Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 2.11.2008 godz. 19.00(wyjazd)

strona 3/8

30 października 2008, 02:04 / czwartek
"Jutro" t.j. już dziś oczywiście, bo jest po 24:00 i mogłoby to wprowadzić w błąd. Mówię oczywiście o 30.10.08 ;) Czekam na odpowiedź.
30 października 2008, 09:14 / czwartek
Wariat: Myśle, że kupisz dzisiaj bilety, ale prawdopodobnie na miejsca stojące lub fryturę.
30 października 2008, 09:39 / czwartek
no tak tylko kto pojedzie specem na mecz zgodowy? żeby przyjechac przed meczem i wrócić od razu po :P

to i tak beda sami po 200 zł :D
30 października 2008, 09:50 / czwartek
ups, wybaczcie moje niedopatrzenie :D

L P napisał:
"Wyjazd jest na 100% organizowany, a szczegółowe informacje zostaną podane po podaniu dokładnej daty oraz godziny meczu przez elstraklase s.a." ..
30 października 2008, 10:08 / czwartek
przy zalozeniu ze mecz bylby w sobote wieczorem nie wydaje mi sie problemem aby spec waracal w niedziele rano lub kolo poludnia....

ale to tylko moje odczucia :D
30 października 2008, 10:10 / czwartek
Gwoli scislosci, w Chorzowie bylo dokladnie 367 osob - Lechia, Wisla, Slask i Miedz Legnica
30 października 2008, 10:16 / czwartek
W TMK było podane: 300 Lechistów + 180 Śląsk i tego bym się trzymał.
30 października 2008, 10:19 / czwartek
30 października 2008, 10:50 / czwartek
No chcesz, to sie trzymaj, tylko, ze to nieprawda
30 października 2008, 11:16 / czwartek
Ale nie bylo też 160+Sląsk bo to też farmazon.W sumie wyglądało to na ok. 400 osób
30 października 2008, 11:29 / czwartek
Z tego co pamiętam, to w Chorzowie Lechii było jakieś 220 szala. Wspierało nas tam 180 Wrocławian i mała grupka (jakieś 10osób) Miedzi Legnica.

Miedź wracała z Tychów, a jako że mają zgodę ze Śląskiem, a ten ich wspierał na meczu z GKS, do Chorzowa przyjechali razem.

Tak więc w sumie było nas 400, z czego połowa to Biało - Zieloni.
30 października 2008, 11:31 / czwartek
Była tez delegacja z Nowego Targu
30 października 2008, 11:33 / czwartek
CHIP- a Nowy Targ to nie Lechia??
30 października 2008, 11:39 / czwartek
Jakich 200, było Nas prawie 300 z Lechii.
30 października 2008, 11:47 / czwartek
Jedziemy przez Bydgoszcz,Toruń
30 października 2008, 12:31 / czwartek
Przykład kibica legii nowego typu tzw "walterowskiego" z obowiązkową lekturą hyhy

