Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA - Lech Poznań, 9.11.2008 godz.17.00

strona 2/5

9 listopada 2008, 11:33 / niedziela
siemka, mozna bedzie kupic bilet przed meczem? i czy jakies zostały?
9 listopada 2008, 11:40 / niedziela
własnie mam takie samo pytanie jak Promykk, a wiec czy sa jeszcze bilety, a jezeli sa to od ktorej moge je nabyc?
9 listopada 2008, 11:41 / niedziela
pewnie bedzie mozna kupic:)ale zostało bardzo niewiele od 15 masz kasy otwarte
9 listopada 2008, 11:57 / niedziela
dzieki wielkie
9 listopada 2008, 12:31 / niedziela
bilet jeszcze są na pewno bo pisałem maila do zarządu i odpisali mi:

Będzie sprzedaż do końca puli.

Czyli wynika że jeszcze są :)
9 listopada 2008, 12:34 / niedziela
lepiej juz lec pod kasy bo o 15 beda takie kolejki ze raczej nie wbijesz ^_^!
9 listopada 2008, 15:17 / niedziela
Panowie jak ma się karnet na Prostą to będzie można wejść na Luk cyz nie bo sa teraz te bramofurty pieprzone;/
9 listopada 2008, 16:13 / niedziela
Witam moze ktos wie gdzie mozna obejrzec w necie mecz Lechia-Lech

Z Biało-Zielonym pozdrowieniem z Norwegii!
9 listopada 2008, 16:22 / niedziela
poszukaj na meczyki.pl i kuszotv.pl tam bedzie...
A ja idę na zegar i dopingować naszych
9 listopada 2008, 16:35 / niedziela
Wielkie dzieki !!!

Lechia jest wszedzie!!!
9 listopada 2008, 18:41 / niedziela
Heh biednemu zawsze wiatr w oczy.... 0:1 do przerwy ( R. Lewandowski 45' )
9 listopada 2008, 19:12 / niedziela
0:3...
:(
a gramy w przewadze
9 listopada 2008, 19:34 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 listopada 2008, 19:53 / niedziela
Moze im ta gra nieszla, ale dzisiaj przynajmniej walczyli! Lech jest leprzy od Lechii wiec nie ma co plakac. Jedyne co musze dodac, to ze Zielinski nie nadaje sie na trenera!!!!! Ten facet nie ma jaj! Raz dwa trzy i bedziemy na miejscu zagrozonym. Wiec lepiej sie go pozbyc zanim do tej sytuacji dojdzie.
9 listopada 2008, 20:00 / niedziela
Werder też to zauważyłęm .Smuda ma ponad 60 lat ,jego Lech prowadził spokojnie ,a on był jak sprężyna!!!!!!!! ,a nasz jak opadły kwiatuszek!!!!!!!
9 listopada 2008, 20:09 / niedziela
slaby doping Lechii o grze nie wspomne :/ Zielinski moze zimy nie przetrzymac
9 listopada 2008, 20:22 / niedziela
Potwierdził się brak pomysłu na grę po stracie bramki, znów dostaliśmy srogą lekcję futbolu.

PS. Mam nadzieję, że na Traugutta nie będą już więcej przychodzili ludzie, którzy wyszli ze stadionu po golu Stilicia na 0-3.
9 listopada 2008, 20:22 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 listopada 2008, 20:22 / niedziela
dopingu wogle nie bylo nie wiem co sie stalo. za to kolejarz (chociaz to pedaly) co by nie mowic swietny rytmiczny doping. czy moze ktos powiedziec co sie stalo przed meczem chodzi o to spiecie przy klatce gosci i na czyja kozysc
9 listopada 2008, 20:22 / niedziela
myślałem, że na górniku doping był słaby, ale to, co było dziś to jakiś dramat. Młyn zachowywał się jak Rysku z Klanu. Zgoda-zgodą, ale jestem na meczu Lechii a nie Wisły. A młyn nic tylko "Biała Gwiazda, jazda, jazda, jazda".
Mecz: wynik - dramat, gra - lepsza niż z Legią. Trener: to my mamy jakiegoś trenera????
9 listopada 2008, 20:23 / niedziela
pierwsza bramka to Huber wspolnie z Bąkiem ~!!!! w ostatniej minucie !!!
druga obrona karnego ale przy dobitce nie było szans na obrone !!
szkoda ze po czerwonej kartce Karol nie dał rady strzelic z wolnego !! ( brakuje nam strzelca na wolne !! )
trzecia to niestety kontra i dwóch zawodników zakreciło nasza obrona !!!

