Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA - Lech Poznań, 9.11.2008 godz.17.00

strona 3/5

9 listopada 2008, 22:21 / niedziela
Pytacie jaka flaga, co zrobil Pawel. Kurwa jak juz Szale nosicie to sie nauczcie ze poza boiskiem za wszystko co dzieje sie na stadionie odpowiadamy MY!!!! dopingowales Lechie na maksa czy lepiej lecha chwalic? ja pierdole zdeko szok :/
9 listopada 2008, 22:27 / niedziela
Powiem tak: zawsze przy swoich wpisach uświadamiam wszystkich i kazdego z osbobna, że bardzo rzadko się wpisuję, nie intersuje mnie krytyka od osób, które dzień polemizują z każdym i tym samym nie zważam na krytykę osób pokroju "pikników" (też mam do Nich szacunek - każdy ma prawo się tu wpisać) ale wkurza mnie, jak piszemy bajki, że ktoś wyszedł za wcześnie, że Zielu taki i owaki, że kibicowsko wypadliśmy miernie czy też dostatecznie, że gra naszych Kopaczy pozostawiaq wiele do życzenia... itp, itd ale wychodzę z siebie, jak widzę krytykę co do poczynań klubu!!! Mam gdzieś, czy na lechia.gda.pl głosujemy na dobre lub złe transfery, mam też gdzieś, czy ktoś wychodzi szybciej niż wypada wyjść z meczu (patrzę na siebie i na maecz a nie obserwuję innych kibiców), mam głęboko w poszanowaniu, czy garstka kibiców pyrowskich śpiewa rytmicznie i przez cały mecz, mam w końcy gdzieś indywidualne popisy Kopaczy (bo gdyby komuś drybling wyszedł i padła by brama to każdy by krzyczał: stadiony świata), skoro mam coś gdzieś to napiszę też o Darku i Pawle, gdy na 35 minut przedc meczem - nie wiem w 100% - ale tak mi się wydaje, którzy jak na mój gust uratowali nam flagę!!! Panowie i Panie Kibice!!!!!!!!!! Zlejcie maruderów, zlejcie elektorat prezydecki Pawła Buzały... róbmy swoje... im więcej punktów w plecy tym bardziej jest to mój KLUB!!!Powtarzam KLUB, a nie konkretne mecze w sezonie, pozycja w tabeli, kibicowanie czy w końcu umiejętności Piłkarzy!!! KLUB to MY!!! Co by ktoś nie napisał na tym forum obraźliwego to nic nie zmieni w temacie: LECHIA GDAŃSK TO MY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...z BIAŁO - ZIELONYMI pozdrowieniami...
...Aniu, nie jesteś pikolem...
9 listopada 2008, 22:34 / niedziela
Gdzie jest policja , gdzie jest policja - zenada xD , myslalem ze jebne jak to uslyszalem ;p
9 listopada 2008, 22:57 / niedziela
To jest forum Kibicow gdanskiej Lechii... Czytaja je kibice arki lecha i reszta kibicowskiej Polski... nie osmieszajcie mojego Klubu!!!! Naszego Klubu!!!! pytaniami o akcje o flage. Nie piszcie ze doping slaby, ze grali slabo i po tym meczu pol skladu trzeba wymienic a Zielinskiego spalic Bo osmieszacie sami siebie!!!! A dla tych co pisza: lech mial fajny doping kurwa obyscie zdechli!!!!!

