Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 15.11.2008r

strona 2/7

30 października 2008, 01:52 / czwartek
To co "odjebali"(!!! wiadomo, czemu w cudzysłowie) pilkarze Wisły na ten mecz, czytając newsa z lechia.gda.pl to poprostu miazga i ewenement na skalę chyba kurwa światową. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale o takiej akcji jeszcze nie słyszałem. NAJWYŻSZY SZACUNEK dla piłkarzy jednej jedynej niepokonanej BIAŁEJ GWIAZDY!!!

Mam nadzieję, że nasi piłkarze będą o tym wiedzieli i do meczu podejdą z równie wielkim szacunkiem jak kibice.

JAZDA, JAZDA, JAZDA... BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Możecie mnie tu zlinczować za tą wypowiedź, ale jeśli Wiślakom ma to pomoć w zdobyciu MP, to niech WISŁA ten mecz wygra!!! Tyle!

WISŁA Z KRAKOWA - TO LECHII DRUGA POŁOWA!!!!
30 października 2008, 08:39 / czwartek
Niech wygra lepszy tego dnia, najlepiej jak będzie nim Lechia:)
A co nie można pomarzyć?

Aejaejao!!!
30 października 2008, 17:13 / czwartek
mecz z Wisłą 15 listopada o 18.15, transmisja w C+
odnośnik
30 października 2008, 21:19 / czwartek
Wisełka Kraków to duma wszystkich Polaków
Niech wygra lepszy
31 października 2008, 00:17 / piątek
A w jakiej cenie jest bilet pociągu ? ;>
Czy wszyscy na żywca bez biletu ;D
31 października 2008, 13:23 / piątek
niech wygra Lechia . . . po prostu : )
31 października 2008, 13:26 / piątek
Silver powrócił :D ale ja sie pytam gdzie jest Shivas ?
31 października 2008, 14:06 / piątek
No co tylko się pytam :D

A my swoje !!!
31 października 2008, 14:13 / piątek
silver
po pierwsze- jestes idiotą
po drugie- nie powinienes byc teraz w szkole?
31 października 2008, 22:23 / piątek
POPROSTU CHCE SIĘ DOWIEDZIEĆ W JAKIEJ CENIE JEST BILET NA POCIĄG ! :]
Dziekuje ... ;]
31 października 2008, 22:36 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
31 października 2008, 22:50 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 listopada 2008, 00:03 / sobota
SilveR - usuń LG z nicku, bo tylko wstyd przynosisz...
1 listopada 2008, 00:47 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 listopada 2008, 02:28 / sobota
Tez wlasnie tego nie rozumiem.
1 listopada 2008, 10:13 / sobota
wariat - proszę skoro masz juz pisac takie brednie o tym kto wygra mecz to skończ tę 'karierę" na forum. Gest rzeczywiście - SUPER -ale to nie powód aby od razu sprzedac mecz, bo wszedłes na stadion za friko.
Mecz - niech wygra lepszy. Ja trzymam kciuki za biało-zielonych, co nie znaczy że nie kibicuje Wiśle, której życzę "Majstra".
1 listopada 2008, 10:36 / sobota
gedania chwalisz się czy żalisz?

Nikt biletów nie "chomikuje" po pierwsze!!! Pamiętaj, że o tym jak organizowany jest wyjazd decydują WSZYSTKIE grupy kibicowskie na Lechii, także to czy się Tobie podoba czy nie, że specjal do Krakowa wyjedzie nikogo nie interesuje.

Jeśli będzie jedynie opcja zakupu pakietu bilet na pociąg+mecz to czy tak Cie to boli? Skoro masz znajomych w Krakowie nie będzie problemem dla Ciebie załatwienie sobie biletu. Bo przecież nie o darmową kiełbaskę tu chodzi.

