Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

POCIĄG SPECJALNY NA MECZ WISŁA-LECHIA

strona 4/7

8 listopada 2008, 22:54 / sobota
gedania, a zamiast Jasia, któremu ostatnoi pomagaliśmy to my w przerwie zimowej jedziemy na Krym zamiast jego. Nakradliśmy i nachapaliśmy się to nas stac. Chcesz też chapac i kraśc wstąp do Stowarzyszenia
8 listopada 2008, 23:40 / sobota
pierd.... placzki...

jak na Legle brakowalo chetnych to sie kur.. nikt nie wychylil...
LP z Klimkiem i chlopakami siedzieli po godzinach w roko i do hu..
marnowali swoj prywatny czas abysmy my mogli wygodnie zawiesc 4 litery
do stolycy....

PELEN SZACUNEK !!

A do Krk to sie ku... chce i jeszcze sie ku... placze ????

Gedania ja sie ku... pytam kim ty ku... jestes zeby siac taki farmazon na forum ??

Twierdzisz ze Lwy chca sie nachapac ?? Podejdz jutro na meczu powiedz to ku... prosto w twarz... o ile starczy Ci odwagi... W necie oczerniac kazdy kur... moze.

Nie pasuje Ci organizacja ?? to Kur... zacznij sam cos robic !!!!!!

TYLKO LECHIA !!!!!
9 listopada 2008, 00:01 / niedziela
Nie przejmujcie sie chłopaki i dalej róbcie swoje.Psy szczekaja karawana idzie dalej:-)
9 listopada 2008, 00:04 / niedziela
A w Krk bedzie sie można nachapać??
9 listopada 2008, 03:48 / niedziela
Ja jade pierwszy raz i nie narzekam mam nadzieje ze bedzie fajnie sam jestem ciekaw jade z mila checia fajnie ze ktos sie tym zajmuje .LP czy wy macie jakies konkretne godziny na odbieranie tel co jest na stronie stowarzyszenia bo dzwonilem chyba trzy dni temu i nikt nie odbieral chyba trzy razy?Pozdro.Tylko Lechia
9 listopada 2008, 10:20 / niedziela
Tego jeszcze zabrakło wyzywanie lwów od złodziejów.... niektórzy na prawdę nie myślą, banda idiotów!!
9 listopada 2008, 10:50 / niedziela
normalnie żal....
sama jade z Dawidem specjalem,żeby było fajniej:)
Mamy zaproszenia(wejściówki )juz od miesiaca,a pomimo to zapłaciłam za specjala,więc gdzie tu moja oszczędnosc????
Gedania i inni-jak nie rozumiecie istoty wyjazdu,to trzeba zmienic psychologa,bo ten was oszukuje.A z drugiej strony,jak jechałam solo z Dawidem na mecz-to SAMA załatwiałam sobie bilety,a nie przez Stowarzyszenie.Czy teraz rozumiecie,że wasze pytania są zbędne i zaśmiecają istotny wątek tego forum?????
9 listopada 2008, 11:02 / niedziela
Na ich miejscu,psychologom bym podziekowal i zaczal bym sie leczyc u psychiatry.

Gedania,jestes zerem !

To ja,zabraklo tobie jaj,zeby napisac pod starym nickiem,dlatego na nowo sie zalogowales ?!