TYLKO LECHIA
9 listopada 2008, 23:07 / niedziela
przeroba,
to forum nie nazywa się "alleluja Lechia Gdańsk" można to pisać o tym co się nie podoba w grze, składzie, zestawieniu lub oceniać poszczególnych zawodników. Nie neguj gościu czegoś czego nie rozumiesz...
To nie jest kólko wzajemnej adoracji...
9 listopada 2008, 23:08 / niedziela
skład drugoligowy wzmocniony Kaczmarkiem, za wzmocnienie mozna jeszcze ewentualnie uznać Kowalczyka. A co do Zielińskiego to jest od tego odprawa przedmeczowa, nie musi biegać i drzeć ryja, bo przy takim zgiełku i tak by go nie słyszeli. 1 połowa wyrównana potem to z każdą minuta coraz gorzej, również doping.
9 listopada 2008, 23:19 / niedziela
W sprawie dopingu drużyn przyjezdnych na T29 ...cztery ogromne bufory powodują to ze sa słyszalni ze zdwojoną siłą ..i to wszystko !! Z tego powodu wypadają pod wzgledem dopingu pozytywnie ...ale repertuar pyr ubogi
9 listopada 2008, 23:24 / niedziela
Rombis ale to forum czyta alleluja cala Polska
9 listopada 2008, 23:25 / niedziela
alleluja,alleluja,alleluja BKS !
9 listopada 2008, 23:27 / niedziela
przeroba,

to niech czyta. W Lechii nie jest idealnie i nie ma co twerdzić, że tak jest. Jasne, że nie powinno się pisać o awanturach, flagach itp ale o obecnej formie naszych kopaczy (może niektórych piłkarzy), o trenerze, strategii to jak najbardziej. Od tego jest to forum. Jeśli Ci się nie podoba to stworz www.alleluja.lechia i tam pisz poematy na temat gry Rogala i trenera :) Zielińskiego
9 listopada 2008, 23:32 / niedziela
A co nas obchodzi cala Polska ?

Jako Lechista mam w dupie to co oni mysla. Nie musze nikomu udowadniac swojej wartosci. Zielinski mnie wkurza swoim defensywnym podejsciem i moge to napisac. Lech sie ciekawie pokazal i tez moge to napisac.
Ludzie wychodza w 80 min ? Nie zmienimy tego na calym swiecie tak jest. Ja zostaje do konca i sie cieszylem, ze pilkarze podziekowali za doping.

a ze spiewnika bym wywalil "nic sie nie stalo" bo co sie stalo ? Przegralismy 0:3 z druzyna, ktora jest zupelnie w innej fazie. Walcza o puchary, a my mamy 2 ligowy sklad z plusem.
Niedlugo nadejda duzo lepsze czasy. BA powstanie beda sponsorzy i tez bedziemy walczyc o puchary.

Dajcie spokoj z tymi kompleksami.
9 listopada 2008, 23:32 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 listopada 2008, 23:35 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 listopada 2008, 23:35 / niedziela
Usmiechnijcie sie sa zwyciestwa i porazki jak w zyciu luz blues doping byl zajebisty w tv bylo naprawde dobrze slychac z lksem bedzie lepiej kazdy ma dola ale jak sobie pierdolniesz browarka to odrazu sie zrobi lepeij jeszce sledzie dostana wpierdol na tragutta same zajebiste chwile dopiero przed nami :) potem legla pozatym bedzie jeszcze jedne wzmocnienie w przerwie zimowej w czwrtek ma operacje potem wraca do formy i zacznie strzelac dla Lechijki
9 listopada 2008, 23:37 / niedziela
dobra: odczekałem, ochłonąłem i patrzę na to troszkę inaczej. Nie jesteśmy wcale najlepszą drużyną piłkarską w kraju, Europie, na świecie etc. Celem Lechii jest utrzymanie się i musimy wygrywać z craxami, górnikami, piastami śmieciarkami itp. z ostatnich 3 meczy założę się, że każdy kalkulkował wtopy z ległą i amicą - są najzwyczajnie w świecie piłkarsko lepsi od nas i tyle. Trzeba wygrać z łks i piastem i będzie dobrze. Nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie dostaliśmy w dupę, ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Obyśmy tylko nie przegrywali takich meczy jak z polonią czy jagiellonią lub ruchem. To jest klucz do utrzymania. A wszyscy co tak biadolą - nie gramy o majstra tylko o utrzymanie. Zejdźcie na ziemię i popatrzcie na poziom tej drużyny. Grają na tyle, na ile potrafią.
9 listopada 2008, 23:38 / niedziela
Gdanska Lechia a kim ty kurwa niby jestes?
9 listopada 2008, 23:40 / niedziela
Gdańska Lechia : chłopie ochłoń i przestań pisać głupoty ! skąd ty możesz wiedzieć gdzie kto siedział?
9 listopada 2008, 23:42 / niedziela
Kibicem, któremu jest wstyd za to co dzisiaj sie stało! Nie krytykuję, wychodzę tylko z propozycją, aby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości!
9 listopada 2008, 23:44 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 listopada 2008, 23:45 / niedziela
Nie piszcie nic na tematy przed meczem , piszcie sobie tylko o wynikach i koniec.
9 listopada 2008, 23:45 / niedziela
Ochłoń Koleś... faktycznie przyda Ci się to...
9 listopada 2008, 23:48 / niedziela
Rombis

