Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

WYJAZD DO KRAKOWA INFO ORGANIZACYJNE

strona 1/1

1

14 listopada 2008, 12:08 / piątek
1.Informujemy, że pociąg do Krakowa odjeżdża o godzinie 1:15 w nocy.
Planowany przyjazd na stacje Kraków Mydlniki o godzinie 12:58. Pociąg zatrzymuje się na stacji Tczew , z której odjeżdża o godzinie 02:00. Informujemy, że pociąg nie zatrzymuje się na stacji Kraków Główny.

2. Powrót ze stacji Kraków Mydlniki o godzinie 01:00 w nocy, zaś powrót do Gdańska o godzinie 11:12.

3. W pociągu będzie funkcjonował sklepik, z którego zysk zostanie przekazany na przyjęcie naszych zgód w rundzie wiosennej.

4. Prosimy wszystkich, którzy zauważą jakiekolwiek uszkodzenia w pociągu o kontakt z organizatorem pod numerem Stowarzyszenia.

5. Prosimy o zajmowanie miejsc w wagonach zgodnie z numerem na bilecie. W razie jakichkolwiek kar, za szkody w pociągu, osoby przypisane do danego wagonu poniosą karę solidarnie.

6. W Krakowie trzymamy się całej grupy. Jekiekolwiek samodzielne oddalenie się od grupy, będzie surowo karane.

7. Koszulki otrzymane wraz z biletem, po meczu oddajemy Wiślakom, w podziękowaniu za gościnę.
14 listopada 2008, 14:59 / piątek
• Kibice Lechii eskortowani będą z dworca Kraków – Mydlniki podstawianymi autobusami na stadion Wisły;
• Pod stadionem, przed kasami od strony ulicy Reymonta przejmują Was specjalnie wyznaczeni kibice Wisły, którzy skierują Was do wydzielonych dla Lechii wejść;
• Po przejściu przez kołowrotki każdy z fanów Lechii otrzyma smyczkę z bloczkami na darmowy catering w trakcie meczu, oraz na imprezie pomeczowej. Prosimy ich pilnować i nie zgubić!;
• Zasiadamy wspólnie w młynie – na sektorze D;
• W trakcie meczu kibice Lechii będą mogli skorzystać na podstawie bloczków z darmowego grilla oraz będą mogli napić się herbaty. Punkt cateringowy znajdować się będzie po lewej stronie trybuny D (patrząc w stronę boiska) – obok sektora D5;
• Po zakończeniu spotkania kibice Lechii pozostają przez chwilę na sektorze, a następnie zostaną przeprowadzeni przez teren basenu do namiotów gdzie odbędzie się impreza pomeczowa. Prosimy o sprawne przechodzenie całą grupą.;
• W namiotach czekać będzie na Was poczęstunek. Na podstawie bloczków wydawane będzie darmowe piwo (dla każdego 3 sztuki) oraz dania z grilla;
• Po zakończeniu imprezy fani Lechii zostaną odeskortowani na dworzec Kraków – Mydlniki;
• W pociągu będzie na Was oczekiwał prowiant na drogę powrotną

Z Wiślackim pozdrowieniem
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków
14 listopada 2008, 15:36 / piątek
Nie ma jak Krakowski porządek.
Podniesli nam wysoko poprzeczkę na wiosenny rewanż.
14 listopada 2008, 15:43 / piątek
Ogromny szacunek za to jak wszystko jest sprawnie przygotowane [ na pewno jest ] . Trzeba będzie sie podwójnie zmoblizowac i braci z grodu Kraka ugoscic tak jak oni nas :) Nie zapominając oczywiscie o braciach ze Sląska .

Pozdrawiam
14 listopada 2008, 16:03 / piątek
Po imprezie do wyboru, projekcja filmu lub gra w Scrabble:))
Doceniajac ze wszystko to jest mile,kosztowne i pracochlonne ,to gdzies brakuje spontanicznosci.....dziwne czasy.
14 listopada 2008, 16:18 / piątek
Spontaniczność odeszła wraz z PRL-em, ehh... takie czasy, nawet z psami nie można się normalnie pobawić w berka... od razu strzelają...
14 listopada 2008, 16:24 / piątek
:))
Nie zmienia to faktu, ze dla wiekszosci jak nie wszystkich bedzie to pierwszy wyjazd w jakim juz wiedza co wypija, czego sie najedza i gdzie beda przebywac w okreslonej godzinie.