Zal mi takich zakompleksionych ludzi(?).
9 listopada 2008, 11:41 / niedziela
Gedania idioto po ch.uj odrazu tak oczerniać LP ? wiesz ile oni robią dla nas ? Kibiców ? Zebysmy mogli za przeproszeniem kurwa dupe wygodnie woźić po całej Polsce , w komforcie , bez scisku itp . Mogles to jakos inaczej zinterpretować np . Czemu bilety , ktore zostaną nie beda oddane dla kibicow , ktorzy nie jada specjalem . Ale ty odrazu jakies swoje smuty pierdolisz .. Czlowieku zrob tyle co oni , a dopiero wtedy wypowiadaj sie na ten temat ..To tyle ..Tylko sie wkurwilem czytajac te pierdoły.
9 listopada 2008, 11:45 / niedziela
Na chuj wy sie cisnieniujecie postem jakiegos gamonia na forum..
9 listopada 2008, 11:49 / niedziela
W sumie tez racja mentorze...Wyjebane mam na niego ..
9 listopada 2008, 12:04 / niedziela
luk. Nie zapomnij zgłosic w pociagu, że jest to Twój pierwszy wyjazd.
9 listopada 2008, 12:27 / niedziela
Bo to jest tak kazdy potrafi oczerniac , ale jak by cos mial sam zrobic to nie bo nie ma czasu albo jest zajety a LP zalatwiaja wszystko i wiadomo ze jezeli cos zostanie to nie biora tego dla siebie tylko jest to przeznaczone na tego typu cele jak wyszlo z wyjazdem na legie ale tego nie widzi tylko ten co nie chce widziec najlepiej oczerniac na forum bo to najlatwiejsze pozdro dla LP i i do zobaczenia w pociagu TYLKO LECHIA (*!*)
9 listopada 2008, 12:42 / niedziela
Maciek lazienka jest zamknięta !
9 listopada 2008, 13:02 / niedziela
Czas go gonil :-)
9 listopada 2008, 13:08 / niedziela
Hm Pytanko cos do mnie
9 listopada 2008, 13:33 / niedziela
Zwyczajnie. Też mnie wkurwia to pierdolenie, że:
1. Lwy nas okradają. Wielu ludzi nie mówi tego otwarcie, ale wyraźnie daje do zrozumienia. Ceny wahają się od 110- 140 pln, Czy to kurwa drogo za podróż w dwie strony w komfortowych warunkach, gdy do Krakowa jedzie się około 12 godzin? Jeszcze dostajecie fajną ksozulkę i bilety na mecz macie zagwarantowane? "Ale przecież będę musiał oddać tą koszulkę Wiśle." <= Ten tekst mnie już całkowicie rozpierdala. Wisła wypruwa sobie flaki, żeby nas dobrze ugościć, a tu kurwa taki tekst. Już to widzę jak u nas na meczu, Nasi zbierają na zgody, a gdy oni się do Was zbliżają, to udajecie, że nie słyszycie i patrzycie w inną stronę, bo żałujecie paru groszy na zgody.

2. Rozumiem, są tacy, co się uczą i nei chodzą do pracy, są tacy, co ledwie im starczy na życie i ich po prostu nie stać, by pojechać na odwiedziny do Wisełki, ale oni nie mówia, że ktoś wali przycinkę.

3. Ja pierdolę, zamiast jechać wszyscy razem, to każdy jakieś problemy robi. Oczywiście tacy ludzie, którzy jadą do Krakowa "sami", ale jadą wcześniej, aby odwiedzić starych znajomych lub rodziny, itd., a nie daltego, że im się nie opłaca jechac specjalem, więc lepiej pojechać rejsówką i zrobić na złość Lwom, a potem chodzić samopas po Krakowie, jak po Gdańsku czy we Wrocławiu, a tu nagle niespodzianka Żyd wyskakuje zza rogu i dupa, co zrobić?