konczac polemike szacunek dla Ciebie, bo chyba o to w tym wszystkim chodzi...

p.s wypowidac sie kazdy moze ok ale dlaczego po meczu z gornikiem nie bylo takiej krytyki.... badz obiektywny... Wierzmy w pilkarzy jak maja slabsze mecze, stwarzajmy doping nie mowiac ze bylo slabo.... Badzmy jednoscia, Badzmy Kibicami Lechii na dobre i na zle....
9 listopada 2008, 23:50 / niedziela
amen
9 listopada 2008, 23:55 / niedziela
Wg mnie oni dziś naprawdę zapierdalali(Lechia), choć faktycznie piłkarsko Lech dużo przed nami... Dlatego zupełnie nie potrzebnie jeszcze Zieliński ich wspomógł wprowadzając Rogalskiego...:) Mam nadzieję, ,że wygramy z ŁKS, jeśli nie to Michalski powinien poszukać innych kumpli...
10 listopada 2008, 00:01 / poniedziałek
Jest nas mało chodzmy śmiało nie poddamy sie napewno.W sercach wiara jest w zwyciestwo,naszym wrogiem jest dzis bierność.
SKINHEADS MORENA zawsze z Lechią!!!!!!!!!!
10 listopada 2008, 00:05 / poniedziałek
chuj z wynikami Lechijko jestesmy z wami.WIERZYMY W WAS,NA MISTRZA PRZYJDZIE JESZCZE CZAS
10 listopada 2008, 00:10 / poniedziałek
amen
10 listopada 2008, 00:17 / poniedziałek
Kosznik drugi z rzędu słaby mecz, dwie bramki padły po jego stratach. Szkoda, bo meczu na Łazienkowskiej był jednym z najlepszych graczy Lechii.
10 listopada 2008, 00:23 / poniedziałek
konri zaprzeczasz sobie.

