Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

LECHIA - Arka Gdynia 18.11 (wtorek), godz.18

strona 1/3

14 listopada 2008, 16:39 / piątek
Wszyscy żyjemy już meczem z Wisłą, jednak nie zapominajmy o małych derbach w pucharze ekstraklasy. Gramy z polnordem i najprawdopodobniej bez "kibiców" gości !

Jak podaje info:

"Wszystko wskazuje na to, że derbowy mecz Lechii z Arką Gdynia, w ramach rozgrywek Pucharu Ekstraklasy, odbędzie się bez udziału kibiców gości.
Podczas meczu Lechia - Lech Poznań uszkodzony został fragment ogrodzenia od strony sektora gości. Prace związane z naprawą zostaną ukończone pod koniec przyszłego tygodnia.

Uszkodzony fragment ogrodzenia - odnośnik

Właściciel stadionu - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, niezwłocznie przystąpił do prac naprawczych i przywrócenia ogrodzenia do stanu pierwotnego. Harmonogram prac został określony do dnia 20.11.2008 roku do godz. 12.00 - czytamy w komunikacie MOSiR."

Na mecz obowiązują karnety.
14 listopada 2008, 16:43 / piątek
Hehe, bali się przyjechać sami bez wujka Leszka, to rozwalając płot załatwili sobie alibi.
14 listopada 2008, 18:00 / piątek
to może przy okazji naprawimy chodnik, zasiejemy trawe itd itp
14 listopada 2008, 18:07 / piątek
kolejny głupi pretekst.. roboty na 2godziny , a teraz będą mieli wymówki na szczęście na tylko jeden mecz..mimo wszystko.. i po chuj pisać takie bzdury , że to rozwalili tylko dlatego , że boją sie przyjechać na mecz? ja pierdole co za bzdura
14 listopada 2008, 19:17 / piątek
Harmonogram prac? Do 20.11.? To przecież SKANDAL.
Co to za popierd... polityka? Mosir nie jest od tego, aby robić uniki i chamskimi tłumaczeniami decydować kto ma wejść, a kto nie.
Dla mnie jest oczywiste, że mosir jest tam od koszenia trawy i przygotowania obiektu dla jego użytkownika, czyli Lechii!
Lechii to nie zbawi, ale niechby śledzie kupiły kilkaset biletów. Na drodze nie leży...
Ale w dupie z kasą, zwłaszcza z Gdyni.
Klub jest tu podmiotem, a nie mosir.
14 listopada 2008, 19:53 / piątek
No ta , bo kawałek płotu się robi kurwa 2 tygodnie
14 listopada 2008, 21:23 / piątek
ja nie chcę wam psuć "holsowej" napinki, ale ci za miedzy( zresztą jak większość ekip e-klasy) olały kibicowsko te rozgrywki - nie jeżdzą na wyjazdy; u siebie nie robią opraw( zdaje się zę nawet flag nie wywieszają). Dlatego tego rodzaju napinka jest po prostu żenująca
14 listopada 2008, 21:26 / piątek
Ojciec pio chyba ma racje ?
14 listopada 2008, 21:41 / piątek
arka odpuszcza lige, bo sie przygotwuje do slynnej juz lygi miszczow hehe...
14 listopada 2008, 23:38 / piątek
co do nie wywieszania flag zgoda....

ale nie wiem czy mozna to nazwac wbijaniem w rozgrywki:
odnośnik

TYLKO LECHIA !!!!
15 listopada 2008, 00:01 / sobota
pio :
Kazdy ma wysrane na ten puchar ale jak jezst mozliwosc pojechac 20 minut kolejka na najwieksza kose... to ja bardzo chetnie. Dlatego uwazam ze "hoolsowa" napinka jak najbardziej na miejscu.
15 listopada 2008, 11:17 / sobota
Wali mnie PE
15 listopada 2008, 11:33 / sobota
Ale jakby niepatrzec derby to derby wiec warto sie wybrac nawet dla meczu pod wzgledem pilkarskim !! TLG
15 listopada 2008, 12:20 / sobota
dla mnie może to być mecz o puchar burmistrza kościerzyny, mam to w dupie.

