Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 2.11.2008 godz. 19.00(wyjazd)

strona 2/8

23 października 2008, 19:26 / czwartek
najwiecej pierdolą je.... marudy którzy to zjawiają się na T29 od wielkiego meczu lub jak naszej Lechii poprostu idzie dobrze. Ja tez uważam ze te 100 zł to nie jest wielki wydatek za podróż jak na prawdziwych WŁADCÓW PÓŁNOCY przystało w komfortowych warunkach a nie w ciasnej skm-ce tłuc sie te 5 godzin w jedną strone
23 października 2008, 19:52 / czwartek
100 to niewiele o ile beda siedzace miejsca a nie jak zwykle kupa ludzi po korytarzach bedzie stala w takim wypadku wolalbym zrobic zrzute na wache po 30 zl i bryka jechac!
23 października 2008, 19:55 / czwartek
Oriętuje sie ktos ile biletów zostało,albo czy uda mi sie spokojnie jutro dostac 2 sztuki??
23 października 2008, 20:06 / czwartek
Zalezy kto pyta ?
23 października 2008, 21:25 / czwartek
Spokojnie jutro dostaniesz
23 października 2008, 23:18 / czwartek
24 października 2008, 15:03 / piątek
Ja dzis bylem po bilet i konczyli zapelniac 3 wagon... wiec jeszcze beda
24 października 2008, 17:59 / piątek
jutro można kupować bilety 10-14 czy coś się zmieniło?
25 października 2008, 00:08 / sobota
W sobote jest ostatni sprzedaży biletów w cenie 100 zł. Od poniedziałku bilety kosztują 110 zł. Jutro sprzedaż w sklepie Lechista w godzinach 10-14. Zostało około 250 biletów
26 października 2008, 10:01 / niedziela
26 października 2008, 10:51 / niedziela
''Zapraszamy tym bardziej, że wydajemy od razu dwa bilety, jeden na przejazd drugi na mecz, tak, więc formalności w tym przypadku są ograniczone do minimum.''

Nie wiem moze sie zagadałem ,ale biletów na mecz nie dostałem:)
26 października 2008, 13:49 / niedziela
Ja również dostałem tylko bilet na pociąg...
26 października 2008, 13:51 / niedziela
to zapier... po ten bilet w tym tygodniu... jezeli nie chcesz stac pod stadionem...

(dostaje się duzy bilet wstepu na mecz i bardzo maly na pociag, gdzie jest tylko nr wagonu)
26 października 2008, 14:01 / niedziela
tyle powinniscie dostac:

odnośnik
26 października 2008, 20:57 / niedziela
Niewidzialny, wszystko jest w jak najlepszym pożądku ;-)

Kiedy zapisywałeś się na wyjazd do Wa-wy, biletów na mecz jeszcze nie było. Tak więc osoby, które mają bilet na pociąg, a nie dostały biletu na mecz, mogą go już odebrać w Lechiście.

Żeby nie było cwaniaczków, co przyjdą drugi raz po bilet, napiszę tylko, że bilety na pociąg wydawane już z biletami na mecz, mają specjalne oznakowanie. A dodatkowo, informacja o odbiorze biletu, jest zapisana na liście imiennej.
26 października 2008, 21:07 / niedziela
Tak własnie przypuszczałem:)Pozdro
27 października 2008, 17:42 / poniedziałek
do której Lechista otwarty ? 18 ? 19?
27 października 2008, 18:11 / poniedziałek
18
28 października 2008, 10:09 / wtorek
siema a kiedy bedzie wiadomo o ktorej pociag ?

pzdr
28 października 2008, 11:36 / wtorek
są jeszcze bilety?
28 października 2008, 11:42 / wtorek
Sprzedaż biletów odbywa się tylko do czwartku, tak więc spóźnialscy muszą się sprężać.

Jest to nasz pierwszy wyjazd od sierpnia. Jedziemy do przesłabej Legii. W tym sezonie jest szansa, że po kilkudziesięciu latach wywieziemy z Wa-wy 3pkt!!!!!!!!

