Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

POCIĄG SPECJALNY NA MECZ WISŁA-LECHIA

strona 1/7

5 listopada 2008, 00:01 / środa
Stowarzyszenie "Lwy Północy" w porozumieniu ze wszystkimi grupami kibiców Lechii Gdańsk, organizuje dla wszystkich chętnych pociąg specjalny na mecz Wisła Kraków-Lechia Gdańsk. Cena za przejazd w dwie strony wynosi 110 zł dla tych kibiców, którzy byli w Warszawie i uiścili dobrowolną dopłatę do pociągu specjalnego w wysokości 20 zł, oraz 130 zł dla pozostałych kibiców. Ceny te obowiązują do końca tego tygodnia!!!! Od przyszłego tygodnia ceny będą tradycyjnie droższe o 10 zł i będą wynosic, 120 oraz 140 zł. W cene przejazdu jest wliczona okolicznościowa koszulka (koszt takiej koszulki to 20 zł), dzięki której na sektorze Wisły będziemy się odróżniac jako grupa. Wszystkie koszulki są w rozmiarze XXL, aby każdy z nas mógł ją założyc na kurtke. Koszulki te w zamian za gościne, podarujemy wszscy naszym braciom z Krakowa. Informujemy, że tym razem wyjątkowo bilety na pociąg, będą sprawdzane w obie strony, aby wyeliminowac gapowiczów w drodze powrotnej. Tak więc prosimy o nie wyrzucanie ich po pierwszej kontroli. Jak powszechnie wiadomo bilety na mecz są bezpłatne, a pierwszeństwo w ich odbiorze będą miec kibice, którzy na mecz wybierają się pociągiem specjalnym. Podkreślamy, że jest to decyzja wszystkich grup kibiców naszego klubu. Sprzedaż biletów rusza od środy w sklepie Lechista, w godzinach 10-18. W sobote nie będzie możliwości zakupu biletu. Informujemy, że nie odpisujemy na smsy.
5 listopada 2008, 00:41 / środa
Super.
Tylko mam takie pytanie do LP czy jest mozliwosc kupienia biletu na ten pociag tylko w jedna strone ?
Bo bardzo chcialbym jechac ze wszystkimi kibicami tak rodzinnie lecz pozniej w Krakowie zostaje u znajomych na kilka dni wiec pytam czy mozna kupic w jedna strone bilet ?

Pozdr..
5 listopada 2008, 00:51 / środa
można, cena takiego biletu to 110 i 130zł w tym tygodniu, a od poniedziałku 10zł więcej.
5 listopada 2008, 00:54 / środa
To 110 zl wtedy w jedna strone ?
Bo mi chodzi tylko zeby do Krakowa jechac specjalem.
5 listopada 2008, 01:10 / środa
Rambuś - LP płaci za pociąg, a nie ilość osób w nim jadących. Kwota jest stała, nawet w przypadku, gdyby z powrotem wiózł powietrze.

Do zobaczenia w pociągu.
5 listopada 2008, 01:10 / środa
Idziesz do kina. Bilet kosztuje 20 zł. Wychodzisz w połowie filmu. Ile płacisz za bilet?
5 listopada 2008, 01:21 / środa
No racja :D Spoko
Dobra to czekam na dalsze wiadomosci co i jak. O ktorej pociag itp

Pozdr...
Do zobaczenia w pociagu

LG !
5 listopada 2008, 02:05 / środa
No to chyba nikogo specjalnie nie trzeba mobilizować do tego wyjazdu !!! WSZYSCY do KRAKOWA !!!!!

WISŁA & LECHIA
5 listopada 2008, 07:04 / środa
Tak, nikogo nie mobilizujemy. Jedziemy w 300.
5 listopada 2008, 09:00 / środa
a mam pytanie do Lwów ile godzin po meczu planuja powrót do Gdańska?
5 listopada 2008, 09:11 / środa
Istnieje Możliwość zapisu na Specjala w Niedziele przed/w trakcie/po meczu ?
5 listopada 2008, 09:53 / środa
więc dziś wszyscy po bilety na specjala walimy, a potem to juz z górki do wyjazdu
5 listopada 2008, 10:00 / środa
Nieskromnie zauważę, że w komunikacie jest zapis, o tym że w sobotę nie ma możliwości zakupu biletu.

Wydaje mi się, że w poniedziałek i wtorek (Święto Narodowe), również sprzedaży nie będzie.