odnośnik
30 października 2008, 14:43 / czwartek
Nie rozumiem niektórych narzekań. Gdy mamy wysyp pikników, małyszów itp. to jest źle... gdy te małysze nie jadą- też źle. Akurat dla nich wyjazd, hmmmm "na Legię" jest chyba najbardziej atrakcyjny. Wystarczy przypomnieć kwietniowa wyprawę do Wawy. Gdyby nie przełożono kolejki i mecz rozegrano by w lipcu to dopiero by były płacze że na 2 tyg przed nie ma biletów... bo małysze jadą. Tak ciężko zastanowić się nad przyczyną. Fajnie że sporo osób tutaj ma prawie kompletny stan rodzinny ale niektórzy niestety dużo członków ma na tamtym świecie. I to nie tylko w Gdańsku! I właśnie owe małysze i pikniki w taki dzień na wyjazd nie pojadą. Przypomnijmy sobie wyjazd drugoligowy do Chorzowa, tez jakoś na początku listopada. Ilu nas było? 160 osób? A i pociągiem do Chorzowa jechała połowa z tego, bo przecież CHWM pojechali wcześniejszym. Pomijam juz fakt nawet że w tym sezonie nie pamiętam kiedy ostatnio graliśmy w sobotę (w ten weekend to oczywiście wykluczone), ciągle piątek, niedziela. Prawda, że tych wyjazdów w tej rundzie nie ma wiele ale tu po prostu zaważył fakt Święta Zmarłych, a wymyślanie na siłę niestworzonych hipotez i przyczyn po prostu obraża pamięć tych osób. Poza tym wątpie aby owe małysze czytały forum. Nie jestem żadnym obroncą pikników, ani za takiego się nie uważam. Czasami trzeba się zastanowić. Nie uważam się też za jakiegoś "elitarnego wyjazdowicza". Od dobrych kilku lat nie opuściłem meczu na T 29, ale na wyjazdy jeżdżę ok 5 w sezonie (w sezonie a nie na rundę!!!) Dodam że to nie zawsze były "najbliższe" lub "atrakcyjne" wyjazdy. Za Lechią zwiedziłem sporo Polski (w tym praktycznie cały śląsk), ale jednak nie całą. I co? Jestem piknikiem? Ja uważam to za bardzo dobry wynik, a co inni myślą to juz ich sprawa. Żeby tylko co 5 kibic przychodzący na T 29 osiągał taki wynik to bylibyśmy w czołowce ligi wyjazdowej! Owszem, jak wielu innych mam marzenie/cel/plan zaliczyć kiedyś komplet wyjazdowy ale nie zawsze to wychodzi, nie zawsze jest czas i środki. Ponadto dodam, iż argument o tym że ludzie szykuja się na Kraków też nie musi być trafiony. Nawet ja jeżdżąc "tylko" 5 razy do roku mniej więcej umiem rozpoznać "piknika", który wybrał się na swoją "podróż" życia dla przeciwnika, a niekoniecznie dla "Lechii". I wcale ci ludzie nie piją na umór więc twierdzenie że licza na to że za darmo się nawala jest chybione. Oni raczej parkuja auta pod dworcem i zależy im tylko aby jak najszybciej pojechac i wrócić, aby się potem chwalić kolegom! Nie mam zamiaru w żaden sposób dyskredytować pracy Lwów Północy, bo zdaję sobie sprawę, iż załatwienie pociągu nie należy do latwych zajęć i za to należy się im szacunek (choć zapewne wiele osób się ze mną zgodzi, że podróż rejsowymi pociągami też miała swoje uroki). Komfort jazdy to ważny element. Ludzie poświęcają swój czas i pieniądze aby innym podróżowało sie przyjemniej i rozumiem ewentualne rozgoryczenie, że nie będzie kompletu, ale wydaje mi się że w tym wypadku można było się tego spodziewać. Po prostu jest dzień zaduszny i na owych "małyszów i pikników", a także i na innych, liczyć nie można. Bardzo bym chciał abyśmy do Krakowa wykorzystali całą pulę biletów co też nie jest zagwarantowane... Pozdrawiam serdecznie organizatorów wyjazdu oraz osoby, które pojadą dopingować nasz klub.
30 października 2008, 14:56 / czwartek
czy chodzi o wyjazdy, czy o doping, czy o co kolwiek zwiazanego z Lechia.... az sie prosi napisac niech kaazdy na tym forum patrzy na siebie co i jak robi a nie pierdoli ,poucza, nawraca, krytykuje, bo to nigdy nic nie dalo i nie da ... szkoda czasu

na wyjazd pojada ci co chca, moga i maja ochote, kase, zona/dziewczyna mu pozwolila niewazne, takim wypisywanniem na forum odstraszacie potencjalnych nierozdziewiczonych wyjazdowiczy ...
30 października 2008, 14:59 / czwartek
Mohort_LG taka fote z powodzeniem zrobisz na Lechii w czasie rozgrzewki, skad pewnosc ze to w czasie meczu.. ?
30 października 2008, 15:39 / czwartek
Przy obecnym poziomie sprzedanych biletów zmuszeni zostaliśmy do rezygnacji z połowy zamówionego składu.
Mimo takiego posunięcia cena podana przez PKP jest dla nas nie do udźwignięcia.
Musimy sprzedać jeszcze 80 biletów żeby pociąg pojechał.