ale jest to mecz z arką, a takiego meczu nie można odpuścić ani sportowo, ani kibicowsko. ja nie rozumiem ludzi, którym zwisa ten mecz, bo to PE.
macie coś ciekawszego do roboty we wtorek?
15 listopada 2008, 13:30 / sobota
derby to derby nie ma o czym rozmawiać ...ale jakby tak ograniczyć liczbę gości do 50 osób ze względu na remont płotu to nie miałbym nic przeciw ...niech się śledzie powkurwiają ...
15 listopada 2008, 14:23 / sobota
Wpuscic 28 sledzi ze wzgledu na remont chodnika i plota.
Dwa dni przed meczem zmniejszyc ilosc wejsciowek do 17.
15 listopada 2008, 15:14 / sobota
moze wpuscimy ich na sektor rodzinny heheheheheh bylo by ciekawie pozdro
16 listopada 2008, 11:56 / niedziela
Boże ludzie czytajcie post za nim go skomentujecie. Ja nie napisałem że My odpuszczamy PE, napisałem że kibice Arki to robią i NA PEWNO nie zobaczymy u nas ich zorganizowanej grupy( niezależnie od stanu płotu. Tak samo jak nie było u nas Lechitów). Ja osobiście będę na tym meczu - tym bardziej że karnety obowiązują - bo uważam że niezależnie od wagi samych rozgrywek to zawsze mecz Lechii.

P.S Arka odpuszcza kibicowsko, ale nie sportowo dlatego pewnie przyjadą w silnym zestawieniu i może być ciekawy mecz.

P.S2 Co do napinki. Bądzcie choć konsekwentni w swoich poczynaniach: jeszcze niedawno pisaliście o nic nieznaczącej porażce w "derbach" bo to tylko PE, teraz piszecie otym jak o "świętej wojnie" - to jest właśnie szczyt żenady
16 listopada 2008, 13:23 / niedziela
nieważne gdzie z kim i w jakiej lidze WAŻNE ŻE LECHIA!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 listopada 2008, 13:25 / niedziela
Wiadomo juz cos, czy my/gdynia gramy we wtorek rezerwami??
16 listopada 2008, 19:46 / niedziela
troche z innej beczki zobaczcie ten lik tam jest napisane o jednym kupionym meczu z Lechia w udziale(to nie Lechia kupowala)

odnośnik
16 listopada 2008, 20:22 / niedziela
nieważne, że szparka nie będzie miała kibiców. ważne, że są derby i miejmy w dupie, czy sardynki i szprotki przyjadą (oczywiście jak są to jest klimat). najważniejsze, żebyśmy MY dopisali na T29. nie patrzmy na innych - nikt za nas Lechii nie pokibicuje w Gdańsku więc kto może - we wtorek na stadion!!!
16 listopada 2008, 20:30 / niedziela
jak rybie łby są to jest klimat,
a jak ich nie ma to . . nie ma ? ? ?

noż kurwa,
niedługo tu strach będzie na trzeźwo zajrzeć
16 listopada 2008, 21:49 / niedziela
Wiesz verde, niezmienia to faktu ze jest to Puchar Ekstraklasy ktory wszyscy lacznie z nami olewaja cieplym moczem, przyklad z Bot Belchatow 1:3 u nas na trybunach 1500 osob moze...

Ale gramy z arka wiec pewnie z 3 tys bedzie.
17 listopada 2008, 14:20 / poniedziałek
odnośnik nie w temacie ... ale o Nas i sąsiadach....
17 listopada 2008, 15:01 / poniedziałek
Właśnie chcialem to wklejać, padłem ... idzie się załamać :-)
17 listopada 2008, 21:45 / poniedziałek
Prawdziwi Władcy Północy !!!

