora ds. fanklubów.
Nieznane są jeszcze dokładne godziny wyjazdu i powrotu - będziemy o nich informować w internecie. Pociąg specjalny jest tradycyjnie pociągiem z komfortowymi wagonami dalekobieżnymi. Nie ma możliwości zakupu samego biletu na mecz. Cena biletu jest wypadkową ceny podyktowanej przez PKP - niestety brak jest alternatywnych rejsowych połączeń kolejowych.

źródło:lwypolnocy.pl

Zapisywać się , nie marudzić i nie zadawać głupich pytań .
21 października 2008, 21:03 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 października 2008, 21:42 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 października 2008, 22:33 / wtorek
Lol... mamy chyba najdrozsze wyjazdy w Polsce... np Gornik placil 60 zeta ( lacznie z biletem na mecz) za specjal w dwie strony...

No ale coż, zobaczyc Lechijke na wyjezdzie - BEZCENNE

Ajeeeaaaaooooooo!!!!!! Heeeeeejjjjj Lechiaaaaa Goooooool!!!
21 października 2008, 22:42 / wtorek
Górnik jechał pociągiem rejsowym. Mieli wynajęte 3 wagony, tak więc siedzieli ściśnięci jak śledzie, albo rozeszli się po całym pociągu.

My jako jedyni jeździmy wagonami z przedziałami. Każdy z nas ma zapewnione miejsce siedzące.

Chociaż może trzeba zrobić ankietę, bo niektóre płaczki jak widać, wolą jeździć jak sąsiedzi z północy. 600 osób w 300 osobowej skm-ce.
21 października 2008, 22:46 / wtorek
Ja jestem wygodny i z mila checia zaplace 100 za ten wyjazd
21 października 2008, 22:59 / wtorek
Płacicie 100 z biletem na mecz. A każdego chętnego zapraszam na negocjacje z PKP. Dziś Lechista został otwarty dopiero o godzinie 11, gdyż negocjacje zawsze zamykały się po jednej godzinie. Tym razem trwały ponad 2 godziny. W PKP jest burdel , tylko bez dziwek. Wyobrażcie sobie, że oni muszą płacic PLK za wynajęcie torów, bo to nie PKP jest ich właścicielem. Jaja jak berety. Więc wpadliśmy na genialny plan. Jedziemy do PLK skoro są właścicielem torów. I tam słyszymy: jesteśmy "tylko" właścicielem torów i wynajmujemy je odpłatnie dla PKP i z nimi prosze załatwiac pociąg. Cyrk!!! Ile ktoś musiał kiedyś przytulic za takie rozwiązanie???? Cena nie wzięła się nawet z tego, że była podwyżka w lipcu o 30%, ale z tego powodu, że ze względu na remont torów dla pociągów towarowych będziemy jechac okrężną drogą!!!!! I gówno ich to obchodzi. Powiem tak- PKP naprawde idzie nam rękę ale PLK chuj w dupe do połowy. Pozdrawiam
21 października 2008, 23:01 / wtorek
Jak to powiedział kiedyś ludowy twórca: zobaczyła żaba że konie podkuwają i sama nogi podstawia.

60 zł z hanysowa, specem i z biletem?
Jakbym ekspres reporterów oglądał.

Temat jest bardzo prosty, wbij się na rozkład i zabacz czym i jak możesz dojechać do stolycy a później będziecie marudzić.
Cena jak dla mnie jest OK.
Jak ktoś dyga w delegacje do wawy pociągami to jest w temacie.
Kupować - nie marudzić
21 października 2008, 23:02 / wtorek
Górnik jechał rejsowym tak jak wspomniała Korupcja. A my jesteśmy Lechia i będziemy jeździć jak szlachta hyhy
Śledzie zerwały zgodę z Polonia W, bo KSZO im kazało, a ich sporadyczne wyjazdy to nie jest dla nas porównanie.
21 października 2008, 23:09 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 października 2008, 23:48 / wtorek
Bo to lipa miec zgode z klubem do tenisa.
Sorki za rozmywanie tematu:)
22 października 2008, 09:12 / środa
Proponuje ostrożnie z trunkami alkoholowymi bo ostatnio na Legie nie wszedł gośc z o,2 promila.Lepiej sobie calkowicie odpuścic ewentualnie coś w drodze powrotnej:)
22 października 2008, 16:46 / środa
odnośnik

W tym sezonie po podwyzkach specjale staje się rzadkoscia -Wisła odwołała na ten weekend swój specjal do Wawy.
22 października 2008, 17:07 / środa
No to chyba należą się brawa, dla Lwów, że przy takich podwyżkach potrafią zorganizować speca taniej niż poprzednio.