W przeciwnym wypadku będziemy zmuszeni pociąg ten odwołać.
30 października 2008, 15:54 / czwartek
Zdjęcie nie obejmuje całego sektora doliczyc trzeba ok 20 osób stojących na samym dole przy fladze a także okupujących stoisko z kiełbaskami:) Spokojnie 400
było

odnośnik
30 października 2008, 16:08 / czwartek
Niestety z tego słyszałem PKP podniosla ostatnio stawki opłat za specjaleo ok 30% i wiele ekip
nie może udzwignac tego ciężaru-szkoda.
30 października 2008, 16:09 / czwartek
do kiedy musicie wpłacić siano a co za tym idzie ile czasu macie na sprzedanie tych 80 szt??
30 października 2008, 16:11 / czwartek
Lwy odpowiadać na powyższe pytania, czuje że sponsor się znalazł:)

Aejaejao!!!
30 października 2008, 16:23 / czwartek
PKP podało nam cenę 32 745 a brakuje nam 7 tys.
Jutro do południa musimy wpłacić kasę.

Jeżeli masz jakieś pytania dodatkowe zadzwoń pod numer Stowarzyszenia: 507806058.

Rzeczywiście każdy sponsor byłby mile widziany.
Dodatkowo może podam że jeżeli odmówimy tego speca, PKP nie wynajmie nam już żadnego pociągu. Taka padała deklaracja więc temat jest poważny
30 października 2008, 16:25 / czwartek
Jutro do godz. 12 Ja osobiście jestem za tym, aby dziś wieczorem spotkać się w ROKO i dopłacić do biletu po 20zł. Cena dalej będzie atrakcyjna, a wyjazd dojdzie do skutku.
30 października 2008, 16:32 / czwartek
no to bajer...

Jeszcze tego brakowalo zeby bracia Lechisci nie mogli zmobilizowac sie na Legle...

Nie pierdolic tylko zapierdalac po bilety....

TYLKO LECHIA !!!
30 października 2008, 16:37 / czwartek
kontratak pierwszy raz sie z toba zgadzam. to jest jakies wyjscie. Niech Lwy powiedza co oni na to?
30 października 2008, 16:49 / czwartek
Im szybciej podacie pewne info o dopłacie (20zł), tym lepiej.

Można by przecież dopłacić "w ciemno", a później dostać ewentualny zwrot, gdy pozostałe 80 biletów znajdzie swoich nabywców (?).
30 października 2008, 17:06 / czwartek
to zobaczymy ile osob pojedzie na LKS , tylko nie mowic ze Mikolajki sa i to wazny dzien ;-]
30 października 2008, 17:08 / czwartek
Specjalny dyżur na dopłatę 20 zł do biletu oraz możliwość zakupu biletu na pociąg i mecz w cenie 130 zł (110 + 20) dziś w Roko od 19:00 do 22:00

Zobaczymy jaki będzie odzew.
30 października 2008, 17:22 / czwartek
tu prosba do administatorow lechia.gda.pl zeby dac o tej doplacie i pozostalych biletach info na stronie glownej, nie wszyscy "zaczytuja" sie w forum.
30 października 2008, 17:26 / czwartek
troche lipa wyszla , sporo osob pracuje na nocne lub popoludniowe zmiany :(
30 października 2008, 17:56 / czwartek
To zadzwoń pod ten numer i umów się na jutro. Albo wyślij do Roko żonę, matkę, kochankę, niewolnika....
30 października 2008, 18:02 / czwartek
jedziemy normalnie bez biletow i rozkurwiamy pociag :D
30 października 2008, 18:07 / czwartek
co by nie bylo niedomowien:

