Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 15.11.2008r

strona 7/7

1 2 3 4 5 6 7

18 listopada 2008, 10:05 / wtorek
WISŁA Z LECHIA OOOOOOOOOO PIEKNY WYJAZD
18 listopada 2008, 10:52 / wtorek
jak mozecie przypieprzac sie do baczka ze puscil po 3 bramki z Wisla legia lechem. Skoro w kazdym z tych meczy przeciwnicy mieli nie kilka ale kilkadziesiat okazji do strzelenia gola ! a dla czego tyle mieli? bo obrona grala slabo! a dlaczego obrona grala slebo? BO nie ma wspolpracy z linia pomocy. A dla czego mimo ze tracimy po trzy gole nie potrafimy zaatakowac zeby nawiazac walke?Bo nie ma wspolpracy miedzy linia pomocy a atakiem. Podsomowujac czyja to wina ze tracimy tyle bramek i nic nie strzelamy? Ustawienia a co za tym idzie-TRENERA.Wiec nie mowcie ze baczek zawalil mecz bo zawalila go cala druzyna. kazdy jeden zawodnik oraz nasz trener. I cudow sie nie spodziewajcie dopoki trenerem bedzie Zielinski
18 listopada 2008, 11:54 / wtorek
Ogan, po pierwsze - grubo przesadzasz z ilością tych sytuacji, po drugie - piszesz totalne bzdury o trenerze, ustawieniu i grze. Zastanów się.
18 listopada 2008, 13:27 / wtorek
Na kartce to można sobie wszystko narysować ale nawet najlepsza taktyka ,ustawienie czy inne gadki nie dadzą wyniku bo za realizację zadan odpowiedzialni sa pilkarze nie trener . To czy bedzie on skakal ,biegal,krzyczal czy spal na lawce w czasie meczu tez nie ma zadnego wplywu na wynik. Najwazniejsze jest to ,ze daje on pilkarzom zadanie do wykonania i oni to robia ,a jesli nie potrafi tego od nich wyegzekwowac to znaczy ,ze albo maja go gdzies albo nie umie im tego przekazac i trzeba sie zastanowic czy taka praca ma dalej sens. Odnosnie Baka to faktem jest ze zawalil bramke i juz ,tak samo jak faktem jest iz w calym meczu bronil swietnie ,mozna sobie gdybac co by bylo gdyby tak samo jakby np. Rogalski strzelil z Jagiellonia ,Buzala z Legia czy chociazby Wisnia z Wisla .Ogolnie o stratach punktow przez Lechie decyduja przewaznie indywidualne bledy i pilkarze mogliby troche nad swoja koncentracja popracowac ,a Zielinski powinien w takim wypadku odpowiednio na nie reagowac i dokonac odpowiednich korekt w skladzie.
18 listopada 2008, 13:47 / wtorek
Co wy chcecie od naszych kopaczy?? JESTESMY BENIAMINKIEM a beniaminek zawsze płaci Frycowe:)w dodatku gramy praktycznie tym samym składem którym awansowalismy!!!! Ekstraklasa to nie 1 liga:) Gramy dobrze!!Wynik w Tabeli bedzie bardzo dobry przed przerwa zimowa,Co wy chcecie z Wisła wygrywac? Wisła klub ograny w Ekstraklasie od wielu lat gra w pucharach europejskich!!! LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!!!!
18 listopada 2008, 13:49 / wtorek
do Fuji piłka nozna jest grą błedów i zazwyczaj wpadaja bramki z błedów:)
18 listopada 2008, 14:06 / wtorek
LP- "Pm już wyjaśniłeś!!!!! Dostałem liste 11 osób a zapłacono za 19. Czyli nawet jak coś pomyliłem jechało was o 8 za dużo, a miejsc sprzedałem tyle ile było. Tego delikwenta sam złapałem. Na jego plus przemawia fakt, że sam się przyznał."