Skoro jeździsz na mecze to doskonale rozumiesz potrzebę zorganizowania wspólnego wyjazdu do Krakowa dla osób, które będą tam pierwszy raz, nie mają żadnych znajomych w grodzie Kraka itp itd. Znasz przecież różnice pomiędzy Wrocławiem, a Krakowem.
1 listopada 2008, 10:53 / sobota
organizowanie specjala na ten mecz bylo by najwieksza glupota , tak samo przejazd grupowy w sobote z rana ... , nie znajdziecie tylu chetnych a cena bedzie 2x wieksza niz normalny dojazd -.-
1 listopada 2008, 11:31 / sobota
Skąd możesz wiedzieć, że nie znajdziemy odrazu chętnych ? Nie chcesz nie musisz jechać, a czy wynajmiemy specjala czy nie to już decyzja należy do LP. Na Śląsk pojechało 900 głów, więc czemu do atrakcyjniejszego Krakowa ma pojechać mniej :))?
1 listopada 2008, 11:39 / sobota
Problem, w tym, że decyzja nie należy do Lwów. Takie rzeczy ustalają między sobą wszystkie grupy libiców, a my zawsze realizujemt to co zostanie ustalone. Jednakże wszystkie znaki wskazują, że pociąg specjalny zostanie zorganizowany.
1 listopada 2008, 13:51 / sobota
animag, sprzedać mecz? Czy Ty normalny jesteś? Jak mój przyjaciel czegoś potrzebuje bardziej ode mnie, to mu to odstępuję, a nie wygryzam za wszelką cenę.

Przpomnij sobie mecz we Wrocławiu w tamtym sezonie.
1 listopada 2008, 13:58 / sobota
Jak wygra Lechia, to się mi morda ucieszy, ale jak 3pkt zostaną w Krakowie to też nie będę miał powodu do wkurwienia, bo wiem, że Lechia się utrzyma, a Wisła niech ma tego swojego miszcza.
1 listopada 2008, 16:35 / sobota
Jak ktos pisze, ze woli zeby wygrala w tym meczu Wisla, to za przeproszeniem jest chuj, a nie Lechista. Ja rowniez zycze tytulu mistrzowskiego Wisle, bo mam swiadomosc ze w tym sezonie Lechia, czy Slask nie maja raczej na ten tytul szans, ale na prawde w meczu Wisla - Lechia bede jak zawsze trzymal kciuki za moja druzyne ktorej kibicuje od wielu lat. Wole zeby Lechia przysluzyla sie Wisle w zdobyciu mistrzostwa, wygrywajac z Legia, Lechem, czy w rewanzu z Polonia, niz oddajac im pole w bezposredniej konfrontacji. Mam nadzieje ze mecz za dwa tygodnie bedzie zajebista impreza z naszymi przyjaciolmi z Krakowa, ale licze rowniez na to ze Lechia sprawi niespodzianke i pokona Wisle.
1 listopada 2008, 17:21 / sobota
I tak jedziecie tam dlatego ze zaplacicie tylko za przejazd , a ogladniecie jedna z najlepszych druzyn w Polsce , uslyszyscie najlepszy doping w naszym kraju , uchlejecie sie za darmoszke , pozwiedzacie piekne miasto i zaliczycie 1 wyjazd w zyciu :) Pikol zawsze bedzie pikolem
1 listopada 2008, 18:35 / sobota
Siwekk dlaczego myślisz że spec. jest najgorszym wyjściem?

