Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA - Lech Poznań, 9.11.2008 godz.17.00

strona 4/5

10 listopada 2008, 13:59 / poniedziałek
moim zdaniem ryba powinien grac od poczatku a nie wbijac na ostatnie 20 minut, zanim zlapie swoj rytm to koniec meczu, moze zielinska wie o czyms o czym my nie wiemy, choroba, olewka na treningach? Ale i tak bym sie wkurwil na miejscu rybskiego jak trener go wpuszcza aby gral koncowki i to z łaska :(!!!

i cos o Pawle Kapsie!!!!

PAWEL SZACUN DLA CIEBIE !! NA POCZATKU BYLES CIOTA Z OSTROWCA ZDAJE SIE ALE Z BIEGIEM CZASU UDOWODNILES ZE JESTES CZLONKIEM NASZEJ BIALO ZIELONEJ RODZINY POZDRO!!!!!
10 listopada 2008, 14:08 / poniedziałek
A co takiego zrobił Paweł, jeśli można zapytać?
10 listopada 2008, 14:09 / poniedziałek
No i nasz Bastion Prawiacy zostal zdobyty! Pyry przejechaly sie po nas jak walec po betonie. Szkoda ze nie przyznali nam karnego ktory jak na moje oko byl ewidentny ale sedzia chyba mial klapki na oczach.
Kibicowsko jestesmy najlepsi w Polsce i Pyry czy inne wynalazki moga nam skoczyc.

NIC SIE NIE STALO LECHIJKO NIC SIE NIE STALO...
10 listopada 2008, 14:22 / poniedziałek
Zgoda co do karnego dla nas: moim zdaniem był, bo Arboleda powalił Kowalczyka nawet jeśli wyraźnie nie zahaczył go nogą, natomiast po powtórkach telewizyjnych mam wątpliwości co do czerwonej kartki dla Djurdjevicia - on trafił w piłkę przed Kowalczykiem, ale fakt, że wślizg był bardzo brutalny.
Powtórki:
odnośnik
10 listopada 2008, 15:00 / poniedziałek
olo.gda
Piłka podążała z boku, tuż przed starciem zmieniła kierunek, popatrz dokładnie kto ją trącił. Moim zdaniem Kowalczyk. Słuszna czerwona kartka.
10 listopada 2008, 15:09 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 listopada 2008, 15:26 / poniedziałek
trampi - nawet jeśli Kowalczyk ją dotknął (chociaż wydaje mi się, że nie i z trybun tyeż mi się tak wydawało...), to nie ulega wątpliwości, że Djurdjević trafił też w piłkę, widać to w powtórkach z powyższego filmiku. czas: 2.37 i 2.42, jednak wślizg brutalny, atak obiema nogami, jednak przyznaję, że czerwona kartka się należała.
10 listopada 2008, 15:52 / poniedziałek
Mam nadzieję, że Buzi za bramkę strzeloną śledziom nie ma u was dożywotniego kredytu zaufania ?! Bo co koleś dotknie piłkę - zamienia się w gówno w tym sezonie. Zdecydowanie najgorszy nasz gracz w tej rundzie obok drugiej pyry - Midzierskiego. Umiejętności tym panom starczyło na drugą ligę ledwie. Manu spokojnie wygryzł Midzię ze składu, ale na zastąpienie Buzały pani Zielińska już nie ma pomysłu. A z Kowalczykiem mogliby grać w parze - Wiśnia, Ryba czy Rogal, myśle że z lepszym skutkiem. Tak czy siak szukamy napastnika w okienku zimowym, chyba nikt co do tego nie ma wątpliwości.
10 listopada 2008, 16:10 / poniedziałek
Tak,wątpliwosci nie ma ze potrzebujemy napastnika, ale dewiza włodarzy naszego klubu jest wyszukiwanie mlodych zdolnych, a do tego trzba miec nosa i trenera!!! No ale zobaczymy co Trafalski pokaze.
10 listopada 2008, 16:32 / poniedziałek
Mysle ze Kmiecik z Wisly jest do wyjecia oraz Niedzielan, NIE! Dawidowskiego nie chce....