Tak więc mamy 3 dni, żeby kupić bilety na speca.
5 listopada 2008, 10:07 / środa
Rozumiem że tak jak wczesniej było ustalane pociag zajeżdża ok 5 godzin przed meczem oraz odjeżdża ok 5 godzin po meczu?
Czy tak?
Dość ważna informacja.
5 listopada 2008, 10:13 / środa
Tak. Pociąg z Krk wyrusza ok 1 w nocy. Do Krk wyruszamy w piątek późnym wieczorem
5 listopada 2008, 10:33 / środa
dlaczego 3 dni na zakup biletów mamy, ja zrozumiałem że od dzisiaj (sroda) mozna nabywac bilety na specjal. niech ktos może zapoda o która środę chodzi
5 listopada 2008, 10:43 / środa
wlasnie od kturej srody rusza sprzedaz??i chcial bym zeby ktos podal adres gdzie mozna kupic bilet wiem ze to sklep lechista?? ale gdzie to??
5 listopada 2008, 10:45 / środa
Od dzisiaj. Tylko że sobota odpada, poniedziałek i wtorek też. W środę mecz z ŁKS, a w czwartek trzeba płacić za speca. Jakby nie patrzeć, nie ma na co czekać!!!

Spija na maxa
5 listopada 2008, 10:52 / środa
sklep lechista znajduje się w pasażu królewski obok lotu, czynny od 10-18
5 listopada 2008, 12:06 / środa
kiedy Lwy Północy udostępnią bilety Lechistom nie jadącym specjalem
5 listopada 2008, 14:06 / środa
niewiadomo czy wogle benda?? ale LP powinny dac 200 bietow dla tych co niejada specjalem
5 listopada 2008, 14:10 / środa
Daj? Daj, daj... Dlaczego powinny dać? To zrozumiałe, że dają bilety tym co jada transportem zoorganizowanym. Koto jeszie na własną ręke niech na wlłasną rękę kołuje bilet.
5 listopada 2008, 14:15 / środa
Człowieczku?? tylko niekturzy chciali by tam pojechac na dluzej a nie ....pociag ,mecz,pociag
5 listopada 2008, 14:27 / środa
pociag pociagiem....

Bardzo dobrze ze jest specjal... ja osobiscie nie znam nikogo z Krk na tyle zeby smignac z zona na dluzej i zostac ( a szkoda :) ) dzieki temu specjal to dla nas zajebista i ze zwgledu na srednia znajomosc Krakowskich klimatow bezpieczniejsza opcja.

Jednak Ci ktorzy maja jak oraz do kogo i jada wczesniej, badz na dluzej zostaja, bez watpienia powinni dostac rowniez bilety... Sam mam nadzieje ze nastepnym razem bede juz mogl zrobic dluzsza wycieczke... :)

WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA !!!!!!!!!!!!!
5 listopada 2008, 14:47 / środa
Pociąg wyruszy ok. 1 w nocy.
a wiadomo o której pociąg planowo ma byc w Gdańsku??

tylko nie piszcie mi że można se obliczyć, bo są różne trasy i ustalenia, dlatego się pytam. Ważna informacja jak dla mnie.
5 listopada 2008, 14:57 / środa
Rozumiem, że chodzi o wyjazd do Warszawy gdy bilety były nam zwracane tak? I jak to działa. Jest jakaś lista tamtych osób czy co?

pozdrawiam
5 listopada 2008, 15:37 / środa
Ci co pokryli kare PKP po odwołaniu kolejki gdy Lechia miała grać z legia zapewne nie są brani pod uwage... tylko Ci co dopłaciłi tydzien temu... tak to wynika z wiadomości.
5 listopada 2008, 16:06 / środa
może rozwiązaniem aby otrzymać bilet na mecz w Krakowie bedzie obowiązkowy zakup za 20zl koszulki okolicznosciowej dla tych co nie jada specem.... to jest też jakieś rozwiązanie chyba warte przemyślenia... wiadomo że część ludzi pojedzie wcześniej,część bedzie może chciała zostać dłużej..... i z tego powodu nie pokryją kosztu speca i dodatkowo nast. biletu na pociąg do Krakowa.
5 listopada 2008, 16:15 / środa
wader

Tobie, zamiast jechać do Krk, radziłbym zainwestować w słownik.
5 listopada 2008, 17:16 / środa
Zapłaciłem przed chwilą na pociąg i dostałem mała karteczkę (koleś w pasażu powiedział, że bez niej nie wsiąde do pociągu), ale mam pytanie kiedy dostane bilet na mecz? Już w Krakowie, czy jakoś szybciej w Gdańsku?
5 listopada 2008, 17:23 / środa
20zł za koszulkę ??? chyba za koszulkę polo
5 listopada 2008, 17:28 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 listopada 2008, 17:35 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 listopada 2008, 17:42 / środa
Ś-W-L- biletem na mecz jest koszulka. Ci którzy chcą jechać biesiadować w Krk na własną rękę, będą musieli kupić sobie bilet na mecz, na własną rękę. Z czym nie będzie problemów.
5 listopada 2008, 17:56 / środa
Aha, czyli jeśli dostalem bilet na pociag i koszulke to juz o nic sie nie musze martwic, tak?
5 listopada 2008, 18:28 / środa
"Jak powszechnie wiadomo bilety na mecz są bezpłatne, a pierwszeństwo w ich odbiorze będą miec kibice, którzy na mecz wybierają się pociągiem specjalnym"