Nie może nas tam zabraknąć!!!!!
28 października 2008, 13:13 / wtorek
Lechista SK - przesłabej Legii? Widziałeś tabelę i ostatni mecz z Wisełką?
No chyba, że mówisz o atmosferze na trybunach - tutaj spokojnie będziemy "grali u siebie" w niedzielę

Wszyscy do Wa-wy!
28 października 2008, 16:48 / wtorek
Ile było płaczu, że tak mało wyjazdów itp itd.
Taka spinka a tu do stolycy nie możemy dociągnąć do 600.

Nie czekajcie z kupnem biletu na sam koniec bo może się okazać, że trzeba będzie furami jechać i komfort szlag trafi.
28 października 2008, 17:11 / wtorek
Może przydałoby się trochę więcej reklamy specjala - nie ma nawet informacji na pierwszej stronie lechia.gda.pl. Ja akurat o specjalu wiem ale nie wszyscy są domyślni.
Niektórzy już myślami są w Krakowie a tu do warszawy trzeba jechac...
28 października 2008, 17:47 / wtorek
odnośnik

Na zachęcenie niezdecydowanych, którzy jeszcze nie nabyli biletu powyzsza informacja. Wynika z niej, że będziemy ostatnią w historii grupą gości na stadionie Legii w obecnym jego kształcie. Okazja do obejrzenia meczu na łazienkowskiej Lechistom nie trafi się przez długi czas.
28 października 2008, 18:29 / wtorek
Hejnał kto mówi , ze trzeba jechac ? Nikt nie musi nigdzie jechac ! Jadą Ci co jezdzą i co chcą dopingowac Lechie !

Ave!
28 października 2008, 22:49 / wtorek
W związku z tym, że od soboty sprzedaż biletów na mecz w Warszawie drastycznie spadła informujemy co następuje od dnia jutrzejszego tj. środy:
1. Sprzedaż biletów odbywa się tylko do jutra do godziny 18 w sklepie Lechista w Pasażu Królewskim
2. Sprzedajemy bilety do momentu zapełnienia danego wagonu.
3. Jeżeli do końca dnia jutrzejszego zostanie do zapelnienia wagonu załóżmy 5 biletów, te 5 biletów będzie można kupic jeszcze w czwartek.
4. Jeżlli natomiast wagon zostanie zapełniony do końca około godziny 17, to w tym momencie kończymy zapisy na wyjazd.

Po długich negocjacjach z PKP doszliśmy do porozumienia w sprawie kosztów przejazdu. Zdajemy sobie sprawe,że cena za przejazd nie jest super ofertą. Niestety nie z naszej winy oraz nie z winy przewoźnika, jedziemy drogą okrężną co znacząco wpływa na koszta. Cene podyktowały Polskie Linie Kolejowe za każdy kilometr wynajęcia torów. Nas jako Stowarzyszenia, które działa charytatywnie nie stac na zapłate za puste wagony i nie jesteśmy w stanie wyłożyc w ciemno pieniędzy, które mogą okazac się stracone. Zaznaczamy, że nie płacimy kolei za ilośc podróżnych a za ilośc wagonów. Informujemy więc wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie wpłacili pieniędzy, że jutro jest ostatni dzień na zapisy. Zaznaczamy, że nie zapisujemy nikogo telefonicznie oraz nie odpisujemy na smsy. Pozdrawiamy
28 października 2008, 23:36 / wtorek
RCzyli sumując ogłoszenie obcinamy ilośc wagonów z 8 do.......to już zależy od was do ilu
29 października 2008, 10:06 / środa
Ja pierdykam, jak to możliwie że sprzedaż biletów drastycznie spadła???
Teraz to chyba powinna rosnąć im bliżej meczu.