Co z Cetnarem, zyje jeszcze? Chyba to jego koniec w naszym klubie a szkoda, w obecnej formie naszych napastnikow koń moglby zaorac boisko!!!
10 listopada 2008, 16:57 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 listopada 2008, 17:05 / poniedziałek
jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma! oprócz trenera brakuje zawodnika, który "zrobi" całą grę - lidera, który jak trzeba to opier..., a jak trzeba to weźmie na siebie piłę i pociągnie grę. To, że nie mamy "armat" jest oczywiste, więc zimą dwa zakupy minimum - pomocnik i napastnik. chłopaki jakby bali się wziąć odpowiedzialność za grę - coś typu "jak strzelę i nie trafię to będą gwizdać".
A jak ktoś narzeka na doping to niech chodzi na juniorów młodszych - tam, oprócz rodziców, będzie najgłośniejszy. moim zdaniem wczorajsze "O NAAASZ" przeszło do historii jako najgłośniejsze - słyszane we Wrzeszczu. I szacunek dla Starszego Parasola - na prostej trzymał ludzi i prowadził doping z ekipą - SZACUN!!
10 listopada 2008, 17:21 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 listopada 2008, 17:29 / poniedziałek
Buzała to chyba jak gwiazada się czuje, a gówno gra i ciągle dyskutuje. Faktycznie na drugą ligę jest niezły ale to wszystko. Rogalski ,Wisniewski , i Rybski według mnie lepsi są od niego.Zresztą wygrał w szybkiej piłce na kiks kolejki a to co strzelił w końcówce meczu w kosmos świadczy że nie daje rady bo nie wiedział ze jest na spalonym. Acha i jeszcze jedno Mysona gra drugi chyba cały mecz i zagrał najlepiej z całej drużyny był wszędzie i w ataku i obronie nie rozumiem czemu miękka faja na niego nie stawia .
10 listopada 2008, 17:54 / poniedziałek
odnośnik
przeczytajcie oświadczenie biednych "hodowców podziemnych pomarańczy"
na dworcu mieli tyle flach, że się w pale nie mieści, a niejednego już nieśli.
10 listopada 2008, 18:41 / poniedziałek
Już przestańcie pirdziec na temat dopingu. Był jest i będzie bardzo dobry. A to że jeden z drugim stoi na łuku(prostej) i wydaje mu się, że lepiej słyszalni są kibice gości to ma racje WYDAJE MU SIĘ. Zapraszam na murawę podczas meczu. Uwierzcie mi tam aż ciary po plecach chodzą-BYWAM SŁYSZAŁEM. Było to już 1000000000000000000000000000000000 razy było wałkowane na tym forum-AKUSTYKA NASZEGO STADIONU, wspomagana przez NAJWIĘKSZE NA ŚWIECIE BUFORY działające jak pudło rezonansowe.
10 listopada 2008, 19:44 / poniedziałek
Poniżej treść maila od znajomego z Poznania, który oglądał mecz w telewizji.
Chyba niektórzy przesadzają z negatywną opinią na temat dopingu.

"Solidnie bronił Bączek. Chyba najlepszy wasz piłkarz w tym meczu.
Trochę zbyt krytycznie w przerwie wypowiadał się o swoim błędzie przy pierwszym golu.
Byłem pełen szacunku, dla poziomu kibicowania u was. Rzadko zdarza się, że nasi kibice, nie mogą się przebić przed doping gospodarzy, dopiero po utracie trzeciego gola trochę przycichliście i można było usłyszeć moich ziomali."
10 listopada 2008, 20:03 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 listopada 2008, 20:09 / poniedziałek
Jak nie bedzie chcialo wejsc to trzeba odswiezyc strone.
10 listopada 2008, 21:14 / poniedziałek
I co panie Lewy?? Dobrze że nie zrobiłem sobie tattoo, bo dziś musiałbym pumeksem skrobać.

Jeden gol i już wszyscy z Buzały zrobili gwiazdę. Wystarczyło kilka meczów, a z gwiazdy zrobił się zwykłym kopaczem. Obaj razem z Rogalem powinni być sprzedani w pierwszej kolejności, w najbliższym okienku transferowym.