LP jak dobrze licze to zaplacilo 19 osob jechalo 20 to o 1 za duzo tak?
jak dzwonili czy moga jeszcze kupic bilety na speca (tych 8 )to trzeba bylo nie sprzedac a nie teraz zjebac ze za duzo za pozno i wgl caly Tczew do dupy.O co tyle krzyku? o jednego gapowicza fc 200osobowe zjebales jak szmaciarzy.O ile wiem to nie tylko on jechal bez biletu no ale tylko Tczew trzeba zjebac. Pojechaliby rejsowym i spoko a tak awantura niepotrzebna. A jeszcze jedno jak to w koncu bylo sam sie przyznal czy zlapales go?
18 listopada 2008, 14:09 / wtorek
Oczywiscie ,ze jest gra bledow ale my popelniamy zazwyczaj wiecej bledow niz przeciwnicy i nie jest tak ,ze tylko narzekamy na gre ja sie ciesze ,ze zdobywamy praktycznie maksymalna ilosc u siebie jednak na wyjazdach to jest jakby inna druzyna jedna gafa i po meczu. Podobnie bylo w drugiej lidze punkty zdobywalismy glownie u siebie do czasu Kubickiego ,ktory poprawil gre wyjazdowa i od razu zaowocowalo to awansem. Nikt nie wymaga od Lechii mistrzostwa,awasu do europejskich pucharow czy nie wiadomo jakiej gry ale patrzac na slabosc tej ligi mozna by bylo byc wyzej .Ciesze sie z tego co mamy aktualnie ale nie oznacza to wcale ,ze nie mozna sie poprawic i isc w gore.
18 listopada 2008, 14:20 / wtorek
Kolego z Tczewa. Po pierwsze to nie jest wasz pierwszy wybryk. Każdy wyjazd to u was to samo. Po drugie nikt z dzwoniących nie przedstawił się jako Tczewiak. Po trzecie przyznał się bo go spytałem. Myślisz, że sam by przyszedł i powiedział???? I mnie nie pouczaj ilu gapowiczów było, bo nikt z was nigdy nic nie robi ani nie pomaga. Napisałem ilu było to tylu było. A jak się nie podobają wam obyczaje na Lechii to nikt was nie zmusza do niczego. Zreztą z waszym przedstawicielem dziś sobie o tym zdarzeniu pogadam. A jak masz mi coś do powiedzenia to zapraszam dziś do skepiku.
18 listopada 2008, 14:37 / wtorek
LP prosze nie pisz glupot ze kazdy wyjazd to samo bo sam w to nie wierzysz.Po drugie nawet gdyby to po co przedstawiac sie ze z Tczewa? Bo moze bys nie sprzedal tych biletow? Dla mnie proste dzwonie- sa bilety sa to wsiadam i jade a jakbym wiedzial ze takie fochy bedziesz mial to wsiadam w rejsowke tak jak duzo innych i kutas. A co do robienia to kazdy robi to co potrafi Ty nie tniesz sie kosami ja nie organizuje specy i tyle. I o jakie obyczaje bo nie czaje?
18 listopada 2008, 14:46 / wtorek
Posłuchaj powtórnie!!!!! ?Do momentu kiedy był czynny sklep bilety były i takie informacje były przekazywane przez telefon. Po godzinie 18 odpowiedzią było : BILETÓW BRAK. Łżesz i proszę nie pogrążaj swojego fan clubu. Macie swojego przedstawiciela, więc niech on mówi i będzie gitara. Czy za mnie ktoś odpowiada na pytania????? Jest P. i on się wypowie.
18 listopada 2008, 14:53 / wtorek
Fan Bks jest dzisaj mecz podbij to wyjaśnię tobie o jakie zarzuty chodzi LP wobec Tczewa .Forum to ostatnie miejsce na takie rozmowy.
Skończmy ten temat proszę bo nie potrzebnie bijesz piane ...
18 listopada 2008, 15:09 / wtorek
Czy jestescie pewni ze to rozmowa na forum ?
18 listopada 2008, 15:37 / wtorek
mam pokazac biling? teraz to juz przesadziles ja lze? niech p tez pokaze Ci biling.
18 listopada 2008, 15:41 / wtorek
Posłuchaj pytanie o godzinie 17 a nawet 19 czy są bilety i uzyskanie na nie twierdzącej odpowiedzi nie oznacza, że będą one o godzinie 1 w nocy. Malbork zadzwonił i spytał czy odłoże 2 i odłożyłem. Czy ktoś z was się przedstawił i poprosił o odłożenie??? Mów szczerze!!!!!!!!! Miałem telefony z pytaniem czy są, więc potwierdzałem. Po tym pytaniu rozmowa się kończyła. Zarezerwuj tak bilet do kina, pytając tylko.
18 listopada 2008, 16:00 / wtorek
podziekowania dla LP za organizacje wyjazdu.Jezdze na Lechie ponad 20 lat,choc przyznaje ,ze teraz juz rzadziej,ale w Krakowie nie moglo mnie zabraknac.I jestem pod wrazeniem organizacji wyjazdu.
18 listopada 2008, 16:13 / wtorek
dobra koniec bezproduktywnej bajery dzis jestem w pracy moze na kolejnym meczu pogadamy. A pytanie brzmialo : czy sa bilety i czy mozemy wsiasc w Tczewie.Bo jak nie to nie ma sprawy nie obrazamy sie tylko kupujemy lykendowki i wsiadamy do rejsowego
18 listopada 2008, 16:56 / wtorek
Klimek piszesz, aby zakończyć ten temat na forum no to powiedz dlaczego sprawy wewnętrzne (a ta taka jest) są ząłatwiane na forum. Ktoś sobie szmaci LGFT bo jedna osoba nie miała biletu na tym wyjeździe. Wcześniej też się to zdarzało, ale nie doszło nigdy do jechania po Fc na forum. Po za tym pewnie tylko ten jeden Tczewiak nie miał biletu na cały pociąg!? Troche przesadziliście z tym postem o Tczewie...