Co się dzieje? Nie ma wiatru w głowę wieje?
Na całą ligową rundę jesienną(+2 wiosenne!) mamy raptem 5 wyjazdów, z czego 2 to zgodowe więc niewyjazdy, od Chorzowa minął szmat czasu a my mamy problemy z wykorzystaniem puli do Warszawy???

I nie ważne że Legia bojkotuje, przecież jedziemy dla Lechii a nie dla stołecznych!!!
Na dodatek najprawdopodobniej będziemy ostatnią grupą kibiców gości przy Łazienkowskiej w tym i następnym roku, a ostatnią na stadionie w obecnym kształcie jak już wcześniej słusznie ktoś zauważył!!!

Ruszcie pierdzące i po bilety skarpety!!!

Aejaejao!!!
29 października 2008, 10:39 / środa
Mo i dobrze ,beda ci co zawsze.Pewnie w Krakowie zobaczymy prawdziwy najazd Małyszów i innych pikoli co to zaliczaja jeden zgodowy wyjazd na rok:))
29 października 2008, 12:20 / środa
pytanie:
nie moge jechac specem(termin)...bede w wawie dzien predzej.czy sa jakies problemy z kupnem biletu na miejscu na sektory L?slyszalem cos o karcie kibica...
jesli sa to czy jest mozliwosc kupna samego biletu od stowarzyszenia i podlaczenia sie pod stadionem...
dzieki za normalne odp.
29 października 2008, 12:53 / środa
odpowiedz:

Kupujesz bilet jak my wszyscy (110 ZL - poniewaz nie ma mozliowsci bez biletu na specjal), w stolicy dolanczasz do grupy...

P.S.
Warto miec przy sobie na wszelki wypadek dowod z adresem z Gd lub okolic :)

TYLKO LECHIA !!
29 października 2008, 15:53 / środa
Pojedziemy stałym składem to moze nie bedzie najebanych i wszyscy wejda.
29 października 2008, 16:20 / środa
Ja zaśpiewam hej, kto nie jedzie ten jest gej!
29 października 2008, 19:55 / środa
Jesli zas chodzi o sam mecz, Legia grac bedzie z nami bez Rogera. I szkoda bo gosc gra ostatnio taka padake ze nie wiem. Jakby gral to by nasi wieksze szanse mieli.
29 października 2008, 22:11 / środa
powiem wam szczerze ze odrazu widac ze jada stare mordy i wyjadacze wyjazdowi :D nie ma glupich pokemonowych pytan i 5 stron przed wyjazdem... :D
szkoda ze mecze mozna ogladac w tv bo teraz kazdy kto wlaczy c+ jest najmadrzejszym trenerem i wie wszystko na temat meczu... i zeby zrobic 10 stron po meczu nie trzeba jechac.

Jebac Małyszów!!
29 października 2008, 22:18 / środa
Koniec sprzedaży biletów. Jedziemy w 4 wagony. Rano płacimy za pociąg
29 października 2008, 22:28 / środa
zal kur.wa... niedosc ze z wyjazdami zje.banie w tej rundzie i jada tylko 4 wagony?

Piknikolandia

Widac ze jada najwierniejsi ale w sumie liczy się jakosc a nie ilosc...

Chyba wszyscy zostali zamroczeni myslami wyjazdem na Wiselke za wsczesnie...
29 października 2008, 22:54 / środa
Jaki żal??

Jadą ci co chcą, a znając życie to w godzinach meczu ten temat ożyje. Wtedy to najwięksi mędrcy tego forum, będą zmieniać świat i wypisywać dlaczego śpiewamy to, a nie to. Dlaczego wisi ta, a nie inna flaga. I jakim to dobrym trenerem jest Zielu, bo pokonał na wyjeździe Legię.