4. Bez komentarza. Frajerstwo. Wstyd...
9 listopada 2008, 13:52 / niedziela
Widzisz GORAN bo tak juz jest inni umieja napinac sie przez neta i uwazaja sie za niewiadomo kogo a wzeczywistosci ale to juz inny temat , powiem tylko tyle masz racje pozdrawiam
9 listopada 2008, 14:12 / niedziela
GORAN + 5pkt
9 listopada 2008, 14:28 / niedziela
Trampi obiecuje ze Ci zglosze powiedz tylko w ktorym wagonie bedziesz przyjde ici powiem .Lukasz mam na imie przedstawie sie grzecznie i powiem Ci ze jestem z Karwin.Ile bylo organizowanych specjalow zekazdy musial w nim byc do tej pory co ?Oj trampi mam nadzieje ze szybko Ci zasycha w gardle bo ja lubie pic co nie miara:)Tylko Lechia
9 listopada 2008, 14:43 / niedziela
luk napisał "Oj trampi mam nadzieje ze szybko Ci zasycha w gardle, bo ja lubie pic co nie miara:)"
Nie wywołuj wilka z lasu. Kiedyś jechałem z Karwinami w przedziale i im też szybko zasychało w gardle. Nie powiem, że dla wszystkich to się dobrze skończyło :).
Pozdro dla "Torcika" i całych Biało-Zielonych Karwin.
9 listopada 2008, 14:55 / niedziela
Goran najgorsze ze sa ludzie co pojada wlasnie dlatego na ten mecz, bo bedzie wszystko za friko

zobaczymy mobilizacje tych ludzi jak mecz bedzie u nas
9 listopada 2008, 15:06 / niedziela
nie chcem nikogo pouczac ani nic w tym stylu...

ale przyszla mi do glowy taka mala sugestia...

Gdyby zrobic zrzutke w specjalu np. po 10 zl juz akonto gosciny Wiselki u nas...

zalozmy 700 osob w specjalu to juz 7 kola bylo by zebrane...

WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA !!!!!!!!
9 listopada 2008, 15:23 / niedziela
Maćku to by nie wyszło....

bo . 30-50 % z tych 700 osob by ni dalo jak nie wiecej..
10 listopada 2008, 00:06 / poniedziałek
Nie ważne ile osób da,ale przynajmniej już będzie coś uzbierane,Oni Nas tak chcą ugościć więc My musimy też Ich tak ugościć albo i lepiej,ale na to są potrzebne finanse więc im wcześniej zaczniemy zbierać tym lepiej bo później będziemy mogli się martwić o to na co wydać tą kasę a nie jak tą kasę zdobyć
10 listopada 2008, 00:28 / poniedziałek
sory mam pytanie kiedy będą bilety do odbioru na stadion bo na pociąg już mam a kupowałem w pasażu i dostałem jeden bilet i koszulkę a mój kolega dziś w kasach kupował i dostał dwa bilety od razu na wejście na stadion i pociąg ??
10 listopada 2008, 00:36 / poniedziałek
no to sobie sam odpowiedziales ze bilety juz sa i skoro w pon. i wto. nie ma zapisow wiec w pierwszym mozliwym terminie Czyt. sroda pewnie bedziesz mogl odebrac bilet w "Lechiscie"

WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA !!!!!!!!!!!
10 listopada 2008, 00:41 / poniedziałek
LP wczesniej pisalo ze jutro czyli w poniedzialek jest sprzedarz biletow na pociag do Krakowa!

,, Jutro sprzedaż jest tylko i wyłącznie z tego powodu, że jak uda nam się zapełnic owe 8 wagonów, to do środy, do godziny 9 rano, mamy czas aby dołączyc kolejne 4 i pojechac w 12. A więc w 1000 osób. ''
10 listopada 2008, 00:48 / poniedziałek
Rambuś wpis ktory zacytowales LP zamiesci na forum:

8 listopada 2008, 22:21 / sobota

Wiec zapewne gdy uzyl slowa "jutro" chodzilo mu o niedziele a nie o poniedzialek.

I faktycznie sprzedaz sie dzisiaj odbywala. Wiec czytanie ze zrozumieniem sie klania.

Pozdro !!

TYLKO LECHIA !!
10 listopada 2008, 00:51 / poniedziałek
No tak sorry :P Masz racje

Pozdro...