Po latach posuchy piłkarskiej i braku kontaktów poza grupą z 300 osób co ma kontakty z Krk. pozostała brac z Gdańska tych kontaktów nie posiada. A ich przejazd samopas może wiązac się z różnymi konsekwencjami zarówno na trasie jak i w samym Krakowie. Poza tym koszty przejazdu będą tańsze niż połączeniami pkp lub podróżą autem. Po meczu zgodowym musi byc czas na melanż więc pewnie Lwy postarają się aby specjal ruszył parę godzin po meczu w drogę powrotną do Gdańska a nie od razu po meczu.
1 listopada 2008, 18:55 / sobota
Nostradamus, a Ty po co jedziesz?
1 listopada 2008, 19:09 / sobota
Alo....spec ...specem.... i plusy i minusy.
Chciałbym tylko abyście pozostałym forumowiczom wyjaśnili dlaczego nie mozemy jechać np. rejsowym.Bilety na mecz niech sie rozejda jak chcą a my wszyscy umawiamy sie na pociag nocny (ten ok godz 23).Zapewne część ludzi pojedzie autami,cześć zapewne szybciej ale największa część pojedzie tym własnie pociagiem.Tak samo jeżeli chodzi o powrót.Wracamy juz pociągowi wszyscy razem i po bólu...
Można kupić sobie weekandowy,mozna dla tych co nie maja na niego wcisnąć sie bez i tez dojechać.Lechia to jedność i pomagajmy sobie wszyscy razem!
Jeżeli chodzi o pikników to iluś z nich zapewne zostanie takim kibicem jakim byśmy wszyscy chcieli aby jeźdźił i działał.CZYZ NIE?
Pozdr i życze rozsądku.
1 listopada 2008, 19:26 / sobota
nostradamus pomysl najpierw zanim cos napiszesz.Nikt nie rodzi sie odrazu fanatykiem,moze ilus z tych tzw piknikow ktorzy jada w swoim zyciu,pokochaja Lechie i od tego momentu zaczna jezdzic za Lechia po calej Polsce.Trzeba dbac o swoj mlody narybek,zamiast sie wysmiewac,trzeba uczyc mlodziez.
1 listopada 2008, 19:28 / sobota
Konfucjusz święte słowa. Nostradamus od urodzenia miał 100 wyjazdów na koncie przecież...
1 listopada 2008, 19:31 / sobota
Zgadzm sie z wypowiedzia 2 osob wczesniej moi synowie jada srugi raz w zyciu i co maja sie zniechecic i nie jezdzic wogle oto chodzi abysmy zabierali kazdego kto chce, ilu jest takich co nawet boja sie zapytac na forum cos na temat wyjazdow bo zostana odrazu zbrukani ze nie wiedza i takie tam , a niech kazdy sobie przypomni jak sam zaczynal przygode z Lechia i zastanowi sie co pisze Bialo-Zielone pozdrowienia i do zobaczenia w pociagu
1 listopada 2008, 19:32 / sobota
Kur... nie wazne kto po co jedzie...

Jeden jedzie pierwszy raz inny jedzie tysiac pierwszy raz... moglibysmy wkoncu pomyslec troche inaczej... sam nie mam sie za niewiadomo kogo bo bylem za lechia kilkanascie razy i to nie tylko na meczach zgodowych czy na zajebistych przeciwnikach...

Ja na przyklad jezdze dla Lechii a nie dla przeciwnika... Ale w przypadku Wiselki chetnie tez zobacze ja LIVE na Reymonta i Byc moze nawiaze jakies kontakty z Bracmi z Grodu Kraka...

Nie wiem czy jestem piknikiem w oczach niektorych... Na Lechie smigam od malolata czyli ok 11 lat i daleko mi od wywyzszania sie czy od patrzenia na niektorych ze spuszczona glowa...

Jestem Kibicem Lechii Gdansk i nigdy nie nawijam szeptem gdy mowie skad jestem...

Bracia Lechisci !!!!

Moim zdaniem zajebiscie ze mamy zajebista ekipe ktora smiga na Lechie od 6 ligi, to ze nasza Ukochana Druzyna doszla tak daleko w stosunkowo niedlugim czasie to tylko powod do Dumy i Zajebisty kawalek histroii LG ktorego ta wlasnie ekipa jest Lwia Czescia. CHWALA IM ZA TO !!!!

Jednak jak zawsze w zyciu nie da ominac sie zmian ktore nas czekaja... Pikniki i Malysze to rowniez Kibice Lechii, to takze oni zasilaja w $$ nasz Ukochany Klub i za to nalezy im sie Szacunek. Piknik ktory pojedzie za Lechia i to niewazne gdzie i na jaki mecz tez moze ostro sie tym zaszczepic i moze za pare lat bedzie mogl powiedziec ze smiga za Lechia zawsze i wszedzie... Tylko najpierw musi miec na to szanse !!!!