zielinski - wystawił skład no ok ale jak sie przegrywa 0-1 nic 0-2 nic dopiero po czerwonej zdecydował sie odwazniej i zrobił dwie zmiany dlaczego Wisnia zszedł !! zamiast zdjac jednego obronce przeciez lech juz grał jednym napastnikem !! masakra

w srode musza byc 3 punkty !!!
bo jak nie to zarzad powinnen poszukac trenera który kiedys był napastnikiem !!!!
kolejny mecz a my nie strzelamy bramki !!!
9 listopada 2008, 20:29 / niedziela
Ja bym proponowal Buziego przesunac do MESA na 2-3 mecze, zeby sie chlopak odblokowal bo te jego nie wykorzystane 100 zaczynaja juz draznic ;)
9 listopada 2008, 20:33 / niedziela
"czy moze ktos powiedziec co sie stalo przed meczem chodzi o to spiecie przy klatce gosci i na czyja kozysc" to nie było przy klatce gości... powiem Ci jedynie tyle, że żadnej flagi Nam nie skroili...
9 listopada 2008, 20:40 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 listopada 2008, 20:40 / niedziela
"czy moze ktos powiedziec co sie stalo przed meczem chodzi o to spiecie przy klatce gosci i na czyja kozysc"

Kurwa a od kiedy forum jest od poruszania takich tematow ??

TYLKO LECHIA !!
9 listopada 2008, 20:43 / niedziela
@Lechia___Gdansk

Idź spać proszę Cię ! Forum nie jest od takich tematów...
9 listopada 2008, 20:49 / niedziela
witam.Byłem na meczu z Legią widziałem ostatni trening Lechii i dzisiejszy mecz.Co do zawodników nie wypowiadam się bo i tak to nie ma sensu.Ale niestety działacze Lechii zafundowali nam Trenerską Miernotę jaką jest niestety Pan Jacek Zieliński.Nasza drużyna ma kilku młodych i rozwojowych zawodników typu Buzała ,Rybski ,Wołąkiewicz , Kasperkiewicz ,Kosznik i Starosta do tego dochodzą doświadczeni i otrzaskani w ekstraklasie gracze typu Manuszewski, Trałka ,Kowalczyk ,Kaczmarek ,Mysona.W naszej drużynie jest to połączenie młodości i doświadczenia której może pomóc terner doświadczony i obtrzaskany odrobinę cwany i posiadający CHARYZME który mógł by pomóc w rozwoju tej drużyny i tych perspektywistycznie zapowiadających sie zawodników.Pan Jacek Zieliński był dobrym stoperem filarem Reprezentacji Polski ale niestety przy boku Panów Okuki i Kubickiego nic sie nie nauczył jako trener.Nie wiem czy pamietacie co się działo jak Zieliński przejął Korone Kielce całe szczęście że był to koniec sezonu to obronili to 4 miejsce.Panie Zieliński panu już PODZIęKUJEMY!!!!!!!!!!!!!
9 listopada 2008, 20:49 / niedziela
Dziekuje kibicom lecha z doping ! Lech Zdech i ta aukustyka hheheh!!!

tera uwagi ducha walki!

Wiele sie mowi ze Piatek trenuje waleie wolnych na treningach i jest zajebisty ale co ma z tego Lechia bo chyba nie brami!! ile bramek z wolnych ??? 0!!!!1

Buzała lubie cie ale czas na rezerwy albo orac cie powinni na treningach zebys zaczol trafiac do bramki te twoje sytacje kluja w oczy

Bak!!! Bramka na 1:0 jest na twoje konto!!! Taka sama bramka padla w meczu WIsla:Legia jak Pawelkowi wbilii mowili ze to szmata wiec ja mowie ze tera ta sytlacja byla do wybreniena z tego konta!!