TLG <3
10 listopada 2008, 01:01 / poniedziałek
czyli w środę można odebrać bilet na stadion w pasażu czy w kasach też będzie można??
10 listopada 2008, 01:12 / poniedziałek
w pasazu napewno zyjmy tym meczem to bardziej optymistyczny watek
10 listopada 2008, 01:18 / poniedziałek
odnosnie skladki na kibicow Wisly skladam sie napewno jestem za
10 listopada 2008, 13:00 / poniedziałek
witam mam pytanie to W KOŃCU gdzie bedzie mozna odebrac bilety na mecz bo kazdy pisze co innego fajnie jak by LP odpodziewdiały
10 listopada 2008, 13:09 / poniedziałek
Witam!!!! Dlasze zapisy oraz odbiór wejściówek na sam stadion będą prowadzone tylko i wyłącznie w Lechiście od środy!!!!!!!!!!!! Nie ma możliowości odbioru oraz wydawania w kasach biletowych przed stadionem!!!! Do odbioru wejściówki na mecz NIEZBĘDNY jest bilet na pociąg.
10 listopada 2008, 13:12 / poniedziałek
To poczekaj na oficjalny wpis a nie panikuj ! Człowieku mecz jest w sobote więc sie tak nie stresuj, bilet dostaniesz !
10 listopada 2008, 13:27 / poniedziałek
Panowie powiem wam tak : organizujecie specjał rozumiem tylko ci co jadą na Własną rękę na Krakowie narażają się na Utratę Barw bo u nas zawsze krążą tak jest było i będzie sam jestem na każdym meczu WISŁY to wiem jak jest więc uważajcie jak jedziecie na własną rękę. DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ ja sektor D WISŁA LECHIA
10 listopada 2008, 13:28 / poniedziałek
Tarin kto tu panikuje nie wszyscy siedzą przy kompie całymi dniami ( praca obowiązki ) pzdro
10 listopada 2008, 16:33 / poniedziałek
Ze strony Stowarzyszenia kibiców Wisły :

Jak więc łatwo obliczyć na jak najlepsze ugoszczenie naszych przyjaciół z Gdańska mamy na tą chwilę 28 495 zł.
Co słychać w sprawie gościny?
Praktycznie wszystko jest już ustalone.
Fani z Gdańska przyjadą pociągiem specjalnym. Gdy zechcą wchodzić na stadion, uczynią to (tylko i wyłącznie oni) kołowrotkami ustawionymi w bramach wejściowych na sektor C. Zaraz potem specjalną furtką przechodzić oni będą w kierunku sektora D, gdzie po drodze zaopatrzeni zostaną w bloczki (na smyczach - za 1000 ich dziękujemy jednamu z kibiców) na darmową kiełbasę, herbatę (na stadionie) oraz danie grillowe, herbatę i 3 piwa na pomeczowym poczęstunku.

1000 darmowych biletów dla naszych gości, a zarazem prawdziwych braci jest już w Gdańsku i ich dystrybucją zajmuje się biało-zielone Stowarzyszenie "Lwy Północy". Owe wejściówki dotyczą sektora D5, choć wiadomo, że nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy siedzieli wszyscy razem pomieszani.

Obok sektora D5 będzie ustawiony grill, do którego zapraszamy gdańszczan po darmową kiełbasę oraz napój. Tam też fani Białej Gwiazdy mogą (a nawet muszą) zakupić te same potrawy dla siebie. Muszą, bo jak się okazało z drugiej strony sektora będzie jednak stanowisko Aspena, gdzie z kiełbasy za 9 zł na cele kibicowskie nie trafi nic. Z naszego stanowiska - każdy grosz.

Po meczu za starą halą stać będą dwa wielkie namioty z miejscami siedzącymi, przygotowanymi pod poczęstunek naszych gości. Po 3 piwa, herbatę oraz danie grillowe do wyboru (szaszłyk albo karczek plus ziemniak w folii i zestaw surówek) otrzymają za darmo. Nasi fani będą mogli taką "szamkę" sobie zakupić, o co apelujemy i do czego zapraszamy. Bo przecież każdy z reprezentantów ABG ma prawo się tam stawić, pamiętając jednak o elementarnej proporcji, czyli o tym kto jest gościem, a kto gospodarzem.