konri
10 listopada 2008, 00:17 / poniedziałek
Kosznik drugi z rzędu słaby mecz

konri
10 listopada 2008, 00:17 / poniedziałek Szkoda, bo meczu na Łazienkowskiej był jednym z najlepszych graczy Lechii.
10 listopada 2008, 00:29 / poniedziałek
Nie zauważyłem, a nie mogę wyedytować. Miało być : "DO meczu na Łazienkowskiej". Moglibyście wprowadzić opcję edytowania:).
10 listopada 2008, 00:30 / poniedziałek
Wracając do dopingu to jak usłyszałem przed meczem ze strony lecha okrzyki "Adam Małysz'' to myslalem, ze się rozplacze ze smiechu :))
10 listopada 2008, 00:49 / poniedziałek
Lechia zagrala dobrze, a amika wronki - lech poznan okazali sie lepsi i tyle. Pederasci co chodza na Lechie na zasadzie czym lepszy przeciwnik, tym bardziej chodze, wypier...dalac na szczaw i zamknac mordy, ku...rwy jedne! Akcja amiki przed meczem, nic specjalnego, nie ma sie co podniecac, generalnie Lechia rzadzi i tego sie trzymajmy. Pierwszy rok na sczceblu rozgrywek od 20 lat to i wyniki takie a nie inne, a jak sie komus nie podoba to niech se karnet na siatkowke kupi i niech spierd...ala! Potrzeba czasu zeby to wszystko okrzeplo, nie ma nic od razu. A jak sie komus nie podoba to won, malysze obesrani - takich na T29 nie potrzeba ! rzeklem....
10 listopada 2008, 01:08 / poniedziałek
Niektórzy ludzie sa troche ograniczeni i za wszelką cene chcą wyjebac tzw. pikników ze stadionu, nie wiem tylko o co im chodzi. Przecież na mecze chca tez chodzić rodzinyi ludzie co niekoniecznie sa fanatykami(przeciez za pare lat rzeba bedzie wypełnic baltic arene). Kazdy by chyba chciał aby nasza liga stała sie jak np. bundesliga gdzie na mecze chodzi po 40 tys. ludzi na piekne stadony, chyba ze niektórzy chca dalej ogladać mecze dalej na przedwojennych stadionach przy 3tys. "prawdziwych" kibiców.
10 listopada 2008, 01:37 / poniedziałek
To silna potrzeba posiadania czegos swojego hehe. Chłopaki chodzili od 6 ligi i teraz uważają że Lechia jest tylko ich. A ja wam mówie, że jest i moja!
10 listopada 2008, 01:38 / poniedziałek
Inna sprawa czy bedzie nadal taka twoja , jak zleci z ligi
10 listopada 2008, 01:39 / poniedziałek
Była, jest i będzie.
10 listopada 2008, 02:00 / poniedziałek
Do wawy namowilem kolege byl 1-szy raz na wyjezdzie... Na lechu namowilem kolege byl 1-szy raz na Traugutta..... Pierwszy jedzie do Krakowa... Drugi mowi ze w srode pojdzie na LKS! Pikniki? Nie Kibice... Panowie to sa Kibice wiec, skonczcie z pierdoleniem ze ja mam 20 wyjazdow a malysz, czy tam piknik ma dwa... OK? szanujmy sie... Bez podzialow, jednym szalem zjednoczeni....
10 listopada 2008, 02:15 / poniedziałek
Czytam to forum od dawna, ale nigdy nie zabralem glosu(do dzis):

1)sportowo:kazdy zdrowo myslacy zdawal sobie sprawe, ze czeka nas ciezka walka o utrzymanie po tylu latch na niszach sportowych sam fakt walki w Ekstra to wielki sukces klubu, ludzi nim zarzadzajacych oraz kibicow (zwlaszcza tych nielicznych "od zawsze"),dzis niestety tragedia, chociaz do grajkow pretnsji nie mam bo tym razem byla to kleska ,ale po walce(nierownej). Inaczej ma sie sprawa z trenerem dla mnie facet nie tylko bez sukcesow na lawce, ale co gorsza bez jaj, i tych jaj zaczelo brakowac naszym pilkarzom, mam juz dosc sraczki ktora pojawia sie nie tylko z powodu Lecha, zcy Leglej,ale na kazdym wyjezdzie. Na Trauguta ze slabszymi zespolami grajkow niesie atmosfera ,dlatego nawet po ewentualnym zwyciestwie nad Lks nie zmienie zdania co do pana Jacka. Niestety tak na boisku tak i na lawce W Lechii brakuje kogos kto w odpowiednim momencie krzyknie jazda z kurw..!, a to bywa wazniejsze niz umiejetnosci. Reasumujac ,zeby isc do przodu moim zdaniem trenera trzeba wymienic ...