Panowie 80zł za wycieczkę do Wa-wy, to chyba nie są jakieś niebotyczne pieniądze?? Łapać dowody i kupować bilety. Pokażmy piłkarzom, że zależy nam na ich dobrej grze. Pokażmy chamom, co w strachu przed nami remontują stadiony, że jesteśmy NAJLEPSZYMI KIBICAMI W EUROPIE!!!!
22 października 2008, 17:19 / środa
no tak.. tylko to nie zmienia faktu , że tylko Lechia płaci tak drogo za wyjazdy..
nie wszyscy pracują.. swoją drogą może 110zł nie jest jakąś strasznie wygórowaną ceną , ale jeśli wyjazdy organizowane były by na każdy mecz i tyle by to wynosiło to łatwo sobie obliczyc ile wyjdzie za mecze u siebie i na wyjezdzie..
a to już jest coś.. Polonia płaciła 45zł w tamtym sezonie.. i nie interesuje mnie wasze zdanie na temat mojej opinni kiełbaskożercy
22 października 2008, 17:35 / środa
"a moze frytki do tego"?
22 października 2008, 17:46 / środa
Oczywiście do Warszawy możecie dojechać inaczej ! Wystarczy kupić bilet na pociąg Expresowy potem wystarczy kupić w kasach Legii Warszawa bilet na mecz co wychodzi razem mniej więcej 120-130 zł :) , Nadal jeździmy najdrożej ?. Fakt moglibyśmy jeszcze jeździć towarowymi to w ogóle płaczki by byli wniebowzięci gdyż musieli by tylko trafić na pociąg z węglem do Warszawy i jadą za darmo ! . Pozdrawiam
22 października 2008, 17:50 / środa
FcBull- tylko że Polonii do wyjazdu dołożył kasę sponsor JWC, to raz. Dwa, Polonia jechała do nas przepełnioną skm-ką.

Może naprawdę trzeba zrobić sondaż.

Taniej, ale w dużo gorszych warunkach, jedziemy przepełnioną SKM. Miejsce siedzące tylko dla "starszyzny".
Drożej, ale każdy ma zapewnione miejsce siedzące. Wagony z przedziałami. Bufet w pociągu.
22 października 2008, 18:44 / środa
100zł za wyjazd do Wawy pociągiem w 2 strony i to z biletem na mecz to cena jest rewelacyjna, a do tego dodając że jedziemy pociągiem przedziałowym to jest petarda cenowa

a co do Kurnika Zabrze który jechał niby specjalem za 60zł: odnośnik :-)

a co do samego meczu to lepiej skupić się na dopingu dla Lechii a nie festiwalem wyzwisk do czego na bank będą nas prowokować miejscowi, piłkarsko remis jest w zasięgu ale będzie ciężko, najważniejsze to zagrać na "zero" w obronie liczę że Bączek pokaże jak zwykle klasę
22 października 2008, 18:54 / środa
PanPrezes to miało byc śmieszne? to daj przykład klubów , które jeżdżą na mecze w taki sposób jak Ty napisałeś..
i dalej jestem przy zdaniu , ze jezdzimy najdrożej..
ale co zrobic..

Lechia gol , Lechia gol , Lechia gol!
22 października 2008, 19:12 / środa
FcBull jak Ci drogo to zakup bilet z miejscem na korytarzu za 50 zł specjanie dla Ciebie. Mówie naprawde serio. Cały czas jestem pod numerem Lwów Północy. Tylko pamiętaj przez całą podróż nie edziesz miał prawa usiąśc i ja tego dopilnuje
22 października 2008, 19:14 / środa
Bull przestań płakać dzieciaku.Jak nie pasuje cena to nie jedz małyszowców i festyniarzy nam nie potrzeba na wyjeżdzie.
22 października 2008, 19:15 / środa
I dla Twojej wiadomości!!! Dziś bilety kupiło 280 osób i im cena nie przeszkadzała. Nie stac Cie na wyjazd....od roku trąbimy, że brakuje nam rąk do pracy. Popytaj tych co pracowali dla Lechii ile płacili za wyjazdy
22 października 2008, 19:26 / środa
Gruby wynik jak na to że dzisiaj pojawiło się info. Ciekawe co tak wszystkich ciagnie do tej stolycy i dlaczego takiego podniecenia nie było jak jechaliśmy do Chorzowa...
22 października 2008, 19:27 / środa
I po co Ty mu L P odpowiadasz :) jak nie chce płacić to niech nie jedzie i tyle w temacie albo niech wykupi sobie te miejsce w przedziale drzwi/wc bez biletu na mecz to przynajmniej popilnuje,żeby nie ukradli pociągu...;)

LECHIA=Bezcenne :)
22 października 2008, 19:46 / środa
Masz racje. Znający realia doskonale wiedzą, że cena jest super.
22 października 2008, 19:54 / środa
Nie kumam tego, czy ktoś, kogokolwiek zmusza do tego żeby jechał na mecz i to specem?