Do Krk to już inna inszość. Przed c+ trzeba sobie samemu browca kupić. A tam za darmoszkę będzie można się nachlać jak świnia. A jak przyfarci, to może jakiś Wiślak da szalik albo czapkę w ramach przyjaźni. Osobiście, do Krk zrobiłbym selekcję i na stadion za darmo wpuściłbym tylko tych co jeżdżą stale. A najebanym zabierałbym barwy i puszczał na dzielnice krakowii. Jakby jeden patol z drugim miał zrobiony durszlak z dupy, może by się czegoś nauczył.
29 października 2008, 23:09 / środa
^

100% racji, wystarczy spojrzeć

Na Śląsku było nas ~1000

tydzien później Chorzów - 300 osób

szkoda ze niektorzy jezdza po to żeby sie za darmo najebac a nie dla Lechii.
29 października 2008, 23:24 / środa
300 to razem ze Śląskiem :P

wychodzi na to, że jeżeli teraz jedzie nas 400 to na Wisłe pojedzie koło 1200 :P

chociaż matematyk ze mnie słaby ;D
29 października 2008, 23:31 / środa
Yaneq napisał
"29 października 2008, 22:28 / środa
zal kur.wa... niedosc ze z wyjazdami zje.banie w tej rundzie i jada tylko 4 wagony?

Piknikolandia

Widac ze jada najwierniejsi ale w sumie liczy się jakosc a nie ilosc...

Chyba wszyscy zostali zamroczeni myslami wyjazdem na Wiselke za wsczesnie..."

No to 15 minut poszukałem i mamy GOŚCIA !!!!

Wątek na 18 stronie, Legia Warszawa - LECHIA GDANSK (PP)
Yaneq
2 kwietnia 2008, 19:46 / środa
70′ Zmiana Lechia: Piotr Kasperkiewicz - Artur Andruszczak

Gdzie jeeeeeeeeeeeeest Ryba

Nie powiedz kolego, że newsa pisałeś z komórki w w-wie, bo raczej nie zadawałbyś pytania "Gdzie jeeeeeeeeeeeeest Ryba", poniważ widać było, że się rozgrzewa i jest następny do zmiany. To tak jak w tym programie MAMY CIĘ !!!

Który następny? Poszukamy.

PS. Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem....
29 października 2008, 23:37 / środa
mnie poszukaj :)
29 października 2008, 23:39 / środa
Ja nie jade bo nie mam możliwości pogodzić wszystkiego i tyle w temacie:)
30 października 2008, 00:29 / czwartek
Dopilnuje osobiście, aby spec do Krakowa kosztował dla tych co byli w Wawie 50 zł, a dla chlejo piwo na krzywy ryj żłopów 200:)))) Panowie wchodzicie w to?
30 października 2008, 00:34 / czwartek
Chorzów-Nas 160 i gdyby nie bracia z Krakowa i Wrocławia tyle by było na stadionie co przyznam szczerze marnie by wyglądało,ale dzięki nim ponad 300,Śląsk i Wisła to jak u Siebie może poza dzielącymi Nas km to to nawet nie powinno do wyjazdów się zaliczać,no i pozostaje legia i jeśli liczyć drugą runde ale w tym roku to łódź czyli 3 wyjazdy i tyle w tym roku w ekstraklasie,więc liczyć można było na większą frekwencję,ale jest jaka jest i to Nam powinno starczyć
30 października 2008, 00:53 / czwartek
W Chorzowie było nas ok 300 plus Slask i Wisła
30 października 2008, 01:05 / czwartek
300 z Wisła i Śląskiem!

:)
30 października 2008, 01:18 / czwartek
300 to z braćmi z Wisły i Śląska tak jak Morwa napisał,niektórzy już z Gdańska jechali bo byli wcześniej ;)

A co do inicjatywy od L P to bardzo fajna przyznam szczerze :)
30 października 2008, 01:41 / czwartek
Ja już bilet mam, ale jak najbardziej poważnie pytam, czy bilety są jeszcze w sprzedaży, bo dwóch ziomków się zdecydowało w ostatniej chwili i jutro bym po nie podjechał. Proszę o normalną odpowiedź normalnych ludzi.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024