Potwierdzając wypowiedź, żeby nie pisać na forum kończe.

Pozdrowienia z biało-zielonego Tczewa
18 listopada 2008, 17:28 / wtorek
Nie wiem albo naprawdę trudno to zrozumieć żeby nie poruszać tego tematu na forum przeciez to nic nie pomoże?
jeżeli masz jakiekolwiek sprawy ,żale czy pytania odnośnie tego jak jesteście traktowania przez Stow. to podejdź do swojego Koordynatora FC i podejdźcie razem do mnie.Każdy Fan Club jakoś to rozumie ,tylko nie wy.
Czy to kurwa takie trudne?
18 listopada 2008, 22:27 / wtorek
Wielkie dzięki dla braci z Wisły za ugoszczenie .. " Gillet, Zalewa, Tata, Wacek i cała masa ludzi z "NIEOBLICZALNYCH" JESTEŚCIE KWINTESENCJĄ KWINTESENCJI...Do zobaczenia w Gdańsku ...Rewanz gwarantowany !!!!!!!!
Pozdrowienia z pokoju 400 .......3 day one live...
20 listopada 2008, 20:56 / czwartek
Tczew-sorki,ale to nie 1 raz,że są z Wami jakieś niedomówienia,problemy,etc.
Fakt,forum to nie miejsce na dyskusje na ten temat.
Mnie cieszy fakt,że są również FC,które bilety kupują w GDA,rezygnują ze zniżek,a wiedząc ile pracy wkłada Stowarzyszenie korzystają z ich pomocy w ostateczności.
Bycie Lechistą to DUMA,a nie popularyzm i łatwizna!
20 listopada 2008, 22:20 / czwartek
Ta jasne tylko qrwa z nami zawsze.... brak slow. Robimy bardzo duzo busy autobusy gadzety codzienne biegi przelajowe grile stronke www.lgft.pl itd itd to moze teraz pochwal sie Ty co robisz poza lezeniem na kanapie i wladaniem pilotem.
20 listopada 2008, 22:35 / czwartek
FanBks była rozmowa z P i masz zamknąc ryja. Twoje wywody doprowadzą naprawde do tego, że stracicie wszystkie przywileje fan clubowe. I to nie przez Tczew, a tylko przez Twoje wpisy. Jak widzisz nawet koordynator ds. fan clubów w postach wyżej zdecydowanie ocenił Tczew. Ja ze swej strony dodam, że ze wszystkich fan clubów najgorzej również mi się z wami współpracuje. Więc prosze jeszcze raz. Masz coś do powiedzenia to rozmawiaj ze swoim koordynatorem, a nie na forum.
20 listopada 2008, 22:42 / czwartek
dobra zamkne RYJA tylko jeszcze jedno amianowicie nie przez moje tylko twoje bo kto wyjebal na forum z takimi wrzutami? bez odbioru
20 listopada 2008, 23:17 / czwartek
FanBks: powtórze po Klimku bodajże" "To nie jest temat na forum!!" Wszelkie uwagi proponuję kierować do L P bezpośrednio.
Pozdrawiam