Nasz zimowy cel, powinen być jeden. Conajmniej 4 dobrych napastników. W tej chwili, nie mamy nawet pół napastnika w kadrze. Żeby zdobywać punkty w lidze, musimy mieć dwóch którzy zagrają w meczu, jednego który w razie draki (kartka, kontuzja) wejdzie z ławki i conajmniej jednego który zwiększy rywalizację na tej pozycji. Proszę tylko, nie wymieniajcie tutaj Kmiecika, Jarki, Niedziela, Dawidowskiego i całej reszty ligowych łamag. Takich grajków w napadzie już mamy. Nam potrzeba takich, co będą strzelać bramki, a nie płakać, że sędzia kazał siedzieć cicho.
10 listopada 2008, 21:20 / poniedziałek
Zeto czyli niby kto? Pisz bom ciekaw.
10 listopada 2008, 21:21 / poniedziałek
a kto da kasę?
10 listopada 2008, 21:23 / poniedziałek
Od tego kto, jest Pan Michalski. Przynajmniej tak stoi na oficjalniej stronie klubu.

A kto da pieniądze??
Od tego jest Zarząd. Jak na razie radzi sobie całkiem, całkiem. Lechia rundę po rundzie idzie do przodu. Jeśli utrzymamy ten kurs, to wiosną powinno być spokojne utrzymanie. A w następnym sezonie.....

;-)
10 listopada 2008, 21:26 / poniedziałek
skoro zarząd jakoś sobie radzi to czemu jest "tak jak jest"...?
10 listopada 2008, 21:33 / poniedziałek
Witam z Poznania
Bardzo dobry doping - kibicowsko na wysokim poziomie - podobało mi się !
Tak trzymać Lechia !!!
Na boisku nr.1 bramkarz - dobre interwencje,wyczucie sytuacji.
POZDRO Z POZNANIA.
10 listopada 2008, 21:52 / poniedziałek
Zgodzę się z Zetem chociaż moim zdaniem mamy pół napastnika :) Kowal który szuka sytuacji , co prawda szuka ale to i tak bardzo dużo :). Buziego może odrazu bym nie sprzedawał , na pewno zrobił bym to z Rogalem , a nóż widelec ktoś go kupi za duże pieniądze bo go Leo oglądał :). Potrzebni nam dwaj dość doświadczeni napastnicy ale nie jakieś staruchy typu Dawidowski czy Niedzielan ;) , i młodzież bramkostrzelna Jeden pomoc drugi napad , Obrona daje radę aczkolwiek też cudów nie grają może zamiast jednego z napadziorów jeden doświadczony obrońca ;). Oby coś było z tego Zimowego okienka , co prawda nie ma co się łamać bo oczywiście mamy cel Utrzymanie a nie gra o wyższe cele , ale transfery się na pewno przydadzą :)
10 listopada 2008, 22:46 / poniedziałek
Co prawda Lecha nie znosze, ale akcja Lech Poznań Janusze całkiem zabawna :)

odnośnik
10 listopada 2008, 22:59 / poniedziałek
Lech i śledzie zostali wyparci i przekopani, ale kiepsko, że tak mało ludzi z prostej poszło do boju. Śmiecie nie powinni już wyjść z tego sektora, chyba że z pomocą lekarzy. Zadziwiająca była ta bierność prostej. Do tego flagi obronione w ostatniej chwili. Wiadomo przez kogo. To nie tak miało być.
10 listopada 2008, 23:02 / poniedziałek
Wychodzi na to ze:

Michalski u nas odpowiada za transfery
Zarzad odpowiada za kase na transfery
A MY wkurwiamy sie na te transfery i chcemy nowych grajkow!!

I interes sie kreci!

Bym chcial murzyna u nas, moze Dudu? On to potrafil dryblowac....
10 listopada 2008, 23:20 / poniedziałek
moze Dudek ?
10 listopada 2008, 23:26 / poniedziałek
Sry panowie ale powiem to jeszcze raz, najlepszym transferem bylby Trener... z tego skladu co ma zielinski mozna upiec dobry razowy chlebek ale jak widac zielu za dlugo pracowal w kioskach ruchu :/!!!