Brrrr ,a gdzie demokracja i swoboda obywatelska ....sie pytam!!!!:)))
14 listopada 2008, 16:29 / piątek
Wycofuje slowo "wszystkich" zapomnialem o imprezach zamknietych:)))
Odeszła wraz z PRL-em, hihi.
14 listopada 2008, 16:31 / piątek
Witam pytanie do LP o której jest zbiórka ??
14 listopada 2008, 16:35 / piątek
Chlopie, przeciez nikt nie bedzie Was ustawial parami i liczyl, jak na wycieczce szkolnej:/ O ktorej przyjdziesz, o tej bedziesz, byle przed odjazdem pociagu.
14 listopada 2008, 16:37 / piątek
o burej:) pociag odejzdza 1 15 wiec mozesz juz czekac od 20 przy Kfc hehe
14 listopada 2008, 16:40 / piątek
Ja chce na starówke:( a nie odrazu na stadion
14 listopada 2008, 16:45 / piątek
atomosfera przed wyjazdem luzna, wiec pozwole sobie na maly ot ;) w Krakowie nie ma starowki, jest RYNEK :P
14 listopada 2008, 16:57 / piątek
MarekM
Odeszła wraz z PRL-em, hihi.

Marek, a ja się pytam, czy jesteś pewien !?
14 listopada 2008, 17:36 / piątek
Trampi - wsiadałeś, jechałeś, wysiadałeś, zwiedziłeś miasto, poszedłeś na stadion, w kasie kupiłeś bilet, oglądnąłeś mecz, czasami pobawiłeś się w berka, wsiadałeś, wróciłeś.

A teraz?

Pociąg - psy (nie mylić ze specjalem), wysiadasz-psy, korowód na stadion-psy, klatka-wokół psy, korowód do pociągu-psy, pociąg-psy, nawet w Gdańsku Głównym psy mnie witają.

Gdzie tu swobody obywatelskie, o których wspomniał Pilsner?

I Ty mnie się pytasz, czy czasem się nie mylę? hihi.
14 listopada 2008, 18:03 / piątek
Nie, nie Marek, ja się pytam, czy jesteś pewien, że PRL odszedł.
Ja, często mam takie wrażenie, że tylko zmienił nazwę.
14 listopada 2008, 18:16 / piątek
Po prostu trzeba jechać indywidualnie i program wycieczki sam sobie układasz:)
Ja mam nadzieje zaliczyc jutro browarka na rynku w Krakowie
14 listopada 2008, 18:58 / piątek
Uważam, że jednak odszedł. PRL był bardziej "przewidywalny", RP już taka nie jest.
Dobry temat do rozkminki w specjalu... przy piwku i rozmowie czas szybciej zleci.
14 listopada 2008, 20:12 / piątek
14 listopada 2008, 21:16 / piątek
Kraków czeka, my czekamy
Braci z Gdańska pozdrawiamy!!!
14 listopada 2008, 22:36 / piątek
odnośnik
Kartki XXI wieku

Juz widze te tranzakcje wiazane "zamienie dwie czerwone za kielbase"

Niczym za komuny "Zamienie kartke na mieso za kartke na wodke" lub "Oddam talon na cukier w zamian za pasek klinowy do Fiata 126p"

A tak serio ta naprawde jestem zdumiony az tak drobiazgowa organizacja.
14 listopada 2008, 22:43 / piątek
Wiem ze chlopaki z Krakowa sie postarali ale jednak jak dla mnie to jakos to wszystko takie sztuczne... dobrze ze niema kartek na darmowego toi-toia. xd!
14 listopada 2008, 22:46 / piątek
Jeszcze jedno.
Kielbasa i herbata w zamian za dwie czerwone, to naprawde uczciwa tranzakcja....dania z grila bym nie zamienial:)
14 listopada 2008, 22:58 / piątek
No nie bardzo sztuczne musieli jakos to zorganizowac bo pewnie nie jeden chetny by sie znalazl na kielbaske piwo itp a nikt nie chce zeby potem braklo dla naszych Braci wiec jak najbardziej prawidlowe rozwiazanie:)
14 listopada 2008, 23:04 / piątek
gdyby nie było kartek byle chuj z ulicy podbiłby pod catering i brał kiełbachy i piwska dla Was przeznaczone.

