Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

POCIĄG SPECJALNY NA MECZ WISŁA-LECHIA

strona 3/7

7 listopada 2008, 20:13 / piątek
usunięty
7 listopada 2008, 20:13 / piątek
jasne ze dla Braci ale chetnie luzno ja na kurtke zaloze zeby nie porwac...

Sylwia - maciekzim@gmail.com moje e-mail, chetnie sie wymienie biala za biala :)

WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA !!!!!!!!!!!
7 listopada 2008, 20:19 / piątek
Bilet kupiony. Teraz pozostało poinformować żonę, że wyjeżdzam na 3 dni.
Jak to zrobić??? Czekam na Wasze pomysły !!!
7 listopada 2008, 20:23 / piątek
Wyslij jej SMS`a z pociagu....
7 listopada 2008, 20:24 / piątek
Kup jej kwiatka, zrób kolację, a jak już będzie miała pełny brzuch, powiedz o wyjeździe :-))

Ja dostałem eSkę :-(
7 listopada 2008, 20:43 / piątek
Maciek nie ma problemu
7 listopada 2008, 21:25 / piątek
Informujemy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniu kibiców, podjęliśmy decyzje o dodatkowym terminie sprzedaży biletów na pociąg specjalny do Krakowa. Rozpocznie się ona w dniu meczu z Lechem , a więc w najbliższą niedziele. Bilety będzie można jeszcze nabywac w cenie 110 oraz 130 złotych!!!!! Sprzedaż będzie trwała w godzinach 14-16 w jednym z okienek kas biletowych. Informujemy dodatkowo, że jutro sprzedaży biletów tak jak wcześniej zapowiedzieliśmy nie ma!!!!
7 listopada 2008, 22:24 / piątek
A ja mam takie pytanie. Poniewaz najpierw wybieram sie na mecz Slaska do warszawy. A potem zamierzam zawitac do KrK. Interesuje mnie w jaki sposób zdobyc ta koszulke ? ? Nie jadac specjelem do KrK, pzdr.
7 listopada 2008, 22:41 / piątek
Przyjśc w niedziele do kas biletowych....i zapłacic 130 zł
7 listopada 2008, 22:47 / piątek
Czy tak ciężko zrozumieć, że koszulka jest dlatego wyjątkowa, że mogą ją mieć tylko imprezujący w specjalu?
7 listopada 2008, 22:50 / piątek
Otóż nie!!!!! Jeszcze Wiślacy ją będą miec:))))
7 listopada 2008, 22:50 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 listopada 2008, 22:53 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 listopada 2008, 22:54 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 listopada 2008, 22:56 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 listopada 2008, 23:00 / piątek
Assasa niedl€go nie tylko Twoje debilne wpisy będą usuwane, ale również Ty sam zostaniesz usunięty
7 listopada 2008, 23:01 / piątek
Witam! Mam pytanie do LP, czy wiadomo o ktorej bedziemy w Krakowie?
7 listopada 2008, 23:01 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 listopada 2008, 23:02 / piątek
LP,żartuje przecież :) wyluzuj troche.
7 listopada 2008, 23:07 / piątek
Zartowac trzeba umiec....