Co robi Dussan Radolsky obecnie? Z ruchu zrobil niezly team! :)
11 listopada 2008, 00:35 / wtorek
z tym przekopaniem ,wykopaniem do końca bym się nie zgodził..Patrze na to obiektywnie sam to widziałem.. ale Lech pod względem chuligańskim jest grubo przereklamowany! Z hools od nas było tylko...7osób.. reszta banda z przypadkugdyby była główna grupa Lech by dostał grube wpierd**. Na jednej stronie było to dobrze OBIEKTYWNIE napisane..mniej więcej-że Lech wykorzystał fakt,że z racji tego,że do meczu było jeszcze sporo czasu na sektorach Lechii było mało osób i zaczął szaleć.. ale było tak jak było każdy ma swoje zdanie na ten temat.. podobają mi się dwie fotki z zadymy , gdzie kozak z Lechii nie uciekł tylko walczył , gdy kilka osób z Lecha szła w jego strone..SZACUNEK!
odnośnik
odnośnik

i minejsza z tym w dupie mam to czy zaraz któs tutaj będzie robił jakiś podział na lepszych czy gorszych pod względem wyjazdów czy tego , ze chodzi na mecze od A-klasy! jak to ostatnio na tym forum bywa..

a co do meczu mowi się,że gra się tak jak przeciwnik pozwolił.. Przeciwnik był wymagajacy i 3bramki nie wzieły sie z powietrza.. brak napastnika..Sądze ,że najlepszym transferem byłby...nowy trener! jesteśmy pierwszy sezon w ekstraklasie.. ale to nieusprawiedliwia nas od niczego tym bardziej od wyników!
dobra.. tyle mniej wiecej...

Czy Wygrywasz Czy Nie! Ja I Tak Kocham Cię!
11 listopada 2008, 00:55 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 listopada 2008, 02:43 / wtorek
Apropo tego oświadczenia Wiary Lecha tutaj jest filmik jaki to byl scisk i jak plot pod naporem upchanych ludzi nie wytrzymal ;) odnośnik
11 listopada 2008, 02:50 / wtorek
to powinno być chyba w dziale "uśmiechnij się" ;)
rzeczywiście, pod płotem wielki ścisk ;)
11 listopada 2008, 11:19 / wtorek
GLK
10 listopada 2008, 22:46 / poniedziałek
"Co prawda Lecha nie znosze, ale akcja Lech Poznań Janusze całkiem zabawna :)"