Zielinski!!! MOZE KAWE? Stary wedlug mnie meczem z Lks grasz o swoja posade! I oby byly 3 pkt.... niema juz miejca na wpadki

KIBICE!!! 5 minuta a wy skurwiacie jak dzifki z tonacego okretu@@@!!! HU WAM W DUPE

IBICE pYr !!! Duzy + , chyba najlepsza ekipa w GdanskU! AKustyka ze mniam mniam, nasz mlyn to mzoe uczyc sie od nich!!

tak bylem w mlynie i darrlem ryj!!!

Liczylem na sensacje jednak skonczylo sie na zyczeniach!!!@@@

Dobenoc
9 listopada 2008, 21:01 / niedziela
KIBICE!!! 5 minuta a wy skurwiacie jak dzifki z tonacego okretu@@@!!! HU WAM W DUPE

????? chyba o 85 minute Ci chodziło? :p
9 listopada 2008, 21:03 / niedziela
75 wtedy na 3:0 padlo nie??? :D
9 listopada 2008, 21:03 / niedziela
to jest ŻENADA.
0-2 dla Lecha. Czerwona kartka dla jednego z pyr i kiedy jest czas na odrabianie ,bo byly ku temu okolicznosci to ten jak taka pizda siedzi w tej budzie i nic nie krzyknie! Gdy potrzeba podpowiedziec cos, zmobilizowac w takim momencie to ten siedzi w tej budzie jak zbity pies. Ponadto zdjął najlepszych: Wisnie i Mysone i.. mimo ze gralismy w przewadz to sie bronilismy. Niestety mimo , ze pilkarze grali bez ambicji ten wynik to w lwiej czesci JEGO WINA
9 listopada 2008, 21:04 / niedziela
Wpis powyzej adekwatny. Pierwsza bramka - wina Bąka i od tego sie zaczeło. Doping.....echo takie ze nic nie bylo prawie slychac....jakbym nie znał przyspiewek to bym nie poznał... Hsv....Porażka....ktos obcy by powiedział to kibice dopingowali WISŁE??? Non stop biała gwiazda trala la la. Lech akustyka extra a co najbardziej mnie zabolało ze idealnie w TV było słychac....LECHIA GDAŃSK K*** SZ**** śpiewane przez kibiców Lecha po karnym :( :( :( Ogólnie widowisko lepsze niz z Legią....ale przy tej formie ŁKS jeszcze Nam nakopie...do środy!
9 listopada 2008, 21:19 / niedziela
Ja tylko mam nadzieję, że wszyscy ci, którzy wyszli po bramce na 0-3 nie prędko przyjdą już na mecz Lechii. Sezonowce pierdolone... rozumiem, przegrywamy, nie idzie, ale od tego jesteśmy by pomagać naszym zawodnikom, a nie odwracać się od nich i wychodzić w trakcie meczu.
9 listopada 2008, 21:24 / niedziela
Pedalstwo i tyle !!!

Powinny sie posypac liscie....

CZY WYGRWAWSZ CZY NIE..... !!!!!!!!!!!!
9 listopada 2008, 21:32 / niedziela
Wielki Szacun dla Darka Gładysia i Pawła Kapsy za walkę w obronie flagi!!!
KMWTW
9 listopada 2008, 21:37 / niedziela
to ze Darek to Dobry Chlop to wiem od dawna.

A Pawel Kapsa Duzo zyskal w moich oczach po dzisiejszym...

KMWTW...

TYLKO LECHIA !!!!
9 listopada 2008, 21:46 / niedziela
PRZESTANCIE KURWA PIERDOLIC BO MNIE TYLKO WKURWIACIE !! JAK WAM NIE ODPOWIADA GRA LECHII , DOPING I WSZYSTKO TO WYPIERDALAC NIKT WAM NIE KAŻE KIBICOWAC TEMU NAJWSPANIALSZEMU W POLSCE KLUBOWI ! TO JEST DLA WAS ZASZCZYT I POWINNISCIE BYC Z TEGO DUMNI ! PORAZKA A WY KURWA MALO CO WIARY NIE ZMIENIACIE ...A JAK WYGRYWAMY TO KURWA WSZYSTKO OK !

ps. sory za capslocka ale wkurwiaja mnie te płaczki niedzielne..

