Gdańsk: środa, 30 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - ŁKS, 12 Listopada (Środa) Godz. 17.30

strona 2/5

12 listopada 2008, 18:06 / środa
Witam czy te spodkanie jest pokazywane gdzieś na necie, bardzo prosze o linka. Pozdro z Angli :)
12 listopada 2008, 18:14 / środa
popieram;)
jak znacie podajcie link...przyda sie;)

Tylko Lechia Gdańsk!!
12 listopada 2008, 18:29 / środa
1:0 , Rogalski
12 listopada 2008, 18:30 / środa
1-0 rogal z karnego
1-0 !
O 21.45 będzie retransmisja w orange sport.
12 listopada 2008, 18:33 / środa
Orendż szport - co to za kanał ja sie pytam, jakby nie mogli puścić na anal+ ? :/
12 listopada 2008, 18:49 / środa
2-0 tralka
12 listopada 2008, 18:52 / środa
nie dosc ze sie placi za ten orange sport i chcialo by sie ogladnac swoja lechijke na zywo to puszczaja zjebany mecz a canal plus zaspal chyba paranoja zawsze bylo tak jak nie na canal to na orange a teraz nic trzeba czekac na jakas retransmisje tylko sie mozna wkurwic Z BIAŁO ZIELONYMI POZDROWIENIAMI Z EMIGRACJI ŚWIAT JEST BIAŁO-ZIELONY !!!!
12 listopada 2008, 18:58 / środa
dokladnie kwiatek12,to samo czuje i wkurw bierze ze wiele km od t29 sie jest i nici z meczyku na zywo....Tylko Lechia!!!
12 listopada 2008, 19:24 / środa
za chwile będzie 3:0 Lechijka gra
12 listopada 2008, 19:35 / środa
no i git! tak trzymac Lechio!!! pozdrawiam!! (L)
12 listopada 2008, 19:53 / środa
meczu niesety nie moge ogladac ale z tego co wyczytałam w relacjach na żywo i z wyniku oczywiscie wnioskuje, że Lechia sie stara i to wychodzi;) oby tak dalej;P

i mi tu Rogala nie sprzedawać;)

Tylko zwycięstwo, Lechijko tylko zwycięstwo.!!
12 listopada 2008, 20:01 / środa
zamiast 3:0 jest 2:1
12 listopada 2008, 20:12 / środa
liczy sie wygrana:)

jasne ze lepiej by było 3:0 ale 2:1 nie jest zle;)

kogo pochwalicie po tym meczu (do tych co byli)?
12 listopada 2008, 20:21 / środa
BRAVO !!!
12 listopada 2008, 20:29 / środa
Noo wiadomo, że lepsze 4:0 niż 2:1, bo mogłoby być, ale wygrana to wygrana.

Mecz zapadnie w pamięc napewno przez doping, brawo młyn, brawo wszyscy - CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM!!!

Ps. A ja tak się też zastanawiam, czy to juz jest kwestia meczu, czy może dwóch... ;)))
12 listopada 2008, 20:33 / środa
Bączek pewnie, przy bramce bez szans
Z obrony jak zwykle Hubert najkorzystniej chociaż reszta też rozegrała dobry mecz
W pomocy Trałka b.dobry mecz, chyba powrót do formy z początku sezonu, także nadspodziewanie dobrze Rogal po wejsciu, Kasper bardzo pozytywnie, W napadzie Kowalczyk na swoim poziomie, czyli średnio, Wiśnia dobrze.
Jestem mile zaskoczony odwagą Ziela, który posadził na ławkę Buzałę i Rogala, którzy po poprzednich meczach na to zasługiwali