TYLKO LECHIA !!!!!!!!!!
7 listopada 2008, 23:08 / piątek
luk- w Krk będziemy na czas. Mało tego, wyjedziemy też o czasie. No i wrócimy o odpowiedniej porze.
7 listopada 2008, 23:11 / piątek
Wiadomo, ze bedziemy na czas :) tylko chodzi mi o to ile przed meczem.
7 listopada 2008, 23:19 / piątek
Jeżeli nie jedziesz pierwszy raz specjalem to doskonale zdajesz sobie sprawe, że o godzinach odjazdu PKP informuje nas na sam koniec
7 listopada 2008, 23:45 / piątek
Ale chodzi mi o to czy bedzie to ok. 1h czy przykladowo 5h ? Nie chodzi mi dokladnie tylko mniej wiecej. Specjalem jade pierwszy raz a w Polsce nie mieszkam juz od 3lat.
7 listopada 2008, 23:53 / piątek
Pociąg będzie około 5 godzin przed meczem i około 5 godzin po meczu edzie wyjazd z Krakowa
8 listopada 2008, 00:12 / sobota
Ok dzieki
8 listopada 2008, 12:24 / sobota
wklejcie fotke z koszulka , chce zobaczyc jak ona wyglada :P
8 listopada 2008, 12:41 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 listopada 2008, 14:50 / sobota
Nie trzeba fotek jest tak zaje.... ze nawet bez wyjazdu oplaca sie dac za nia 130 lub jak ktos ma znizke 110 pozdrawiam wszystkich Tylko Gdansk Tylko Lechia
8 listopada 2008, 14:52 / sobota
No przepraszam jeszcze TSW i WKS
8 listopada 2008, 17:37 / sobota
Orientuje się ktoś ile jeszcze zostało biletów na Wisłę? Bo w Gdańsku będę dopiero w środę.
8 listopada 2008, 18:32 / sobota
Wczoraj pod koniec dnia zapychali wagon 4
8 listopada 2008, 19:14 / sobota
Na chwile obecną jest zajętych ponad 4 wagony na 8 możliwych. Jutro po zakończeniu sprzedaży dam świeże info
8 listopada 2008, 19:58 / sobota
Mam pytanie czy w pociągu będzie możliwa zmiana wagonu np któś ma wagon 3 a chce być w 4 ? Czy kazdy musi byc w przydzielonym wagonie ? kto pyta nie bładzi pzdro
8 listopada 2008, 20:19 / sobota
A ja mam pytanie, kiedy będą dostępne bilety dla tych co nie jadą specem ? bo nawet skoro Lwy wstępnie zamówiły 8 wagonów to daje 640 no 700 osób. To co z resztą biletów przekazanych DARMOWO przeż Wiślaków ? Nie wszyscy jadą specem i wyruszaja wcześniej do Krakowa, więc kiedy będzie możliwośc odbioru w Gdańsku czy w Krakowie. Czy tak ciężko napisać. Wiem pierwszeństwo dla speca, ale to są bilety dla kibiców Lechii a nie dla Stowarzyszenia. Pozdrawiam
8 listopada 2008, 20:25 / sobota
a czy tobie jest tak ciezko przeczytac?
8 listopada 2008, 20:26 / sobota
To ja- słabo czytasz. Wyraźnie jest napisane w temacie, że jak jedziesz do kolegów z Krk, to niech oni tobie bilet załatwią. Darmowe bilety, są efektem umowy między Stowarzyszeniami obu klubów. Pomyśl, że dla Stowarzyszenia Kibiców Wisły, łatwiej jest się przygotować na najazd jednej grupy, niż tysiąca osób.

Chcesz korzystać z przywilejów, to stosuj się do zasad nakreślonych przez organizatorów zabawy. Niech robić po swojemu, to rób, ale płać za siebie.
8 listopada 2008, 20:52 / sobota
Dlugi, kazdy wsiada gdzie chce tradycyjnie, wazne zebys mial tylko bilet
8 listopada 2008, 20:57 / sobota
thx chciałem sie upewnic
8 listopada 2008, 21:14 / sobota
Tak, tylko później nie narzekac ze bedziecie stali ;]
8 listopada 2008, 21:24 / sobota
To ja: chyba się z choinki urwałeś. Nie po to lwy trzymają bilety aby się nimi dzielić. Bo i po co? Zrezygnowałbyś z kasy? tak samodzielnie z własnej inicjatywy?

Mnie zastanawia tylko jedno:

8 wagonów to ok. 700 miejsc.

więc lwy jak pies ogrodnika sam już nie da się nachapać ale z innym się nie podzieli

wcześniej przy specjalach było ogłaszane że wszyscy mają miejsca siedzące w praktyce było inaczej. teraz już z założenia powyżej 700 Lechistów reszta ma stojące, leżące itp?
8 listopada 2008, 21:37 / sobota
gedania- na chwilę obecną jest 400 chętnych, a miejsc 700, więc z prostej zasady matematyki, 300 miejsc jest wolnych.

Może i jak pies ogrodnika, ale pomyśl że na wiosnę do Gdańska przyjedzie Śląsk i Wisła. Zimą będzie organizowany turniej, na który będą zaproszone nasze zgody.
Sfinansujesz to z własnej kieszeni??

Skoro dwa Stowarzyszenia się umówiły i robią coś dla całej reszty, to chyba warto to docenić. Nie prawda??