Tu trzeba ogarnąć kilka tysięcy osób (mieszanka Lechii z Wisłą) i wszystko musi być dopięte na ostatni guzik to raz.

po drugie

"Chlopie, przeciez nikt nie bedzie Was ustawial parami i liczyl, jak na wycieczce szkolnej"

Otóż to, każdy może robić co chce, SKWK chce tylko ogarnąć sprawy z wejściem czy cateringiem.
Bo już nie raz były problemy np. z FC.. które wchodziło raz do 70 min meczu. Wszystko przez zamieszanie, ścisk w kolejkach, zero uporządkowania itp.
Przecież nikt Wam nie będzie bronił iść np. na rynek, do barów czy coś ten tego hehe.... byle być ostrożnym i trzymać się w grupie.
14 listopada 2008, 23:05 / piątek
Ale chodzi mi o metode opisania tego w punktach, jak w wojsku... prawie tak jakby ci w pkt napisali jak masz srac i ile papieru mozesz uzyc w wiadomym celu. Ale wykonanie jak najbardziej prawidlowe! Pozdrawiam Wislakow :P!
14 listopada 2008, 23:07 / piątek
Najgorsze jest to ze spory odsetek nie bedzie mialo nic wspolnego z wyjazdowiczami.
25% to beda ci co czesto lub zawsze.
20% ci co czasami.
20% weterani i emigracja.
10% debiutanci
25% przypadki

Lansu i trzody bedzie co niemiara,natomiasta te talony to powinni Lechisci wydawac...tak zawyczajnie na "gebe".
14 listopada 2008, 23:11 / piątek
Koledzy nie bojcie sie skwk i lwy Polnocy tak to zorganizuja ze napewno bedzie dobrze :)
14 listopada 2008, 23:15 / piątek
Kurwa Panowie gdyby nie zrobic tego tak to zawsze mozna by to zrobic inaczej...

ale hu.. z tym !!!! Bracia z KrK zajebiscie sie postarali i skoro ONI uznali ze tak bedzie najlepiej to wlasnie TAK BEDZIE NAJLEPIEJ !!!! Skonczmy pierdolic i szykowac sie !!!!!

Do zobaczenia w pociagu za ok. 2,5 godzinki !!!!

Hu.. z malkontentami !!!! LECHIJKO JESTESMY Z WAMI !!!!!!!!!!!

WISLA Z LECHIA AEJAOOOOO !!!!!!!!!!
14 listopada 2008, 23:17 / piątek
Dokladnie masz swieta racje Pozdrawiam do zobaczenia w KRAKOWIE WISŁA LECHIA
14 listopada 2008, 23:19 / piątek
Pilsner idąc Twoim tokiem rozumowania Tobie jeżdzącemu zawsze z "piękną gębą" należy się 16 kiełbasek od Wiślaków, a debiutantowi z brzydką żadna?

Nierozumiem tego, Wisła organizuje nam gościnę jakiej jeszcze świat nie widział, a Wy narzekacie...
14 listopada 2008, 23:25 / piątek
Nie chodzi mo urode...zreszta na meskiej sie nie znam.
Podobnie nie mam nic do debiutantow, bo kazdy nim byl.
Co zas tyczy "przypadkow" co to jada bo atrakcyjny rywal,zgoda i wygoda, to owszem niech jada na slonych paluszkach przez 24h.
Zycze im tego.
Kompre?
14 listopada 2008, 23:27 / piątek
kurwa nie temat na taki dyskusje jak dla mnie i nie pora...

TYLKO LECHIA !!!!
14 listopada 2008, 23:59 / piątek
nie ma co biadolic tylko pakowac sie , takiej imprezy zgodowej jeszcze nie bylo , reszta moze tylko pomarzyc , patrz zeszla kolejke srakowia - smieciarka , cale 40 marszczyfredow rozpilo po winie na czterech z zydami i do domu , niech sie ucza od szlachty
15 listopada 2008, 00:28 / sobota
BRACIA nie ma cop pierdolic tyko pijemty , pierwsi LECHISCI juz sa, lulku i od nowa jutro wszyscyy razm chelejemy i bawimy sie!! DO JUTR!A!!!
15 listopada 2008, 00:31 / sobota
NA ZDROWIE !!!! I DO ZOBACZENIA !!!!

Pierd... Wychodze...:D

WISLA Z LECHIA AEJAO !!!!!!!!!!!
15 listopada 2008, 01:05 / sobota
Kraków czeka, my czekamy,
Braci z Gdańska pozdrawiamy!!!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031