2)kibicowsko: Mowcie co chcecie ,ale trzeba oddac ze goscie pokazali sie dzis z b. dobrej strony, dawno takiej ekipy na Trauguta nie widzialem. Prawde jest, ze pilkarze nie niesli nas gra do dopingu, ale i tak mozna bylo zaprezentowac sie lepiej(tak jak zawsze),co nie zmienia faktu, ze pierdo...,pierdol..., pierdole cie poznanski ps..!! Tylko Lechia Gdansk!

3)pikniki itp..:Temat bez sensu, patrzec na siebie, co kogo obchodzi czy jakis debil wyjdzie 5min przed koncem, wiesz ze sam nigdy bys tak nie zrobil i tyle!, a za bilety placa i frekwencje podnosza. Byle znali miejsce w szyku :)

Z Bialo-Zielonymi pozdrowieniami
10 listopada 2008, 07:09 / poniedziałek
10 listopada 2008, 08:55 / poniedziałek
Ja tam nie mam większej pretensji do zawodników bo widać że dopadł ich kryzys , i nie dlatego że przegrali , tylko dlatego że rozmiary tych ostatnich porażek sa zbyt duże.
Największą pretensje mam do Ziela ponieważ przez 90-min nie wstał z ławki by pokierowac grą i dac im impuls do lepszej gry.Widac że czegoś brakuje i jemu i pilkarzom.Wiem że walczymy o utrzymanie ale smutno się patrzy na bezradność piłkarzy i trenera bez jaj.
Więc Zielu i Zarzadzie do roboty.Cała zima wasza .
10 listopada 2008, 09:03 / poniedziałek
Ja tam mam tylko jedno pytanie, niech jakis matematyk (najlepiej 90% mat roz) policzy ile bramek zdobylismy w ostatnich 9 meczach ;d!
10 listopada 2008, 09:05 / poniedziałek
Całe 3 bramy!!!
10 listopada 2008, 09:20 / poniedziałek
Zieliński jest cienki jako trener nie ma charyzmy a zespoły ktore prowadził nie miały stylu ,jak był Kubicki to ręce same składały się do braw a za czasów Zielińskiego makabra zawsze uważałem go za miękką faję i taki jest . Michalski go wziął bo to kolesie, czy chociasz raz było skandowane nazwisko trenera od początku rundy ?
10 listopada 2008, 09:24 / poniedziałek
Było.. hehehe, jak miał urodziny
10 listopada 2008, 09:31 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 listopada 2008, 09:51 / poniedziałek
mam pytanie do wiekszosci napinaczy internetowych ???

cisniecie innym na tym forum ,co juz z gory jest zenujace.. napinacie sie jak byscie na Lechii byli 15 lat..

ja sie kurwa spytam kim wy kurwa jestescie??

jeden madrzejszy od drugiego ..

internetowe kolko wzajemnej adoracji "nawrzucac,ponapinac sie i pokazac tylko tutaj jak wazna postacia sie jest i jak wielka miloscia sie pala do Lechii ...

nie bede tutaj przytaczal ksyw bo nie ma to sensu ... sami to przemyslcie..
ze masz 20 wyjazdow to nie znaczy ze masz prawo uczyc innych Lechistow postepowania..

i z czystym sumieniem .. ilu z was bylo od poczatku 2000 r z Lechia??

z calym szacunkiem do kolegow po szalu,zygac mi sie juz chce od tej szerzacej sie napinki ..wielkich Kibicow...

Pozdrawiam tych ktorzy nie zwariowali,I tych co z Lechia od wielu lat i tych co znaja swoje miejsce ...
10 listopada 2008, 11:45 / poniedziałek
Najsmutniejsze jest to, że wielu z Wielkich Kibiców ( z wielkiej przez szacunek )cały mecz spędza na spacerowaniu z kiełbasą w ręku a i z tym Lechijko nic się nie stało też nie przesadzajmy, wolę jednak Lechijko jesteśmy z Wami.
10 listopada 2008, 11:51 / poniedziałek
@lincoln45

nie każdy by chciał drugą Bundesligę... mów zawsze tylko w swoim imieniu!
10 listopada 2008, 13:08 / poniedziałek
Młyn śpiewał, a stadion zamulał, dla tych co nie kojarzą piosenki...