Ale nie, lepiej policzyć ile kto na tym zarobi!! Kurwa, sami nic nie robicie, ale żal wam dupę ściska o wszystko.
Brak słów.
8 listopada 2008, 21:39 / sobota
Czyli 300 darmowych biletów na mecz się zmarnuje?
8 listopada 2008, 21:42 / sobota
ja pierdole :D , zaden sie nie zmarnuje jeszcze bedzie malo , spokojna wasza glowa ;p
8 listopada 2008, 21:53 / sobota
Chyba logiczne jest to że te 300 ma inna grupa przeznaczone.
8 listopada 2008, 22:21 / sobota
Lwy chcą się nachapac?????? Do wawy zostało dołożone z własnych kieszeni 3800 zł!!!!! gedania powiedz kiedy i gdzie kiedykolwiek Stowarzyszenie kogoś okradło!!!! Hospicja, domy dziecka, a może kogoś z kibiców?????????? To, że bilety są w ten a nie inny sposób rozprowadzane powtórze po raz kolejny!!!! JEST TO WSPÓLNA DECYZJA WSZYSTKICH GRUP KIBICÓW GDAŃSKIEJ LECHII!!!!! Wiecie co to znaczy wszystkich?????? Lwy,Stara Gwardia, przedstawiciele Fan Clubów i ...................... Jeżeli ktoś z was ma o to pretensje, oznacza tylko jedno, że nie jesteście przedstawicielami żadnej z tych grup!!!!!!
Jeszcze zasugerujcie komuś, że my chcemy te bilety sprzedawac!!!! Do dzieła. Jeżeli nię będziemy mieli wystarczająco dużo rąk do pracy, nigdy nie będziemy w stanie z wyprzedZeniem tygodniowym ogłaszac pory jakich kolwiek dyżurów!!!!! Jak mogę Tobie napisac, kiedy dostaniesz bilet mimo, że nie jedziesz specem jak go fizycznie nie mam???????? Dopiero zacząłby się lament, jakbyśmy ogłosili, że załóżmy od dziś, a byśmy ich nie mieli. Co wtedy pytam????????? Każdy z nas ma rodziny i nie każdemu z was można trzymac palec prosto w dupie. Do niedawana dyżurów było mało. Teraz Kolportaż biletów odbywa się w Lechiście po 8 godzin dziennie1 Za mało czy jaki chuj????? Specjalnie dla was drodzy lamęciarze, jutoro (niedziela), rezygnując z czasu spędzonego z rodziną od 13 jestem na stadionie specjalnie dla was, abyście mogli zakupic bilet, nazywacie mnie złodziejem!!!!!!!!! Dlaczego płaczą tylko osoby, które jadą raz w roku na wyjazd?My to kurwa robimy dla Lechii a nie dla was. Dlaczego nie było płaczu jak jechaliśmy do Wawy tylko teraz gdzie nas się wybiera ponad 1000 osób???? To wam odpowiem: BO JEST COŚ DARMOWEGO. I wam poraz kolejny odpowiem: NIGDY ZA TE BILETY NIE SKASUJEMY ZŁOTÓWKI!!!!!!!!!!!!!! Do sedna jak liczysz wagony to czasem pomyśl. Jutro sprzedaż jest tylko i wyłącznie z tego powodu, że jak uda nam się zapełnic owe 8 wagonów, to do środy, do godziny 9 rano, mamy czas aby dołączyc kolejne 4 i pojechac w 12. A więc w 1000 osób. A kolportaż wejściówek dla osób nie jadących specem rozpocznie nie wcześniej niż w środe. Czemu od środy??? Bo jest długi weekend i każdy z nas ma rodziny. A jeżeli jesteś w jednej z czterech grup kibiców podanych na początku mojego wpisu to znajdziesz nas bez problemu i ów bilet otrzymasz.

Przepraszam wszystkich normalnych kibiców. Wszystkie uwagi są skirowane do....nawet nie wiem jak was nazwac. Podpisano złodziej, który za darmowe bilety będzie kasował pieniądze
8 listopada 2008, 22:27 / sobota
Mowilem ze do Warszawy nie pojada to beda srac na Krakow :)
8 listopada 2008, 22:33 / sobota
Ja tylko napisze wielki szacunek do ludzi typu Klimek Łęgowo itd dzięki za wspieranie fc:)
8 listopada 2008, 22:38 / sobota
LP, daj spokój. Do Wa-wy mogło się zmarnować 400 biletów, bo każdy miał wyjbane. Teraz ty miej wyjebane lamentfans! Chuj z tym, że zmarnuje się kolejne 400 biletów?
8 listopada 2008, 22:43 / sobota
Mam w nich wyjebane! Ale nie mam w to, że nazywają nas złodziejami
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.413