Miało byc śmiesznie a wyszło, jak dla mnie, żenująco.
11 listopada 2008, 11:39 / wtorek
Co do meczu to na meczu był Orest Leńczyk ;P /
Jak by Ziela Zwolnili to może Orest By przejął naszą Lechie ;-- My Wierzymy Tylko W BKS .......
11 listopada 2008, 11:48 / wtorek
co ty gadasz, Orest Lenczyk rozpieprzyl GKS Bełchatów (do dziś muszą płacić za kosmicznie wysokie i nietrafione transfery) dopiero dzieki Janasowi wszystko tam wróciło do normy
11 listopada 2008, 17:05 / wtorek
123 i Ad Vocem to rozumiem, że służbowo na forum.
11 listopada 2008, 18:04 / wtorek
Mam nadzieje ze te dwa najblizsze mecze ,to beda ostatnie mecze w ktorych Zielina poprowadzi Lechie.Nie powalilo mnie jak on zostal trenerem za Kube , bo to dla mnie zasluzony pilkarz Legii a nie trener.Jutro jakies 0-1, z ŁKS-sem , w niedziele baty z Wisla i podziekujemy panu juz.Mialem nadzieje ze "rzuci ręcznik " juz po klesce w niedziele i nawet "cieszylem " sie jak bylo 0-3.Mowie sobie i tak baty i tak , wole 0-3 jak 0-1, wtedy ten anemik poda sie do dymisji.Ale przypomnialem sobie ze bedzie rozliczany po meczu z Wisla.Zielinski ! Odejdz ! i nigdy tu nie wracaj! Miales dwa razy (lekko!) wieksza kase w Kolporterze i co zrobiles?nic ! Klicki ci wykladal kase na praktycznie kazdego zawodnika a a ty popadles w konflikt ze Swirem i rozwaliles druzyne.Widziales Smude ??Jak chodzil przy lini przy stanie 3-0?? Powatrzam ! przy stanie 3-0!! Ja nigdy nie widzialem Zielinskiego zdenerwowanego.Ani jako pilkarza Legii, ani jako trenera. Po co on tam siedzi na tej lawce? niech idzie na starowke , i przyjdzie po meczu .Zobaczy wynik i koniec.To jest anemik podpierajacy wiate !Zycze ci Zielinski jeszcze dwoch meczy i pakuj sie ,mierny trenerku !Smuda dal ci lekcje .Patrz , podziwiaj i ucz sie ,bo ty tego co osiagnal Franz , nigdy nie osiagniesz , bo ..Po prostu sie do tego zawodu nie nadajesz.....Stawowy jest wolny..
11 listopada 2008, 18:10 / wtorek
odnośnik nie wiem czy już było ale można pooglądać
11 listopada 2008, 18:21 / wtorek
Stawowy? :D Chyba w podziękowaniu, że arkę ładnie wydymał, nasprowadzał piłkrzyków pokroju Chmiesta za grube pieniądze, poprzedłużał kontrakty z Moskalewiczem i resztą dziadków zapewniając im bardzo wysokie zarobki, a także ... długie kontrakty. Zieliński się nie nadaje, ale trzeba spokojnie działać, nie brać pierwszego-lepszego trenera typu Stawowy.
11 listopada 2008, 19:06 / wtorek
Prawda jest taka ze kolo huja lata zielinskiemu dobro naszego klubu, przeramy wyjebane, wygramy wyjebane, remis wyjebane kaske dostaje :D!
11 listopada 2008, 19:39 / wtorek
Konri, Stawowy to tylko przyklad ktory nasunal mi sie jako pierwszy a nie faworyt jakis,.Pamietaj ze kazdy trener ma swoich pilkarzykow ktorych ciagnie za soba .Czy to przyjdzie Stawowy, czy Lenczyk , Ramos czy Scolari. Poza tym w Polsce czesto jest tak ze pilkarze odpalaja dzialke trenerom ze swojego kontraktu zeby tylko ich sciagnal , bo i tak im sie to oplaca np wspomniany przez ciebie Chmiest , ktory mial najwyzszy kontrakt w drugiej lidze.Glosna byla swojego sprawa kiedys we Widzewie za Wdowczyka ktory pobieral haracz od zawodnikow za gre.Napewno wie o tym Jacek Paszulewicz , ktory gral w tamtym czasie we Widzewie.Jesli chodzi o mnie ja juz mam swojego faworyta, zreszta od dawna.Pewnie naraze sie Tobie Zeto , ale u mnie nic sie nie zmienilo. Oczywiwscie Jacek Grembocki.Trener ktory zyje kazdym meczem.gestykulujeZrobil w Pruszkowie swietna robote, o malo co nie awansowal do ekstaklasy.Obserwowalismy razem z moja zona teraz na meczu Zieline i Smude.Moja zona ktora byla drugi raz na meczu od razu wiedziala kto jest trenerem Lecha.Gosciu zyje caly mecz, u nas stoi manekin oparty o wiate,i sprawia wrazenie jakby wszystko mu bylo obojetne.On juz nie panuje nad tym zespolem.trzxy zmiany w skladzie.Andruszczak na prawej obronie ktory sie nie sprawdzil juz wczesniej.Poza tym jest od roku bez formy.Bak zwala pierwsza bramke zreszta na spolke z Wolakiewiczem.Ogolnie tragedia, zenada, bez pomyslu.20 letni Lewandowski(z ktorego Grembocki zrobil pilkarza) i 21 bodajze Stilic najlepsi w meczu.Mozemy im tylko pozazdroscic takich zawodnikow.
11 listopada 2008, 19:41 / wtorek
A Grembowski niema kosy z Lechia? Chyba cos odwalil nie ? :))
11 listopada 2008, 20:04 / wtorek
Wy jesteście pojebani jeden z drugim kurwa idioci!!!!

Jeden pisze, ze Lechia ma przegrac 0:1 z ŁKS-em i że się cieszyl jak było 3:0 kurwa debil!!! Co ci zrobił Zieliński, że tak go nienawidzisz? Jebnął ci żone??? I większej głupoty niż wytykać trenerowi, że nie jest zdenerwowany i że nie poci się na ławce chyba kurwa nie czytałem.

Ja wiem, że ostatnio Lechia zawsze wygrywała i macie to we łbach, ale to już jest przeszłość, to jest EKSTRAKLASA, my jesteśmy BENIAMINKIEM!!!! Kurwa pierwsza runda jeszcze się nie skończyła, a wy pierdolicie o jakichś spadkach!!!

Drugi pisze, że Zieliński nie ma przywiązania do barw, za to Kubicki miał, albo Lenczyk, albo Radolsky, czy kogo tam chcesz będą mieli!!! Zastanów się!!!!!!

Ostatnie czego chce w Lechii to experymenty z trenerami wątpliwej jakości. Dobrzy się cenią i mają już pracę.