Przy okazji prosimy, by zachować twarz w roli gospodarza. Co to znaczy, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Każdy ma wiedzieć jak się zachować i tyle!!! i to w każdym aspekcie tej gościny.

Kończąc ów opis dziękujemy wszystkim Wislakom, którzy dołozyli choćby najmniejszą cegiełkę ze swojej strony do naszej inicjatywy. Dziękując apelujemy, by nikt z naszych kibiców nie ważył się wielu miesięcy starań, setek wykonanych telefonów, dziesiątek odbytych spotkań po prostu zepsuć. Jesteśmy bowiem prawdziwą wspólnotą, nacechowaną zaufaniem, lojalnością i solidarnością, skumulowanymi pod szyldem Białej Gwiazdy, która ma się rozwijać, która ma brnąć do przodu i stawać się z każdym tygodniem coraz lepsza i to do końca świata i o jeden dzień nawet dłużej.

Zrobilismy naprawdę (mówiąc nieskromnie) bardzo wiele jako organizatorzy, by wszystko nalezycie wypaliło, narażając się nierzadko na "drwiące usmiechy" niedowiarków twierdzących, iż taka ogromna akcja nie ma prawa się udać. Reszta jest już w rękach natury (zapowiadają niestety opady) oraz Was koleżanki i koledzy.

Jeszcze raz dzieki za wszystko !!!
10 listopada 2008, 20:58 / poniedziałek
Informuje, że sprzedaż w środe, w sklepie Lechista będzie się odbywac w godzinach 10-15. Nie ma opcji sprzedaży do godziny 18 ze względu na mecz. Z tego względu, że Lechista ma swój sklepik na stadionie, udzielono nam gościny do godziny 15.
10 listopada 2008, 21:10 / poniedziałek
LP czyli bilety bda wydawane tylko jadacym specjalem tak ?
10 listopada 2008, 21:17 / poniedziałek
Jeżeli zwiększymy liczbe wagonów to na 100%. Zresztą kopia ogłoszenia Wiślaków zamieszczonego pare postów wyżej wszystko wyjaśnia
10 listopada 2008, 21:19 / poniedziałek
Tak. Zresztą dokładnie tak, jak było pisane od początku.

To Stowarzyszenia Lechii i Wisły doszły do porozumienia w sprawie biletów. Lwy Północy, razem z innymi grupami kibiców działających na Lechii, zdecydowało że na mecz Wisła-Lechia jedziemy wszyscy razem. Z tej okazji został zorganizowamy pociąg do Krk.