Czyli bilety na mecz dostaniemy (bo przeciez koszulke moze kupic kazdy), ale tez nie wiem kiedy.
5 listopada 2008, 18:31 / środa
Maciek ZiM i inni "nie znajacy klimatow"

Logika jest bardzo prosta. W duzym skrocie rzecz ujmujac wskazane jest chodzenie w grupkach, bron Boze pojedynczo nawet na zatloczonym rynku.
Bylo juz wielu chojrakow zarowno od nas jak i tych drugich co uwazali ze w miejscu publicznym nic im nie grozi albo co lepsze sa na tyle "silni" ze maja wszystko w dupie. A konczylo sie w najlepszym przypadku na stracie barw czy krotkiej wizycie w szpitalu...

To tylko taka przestroga zeby nie bylo potem problemow. Nie chce oczywiscie nikogo zniechecic. Pozdrawiam;)

Kraków jest tylko jeden!!!!
5 listopada 2008, 18:33 / środa
tylko czy w tym przypadku,bez "specjala", cena koszulki nie osiągnie 100 zl zamiast podanych 20zl :))))
5 listopada 2008, 18:35 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 listopada 2008, 18:40 / środa
Ogolnie to pasy sa jebane w calym miescie;) ale o szczegoly spytaj sie starszych kumpli znajacych realia. Poruszanie takich tematow na necie moze wzbudzic niepotrzebne emocje;)
5 listopada 2008, 18:45 / środa
Opętany wiesz co kiedy to czytam to troche mam takie obawy :(
5 listopada 2008, 18:46 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 listopada 2008, 18:48 / środa
robert71- tak tez moze byc... ale pewnie wszystkiego sie dowiemy na 100 % na 2/3 dni przed wyjazdem. Do zobaczenia w pociagu ;D
5 listopada 2008, 19:03 / środa
damian jak plyniesz statkiem i widzisz kolo ratunkowe to tez sie boisz ze zatoniesz?? Tak samo jest z moja rada;)
5 listopada 2008, 19:06 / środa
spokojnie... oczywistym jest że nie ma sielanki w Krakowie ale nic nikomu się nie stanie, wystarczy że każdy będzie się trzymał w grupie, nie wchodził do nieznanych osiedli, blokowisk itp. chyba że ktoś jest bez barw to może na spokoju przemieszczać się gdzie chce, co nie zmienia faktu że zawsze może ktoś podbić z zapytaniem "co i jak"
z dala od Nowej Huty, chyba że macie tam znajomych i znacie teren i dane osiedla gdzie jest Wisła a Cracovia.
Na Rynku też jest bezpiecznie, to najbardziej przypałowe - monitorowane miejsce w Krakowie...
ogólnie Rynek / peron główny i stamtąd na Reymonta to spokojna droga... przez Wiślackie rejony, autokarem z głównego na stadion kilka minut.
5 listopada 2008, 19:07 / środa
hehe :)
Nie no racja :)
Nie ma czego sie bac chyba.

Do zobaczenia w Pociagu :)

TLG
5 listopada 2008, 19:14 / środa
fanaticswisla

Jak znasz dobrze Krakow to napisz jakimi numerami komunikacji z Dworca na stadion dojechac :) ?
5 listopada 2008, 19:33 / środa
zapodaje za stroną oficjalną klubu i raczej nic się nie zmieniło..
tramwaj
liniami 15 i 18 na przystanek "Reymana" (aleja 3 Maja) pod wejścia na sektory A i E
autobus
liniami 103, 139, 144, 159, 173, 194, 208, 228, 501, 511 na przystanek "Kawiory" ( stąd już nikt nie będzie miał problemu trafić na stadion ). gwoli ścisłości stamtąd ulicą Miechowską na Reymonta pod stadion, ale wcześniej należy obowiązkowo odwiedzić "Yakuzę" - typowo Wiślacka knajpa, na przeciwko jest sklep "Żabka" jakby ktoś chciał mocniejsze trunki i po kosztach, od baru jest pare kroków na stadion

PS. są jeszcze dwie knajpy typowo Wiślackie, jedna 'U Wiślaków" taka restauracja obok kas na sektor D... i trochę dalej, obok hali wejścia na halę Wisły.. "Jama" pod ziemią, idzie się szybko najebać i najarać :)))

ale na prawdę nie ma co się martwić bo każdy spokojnie trafi, wystarczy na głównym spytać o autokar który jedzie na stadion Wisły i gra
5 listopada 2008, 19:39 / środa
Dzieki :)
Do zobaczenia w Krakowie !
5 listopada 2008, 19:49 / środa
mam pytanie do LP czy w przypadku oblezenia po bilety do k-wa dostane bilet w piatek bo wczesniej nie moge a robilem doplate do speciala do w-wy
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020