Dumni po zwyciestwie , wierni po porazce !! Tylko Lechia Gdańsk !
9 listopada 2008, 21:52 / niedziela
Co do meczu , zbyt pozne zmiany by cos pomogly, ZLEŃSKIEGO wogole nie widac... powiinien , biegac przy linii i ustawiac cala druzyne,a nie tylko przytulony do scianki ławki... ROZNICA KLAS JA UWAZAM,ZE JAK BY GRAŁ PIERSZOLIGOWIEC,Z III LIGA oczywiscie na korzysc lecha...
Kibice przyjezdni pokazali sie z rewelacyjnej stronie, az im zazdrosciłem... moze z czasem i my bedziemy pokazywac podobny poziom
9 listopada 2008, 21:54 / niedziela
halo halo jakiej flagi ? o co chodzi ?
9 listopada 2008, 21:54 / niedziela
Nic się nie stało, LECHIJKO nic się nie stało !!! Przyjdzie wiosna i lepsze czasy... Choć daleko od Was to sercem zawsze z Wami!!!
9 listopada 2008, 21:57 / niedziela
a bym kurwa zapomnial ! co do flagi - Brawo Kapsa szacunek .

a jak wam tak sie ten Lech podoba to trzeba bylo przeskoczyc przez plot do pedałow i pobawić sie razem z nimi w spiewanie piosenek sokoła ;)

Nic sie nie stało , Lechijko nic sie nie stało :)
9 listopada 2008, 22:02 / niedziela
Bo przyjda lepsze czasy!
Bo przyjda lepsze dni!
Zwyciezac bedzie Lechia!
Bo w to wierzymy My!

Glowa do gory: placzki,lamenty,smutni,krytycy!

TYLKO LECHIA!!!!!!!!!!!! (ale czy napewno)?? wezcie,sie,ogarnijcie!!!!

Czy wygraywasz czy nie....
9 listopada 2008, 22:04 / niedziela
Ja sie pytam o co chodzi z flagą i Pawłem ????
9 listopada 2008, 22:05 / niedziela
Ci co maja wiedziec byli i widzieli .. to niestety nie jest temat na forum .

KWMTW
9 listopada 2008, 22:05 / niedziela
Można sie na nie których forach doczytać że Arka nam pod kasy wjechała ...(!!!!????)

A MY SWOJE.......!!!!!!!!

Czy wygrywasz czy nie !!
9 listopada 2008, 22:06 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 listopada 2008, 22:07 / niedziela
KMWTW*

co do gry ...było słabo , bo przeciwnik był wymagający i nie pozwalał na za wiele .. Panie Zielinski bierzmy sie w garść trzeba zakonczyc runde z jak najlepsza pozycja : ) Mam nadzieje , ze to tylko chwilowa słabość .
9 listopada 2008, 22:09 / niedziela
lech to małpy jebane a nie tam doping. Synchronizacje maja ok ale repertuar zjebany. Kseroboje jebane. Kuchenkorz i chuj. A jak moge cos wtracic a propos naszego młyna to nie ma sie co dziwic ze czasem nie wychodzi skoro połowa chłopaków w młynie to ludzie z łapanki, małolaci itd, którzy dopiero uczą się dopingu tylko czyja to wina bo chyba nie ich.. Dobrze że chociaż się starają. Pozdro dla młyna.
9 listopada 2008, 22:14 / niedziela
1. jak sie wam tak podobał leszek w dopingu oprawie itd. to gratuluje i nie widze waz juz w srode na meczyku .
2. co do akcji na huj pikniki i inne oszolomy sie spinacie jak pierwsi spierdalacie noz kurwa , na zuzel lub inna spokojniejsza dyscypline wypierdalac.
3. na ŁKS bedzie juz przerzedzona publika i dobrze na huj nam kibice sukcesu kurwa kapcie i w domu siedziec płaczki i lamenty!!!!
88
9 listopada 2008, 22:17 / niedziela
Z Łks-em trzeba wygrac bo potem z Wisełką raczej baty. Zielek ma duzo do myslenia ale wierze w jego cwancyk i naszych grajkow. Nie oszukujmy sie - odstajemy poziomem od czuba tabeli ale wiara, zacietoscia i sercem mozemy duzo zdzialac.
Tylko BKS!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429