Jeśli ktoś, ma swoje prywatne kontakty w Krk i postanowił jechać na własną rękę, jego sprawa. Ma do tego prawo. Jednak skoro jedzie sam, niech też sam stara się o bilet na mecz.
10 listopada 2008, 21:31 / poniedziałek
A jak zostanie kilkaset biletów to Zeto zje je zamiast kanapek w drodze do Krk wpierdoli je wszystkie zeby zrobic na złosc wszystkim którzy nie jada specem. Albo wypije 300 herbat przed meczem i zje 300 kielbasek i wypije 1200 piw po meczu. Smacznego!!! Dobrze wiedziec,ze trzeba kolowac bilet bo najpierw byla gatka ze reszta bedzie rozdana po zamknieciu speca. Mysle, ze troche dziwna sytuacja ze te nie zostana wykorzystane a Ziomy beda musialy kase na nastepne bilety wykladac.
10 listopada 2008, 21:40 / poniedziałek
Te bilety co zostaną powinny być zwrócone SKWK myśle że tak było by najlepiej. LP ile na tą pore jedzie wagonów ? Pozdrawiam
10 listopada 2008, 21:49 / poniedziałek
witam Biało Zieloni Bracia,mam do odsprzedania bilet na specjala do KRAKOWA...Miałem jechać na to spotkanie ale wypadło mi cos waznego i niestety bilecik musze odsprzedać,sprzedaje za tyle za ile kupiłem czyli 130zł,czekam i pozdrawiam,moje gg 6814554
10 listopada 2008, 21:51 / poniedziałek
Panowie spokojnie!!!!!!!!! To Zeto zapierdalał najwięcej aby te bilety były w Gdańsku. Więc delikatnie mówiąc odpierdolcie suie w tym wypadku od jego osoby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWTÓRZE JESZCZE RAZ!!!!!!!!!!!!!! Wszelkie oficjalne informacje są pisane tylko i wyłącznie z nicku LWY PÓLNOCY. On wyraził tylko swoje zdanie. Powiem wam tylko tak: moje zdanie na ten temat jest podobne. Skazaliście go za opinie???? Oszukał was ktoś??? Po Twoim płaczącym wpisie rozumuje, że jedziesz tam tylko dlatego, że wstęp jest wolny!!!!!!!!!!! I jesteś zapewne kirowcą autobusu i masz darmową rope, więc jedziesz autem za darmo , wchodzisz na mecz za darmo , wpierdalasz i chlejesz za darmo. Mamy wszystko ustalone ze Stowarzyszeniem Wisła i gwarantuje wam, że nawet jak nie dostaniesz biletu w Gdańsku to dostaniesz go w Krakowie. Wiecie co? Siedziałem prawie 2 tygodnie i sprzedawałem bilety na Legie. Teraz sprzedaje je na Wisłe. Siedze kurwa w kasach pod stadionem przed meczem i też sprzedaje. Marnuje dla was, swój czas a Ty jeden z drugim w zamian mi w ryj plujesz. Przepraszam tradycyjnie normalnych kibiców
10 listopada 2008, 22:07 / poniedziałek
L P - wejsciówki na R22 można odebrac juz w specjalu czy koniecznie trzeba w pasażu? P.S odwalacie kawał dobrej roboty-a te pedały po prostu was wkrecają.Więc nie daj się podpuszczac chociaż wiem że trudno wytrzymac z takimi pojebami.Do zoba na szlaku.
10 listopada 2008, 22:16 / poniedziałek
Po pierwsze nie jade autobusem, ropy niemam. Bilet tez sobie zalatwie bez problemu. Na mecz jade juz w srode po LKS-ie. Druga sparawa, uwazam ze nikt nie jedzie do Krk zeby browarka spic. Jedziemy na mecz Naszej Lechii i odwiedzic Ziomow. Dla czesci bedzie to okazja aby nawiazac nowe kontakty dla nawiazania ktorych wielu okazji nie bylo zawiele . Moj wpis o ilosciach odniesiony byl do wypowiedzi Zeta, ktory to jasno stwierdzil ze kto specem nie jedzie biletu miec nie bedzie. Mowisz, ze wyrazil tylko swoja opinie bo oficjalne info idzie od niku Lwy Polnocy co nie zmienia faktu ze jednego jak i drugiego uzywa ta sama osoba. Co chyba nie jest tajemnica dla nikogo czytajacego to forum w miare regularnie. Moj wpis nie jest wystapieniem przeciwko Wam. Doceniam to, co robicie dla wszystkoch kibicow Lechii i sam korzystalem z wiekszosci speców przez Was organizowanych. Poprawka - prócz ostatniego meczu Naszej Lechii w stolicy ze wszystkich specow korzystalem. I ta droga polecam wszystkim wyjazdy przez Was organizowane.
10 listopada 2008, 22:17 / poniedziałek
Tomix dzieki za słowa. Wiem, że warto robic to co robie, ale czasem naprawde nerwy puszczaja. Wole żebyście odbierali w pasażu, tak abyśmy nie stracili nad tym kontroli. Jak będzie duży burdel to może się okazac, że biletów nie starczy. A wiadom, że jak wydaje w sklepie o pomyłke trudniej.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.236