Trzeba wygrać i to niema żadnego ale ;]
Ciekawe jak Trafalski się zaprezentuje, jak strzeli to już na pewno podpisze ;p hehe
Zagramy osłabieni, ale Derby to Derby nie ważne czy liga pp czy pe trzeba Wygrywać Wszystkoo z sledziami ;]
17 listopada 2008, 23:51 / poniedziałek
obiektywnie: Prawda jest taka Panie i Panowie, że obojetnie jak oficjalne bylo by info ze dana ekipa odpuszcza PE i w oglole... to na "derby", "mini derby" jak zwał tak zwał , zawsze sa chetni do kibicowania zarowno z jednej jak i z drugiej strony > patrz. Arka-Lechia (bylo "licznie" jak na PE z obu stron)
A takie sranie o remoncie płotu najzwyczajniej uniemozliwia przyjazd kibicow i tyle...
18 listopada 2008, 00:45 / wtorek
Dla mnie to moze byc i nawet sparing, ale ale to jest mecz a arką, a te mecze sa dla mnie ponad wszystko ważne !!!
18 listopada 2008, 09:13 / wtorek
dlaczego mecz z arką jest dla Was ważniejszy od np meczu z GKS Bełchatów? rozumiem tych, którzy chodzą na każdy mecz i mecz z arką to dla nich jakby wisienka na torcie, ale Tych którzy chodzą tylko na mecze z arką, lechem, Wisłą już nie rozumiem...
18 listopada 2008, 09:38 / wtorek
Jedziemy z kurwami, nie ważne, że to jakiś puchar. Wszyscy na mecz ! :)
Dobrze, że tych śmierdzieli nie będzie, bo stadion rybami jebał po lechu.

Żółto-niebieskie to barwy czysto kurewskie.
18 listopada 2008, 09:51 / wtorek
Wynika to z tego ze tak zwani kibice sukcesu chodzą tylko na sprawdzone firmy po to aby się tam pokazać, będąc na meczu bije od nich przesłanie (TAK! JA TEZ TU JESTEM!), wielu z nas często jest świadkiem iż tacy kibice nie śledzą meczu a jedynie gadają sobie z wy zelowanymi ziomami/różowymi barbie na koronie. Gdy dobiega 70 minuta a wynik powiedzmy szczerze jest już nie do odratowania wtedy zaczynają wychodzić aby nie zakorkować się po meczu, do tej grupy przyłączają sie kolejni, nie mowie ze wszyscy którzy wychodzą w 70 minucie są źli bo niektórzy naprawdę nie mogą inaczej ale na Boga, nie może być tak ze nagle wychodzi 25% stadionu. Popatrzmy na Wisłę która wyszła z bardzo ciekawą inicjatywą a mianowicie na Puchar Ekstraklasy daje darmowe bilety dla szkół, dzięki czemu medialność klubu zwiększa się, myślę ze dziś na T29 będzie być może 4-5 tys kibiców i gdyby nasi organizatorzy dali 2 tys biletów dla takich 10-14 letnich dzieci to w przyszłości jakaś cześć tych chłopców/dziewcząt wróciła by na stadion. Tyle w temacie :)!
18 listopada 2008, 13:35 / wtorek
Sa rozne aspekty marketingowe ,ktore moglyby pomoc klubowi . Jakis czas temu Milan na mecz Pucharu Wloch proponowal kibicom bilety za 1 euro inne kluby tez czasem przeprowadzaja podobne akcje. Oczywiscie nie przyniesie to teraz super profitow ale jak wspomnial kolega wyzej moze kiedys taki kibic kupi karnet ,koszulke,szalik i jeszcze kogos zaprosi na stadion i wlasnie tak ten interes powinien sie krecic.
18 listopada 2008, 13:56 / wtorek
Ile bedzie kosztowal bilet na ten mecz? Kumpel nie ma karnetu i chcialbym sie dowiedziec cene biletów?
18 listopada 2008, 15:22 / wtorek
Tak jak Limak powiedział Na meczu z ŁKS'em:
,,Zostali najwierniejsi''
Zobaczymy ile tych wiernych będzie na tym meczu ... Oby jak najwiecej :)
Lecz sądząc po jednym poście ,,Mam wylane na PE'' To coś to kiepsko widze ... Także :