Trzeba zrozumieć LP bo chłop dyga przy temacie a tu redbull mu wyskakuje z tematem odkrycia 3-go jądra w kroczu
22 października 2008, 20:50 / środa
Ja raczej na PKP nie pracuję ale kolego FC Bull jeśli jesteś osobą nie uczącą się ( tym samym nie mającą zniżki na bilet ) chyba wiesz iż jadąc TLK/POŚ zapłacili byśmy w obie strony 110 zł / 105 zł (w cenę nie wliczony jest bilet na mecz). A tu kolejny psikus jaki czeka na zwolenników przetłoczonych rejsówek czyli to iż żaden pociąg nie zajechałby dla Nas na czas :) . Oczywiście jest jeszcze możliwość SKMki , jeśli są zwolennicy puszki na szynach to ja im proponuję Trójmiejskiego Hamburgera czyli : (odnośnik Pomyślcie 600 osób w SKMce mieszczącej 300 MAX. gdzie połowa z tego i tak stoi :). Nadal narzekamy ?.

PS. Ci co jechali na derby w PE wiedzą czym jest SKM Hamburger :)
22 października 2008, 21:10 / środa
my z kumpelą lecimy na własną rękę odnośnik
22 października 2008, 21:30 / środa
Niewidzialny88 dziecko jak zaliczysz tyle wyjazdów co ja to będziemy mogli pogadac , ale narazie to pod tym względem masz mleko pod nosem..
Wronowicki Ciebie o zdanie nie pytałem i od Twoje zdanie mnie nie interesuje:)
a swoją drogą nie chce mi się z wami dyskutowac..

aha , a bilet mam już kupiony , a w sprawie cen biletów nie mówiłem w swoim imieniu tylko ogólnie o wszystkich..
22 października 2008, 21:39 / środa
rozumiem racje jednej jak i drugiej strony. Wszystko, zwłaszcza jako taki komfort, kosztuje, z drugiej strony nie każdego stac na wydanie co 2 tydzień 100 zł. na wyjazd (pisze ogólnie nie o tej rundzie). Może warto rozejrzec się za jakimś sponsorem?
22 października 2008, 21:44 / środa
zzz- jak znajdziesz sponsora, który będzie finansował przejazdy kibiców, to myślę że postawimy tobie pomnika (oczywiście na T29) za życia. ;-)

FcBull- sam wytrzyj spod nosa mleczko. Tak się składa, że troszkę na wyjazdy jeżdżę. Bardzo często widzę na nich Niewidzialnego88, więc osobiście wątpie że masz ich od niego więcej. Tak się składa, że kolega Niewidzialny88 za Lechią jeździ troszkę dłużej, niż od wiosny 2008.
22 października 2008, 22:03 / środa
FcBull masz napisane, że polonia miała dopłacone od sponsora, a pozatym jechali tym:

odnośnik

A my jedziemy tym:

odnośnik

I do tego każdy będzie miał miejsce w przedziale i nie będziesz musiał stać koło kibla, co jest normą na wyjazdach "innych ekip".

Pozdrawiam i do zobaczenia w stolycy.
22 października 2008, 22:17 / środa
A pamietacie jak w 3 lidze jechalismy na pyrke 2 do poznania bodajze w 700 chlopa w 4 wagonach ze zdziwionymi ludzmi?.Fakt ze za darmo choc smiesznie bylo
22 października 2008, 22:55 / środa
Myśle że wpis Wariata wyjasnił wszystko w sprawie ceny wyjazdu.Pozostaje tylko
wybrać sie po bilet bo dla maruderów nie starczy.W tej rundzie z wyjazdami mamy ciężko mysle więc że wszystkie bilety zejda do końca tygodnia spokojnie.