W poznaniu takie obyczaję są,
kolejorz-pasom daje dupy wciąż...
a potem jest zmiana
następnie jebana..
największzzzaaaaaaaaa w Polsce KUR... Krakowia..
10 listopada 2008, 13:37 / poniedziałek
Lech - lepszy o klasę a zważywszy, że grał na wyjeździe, niby miał być osłabiony po meczu pucharu uefa i dodatkowo zagrał bez Murawskiego, Bosackiego i Rengifo to pewnie jest lepszy o dwie klasy. Świetnie wybiegana drużyna, dobrze wyszkoleni technicznie piłkarze, widać,że piłka nie przeszkadzała im w grze do przodu, czego niestety nie można było wczoraj powiedzieć o Lechii. Miło się wczoraj patrzyło na kreatywną grę Lecha.

Lechia - dramat w ataku i katastrofalne błędy indywidualne w obronie (wszystkie wykorzystane bezlitotośnie przez Lecha) zadecydowały o wysokiej porażce, paradoksalnie mogliśmy strzelić w tym meczu 1-2 bramki, (Lech to taka drużyna, która sporo bramek strzela i trochę traci) ale trochę zabrakło szczęścia. W ataku wyraźnie brakuje koncepcji, znów za mało prób prostopadłych podań (ale tym razem dlatego, że napastnicy nawet nie próbowali się do nich ustawiać), jakaś taka bojaźń w wyprowadzeniu piłki, brak zdecydowania, związane nogi. Żal było patrzeć jak Andruszczak miał przy sobie piłkę. Zawodników mamy jakich mamy, ale widać też zdecydowany brak formy! Przecież Ryby nie ma po co wpuszczać na boisko. A jeśli przyjrzymy się naszym ostatnim wynikom to niestety braku bramek nie można uznać za wypadek przy pracy, ktoś to już raz pisał, ale uaktualnię:

Lech (d, liga) 0:3
Legia (w, liga) 0:3
Jagiellonia (w, liga) 0:2
Górnik (d, liga) 1:0
Lech (w, PE) 0:1
GKS Bełchatów (d, PE) 1:3
Jagiellonia (d, PP) 0:1
Arka (w, liga) 1:0
Polonia W. (d, liga) 0:0
GKS Bełchatów (w, liga) 0:1

10 meczów: 2 zwycięstwa - 1 remis - 7 porażek,
bramki strzelona: 3 (słownie: trzy!, czyli średnio 0,3 gola na mecz),
bramki stracone: 14
od meczu z Odrą Wodzisław nie strzeliliśmy w meczu więcej niż 1 gola.
Mam nadzieję, że trener Zieliński widzi, że to powód do bicia na alarm i wstrząście tą drużyną znacznie bardziej niż potrafi to zrobić z ławki we wszystkich dotychczasowych meczach razem wziętych.

I jeszcze gole - pierwszy na konto Huberta i zdecydowanie Bączka (to był naprawdę ostry kąt), druga i trzecia - Kosznik. Takich strat piłki nie można mieć nawet w lidze juniorów.
Plus dla Bączka, że prawie obronił rzut karny, do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.

Dobrze, że Kaczmarek wraca na boisko, jego ciąg w stronę bramki przeciwnika bardzo przyda nam sięw meczach z ŁKSem.
Lechijko, trzeba wygrać z ŁKSem i Piastem! i to właśnie po to, żeby na wiosnę skutecznie walczyć o utrzymanie, bo jestem pewny, że Górnik i Cracovia odpowiednio się sprężą.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023