Wszyscy LECHIŚCI na mecz !!!
18 listopada 2008, 16:19 / wtorek
"ziarno od plew" oddzieli dziś pogoda, nie tylko to, że to "tylko"PE. derby powinny być gorące z założenia więc chuj z temperaturą i wiatrem! po 17 już mam zamiar zameldować się na T29!
TYLKO LECHIA GDAŃSK!!!
18 listopada 2008, 16:24 / wtorek
w przerwie meczu wyjątkowa okazja - na stoiskach z kiełbaskami śledzie w śmietanie tylko za 3,50 porcja. a na derby powinniśmy mieć specjalną maskotkę - jakąś fokę i niech w przerwie zeżre wiadro śledzi.
18 listopada 2008, 16:25 / wtorek
Kilkanaście radiowozów z kaskami przy dworcu we Wrzeszczu po obydwu stronach...śledzie jadą ?
18 listopada 2008, 16:29 / wtorek
na T29 już trwa rozruch żarówek- widzę z okna jak zapodają już powoli
18 listopada 2008, 16:40 / wtorek
przy browarze 20-30 suk i we Wrzeszczu widziano 2 autobusy w eskorcie

---KDV---
18 listopada 2008, 16:48 / wtorek
Doszla mnie przed chwila wiadomosc ,ze polaczone sily Arki i Lecha na 3 godz. przed meczem przeprowadzily akcje na naszym stadionie spychajac obecnych tam naszych kibicow az pod Dwor Artusa .Chcieli w miedzyczasie zwinac jedna z bramfurt ale na cale szczescie w sukurs przyszedl masazysta i wielbiona na obiekcie przy T29 ochrona Taurus. Kibice z Gdyni nie pojawia sie na meczu poniewaz szykuja juz nowy transparent upamietniajacy te wiekopomna akcje i zamierzaja go wywiesic na zblizajacym sie milowymi krokami hicie sparingowym z Orlem Trabki Wielkie ,ktory bedzie mozna obejrzec w TV Chopin dostepnym na platofrmie cyfrowej wejcherowo+. Natomiast stowarzyszenie kibicow Lecha wydalo oswiadczenie ,ze to wszystko przez organizatorow meczu ,ktorzy barbarzynsko stloczyli wszystkich jak sledzie w puszce i plot sam sie przewrocil czy jest ktos w stanie potwierdzic te rewelacje?
18 listopada 2008, 16:51 / wtorek
szybkie pytanie, szybka odpowiedź: wejście na karnety tak?
18 listopada 2008, 16:52 / wtorek
TAK
18 listopada 2008, 16:56 / wtorek
ok, dzięki.
18 listopada 2008, 17:13 / wtorek
Nie żebym się napinał, ale jak to arka przyjechała to powinniśmy wziąć wszyscy Lechiści sromotny odwet za ich wybryk na Lechu i chuj z zakazami!!!!!!!!
18 listopada 2008, 19:17 / wtorek
No i Midzierski nieupilnował Żurawia : [
18 listopada 2008, 19:28 / wtorek
Kasperkiewicz jeszcze rosnie? Tak mi sie wydaje, bo ma jakies problemy z koordynacja ruchowa.
18 listopada 2008, 19:31 / wtorek
Po pierwszej polowie :
tragedia : Kasperkiewicz i Midzierski oraz straty Miklosika i Rybskiego
pozytywy: gra Trafarskiego i przede wszystkim Kawy!
18 listopada 2008, 19:42 / wtorek
Nie piszcie tak o Kasperkiewiczu, bo ... Zeto i Verde was z blotem zmieszaja :) Wszak to oni wiedza najlepiej :)))))))))))
18 listopada 2008, 19:45 / wtorek
Trafarski jak narazie okej , Midzierski po prostu masakra . O ile sie nie myle to wlasnie on potknal sie o piłke po czym Sokołowski mało co nie wpakował piłki w to wygięte z siatką ?
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.414