Jedzmy rejsowka.
Bez biletow.
Rozpierdolmy pociag.
PKP da nam nastepnym razem Speca za free.
i za kazdym nastepnym razem mega promocje.
30 października 2008, 18:07 / czwartek
Ajeeeaaaaaaoooooo!!! :D
30 października 2008, 18:38 / czwartek
i wszystko na trzeżwo..
30 października 2008, 18:59 / czwartek
Noo to wyjazd huj strzelił... Że też nie potrafimy zebrac się na dośc atrakcyjny wyjazd.
Nie każdy będzie w stanie dopłacic do biletu a znalezienie 80 chętnych do jutra do południa też jest nie możliwe, tak więc moim zdaniem marne szanse na powodzenie tego wyjazdu niestety...
30 października 2008, 20:17 / czwartek
co to za pierdolenie?? jaki chuj wyjazd strzelił?? jak się nie uda zebrać siana to dostajesz z powrotem 80 lub 90 zeta i masz na weekendowke na rejsowy TLK ktory pasuje jak ulał! zakładając że w ogole masz bilet Butek....
ja tam właśnie wysłałem do Roko ziomka z dopłatą! DAMY RADĘ!!
30 października 2008, 20:25 / czwartek
jak juz cos to trzeba kupic bilet weekendowy w intercity za 99 zloty [ do intercity , expresow , tlk ] bo ten turystyczny za 66 to tylko na pospiechy i osobowki ;)
30 października 2008, 20:26 / czwartek
Niestety, ale dzielenie przez niektórych użytkowników tego forum kibiców na tych lepszej lub gorszej kategorii musiało przynieść taki, a nie inny skutek. Teraz to jak trwoga do kubiców, małyszów i innych pikolo festyniarzy, bo to wstyd jednak tochę, że taka marka jak Lechia 700 biletów nie może rozprowadzić.
Juzio-nic dodać nic ująć ! Pozdrawiam !
30 października 2008, 20:30 / czwartek
co wy pierdolicie nic nie trzeba kupic tylko zapierdalac do roko dorzucic 20zl. co to ma kurwa byc? Nie moge tego pojac zenie mozna zebrac skladu na wyjazd Lechii i to do wawy. Malysze jebani !
30 października 2008, 20:31 / czwartek
W sumie Bete to co piszesz to jednak jest jakieś wyjście, ale i tak fakt że nie udało nam się wykorzystac przyznanej puli biletów jest w pewnym sensie porażką. Jeżeli nie miałbym biletu to bym nie zabierał głosu w sprawie wyjazdu.
Zobaczymy jak będzie jeżeli piszesz że TLK pasuje to ok trzeba będzie tak zrobic.
Pozdrawiam
30 października 2008, 21:20 / czwartek
cytując słynną już reklamę...

bilet na mecz (w tym specjal w obie strony) - 100 pln
dopłata do meczu (z różnych przyczyn) - 20 pln
usłyszeć chociażby z 500 gardeł "O Nasz" na Ł3 na wejściu piłkarzy Lechii - bezcenne !!!

pozdrawiam.
30 października 2008, 21:27 / czwartek
Usłyszeć U-u-u-u! Bezcenne
30 października 2008, 21:32 / czwartek
Szukając jakiejś alternatywy...gdyby nie wypalil spec (wypluć)

Gdańsk Oliwa 7.16
Bydgoszcz Główna 9.34

godzinna przerwa w Bydgoszczy i 14.10 w Warszawie...

8.51 do Kutna z Oliwy w Kutnie godzinny postój...i 16.11 w Warszawie

co do powrotu to tylko 1 opcja zostaje....bezpośrednie połączenie o 23.25 które jedzie 5h...i 4.30 w Gdansku

Gdyby mecz był o 19....zakonczyl sie o 21 na dworcu bylibyśmy ok 22 to w sumie nie jest to najgorsze rozwiązanie ten bezposredni powrotny, gdzie nie trzeba bedzie sie przesiadać

a wszystko na bilecie turystycznym za 69zł...czyli porównywalne koszta do specjala prawie
30 października 2008, 21:39 / czwartek
Qurwa czy Lwy Północy nie moga wzucic newsa a nie pisac na forum zeby bylo wiadomo co dokladnie i jak...
30 października 2008, 21:40 / czwartek
Zamiast wyszukiwać połączeń sprawdźcie lepiej czy sa wogóle bilety na te pociągi...
A bez biletu to w obecnej sytuacji lepiej nie jechać jeśli komuś nie zależy na dołku i zakazie...
30 października 2008, 21:45 / czwartek
Do 22:00 jest przecież zbiórka dodatkowej kasy w Roko, więc wszelkich informacji możemy się spodziewać pewnie nie wcześniej niż o 23:00.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021