Lechia wbrew pozorom nie gra źle oglądałem mecz z Lechem na spokojnie i w pierwszej połowie wyglądało to naprawdę dobrze, graliśmy jak równy z równym, sam mecz stał na wysokim poziomie. Do 45 minuty to Lechia miała więcej sytuacji i gdyby Bąk nie wpuśćił szmaty i nie dostalibyśmy gola do szatni, a Wiśnia z 11 metrów strzeliłby do bramki, a nie prosto w bramkarza, mecz mógłby się zupełnie inaczej potoczyć. Druga połowa to głupi karny no i 3 gol - klasa Lecha i popisowa akcja Stilicia. Tak się czasem układa, zwłaszcza z takimi drużynami jak Lech, czy Legia, kiedy po głupich bramkach trzeba się odkryć. Można też grać lepiej i przegrać vide np. Legia - Wisła. Tylko nie piszcie, że Lechia grała jakąś straszną padakę w tym meczu, bo nie grała. Padaka to była w w-wie.

W Lechii trzeba zmienić nastawienie w głowach piłkarzy, a konkretniej fakt, że oni wychodzą zmobilizowani i skoncentrowani i wystarczy jedna głupia bramka, żeby całkiem zeszła z nich para.

Tylko, że płaczki zawsze patrzą na wynik, a meczu nie widzą, bo mają totalnie zasłonięte oczy przez emocje.
11 listopada 2008, 20:12 / wtorek
mialkus pieprzysz takie bzdury, że żal czytać. Uczyć się od Smudy? Za taką kasę jaką on miał na transfery, to i ja bym kurwa team zmontował!!! Poza tym Zieliński nie miał ani czasu, ani możliwośći budowania zespołu, bo przyszedł kilka dni przed inauguracją jakbyś zapomniał. I tak dobrze, że tego Kowalczyka ściągnął. Może więc byś mu chociaż pozwolił doprowadzić drużynę do półmetka, tym bardziej, że celem jest utrzymanie, a ty już się chyba nakręciłeś na puchary po derbach.
11 listopada 2008, 20:24 / wtorek
Wariat, dokladnie wiem ze gramy o utrzymanie no ale kurwa nie moze byc tak ze trener co mecz opowiada ze my dostalismy lekcje futbolu... szczegolnie z bytomem , jaga czy ruchem!! Ryba czul sie jak ryba w wodzie za kubickiego a przy tym leniu stal sie taki sam, niema wody, niema ryby :(!

- koniec rozmyśleń filozoficznych :D
11 listopada 2008, 20:24 / wtorek
wariat obojetnie jaki cel by nie byl postawiony to i tak prawda jest taka ze zielinski na trener sie nie nadaje. Nie mowie tego tylko ja i inni kibice ale nawet sami nasi pilkarze. Jezeli masz z kims z naszych grajkow kontakt to po prostu zapytaj i uwierz mi ze zaden z nich nie ceni jego warsztatu szkoleniowego. Bo on go po prostu nie ma. Zostal zlapany jako pierwszy lepszy w zamian za Kubickiego i odrazu bylo wiadomo ze nic z niego nie bedzie ale kogos musieli wziasc. Mam nadzieje ze juz w przerwie ktos go zmieni ale ktos kto bedzie znal sie na robocie przynajmniej tak jak Kubicki.
11 listopada 2008, 20:28 / wtorek
Dokladnie! Zara koniec rundy i kilka miesiecy dla nowego trenera , obozy te sprawy i szansa na to ze nasi zaczna grac, jesli natomiast oboz przygotowawczy do rundy wiosennej zacznie sie z zielniskim to niestety 1 liga na nas czeka. Nie pisze tego z szydery bo Lechia to nasz wspolny klub, i chce dla niej jak najlepiej i zawsze lubie niemiec racji na korzysc naszego klubu ale zaufania do lenia niemialem od samego poczatku :(! Chwala mu za Kaczmarka i Kowalczyka ktorzy jeszcze cos u nas pykna ale poza tym biale chusteczki.

Aha i cos tam do meczu z Lks, jutro widze ofensywny zespol, nie chce widziec defensywnej gry, gramy z ogonem ligi u siebie wiec jesli len ustawi zespol pod obrone to niech lepiej sam sie zmywa z T29!!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.460