Moim skromnym zdaniem Nasz Awans do Ekstraklasy to swietna okazja na to aby podjac probe zjednoczenia BIALO-ZIELONEJ rodziny i zaprzestania dzielenia kibicow na lepszych i gorszych !!!

Z BIALO-ZILEONYMI POZDROWIENIAMI !!!

WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA !!!!!!!!!!
1 listopada 2008, 20:38 / sobota
ultima thule ----> <piwo> : )
1 listopada 2008, 20:43 / sobota
Nie mowie tu o malolatach ktorzy pojada 1 raz z racji swojego wieku , tylko o szujach tepych ktorzy pojada bo maja chlansko i goscine za darmo wiec nie pierdolcie mi tu ze takich jest malo.Do Warszawy na rownie atrakcyjnego rywala , duzo blizsza odleglosc , super komfort pojedzie w chuj mniej ludzi niz do Krakowa.
1 listopada 2008, 20:45 / sobota
wiec pytanie : Jaki bedzie mniej wiecej koszt przejazdu itp ?
1 listopada 2008, 20:56 / sobota
verde, trzymam za slowo, moze byc w Krakowie ;)
1 listopada 2008, 21:03 / sobota
greg_gd - Napewno wkrotce bedzie informacja dotyczaca wyjazdu.
1 listopada 2008, 21:04 / sobota
dzieki kolego ; ))
1 listopada 2008, 21:08 / sobota
Niema sprawy ;)
1 listopada 2008, 22:05 / sobota
hehe, dobre,
skoro masz trzymac za słowo,

wiesz . . . wolałbym już teraz w . . . Warszawie ; )

nie lubię odkładać takich zobowiązań,
zwłaszcza takich : )
1 listopada 2008, 22:24 / sobota
pojedziemy specem na 5 h przed meczem wrocimy 5h po meczu hm nie wydaje mi sie zeby to bylo latwiejsze w nawiazaniu kontaktow niz wycieczka dzien wczesniej :) , no ale dobra organizujcie specjala , jesli wam sie uda uzbierac 700 osob na speca to i ja sam sie przejde na niego zapisac ... niech strace :)

a co do piknikow to sa oni potrzebni w jakims tam stopniu ;] , ale zeby byc fanatykiem trzeba miec to cos , w moim przypadku bylo tak 1 mecz u siebie , extra zajebiscie a drugi moj mecz to juz byl wyjazd i to calkiem daleki bo cala dobe prawie zajal ...
1 listopada 2008, 23:08 / sobota
skoncz pierdolic bo farmazony klepiesz
1 listopada 2008, 23:22 / sobota
degenerat przynajmniej normalny wpis , normalny w stosunku do tego forum ;]
2 listopada 2008, 00:05 / niedziela
Jesli to forum jest nie normalne,to po co sie wpisujesz ?
2 listopada 2008, 00:15 / niedziela
i tak pojedxie kto chce.pikniki nie pikniki?wszyscy wierza w jeden klub.BO MAMY SERCA BIALO ZIELONE!!!
2 listopada 2008, 00:21 / niedziela
bo nie ma lepszego forum ... ?
2 listopada 2008, 11:41 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 listopada 2008, 18:53 / niedziela
Artii a nie ma zadnego na powrot pospiesznego ? :)

Pozdro
2 listopada 2008, 19:50 / niedziela
A mnie wkurwia to,że Lechia gra właśnie z ległą,a na pierwszym miejscu wątek meczu za 2tyg.Perspektywa darmowych kiełbasek strzeliła co niektórym do łbów
3 listopada 2008, 19:41 / poniedziałek
Wiadomo już kiedy będą jakieś wstępne informacje ,co do wyjazdu do Krakowa ?
3 listopada 2008, 19:47 / poniedziałek
nie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.522