P.S. A swoją drogą to trochę nam L P "pojechałeś" - niepotrzebnie publicznie - są osoby, poprzez które można takie sprawy wyjaśnić w węższym gronie. Tczew to teraz prawdziwy "teren wojny" - w dosłownym tego słowa znaczeniu nie rzadko :) Więc i "nerwom" co niektórych nie należy się zbytnio dziwić.
20 listopada 2008, 23:30 / czwartek
Pobijcie sie hehe
20 listopada 2008, 23:34 / czwartek
Japan jak chcesz wiedziec o co chodzi to zadzwon do mnie albo pogadaj na mecz, bo temat jest o wiele grubszy niż tu jest pisane.
21 listopada 2008, 07:39 / piątek
Władco Pilota takim FC jest też Tczew zamawiane jest po kilka góra kilkanaście biletów i to głównie po to by zdążyli na mecz bo jak pracują do 17 to nie dojadą do Gda na tyle wcześnie żeby jeszcze w kolejce stać. Powiem Ci że ja wydaję na mecz u siebie ok 60 zł więc 100% że każdy ma wyjebane na te 3 zł dla FC a ci co nie mają jeżdżą do Gdyni bo tam Tczew wchodzi na stadion za FREE!!! Dodać trzeba jeszcze że Tczewiacy zniechęcani są też przez żółtoniebieską milicję kwitami po 500zł Twoja szydera uderza we wszystkich posiadających karnety jak też w Stowarzyszenie bo oni też mają Tańsze karnety tak jak FC a mogliby też kupić bilety w kasie. Piszesz :
Bycie Lechistą to DUMA,a nie popularyzm i łatwizna!
Ja na Twoim miejscu nie byłbym taki DUMNY bo Twój wpis to nic innego jak kolejny atak na najwaleczniejsze FC i podsycanie awantury między braćmi że o łatwiżnie nie wspomnę naprawde nie wiesz co to Tczew łatwizną jest kibicować Gdańszczanom 2 zł na tramwaj zero noży itd
Jeszcze raz APELUJĘ BRACIA SKOŃCZCIE WZAJEMNE WRZUTY I TAK JAK KOLEGA JAPAN PISAŁ WSZELKIE UWAGI DO LP LUB DO PAJA PROSZĘ KIEROWAĆ !!! NIE NA FORUM
21 listopada 2008, 08:38 / piątek
Dobra, konczyc ta rozkminke, wyjasnic na Piascie i tyle w temacie, Lwy sie ustosunkowaly juz do tego zdarzenia, byla dyskusja i mysle ze sprawa jest zamknieta.

Tylko Lechia oooooooooooooo
21 listopada 2008, 14:20 / piątek
Władca Pilota
Nie ma zniżek dla starszych zysk jest przekazywany na konto LGFT na gościnę choćby Śląska. Młodzi mają upust bo nie każdego stać tym bardziej że zaliczają każdy mecz i są regularnie gnębieni przez psów w pociągu kredytami.Tak dla wyjaśnienia bo temat powinien już być zamknięty...
21 listopada 2008, 14:53 / piątek
LGFTSP dlaczego uważasz ze jestescie najwaleczniejszym FC ? co sie nijak ma z prawda. Chyba ze chodzi Ci o najwaleczniejsze FC w Tczewie bo chyba nie chodzi Ci o FC Lechii, bo do jednego FC co chodzi o walczenosc to pod wzgledem ilosci i jakosci brakuje was od skurwysyna i troche. pozdrowki
21 listopada 2008, 17:18 / piątek
Nie zrozumiałeś kontekstu :) Tczew jako jedyny musi walczyć 7 dni w tygodniu 24 na dobę z śledziami.Nie ma drugiego takiego fc Lechii czyż nie ??? Jeśli się mylę to podaj mi gdzie jest taki mały Kraków oprócz nas ??? Tu wersalu nie ma mało kto o tym wie i dlatego jak napisał Japan nawet sobie nie zdajesz sprawy jaki jest obecnie klimat w Tczewie.Nigdy nie porównuj fc Malbork , Starogard itd inna rzeczywistość ...
21 listopada 2008, 19:39 / piątek
Panowie pliss...Zostało za dużo powiedziane w tym temacie dalszą dyskusje proponuje przeprowadzic sobie w niedziele na meczu.Nie ciągnijmy tego dalej
21 listopada 2008, 20:50 / piątek
Romano forum jest od tego żeby dyskutować bracki tylko wyjaśnił o czym pisałem nie ma tam nic co tajne hehe. A co do liczebności gdyby w Malborku byłoby tak jak w Tczewie to .....? Wystarczy porównać liczbę mieszkańców miasta.
cale zycie AJF gdybyś tak jak my rano po bułki w ochraniaczu bokserskim zapierdalał to byś wiedział o czym mowa.I tu innym FC brakuje od skurwysyna hehe.Pozdrowienia 9 pkt musi być nasze!!!
21 listopada 2008, 22:49 / piątek
Co niektórzy nie zrozumieli mojego wpisu.1 część dotyczyła Tczew,napisałem,że były jakieś zgrzyty i było jasne przesłanie żeby skończyć polemikę na ten temat na forum.Druga część dotyczyła innych FC i nie miało to nic wspólnego z Tczewem.Sam znam z kibicowskiego szlaku wielu od Was i są to zajebiści kolesie.Nie zarzucam,żeby FCLG czaiła się na zyski.Wiem,że będziecie gościć Śląsk,ze szczególnością chłopaków z FC z M.u których niektórzy z Was ładnie teraz balowali;-) Z chęcią dorzucę się do zbiórki na ten cel.

PS.ktoś mi tu zrzucił w stylu,że siedzę przed TV i coś tam.Otóz kolego nie będę się licytował co ja zrobiłem itd,powiem tylko,że ta ksywka wzięła się po bardzo ciekawym wyjeździe:-)
21 listopada 2008, 22:59 / piątek
Nawet bardzo bardzo ciekawym ;)
1 2 3 4 5 6 7

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025