PS. NIGDY NIE SĄDZIŁEM, A NAWET NIE PODEJRZEWAŁEM, ŻE USŁYSZĘ NA LECHII COŚ TAKIEGO ZE STRONY KRYTEJ!! BRAWA DLA MŁYNA ZA INICJATYWĘ, BRAWA DLA KRYTEJ ZA REAKCJĘ. POZA TYM BARDZO FAJNA ATMOSFERKA DZISIAJ NA STADIONIE, WSZYSCY ŁADNIE SIĘ BAWILI.
12 listopada 2008, 20:40 / środa
Rogal grał od 1 min.
12 listopada 2008, 20:41 / środa
Racja - mój błąd :). Pomieszało mi się z emocji :)
12 listopada 2008, 20:45 / środa
Dzisiaj juz nie pierdolcie, bo naprawde dobry mecz Rogala.
12 listopada 2008, 20:46 / środa
Wynik sprawiedliwy chodz gra dosyć słaba. Dobrze Trałka i ładna brama, Hubert solidnie. Buzała z ławy a Ryba wogóle poza składem. Brawo dla młyna. Dobrze sobie poradzili z senną atmosferą a akcja z krytą zajebista. Wreszcie się odmulili!
12 listopada 2008, 20:48 / środa
Fajny gest z tym szalikiem =)!!
12 listopada 2008, 20:57 / środa
Mówiłem zeby ruszyc krytą:)
12 listopada 2008, 21:06 / środa
Mam nadzieje ze zdarzenie z kryta to nie będzie tylko epizod a początek wspanialej współpracy miedzy sektorami!
12 listopada 2008, 21:09 / środa
UWAGA UWAGA !!!

Dostałem info od stałego bywalca z krytej, że tam ludzie też chcą się włącząć i liczą na więcej! :))) Nie żartuję!!
12 listopada 2008, 21:13 / środa
prawda jest taka,że na krytej siedzą dziadki...
takich,jak my to jest garstka.Dzisiaj usłyszałam od dziadka,że za bardzo krzyczę,więc ja jemu kulturalnie-..to się przesiądź,bo ja nadal bedę krzyczec.
Pozdrawiam chłopaków,którzy siedzieli za nami-było wesoło:)
12 listopada 2008, 21:15 / środa
z powodu choroby nie mogłem byc na meczu, powiedziecie co takiego sie stało z kryta,ze wszysyscy tak chwala ta sytuacje
12 listopada 2008, 21:20 / środa
Brawo dla krytej brawo dla całego stadionu wkoncu wszyscy sie ruszyli i oby tak dalej wspołpracowac :D

A bedzie zajebista zabawa i smiech tak jak dzis :D
12 listopada 2008, 21:23 / środa
Lechia1978 było dużo beki jak cały sadion ryczał "cała kryta odpowiada" i potem gwizdał jak kryta zamuliła. Następna jednak ich odpowiedź to już było konkretne dopingowanie (chociaż na siedząco ;))), ale potem to już wszystkie sektory dopingowały się nawzajem i doszło nawet do sytuacji, że "cały młyn odpowiada" hehe. Oby tak dalej robi się konkretny klimat na T29!!!!!!!
12 listopada 2008, 21:24 / środa
Zapodałem wczoraj pomysł na forum żeby młyn zaintonował do krytej "Cała kryta odpowiada" widać młynarz wziął sobie do serca i parę razy "Kryta" dała radę :)
Myślę że było całkiem całkiem więc liczę na kontynuację :)
AVE Lechia
12 listopada 2008, 21:27 / środa
zajebiscie podobal mi sie doping

widowisko sportowe bylo bardzooo slabeeee
12 listopada 2008, 21:33 / środa
kryta na początku zamuliła, bo mało kto się tu zorientował, że coś się do nich mówi, większość dopiero po chwili zajarzyła :) A niektórzy wyraźnie myśleli, że mają z młynem śpiewać a drugą część będzie śpiewała prosta
dziadki, jak dziadki, jest też na krytej całkiem sporo ludzi

Brawo za zwycięstwo, chociaż powinniśmy wygrać 3-0 a nie 2-1, jeśli kogoś wyróżniać to moje typy: TRAŁKA, Rogal i Bączek.