Ps.Bull rozbawiłeś mnie do łez:))
22 października 2008, 23:50 / środa
A mnie rozbawił jeszcze bardziel:))))))))))))) Po pierwsze, zę nikt z dziś zapisujących się nawet nie spytał czemu jest taka cena, z powodu takiego, że albo nie miał jaj, albo wolał się tu wyżalic. Po drugie co mnie najbardziej rozbawiło:))))) Dziś zapisywali się ludzie wogóle mi nie znani. Znałem tylko 5 osób a jeżdże dużo i długo i żaden z tych osobników nie jest Tobą. I kolejna sprawa kolego Małyszu, Kubico czy chuj wie kto tam jeszcze, piszesz, że wypowiadasz się w imieniu wszystkich hmmmm. To mi wytłumacz czemu tylko Ty płaczesz???????????? Zapraszam jutro do Lechisty na dłuższą rozmowe. I tak nie przyjdziesz, ale wierze po cichu, że będziesz bo masz coś tam jednak w gaciach
23 października 2008, 00:29 / czwartek
Siema mam pytanko odnosnie wyjazdu...

Ja juz sie zapisalem mam tylko dylemat czy mozna ogarnac jakos bilecik dla ziomka ktory chwilowo nie mieszka w gdansku i chcialby sie podlaczyc do nas w stolycy ??

Jest to realne do wykonania ??

z gory dzieki za konstruktywna odpowiedz....

TYLKO LECHIA !!!!
23 października 2008, 00:58 / czwartek
Imie nazwisko pesel i 100 zł i zapraszam do pasażu. Pozdrawiam
23 października 2008, 11:43 / czwartek
Wronowicki
22 października 2008, 19:54 / środa
Nie kumam tego, czy ktoś, kogokolwiek zmusza do tego żeby jechał na mecz i to specem?

"...Pociąg specjalny jest tradycyjnie pociągiem z komfortowymi wagonami dalekobieżnymi. Nie ma możliwości zakupu samego biletu na mecz..."

na wyjazd na mecz nikt nikogo nie zmusza...co do specjala to juz tak nie do konca ;)
23 października 2008, 12:07 / czwartek
Tego by brakowało żeby wszyscy na mecz jechali jak chcieli. Demokracja tak, ale nie na Lechii hyhy
23 października 2008, 12:48 / czwartek
wariat (cytat):
"FcBull masz napisane, że polonia miała dopłacone od sponsora, a pozatym jechali tym:
odnośnik
A my jedziemy tym:
odnośnik
I do tego każdy będzie miał miejsce w przedziale i nie będziesz musiał stać koło kibla, co jest normą na wyjazdach "innych ekip".
Pozdrawiam i do zobaczenia w stolycy.
-------------------------------------------------- ----------------------------

No racja, a poza komfortem jazdy barwy tego drugiego pociągu też jakby bardziej przyjazne... ;-)
23 października 2008, 13:03 / czwartek
Zeto- "zzz- jak znajdziesz sponsora, który będzie finansował przejazdy kibiców, to myślę że postawimy tobie pomnika (oczywiście na T29) za życia. ;-)"

:)) spodziewałem się takiej odpowiedzi:)) brudne koszule mogą. Kiedyś prokom fundował kibicom basketu podróże po kraju, wspomagał wycieczki po europie. Wiem wiem inne realia. Tam walczy sie o kibica a na Lechię i tak będą jeździc.

Rzuciłem tylko pomysł. Domyślam się, że i nad takim wariantem Lwy pracowały.
23 października 2008, 13:30 / czwartek
Kiedyś jeszcze "Lechistom" udało sie załatwić sponsorów na wyjazd do Sosnowca. Z tego co pamiętam także wyjazd do Gliwic miał dorobne wsparcie znanego kibica Lechii.

Generalnie nikt się nie pcha do sponsorowania pociągów specjalnych z kibicami, także załatwienie wsparcia jest niezwykle trudne.

W przypadku, gdyby był ktoś chętny do sponsoringu, "Lwy Północy" są w stanie zaproponowac szereg korzyści marketingowych np reklam darczyńcy na stronach internetowych, reklamy na stadionie czy bilecie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy!
23 października 2008, 13:38 / czwartek
Dawniej, dawniej...

Mamusia dawała drobne na pączki i z całego tygodnia trzeba było tylko zaoszczędzić na bilet do Tczewa. Z Tczewa do W-wawy, Poznania czy Łodzi to był pikuś. Jedna lub dwie wystawki po drodze i jakoś się dojechało. Gorzej było dalej na południe, tam trzeba było nieraz dobę jechać. Jak już się dojechało, z wejścówką nie było nigdy problemu. Można było jeszcze na zorganizowany wyjazd uzbierać, ale z "klubowym" autokarem było różnie. Pociąg był bardziej niezawodny.

Dziś...

Grupa fantastycznych ludzi, za friko, załatwia wyjazd z biletem do Wa-wy. Jak dobrze zagadasz wystarczy wysłać pieniądze na konto i podać PESEL i inne dane, a uprzejmy kolega przywiezie ci bilet na pociąg. Potem, trzeba już tylko trafić o wyznaczonej godzinie na zbiórkę. Dalej można być już najgorszym niemotą, a i tak obejrzysz mecz Lechii w Wa-wie. Wystarczy tylko dzień wcześniej, poczytać o zwierzęcym instynkcie stadnym.

PS. Nie masz stówy na wyjazd ? Przestań palić, pic, wciągać lub skonsultuj się z psychiatrą
23 października 2008, 16:25 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 października 2008, 17:02 / czwartek
chłopaki spieszcie się zostało tylko jeszcze 200 biletów a kupywałem go około 1,5 godziny temu!!!!!

A my swoje!!!!!!
23 października 2008, 18:06 / czwartek
pierdolenie o cenie 1 specjal nasz w tym sezonie i ogolnie na runde tylko 5 wyjazdow to chyba nie jest az taki wydatek , mozna bylo zaoszczedzic ?

Slask
Ruch
Legia - specjal
Wisla
ŁKS - moze spec , choc polaczenia sa b.dobre

wiec 2 spece to nie spec co 2 tyg ;]

a co do alko to na ostatnim meczu osoba z przedzialu ktora nie wypila ani jednego piwa nie zalapala sie na mecz a osoba ktora byla totalnie najebana i ktorej pomagalem wejsc na stadion wszedla wiec nie ma reguly , brali naszych losowo ...
23 października 2008, 18:19 / czwartek
Wściekły byku idź się przejdź na świeże powietrze i ochłoń.Poruszasz sprawy o których nie masz zielonego pojęcia.W koszt 100 zl (bo tyle będziesz płacił) wliczona jest cena biletu na mecz.Oczywiście można było wynająć skm na 300 osób tak jak to robią inne ekipy koszt byłby mniejszy ,ale komfort jazdy w zatłoczonym pociągu pełnym spoconych facetów ocierających się o ciebie odpowiadał by już tylko tobie.Widzę ze jesteś mistrzem w narzekaniu,a ciekawe czy wiesz ile prywatnego kosztu czasu kosztuje zorganizowanie jednego wyjazdu,czasu którego ty spędzasz przy oglądaniu TV czy piciu browarów ze znajomymi.Najłatwiej pierdolić w ciepłych kapciach za monitora,ale to już standard nie tylko na Lechii.Każdy ,jakikolwiek zysk który uzyskało Stowarzyszenie idzie na poprawę życia kibicowskiego na T29.Uwierz ze kwoty wydawane na rachunki Telefoniczne czy benzynę które wydajemy nikt nam nie zwraca,ale co tam zawsze znajdzie się jakiś oszołom który i tak powie ze moglibyśmy mu jeszcze dopłacić do jego biletu.

ciekawe co chciałeś osiągnąć atakując LP dzięki m.in. któremu cena specjala jest tańsza o dobre kilka tysięcy ,o które kilka godzin negocjował w pkp.

ps:czas specjali chyba powoli przemija...
Pociągi specjalne po podwyżkach jakich zapodało pkp są na granicy opłacalności.
chyba ze nauczymy się ze za Luksus podroży płacimy więcej .
23 października 2008, 18:58 / czwartek
Ależ pierdolicie,że drogo. A na jedną imprezę w Vivie czy chuj wie gdzie co niektórzy z ''maruderów'' potrafią wydać więcej. Masz chęć wesprzeć Naszą Lechię dopingiem-jedź. Za drogo-NIE JEDŹ! Jakbym na co dzień pracował w Polsce to bym się nie zastanawiał i od razu szedł kupić bilet na wyjazd!! TYLKO LECHIA!!
23 października 2008, 19:08 / czwartek
Pierdolenie i narzekanie!
byczku-jestem pewien,że gdybyś był w Chorzowie,to na pewno byś nie narzekał na cenę/
Szacun dla wszystkich ,którzy poświęcają swój czas na organizację wyjazdów.
narzekający-jeśli zrobilibyście to wszystko lepiej wyjdźcie z szeregu i to zorganizujcie.Wiem,że Chłopaki ze Lwów byliby bardzo szczęśliwi z takiej pomocy

KeyboardHool!
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.430