Teraz mecz przyjaźni z Wisłą i nic do stracenia (a porażka wkalkulowana, tylko mogłaby Wisełka teraz z Odrą wygrać żeby nie tylko sobie ale i nam pomóc, jest 64 min. 0-0) i najważniejsze aby zdobyć jeszcze 3 punkty z Piastem i pierwsza runda całkiem udana:)
12 listopada 2008, 21:37 / środa
Tak jak Sylwia napisała, z krytą jest ten problem, że siedzą dziadki. Siezimy z Sylwią na tej samej wysokości krytej. Dziś z racji późniejszego przybycia na mecz. Cały sektor oglądałem z góry i śmiesznie to wyglądało jak grupki darły gardło a dziadki zatykali sugestywnie uszy... Lecz wydaje mi się, że od nich nie ma co wymagać żeby się podłączali. Dziadki w większości to Lechiści pamiętający początki Lechii więc szacunek (wedłg mnie) im się należy. Ale nie ma nic bardziej frustrującego jak ich uwagi...!!!
Jedynym wyjściem z tej sytuacji to przyzwyczajenie ich do nowej jakości krytej !
12 listopada 2008, 21:39 / środa
Hhehe Wiktorq przyznam się szczerze faktycznie podczas emczu do głowy wpadł mi ten pomysł podrzucony przez tutaj Ciebie ale ktos jeszcze też mówił na forum. Więc "forum sie czyta " :):) no i po skonsultowaniu z kolegą :)Taka beka dzisiaj na meczu że szok. Pozdroo dla wszysktich i odziwo lekka "szyderka" była z krytej ale w pozytywnym znaczeniu i coś co jest niemożliwością stało się. Kryta śpiewała i to konkretnie poraz 1 od kiedy pamietam. Ogólnie dobry humor i tak panowie ma być i kryta, prosta łuk od krytej no i "pupile" z łuku od prostej piękna współpraca. Może dzisiaj na prędkosci wymysleliśmy hasło podobne do Warszawskich klimatów, ale nie wazne jakże wymowne to było dzisiaj rywalizacja pomiędzy sektorami i "Cała Lechia zawsze razem" :) Dzięki wszystkim !!

Co do meczu taki sobie ale po rpostu to musieliśmy wygrac i tyle. Jak zwykle strata bramki pod końcówke i nerwowość ale co zrobić. Ogólnie ciekaw jestem jak Arek Mysona jakw chdoził się czuł niby sentymentó nie ma ale..... :)

Co do eŁKSy : fajnie że ich wpuściliśmy, fajnie ze dopingowali. I tyle.... PROSIŁYM DALEJ NIE KOMENTOWAĆ CO I JAK W TEMACIE !!!
12 listopada 2008, 21:45 / środa
Rogalowi chyba Zielu na ambicje pojechal zostawiajac go na lawce z Lechem. Na pewno dobrze mu to zrobilo. Byl wszedzie w ataku, ladnie rozprowadzal pilki. W obronie troche gorzej sobie poczynal ale ogolnie duzy "+" dla Rogalskiego.
Doping dzisiaj rewelacja, dobra zabawa i zajebiste pierdolniecie calego stadionu.
Szacunek dla LKS za tak spora ekipe jak na srodek tygodnia i wyjazd samochodowy.
12 listopada 2008, 21:48 / środa
Witam!

Mecz w wykonaniu naszych piłkarzy wizualnie gorszy, ale wynik, na szczęście, lepszy. Cieszą trzy punkty i np. ładny gol Trałki. Bąk szlifuje umiejętności a Buzała chyba naprawdę trochę sie wypala. Widac jednak było, zę Lechia walczy i o to chodzi.

Co do dopingu, to normalnie szok! Zajebisty! Wspaniałą zabawa. Ja i ludzie wokół mnie z zapałem i uśmiechem kibicowali. Dzięki Limak i s-ka za te niezapomniane chwile radości!

Tak powinno być zawsze. Bez bluzgów. Dla Lechii. Pomijam specjalny "prezent" dla kibiców ŁKS-u, no ale wpisało się w bekowy klimat. :) Normalnie serce rośnie i chce się na T29 przychodzić i zdzierać gardło.

Tak się bawi Lechia Gdańsk! Cała Lechia zawsze razem! :-)))
12 listopada 2008, 21:49 / środa
Limak podstawa to zeby umial ktos ten doping poprowadzic.Ty dzis zrobiles to bardzo dobrze za co wielkie dzieki. Ale tak ma byc zawsze a nie sporadycznie. Pozatym na wyjazdach tez mogl bys prowadzic doping ale ostatnio cos zaniemogles bo Cie nie widac :) Dobra robota!
12 listopada 2008, 21:53 / środa
Tak jak pisze Limak, dobry humor i pozytywne nastawienie to jest to. ;)) Lekka szyderka z krytej najwyraźniej wjechała im na ambicje. O to chodzi, że by się nawzajem nakręcać. Dobry był też pomysł z podzieleniem stadionu na dwa łuki, prostą, krytą. Tyle co się naśmialiśmy na prostej jak młyn zaintonował "łuk od prostej" to mała bania. Nikt wtedy po stronie sektoru z krzesełkami nawet nie otworzył gęby, a z drugiej strony płotu jechali wszyscy na całą pizde hehe, a odległość przecież 20cm.

No i teksty ludzi o Mysonie podczas wrzutów na widzew - bezcenne. :))))) Oczywiście wszystkie pozytywne.

O ŁKS napiszę tylko tylę, że byłem świadkiem jak 2 godziny chodzili sobie po Sopocie bluzgając arkę, której oczywiśćie nigdzie nie było, bo przecież "wujo" już wyjechał... ;)))
12 listopada 2008, 22:00 / środa
Mecz jak mecz , dziś punkty były najważniejsze .
Kryta ahaha - od lat już tam siędzę i długo musiałem czekać aż na to wpadniecie,
to dobry sposób wciągnięcia w klimat T29 . Pomimo kilku wpisów o jakichś uwagach "dziadków" mozecie wierzyć że czuli po latach że byli na Lechii i teraz w domach opowiadają ( może i wnukom ) jak śpiewali .
Notabene wielu z tej wzgardzanej krytej niejednemu by jeszcze maske oklepało kiedy będzie trzeba .
Dodam że tylko łuk przy prostej może się taka jak tu frekwenją popisać , na 30min . przed zostają tylko m. za filarami i stojące !!!
A teraz do KRK.
Pozdrawiam Białozielono
Wasz DZIAD .
12 listopada 2008, 22:02 / środa
Hhehhe ogan na Wiśle będe prowadził chyba wspólnie z kolega i gniazdowym Wisły:) Prawie jak wyjazd...... Jeszcze najbardziej to mi sie podobało machanie do siebie hahah dzisiaj szydera z wszystkiego i wszystkich. Zajebiscie szacun dla wszystkich !!!

Zapomniałem dodać, że John3-16 jak to czytasz dzięki za kartki. Znowu nie było pisoenki kurcze na Piaście chyba nie ma już innej opcji. Zresztą chciałbym Cie kiedyś poznać bo zdeterminowany z Ciebie chłop i oby takich więcej. Jeszcze raz dzięki bracie :) AVE LECHIA i Pozdroo dla łuku od strony prostej "pupile" :D:D
12 listopada 2008, 22:05 / środa
Super zabawa dzisiaj na trybunach i bekowa atmosfera. Mamy fajną specyfikę na Traugutta, oby tak dalej. No i coraz bardziej pozytywne relacje między młynem i resztą stadionu.

No i w końcu znowu 3 punkty.
12 listopada 2008, 22:06 / środa
Limak, jak już czytasz, to mam do Ciebię jedną prośbe, a mianowicie: "WCZORAAAJ OBIECAŁAŚ MI NAPEWNOOO..." i dalej znasz.

Kawał dobrej roboty dzisiaj, gratuluję.
12 listopada 2008, 22:06 / środa
Bardzo ładny doping . Dziwie się krytej że się ruszyli. Co do ŁKS'u dobrze zrobili chłopaki sobie przyjechali , my będziemy tak samo mieli u nich na stadionie . Mam jeszcze jedno pytanko czy jest z nimi jakaś sztama czy nie?
12 listopada 2008, 22:07 / środa
Machanie było piękne. Ogółem cały doping na plus. We Wtorek, żeby na Arce to przycisnąć (wiadomo, mało ludu będzie, to można i to pociągnąć aż do Piasta.
No Panowie młynarze, wszystko w waszych rękach ;)
12 listopada 2008, 22:08 / środa
Wszyscy w dobrych humorach to teraz po pukac na Gdansk odnośnik
12 listopada 2008, 22:12 / środa
z łuku zrobił nam się drugi młyn :D nie no zajebiście było oby więcej takich spotkań na Traugutta !
Taka ekipa jak była dzisiaj na meczu, może być niezmienna już zawsze :)
Pozdro
12 listopada 2008, 22:14 / środa
Napomknę jeszcze o treneiro. Zauważyliście że chyba zaczął czytać forum??
Jego dzisiejsze zachowanie przy linii, gestykulacje (małe bo małe), pokrzykiwanie na piłkarzy ich ustawianie na boisku. Normalnie jak nie on :) Forum jakie jest takie jest ale pomaga nawet w prowadzeniu drużyny.Może na meczu z Piastem jakieś gromkie "Więcej wiary hej Jacek więcej wiary" lub coś w tym stylu.Tak żeby go podbudować i dać mu wsparcie.
"Cała kryta odpowiada"!!!!!!!! :P

AVE Lechia
12 listopada 2008, 22:16 / środa
Jeszcze 3 minuty !!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.453